برگزیده های پرشین تولز

ایده ها و پیشنهادات برای ساخت برنامه های ایرانی

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
خوب ممنون دستتون درد نکنه ولی خوب یه سری امکاناتی که هر کسی میتونه از پاکت پیسیش ببره همین امکانه

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
خوب ممنون دستتون درد نکنه ولی خوب یه سری امکاناتی که هر کسی میتونه از پاکت پیسیش ببره همین امکانه

كاملا حق مي دم به شما... ولي خب زماني كه نوشتن يه برنامه حسابداري مي بره خيلي زياده... اگه قرار باشه تفريحي روش كار بشه يه 3-4 ماه طول مي كشه...

imate_pda2k

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
18
سلام

به نظرم ديــوان حافظ مي تونه گزينه عاليي باشه
:rolleyes:

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
سلام

به نظرم ديــوان حافظ مي تونه گزينه عاليي باشه
:rolleyes:

سلام دوست خوبم!
يادم مي ياد كه در بخش فال حافظ هم اين موضوع رو مطرح كرده بودي! واسه خاطر دل شما هم كه شده بزودي درست مي كنم برات... ;)

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
واااااای اینجا رو بعدا دیدم
227.gif
227.gif

عالیه !!! شرمندم میکنی
228.gif

281.gif

imate_pda2k

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
18
سلام دوست خوبم!
يادم مي ياد كه در بخش فال حافظ هم اين موضوع رو مطرح كرده بودي! واسه خاطر دل شما هم كه شده بزودي درست مي كنم برات... ;)

سلام شهرام جان
حسين راست مي گفت شما بايد آزاد آزاد باشيد :D چه قدر حال ميده كه بلدي برنامه بنويسي اونم با اعتماد نفس بالا
اي ول اي ول
مرسي شهرام جان:rolleyes: نمي دونم چي بگم ...:blush:

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
واااااای اینجا رو بعدا دیدم
227.gif
227.gif

عالیه !!! شرمندم میکنی
228.gif

281.gif

سلام شهرام جان
حسين راست مي گفت شما بايد آزاد آزاد باشيد :D چه قدر حال ميده كه بلدي برنامه بنويسي اونم با اعتماد نفس بالا
اي ول اي ول
مرسي شهرام جان:rolleyes: نمي دونم چي بگم ...:blush:

خواهش مي كنم بابا... اين حرفا كدومه... شرمنده نكنيد ترو به خدا... راستي اون اعتماد به نفس رو شما به من ميديد... ممنون... :p:blush:;)

bahrain

Pocket PC کاربر فعال موبایل و
کاربر فعال
لایک‌ها
15
یه برنامه خوب که نقشه های درست حسابی برای سراسر ایران باشه و با جی پی اس داخلی کار بکنه !

درضمن نقشه هاش هم کالیره شده نباشه ، نقشه هایی باشه که بشه به صورت 2 دی و 3 دی و قابلیت سرچ اماکن مهم و ... رو داشته باشه .

najafzadeh

کاربر فعال پایگاه داده ها
کاربر فعال
لایک‌ها
28
با سلام خدمت دوستان عزيز.
به نظر من پيشنهادات رو كمي منطقيتر عنايت كنيد. واقعا بايد به يكسري مسائل دقت كرد. اينكه اين برنامه براي توليد كنندش چه سودي داره؟ من چنتا سرمايه گذار دارم كه واسه پروژه هاي من سرمايه گذاري مي كنن. من با اونها هم واسه توليد برنامه هاي PPC صحبت كردم. ولي آخه كدوم از ما حاظريم به خاطره اينكه يك نرم افزار فارسي استفاده كنيم، پولي رو پرداخت كنيم. با اينكه مي دانيم كم و بيش برنامه هاي Crack شده و يا مجاني براي اين كار وجود دارد. به نظر من تمامي برنامه نويساني كه چيزي از كار سر در مي يارن الان مشغول كارن. وقت خالي ندارن. اگر هم داشته باشند، مجاني كار نمي كنن. من چنتا برنامه نوشتم. ولي براي رفع نيازهاي خودم. بعد چون دوست داشتم ديگران هم ازش استفاده كنن تو اين سايت قرار دادم. آيا شما حاظريد براي يك برنامه واژه نامه فارسي به فارسي و انلگليسي به فارسي 20.000 تومان بپردازيد. يا اگر دقت كرده باشيد من يك برنامه فال حافظ دارم. تا همين لحظه آخرين نسخه اين برنامه حدود 340 دانلود داشته. ولي اگه قرار بود بابت اين برنامه 5.000 تومان پرداخت بشه، چند نفر دانلود مي كردند؟ شايد هم كساني باشند كه بخواهند ولي بيشتر از 20 نفر كه نمي شن. مي شن؟ اگر واقعا قرار باشد كه يك محصول ايجاد بشه، پشتيباني داشته باشه، فروش داشته باشه و از همه مهمتر اينكه كيفيت داشته باشه، مجاني نمي شه. به همين دليله كه هيچ كدوم از واژه نامه هاي فارسي به فارسي و انگليسي به فارسي درست كار نمي كنه... خود من هم يه واژه نامه نوشتم. ولي به شخصه هيچ انگيزه اي واسه بروز رسانيش ندارم. به نظر خودم بيايم يه پروژه تعريف كنيم كه حاظر باشيم در مقابلش پول پرداخت كنيم. در كشور هاي توسعه يافته، شما در مقابل پولي كه بابت خريد يك نرم افزار پرداخته ايد، از فروشنده و توليد كننده نرم افزار كيفيت را بستانكار خواهيد شد. ولي الآن ما به خاطر وقت و هزينه اينترنتي كه جهت دانلود اين برنامه گذاشته ايم، هيچ توقعي نمي توانيم داشته باشيم. از بين رفتن مشكل تجارت الكترونيك و بخش IT نه در اين فروم و نه در كشور بزرگمون به اين زودي ها حل نخواهد شد. من تمامي فعاليت هام در اين فروم به عشق به كارمه. ولي اگه دوستي بود كه ايده اي داشت كه مي شد روش سرمايه گذاري كرد، من سرمايه گذار دارم. واقعا بيايم از اين همه كاربر كه PPC دارن، يه پروژه خوب تعريف كنيم و اولين محصول PersianTools رو به بازار عرضه كنيم. همينجا از همه دوستان خواهش مي كنم كه به همين شكل به طرح نيازهاي خود ادامه بدن. با تشكر از همه شما دوستان عزيزم.

باید در مشتری نیاز ایجاد کرد تا بیاد واسه نرم افزار پول بده.
والا یک پاپاسی هم پول نمیده.

Gharibeh_M

Registered User
لایک‌ها
8
من فعلا دارم روی فارسی کردن برنامه های انگلیسی کار می کنم اولم با فارسی کردن برنامه Adarian Money شروع کردم.بعد هم می رم سراغ برنامه SpbFinance .البته فقط برای خودم اینکار رو میکنم.اگر کسی خواست فایل هاش را بزارم دان کنید .از بچه های حرفه ای هم می خواهم که اگه بتوانند بیشتر راهنماییم کنند.
:cool:

mohamad mahdi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام من یک طرح دارم برای ساخت برنامه باید به چه کسی بگم؟

emperor280

Registered User
لایک‌ها
40
سلام بچه ها چه طوری میشه یک برنامه اندروید برای سایت آهنگ پاپ پدیا ساخت ؟

به همین راحتی که نمیشه گفت چه طوری (!)
اگه برنامه نویسی جاوا رو بلد نیستین میتونین از نرم افزارهایی که نیازی به دانش برنامه نویسی ندارن استفاده کنین
به عنوان نمونه : Andromo - Make an Android App for Free. No Coding Required.

بالا