برگزیده های پرشین تولز

ایده های تجاری و سرمایه گذاری

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
سلام دوستان

این تاپیک رو ایجاد کردم چون تو این چند مدت متوجه شدم ، یه سردرگمی در انتخاب یک فرصت تجاری و یا سرمایه های کوچک و متوسط در فروم و به طور کلی میان مردم دیده می شه . تصمیم گرفتم با کمک شما ایده های مناسب و امتحان شده و یا ایده های جدید با ریسک بالا تر رو برای کمک به انتخاب درست و گرداوری فرصت انتخاب بیشتر برای دوستان فراهم کنیم .

سعی می کنم فرصتها با توجه به جهت گیری بازار باشه تا بشه از اونها حد اکثر استفاده رو برد . خوشحال می شم دوستان و عزیزان پی تی من رو در این مهم یاری کنند .

ارادتمند

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
ممنون بابت تاپیک . حالا من یه سوال داشتم هنوز هیچی نشده :D

برای فروختن چیزایی مثل سمبوسه / فلافل / ذرت مکزیکی / سیب زمینی سرخ کرده ، در ابعاد کوچک مثل بوفه های تو پارک ها یا کلا تریپ دکه ای امکان قانونی کار کردن وجود داره ؟ یعنی بهداشت و فلان و بهمان مجوز میدن که تو ابعاد کوچک همچین کاری راه انداخت . بقیه که انجام میدن چطوریه ؟

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
ممنون بابت تاپیک . حالا من یه سوال داشتم هنوز هیچی نشده :D

برای فروختن چیزایی مثل سمبوسه / فلافل / ذرت مکزیکی / سیب زمینی سرخ کرده ، در ابعاد کوچک مثل بوفه های تو پارک ها یا کلا تریپ دکه ای امکان قانونی کار کردن وجود داره ؟ یعنی بهداشت و فلان و بهمان مجوز میدن که تو ابعاد کوچک همچین کاری راه انداخت . بقیه که انجام میدن چطوریه ؟

برای این کار که شما می گی من یه روشی رو دیدیم که فوق العاده بود . تو اهواز . مطمئنم که روش منحصر به فردیه که هر کس تو شهر خودش اون رو پیاده کنه موفقیتش تضمینیه .

ببینید البته کیفیت محصول رو هم چاشنی کار کنید . فکر نمی کنم مشکلی در مورد مجوز بهداشتی اش باشه البته بهتره یه پرس و جو کنید .

prn

Registered User
لایک‌ها
2,740
منم یه مدت کار حسابداری کردم و کلا شغلمم و درسم همینه :دی
اکثرا بازارو رفتم دیدم . به قول خودمون کلا پادویی کردیم
خوشحال میشم بتونم کمکی کنم .

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
منم یه مدت کار حسابداری کردم و کلا شغلمم و درسم همینه :دی
اکثرا بازارو رفتم دیدم . به قول خودمون کلا پادویی کردیم
خوشحال میشم بتونم کمکی کنم .

ممنون دوست من . هر ایده ای چه اونایی که ذهن تون رو مشغول کردن و چه اونایی که کسانه دیگه انجام دادند رو می تونید اینجا مطرح کنید . همچنین روشهای موفق سرمایه گذاری و سرمایه پذیری .

ircapital

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
8
اول در مورد ايده هاي تجاري و سرمايه گذاري لازمه يه نكته رو بگم :
هيچ وقت يك ايده بكر و محشر در زمينه تجارت رو نميشه به اشتراك گذاشت ... ارزش يك ايده به ابتكاري بودن اون و عدم دسترسي همگان به اون ايده ست .
مثلا اگه قرار بود صاحبان صنايع بزرگ ايده هاي اوليه شون رو در اختيار همه ميذاشتن كه اصلا صاحب برند و شركت معظمي نميشدن و سرجاي خودشون ميموندن :
اگه فرمول كوكاكولا و پپسي رو صاحبان اوليه به اشتراك ميذاشتن ..!
اگه تفكرات ابتدايي خودش رو بيل گيتس در اختيار ديگر شركا ميذاشت ..!
اگه استيو جابز فقيد ايده هاش رو ميذاشت در اختيار بقيه و خودش كنار گود مي نشست ..!
قطعا انتظار اشتراك ايده هاي نوين رو كسي نميتونه از يك انجمن و فروم داشته باشه .
اما ايده هاي فعلي و مشاغل در حال انجام و سرمايه گذاري هاي فعلي رو بله ميشه مورد بحث قرار داد .
در طول چند سال تاريخ گذشته همين انجمن مباحث زيادي بوده و من يكي كه حوصله ندارم دوباره از نو همه حرفا و طرح ها رو مرور كنم ...
طرح و فعاليتي كه داشتم رو دنبال كردم و ميكنم ... بقيه هم مختار هستند هر روشي رو كه از مباحث دوستان مي پسندن انتخاب كنند و يا دنبالش برن يا بهرحال بهش توجه كنن .
موفق باشيد

prn

Registered User
لایک‌ها
2,740
اصولا اونطوری که من فکر میکنم روالش اینطوری میشه که مثلا طرف میگه به چه کارهایی علاقه داره یا میتونه انجامش بده یا بودجه برای راه اندازی یه خدمات یا یه کار بازرگانی چقدر داره .بعد بچها در حد و توان خودشون راههایی پیشنهاد میدن .
و سعی میشه در رابطه با سود و زیان کارهای رواج و دردسراش و نشان دادن یک تراز ازمایشی نمونه باشه که به قول خودمون طرف بدونه چی قرار پیش بیاد و خودش بتونه تجزیه و تحلیل کنه میتونه برد کنه یا سوخت بده !

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
خب دوستان بزارید اولین ایده ای که دارم رو در زمینه واردات خدمتتون عرض کنم .
همون طور که همه شما می دونید اپل با تولید ایفون انقلابی در زمینه اسمارت فون ها به وجود اورد و که سایر تولید کننده ها هم به پیروی از اون شروع به تولید این نوع از اسمارت فون ها کردند . البته اپل یه کار دیگه هم کرد که در لایه های روانی ذهن مردم دنیا اثر گذاشت . همه دلشون می خواد ایفون داشته باشند !!!!!!!!!! اما 1100 دلیل وجود داره که همه به این خواسته اشون پاسخ مثبت نمی دن از دلایل مالی تا دلایل تکنیکی . خب حالا اگه یه محصول باشه که بهترین کلون و نمونه ساخته شده از ایفون باشه و تا اونجا که من می دونم ایران هم هنوز وارد نشده و قیمتش هم مناسبه و از همه مهمتر به جای اون سیستم ios بی مزه از اندروید دوست داشتنی استفاده می کنه مسلما بازار خوبی می تونه تو ایران برای خودش باز کنه . در واقع ایده من واردات و اخذ نمایندگی محصول Gooapple هست . به قیمت خرید تکیه 1299یوان . بقیه ماجرا و داستان رو می زارم به عهده ذهم خلاق شما دوستان ...

slide_6.jpg

sinior1

Registered User
لایک‌ها
211
خب دوستان بزارید اولین ایده ای که دارم رو در زمینه واردات خدمتتون عرض کنم .
همون طور که همه شما می دونید اپل با تولید ایفون انقلابی در زمینه اسمارت فون ها به وجود اورد و که سایر تولید کننده ها هم به پیروی از اون شروع به تولید این نوع از اسمارت فون ها کردند . البته اپل یه کار دیگه هم کرد که در لایه های روانی ذهن مردم دنیا اثر گذاشت . همه دلشون می خواد ایفون داشته باشند !!!!!!!!!! اما 1100 دلیل وجود داره که همه به این خواسته اشون پاسخ مثبت نمی دن از دلایل مالی تا دلایل تکنیکی . خب حالا اگه یه محصول باشه که بهترین کلون و نمونه ساخته شده از ایفون باشه و تا اونجا که من می دونم ایران هم هنوز وارد نشده و قیمتش هم مناسبه و از همه مهمتر به جای اون سیستم ios بی مزه از اندروید دوست داشتنی استفاده می کنه مسلما بازار خوبی می تونه تو ایران برای خودش باز کنه . در واقع ایده من واردات و اخذ نمایندگی محصول Gooapple هست . به قیمت خرید تکیه 1299یوان . بقیه ماجرا و داستان رو می زارم به عهده ذهم خلاق شما دوستان ...

مشاهده پیوست 79957

1299 یوان میشه چند تومان؟

برای این کاری که گفتید چه قدری سرمایه میخاد؟

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
شما می تونید هم با مارک خ.د گوشی بخرید و هم با مارک خود اپل . قیمتش برای خارج چین 220 دلاره . ورژن 5 اون هم اومده که قیمتش 250 دلاره . سرمایه هم به میزان توانایی فروش تون بر می گرده . فکر می کنم با هزینه گمرکی حدود 300 تومن قیمتش در میاد .

سوالی بود در خدمتم

dj flash

Registered User
لایک‌ها
5
ایده خوبی هست. یه ایده بدید بشه با 10 میلیون حداکثر بشه یه کار و کاسبی راه انداخت

smahdis

Registered User
لایک‌ها
1,368
شما می تونید هم با مارک خ.د گوشی بخرید و هم با مارک خود اپل . قیمتش برای خارج چین 220 دلاره . ورژن 5 اون هم اومده که قیمتش 250 دلاره . سرمایه هم به میزان توانایی فروش تون بر می گرده . فکر می کنم با هزینه گمرکی حدود 300 تومن قیمتش در میاد .

سوالی بود در خدمتم

دوست عزیز,

واقعا تشکر میکنم از باز کردن همچین تاپیکی. من سرمایه ی خیلی خیلی کمی دارم و برای همین هم خجالت میکشیدم موضوع زیر رو بیان کنم اما تاپیک شما همچین جرئتی به من داد.

من یک میلیون تومان بیشتر سرمایه ندارم.

کار من فروش اسباب بازی های کوکی هزار تومانی هست (دست فروشی). من اسباب بازی ها رو دونه ای 450 تومان میخرم و دونه ای 1000 تومان هم میفروشم.

حدس من این هست کسانی که مستقیما خودشون از چین این گونه اسباب بازی ها رو میارن براشون دونه ای 150 - 200 میفته. اسباب بازیها درون کارتنهای 350 تایی هستن. اگر قمیت هر اسباب بازی رو 200 حساب کنم و اگر بتونم به اندازه یک میلیون تومان از این گونه اسباب بازیها وارد کنم, حدود 14 کارتن میشه (حدود 5000 اسباب بازی کوکی). که خیلی عالی هست. فقط نمیدونم آیا با یک تومان میشه این کار رو کرد یا نه؟

از طرفی میمونه مشکل خرید و گمرک. که من واقعا نمیدونم چی کار کنم؟ به کی بگم؟ کجا برم؟ چقدر زمان میبره؟ از کجا خرید کنم؟ اینترنتی یا حضوری به یکی بگم با بارهای خودش برام بیاره؟ راهنمایی کنید.

INJ3CT8R

Registered User
لایک‌ها
172
دوستان بنده هم در همین حدودهای پنج شش میلیون تومان میتونم برای سرمایه حساب کنم. لطفا ازتون خواهش میکنم راهنمایی کنید چه کاری نسبتا ساده و در عین حال تا حد ممکن بدون داشتن اطلاعات خاص ایجاد کنم. میدونم شاید بگید حتی با 15 میلیونش هم نمیشه کسب و کاری راه انداخت اما باز هم از هیچی بهتر هست. من طبق تجربه ای که داشتم از روشهای کسب درآمد اینترنتی ناامید شدم. البته منظورم روشهای کلیکی، کسب درآمد از فایل هاست ها، شرط بندی و ... هست نه همکاری در فروش و مارکتینگ. روشهای اول بیشتر برای درآمدهای تفریحی هستند تا اینکه بشه به عنوان یک شغل اصلی به اون ها نگاه کرد. من ترم آخر کارشناسی نرم افزار هستم اما خودتون میدونید با این وضعیتی که تو جامعه هست مشکل بشه یه کار مناسب پیدا کرد البته برداشت غلط صورت نگیره چون منظورم کلی بود. از اینکه تمام وقتم هدر میشه و حتی یک ریال هم نمیتونم درآمد داشته باشم خیلی ناراحت هستم در صورتی که اگه میدون داده بشه در بسیاری زمینه های کامپیوتری حالا بجز برنامه نویسی و طراحی وب تخصصی مهارت و اطلاعات دارم.

بیشتر علاقمند به شغلهای تجاری و خرید و فروش کالا هستم و اینکه بتونم برای خودم کار کنم تا استخدام شدن در جایی یا در صورت کار در یک سازمان یک کار شخصی هم علاوه بر اون داشته باشم. لطفا تا جایی که ممکن هست و میتونه مفید باشه بنده رو راهنمایی کنید. ترجیحا یک کار هرچند وقت گیر با ریسک متوسط هم باشه و بشه حداقل روی درآمدش حساب کرد. در مورد واردات کالا هم دوست دارم اطلاعاتی کسب کنم و اینکه چقدر سرمایه برای شروع لازم هست. من هم طبق گفته دوست بالاییمون سوالهایی از قبیل از کجا شروع کنم؟ به چه کسی مراجعه کنم؟ یا اطلاعات لازم برای کار رو از چه مسیری بدست بیارم؟ رو دارم. حق بدید یک کاربر در نگاه اول دچار سردرگمی بشه.

منتظر راهنمایی شما دوستان عزیز هستم.

Last edited:

sinior1

Registered User
لایک‌ها
211
اگه منم راهنمایی کنید ممنون میشم

سرمایه بین 5 تا 10 تومان

هیچ تخصصی هم ندارم

ترم آخرم

هر کاری بتونم هم انجام میدم

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
دوست عزیز,

واقعا تشکر میکنم از باز کردن همچین تاپیکی. من سرمایه ی خیلی خیلی کمی دارم و برای همین هم خجالت میکشیدم موضوع زیر رو بیان کنم اما تاپیک شما همچین جرئتی به من داد.

من یک میلیون تومان بیشتر سرمایه ندارم.

کار من فروش اسباب بازی های کوکی هزار تومانی هست (دست فروشی). من اسباب بازی ها رو دونه ای 450 تومان میخرم و دونه ای 1000 تومان هم میفروشم.

حدس من این هست کسانی که مستقیما خودشون از چین این گونه اسباب بازی ها رو میارن براشون دونه ای 150 - 200 میفته. اسباب بازیها درون کارتنهای 350 تایی هستن. اگر قمیت هر اسباب بازی رو 200 حساب کنم و اگر بتونم به اندازه یک میلیون تومان از این گونه اسباب بازیها وارد کنم, حدود 14 کارتن میشه (حدود 5000 اسباب بازی کوکی). که خیلی عالی هست. فقط نمیدونم آیا با یک تومان میشه این کار رو کرد یا نه؟

از طرفی میمونه مشکل خرید و گمرک. که من واقعا نمیدونم چی کار کنم؟ به کی بگم؟ کجا برم؟ چقدر زمان میبره؟ از کجا خرید کنم؟ اینترنتی یا حضوری به یکی بگم با بارهای خودش برام بیاره؟ راهنمایی کنید.

دوست من

می خوام باهات رو راست باشم فکر چین رو از سرت بیرون کن برادر . چون واردات اسباب بازی مثل گذشتن از هفت خان رستمه . جدی می گم ما به یه عبارت داریم برای بزرگترین وارد کننده های اسباب بازی در ایران کار می کنیم . اون اسباب بازی های که شما می گید قیمتش 50 تومن در میاد . با ترخیصش . اسباب بازی بسیار پرسوده . خودتون رو ببینید 450 می خرید 1000 می فروشید ... از 100 سود بیشتر !!! پس چطور فکر می کنید اونا مثلا به 2 برابر راضین . بخاطر پروسه پیچیده خرید و فاصله های مسافتی زیاد در چین . سخته بشه این حجم کم بار رو سالم دست مشتری رسوند . من به شما می گم از شنبه گذشته تا امروز (شنبه) ما 62 کانتینر 40 فوت اسباب بازی ترخیص کردیم . حالا فکر کنید کالای شما کجا قرار می گیره .
یه نکته دیگه در مورد خرید اینترنتی از علی بابا و یا علی اکسپرس . دوست من تقریبا 90 درصد فروشنده های این سایت ، خودشون واسطه هستند . پس الزاما از این طریق شما قیمت اصلی رو بست نمی ارید . ویه مسئله دیگه به دلیل حجیم بودن جنستون از طریق پست هم شما هزینه بیشتری باید بابت اون بپردازید . نتیجه واردات اساب بازی تنها ادر خحم انبوه و اونم از طریق حمل دریای می صرفه .
پس بهتره توزیع کننده های اصلی در ایران رو پیدا کنید و مستقیما از خودشون بخرید .

smahdis

Registered User
لایک‌ها
1,368
دوست من

می خوام باهات رو راست باشم فکر چین رو از سرت بیرون کن برادر . چون واردات اسباب بازی مثل گذشتن از هفت خان رستمه . جدی می گم ما به یه عبارت داریم برای بزرگترین وارد کننده های اسباب بازی در ایران کار می کنیم . اون اسباب بازی های که شما می گید قیمتش 50 تومن در میاد . با ترخیصش . اسباب بازی بسیار پرسوده . خودتون رو ببینید 450 می خرید 1000 می فروشید ... از 100 سود بیشتر !!! پس چطور فکر می کنید اونا مثلا به 2 برابر راضین . بخاطر پروسه پیچیده خرید و فاصله های مسافتی زیاد در چین . سخته بشه این حجم کم بار رو سالم دست مشتری رسوند . من به شما می گم از شنبه گذشته تا امروز (شنبه) ما 62 کانتینر 40 فوت اسباب بازی ترخیص کردیم . حالا فکر کنید کالای شما کجا قرار می گیره .
یه نکته دیگه در مورد خرید اینترنتی از علی بابا و یا علی اکسپرس . دوست من تقریبا 90 درصد فروشنده های این سایت ، خودشون واسطه هستند . پس الزاما از این طریق شما قیمت اصلی رو بست نمی ارید . ویه مسئله دیگه به دلیل حجیم بودن جنستون از طریق پست هم شما هزینه بیشتری باید بابت اون بپردازید . نتیجه واردات اساب بازی تنها ادر خحم انبوه و اونم از طریق حمل دریای می صرفه .
پس بهتره توزیع کننده های اصلی در ایران رو پیدا کنید و مستقیما از خودشون بخرید .

سلام,

ممنونم از نظرت.

حالا یه جور دیگه مسئله ام رو مطرح میکنم خوشحال میشم نظرت رو بگی:
ببین برای من رقابت اصلا مهم نیست. اصلا برام اهمیت نداره که همه زدن تو کار اسباب بازی یا اینکه فلان مغازه داره جنسی که من میفروشم رو به نصف قیمت میده. موقعیت من طوریه که اصلا این مسائل برام مهم نیست. من فقط اسباب بازی میخوام طوریکه برام زیر 250 بیفته.

سئوال من اینه: آیا با یک میلیون تومان میشه کاری کرد زیر 250 تومان بیفته؟ برام خیلی مهمه. آخه من کارهای دیگه ام رو گذاشتم کنار و فقط میخوام برم دست فروشی کنم (فعلا) و حالا کنجکاو شدم ببینم خرید از چین چطوریه و واقعا علاقه مند شدم برای کسب تجربه هم که شده, یه بار از چین جنس بیارم.

اگر نمیشه میشه بگی با یک میلیون تومان آخرین قیمتی که اسباب بازیها برام میفته دونه ای چند خواهد بود؟

باز هم ممنون.

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
دوستان بنده هم در همین حدودهای یک میلیون تومان میتونم برای سرمایه حساب کنم. لطفا ازتون خواهش میکنم راهنمایی کنید چه کاری نسبتا ساده و در عین حال تا حد ممکن بدون داشتن اطلاعات خاص ایجاد کنم. میدونم شاید بگید حتی با پنج میلیونش هم نمیشه کسب و کاری راه انداخت اما باز هم یک تومن از هیچی بهتر هست. من طبق تجربه ای که داشتم از روشهای کسب درآمد اینترنتی ناامید شدم. البته منظورم روشهای کلیکی، کسب درآمد از فایل هاست ها، شرط بندی و ... هست نه همکاری در فروش و مارکتینگ. روشهای اول بیشتر برای درآمدهای تفریحی هستند تا اینکه بشه به عنوان یک شغل اصلی به اون ها نگاه کرد. من ترم آخر کارشناسی نرم افزار هستم اما خودتون میدونید با این وضعیتی که تو جامعه هست مشکل بشه یه کار مناسب پیدا کرد البته برداشت غلط صورت نگیره چون منظورم کلی بود. از اینکه تمام وقتم هدر میشه و حتی یک ریال هم نمیتونم درآمد داشته باشم خیلی ناراحت هستم در صورتی که اگه میدون داده بشه در بسیاری زمینه های کامپیوتری حالا بجز برنامه نویسی و طراحی وب تخصصی مهارت و اطلاعات دارم.

بیشتر علاقمند به شغلهای تجاری و خرید و فروش کالا هستم و اینکه بتونم برای خودم کار کنم تا استخدام شدن در جایی یا در صورت کار در یک سازمان یک کار شخصی هم علاوه بر اون داشته باشم. لطفا تا جایی که ممکن هست و میتونه مفید باشه بنده رو راهنمایی کنید. ترجیحا یک کار هرچند وقت گیر با ریسک متوسط هم باشه و بشه حداقل روی درآمدش حساب کرد. در مورد واردات کالا هم دوست دارم اطلاعاتی کسب کنم و اینکه چقدر سرمایه برای شروع لازم هست. من هم طبق گفته دوست بالاییمون سوالهایی از قبیل از کجا شروع کنم؟ به چه کسی مراجعه کنم؟ یا اطلاعات لازم برای کار رو از چه مسیری بدست بیارم؟ رو دارم. حق بدید یک کاربر در نگاه اول دچار سردرگمی بشه.

منتظر راهنمایی شما دوستان عزیز هستم.

حقیقتش تنها راه برای درامد زا کردن سرمایه های پایین . وارد کردن اونها در یک طرح بزرگتر هست . یعنی اونا را گرفت و به کار انداخت . حقیقتش یک میلیون تومن شاید تنها بتونه هزینه مجوزهای لازم برای اون کار رو پوشش بده . مخصوصا در زمینه تجارت . آیا براتون ممکنه ، از اختلاف قیمت یک جنس در دو منطقه ، درامد کسب کنید ؟ ایا حاضرید هزینه ها و خطرات اون رو بپذیرید . حقیقتش رو بگم ، این شیوه ها دیگه سود اوری خودشو به خاطر ریسک بالاش از دست داده نمی شه به راحتی مثلا رفت بانه و یا کیش و قشم و با خیال راحت جنس رو اورد و فروخت .
پس چه بهتر که سرمایه ها رو متحد کرد و هر سرمایه به نسبت سهمش از کسب و کار سود ببره . این یک تجربه موفق در دنیا بوده .و نتایج بسیار مثبتی هم برای صاحب سرمایه و اقتصاد منطقه خودش داشته . پس به عنوان یه ایده چطوره این سرمایه های سرگردان رو جمع کنیم و مثلا به کار واردات در حجم انبوه بزنیم . صاحبان سرمایه هم در زمینه های فروش بیشتر و سایر ملخقاتش در این بزنس اثر بخش باشن . یعنی هم به رشد سود تجارت کمک کنند و هم فرایند هایی که یک تجارت موفق نیاز داره رو تقویت کنند .
به نظرم با توجه به حجم سرمایه های سرگردان حداقل در همین فروم پی تی بشه این سرمایه ها رو جمع کرد و در واردات مثلا دربهای ضد سرقت و یا اسبا بازی و حتی سی دی و دی وی دی خام و حتی تجارت ارز و نمونه های پر شمار دیگه بکار بست . سود حاصله رو هم بعد از کسر هزینه ها بین صاحبان سرمایه تقسیم کرد . می دونم سازو کار پیچیده ای هست اما شدنیست . صاحبان سرمایه هم به عنوان اینکه کالای خودشون رو مشتر یابی می کنند به فروش محصول وارد شده کمک کنند .
حاصل این مهم رشد فروش و ورود به بازارهای محلی هر کدوم از سرمایه گذاران می شه . من اینجا از یک تجارت حقیقی با مالکیت چند گانه صحبت می کنم و به هیچ وجه قصد هدر دادن وقت شما با مسائلی مثل اینوست و هرمی ندارم .
اما سازکاری که به نظرم می رسه :
در مرحله اول گذاشتن سقف برای رسیدن سرمایه به حداقل ممکن برای آغاز کار .
در مرحله بعد تهیه تضمین از طرف شرکت مسئول سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران و عقد قرارداد .
در مرحله بعد انتخاب یک محصول برای استارت کار و سنجیدن حجم سود دهی
انجام عملیات خرید و ترخیص و فروش .
نهایتا حساب رسی و توزیع سود حاصله .

پس از پایان مرحله اول کار می شه برای ادامه و یا عدم استمرار اون برنامه ریزی کرد . اما اگر وارد کننده های فردی توانایی سود اوری 50 تا 100 در صدی در این بازار رو دارن . سرمایه گذاری اشتراکی هم به نسبت همون سود رو خواهندبرد .

سوالی بود در خدمتم

Last edited:

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
سلام,

ممنونم از نظرت.

حالا یه جور دیگه مسئله ام رو مطرح میکنم خوشحال میشم نظرت رو بگی:
ببین برای من رقابت اصلا مهم نیست. اصلا برام اهمیت نداره که همه زدن تو کار اسباب بازی یا اینکه فلان مغازه داره جنسی که من میفروشم رو به نصف قیمت میده. موقعیت من طوریه که اصلا این مسائل برام مهم نیست. من فقط اسباب بازی میخوام طوریکه برام زیر 250 بیفته.

سئوال من اینه: آیا با یک میلیون تومان میشه کاری کرد زیر 250 تومان بیفته؟ برام خیلی مهمه. آخه من کارهای دیگه ام رو گذاشتم کنار و فقط میخوام برم دست فروشی کنم (فعلا) و حالا کنجکاو شدم ببینم خرید از چین چطوریه و واقعا علاقه مند شدم برای کسب تجربه هم که شده, یه بار از چین جنس بیارم.

اگر نمیشه میشه بگی با یک میلیون تومان آخرین قیمتی که اسباب بازیها برام میفته دونه ای چند خواهد بود؟

باز هم ممنون.

دوست من مثل اینکه من بد توضیح دادم . شما اگه بخواید پاسید برید چین حداقل با هزینه بلیط و اقامت و ... 4 تومن افتادی . پس اگه قید چین رفتن رو بزنی چه انتخاب هایی برات می مونه ؟ کسی واست بیاره و یا اینکه خودت از علی بابا جنسو پیدا کنی و بخری بدن با پست بیاد اینجا ؟ اون گزینه کسی بیاره رو فعلا بزار کنار . چون هزینه های خدماتی که می ده بیشتر از 1 میلیون می شه !!!!!! می مونه علی بابا . من پیشنهاد می کنم تو علی بابا یه سرچی کنی جنستو پیدا کنی ! لینکش رو واسه من بزرا تا قیمت رسیدن تا اینجا رو برات محاسبه کنم و بهت بگم .

سوالی بود در خدمتم

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
من می خوام تا چند هفته دیگه برم چین گوانجو باتفاق چندتا از دوستان
به نظرت مسافری چی می تونم وارد کنم یا اونجا پیشنهاد می کنی دنبال چه نوع کالایی برم ؟

mikel jaskon

Registered User
لایک‌ها
162
پارسال من مسافری یک سری قطعات الکترونیک و لوازم الکترونیک آوردم برای تحقیقات و بازار فروش که تو فرودگاه امام از من گرفتند و 2 هفته ای علاف شدم و هر روز از کرج میرفتم گمرک فرودگاه تا بالاخره با کلی فوت و فن آزاد شدند و چند برابر قیمت دراومد........... توصیه نمیشه با خودت جنس بیاری که مثلا" خرج سفرت در بیاد مگر چیزایی که نیاز شخصی خودت هست.....فقط حواست باشه لپ تاپ تقلبی تو پاچت نکنن چون برای چند تا از دوستانم پیشش اومد

بالا