• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

ایده و طرحی نو در تجارت الکترونیک(خدماتی - بانکی)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

aptimos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
با سلام خدمت همه ی دوستان
چند ایده وطرح دارم که مکمل همدیگر هستند و چون سرمایشو نداشتم این تاپیک و زدم تا بتونم یه شریک خوب در صورت وجود برای خودم پیدا کنم.
به این صورت که ایده از من و سرمایه گذاری ازاون باشه.لازم به ذکر است که سرمایه ی لازم برای راه اندازی فاز اولیه در حدود20 تا 30 میلیون است.
برای اطمینان سرمایه گذار امکان سنجی طرح قبل از شروع طرح انجام می شودکه تمام هزینه های اولیه و سود دهی ان را مشخص می کند..

با تشکر

................

Last edited:

aptimos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
up............

ddavaei

Registered User
لایک‌ها
23
اطلاعات کاملتر رو برای بنده پیام کنید

با سلام خدمت همه ی دوستان
چند ایده وطرح دارم که مکمل همدیگر هستند و چون سرمایشو نداشتم این تاپیک و زدم تا بتونم یه شریک خوب در صورت وجود برای خودم پیدا کنم.
به این صورت که ایده از من و سرمایه گذاری ازاون باشه.لازم به ذکر است که سرمایه ی لازم برای راه اندازی فاز اولیه در حدود20 تا 30 میلیون است.
برای اطمینان سرمایه گذار امکان سنجی طرح قبل از شروع طرح انجام می شودکه تمام هزینه های اولیه و سود دهی ان را مشخص می کند..

با تشکر

................

rockefeller

Registered User
لایک‌ها
462

aptimos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
لطفا اینجا رو ببینید و طبق شرایط پست اول با بنده در تماس باشید.

http://forum.persiantools.com/t361808.html#post6622732
باسلام خدمت شما
1-این طرح برای وب داخلی است.
2-اون جوری که خودم براورد کردم حدود 20الی30میلیون شاید کمتر هم باشه.
3-ببین ما چند جور هزینه داریم.1-هزینه های اولیه که شامل ثبت شرکت-مکان اسکان شرکت-اخذ مجوز های لازم و ....می شود.2-هزینه های ثانویه شامل طراحی سیستم و پیاده سازی اون میشه که شامل هزینه های دوره ای هم می شود.
4-بازده هی با تجاری شدن ایده شروع می شوند.بستگی به چند عامل بستگی داره خصوصا تبلیغات.این ایده چند مسیر سود دهی داره اصلی ترین اون گرفتن کارمزد از نقل و اتقال وجه(کیف پول الکترونیک با استفاده از تلفن همراه)بین کاربران این سیستم است.
5-در مورد جواب این گزینه به فایل پیوست مراجعه کنید.
6-خیر
7-دومین به نام شرکت ثبت خواهد شدکه شما ومن سهامدار ان خواهیم بود.
8-8سال
9-من25سالمه و ساکن مشهدم

فایل های ضمیمه

• تاییدیه.jpg
    تاییدیه.jpg
    106.2 KB · نمایش ها: 47

rockefeller

Registered User
لایک‌ها
462
این ایده مشابه "جیرینگ" نیست دوست من؟!
البته از روی اسمش حدس زدم.

aptimos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
این ایده مشابه "جیرینگ" نیست دوست من؟!
البته از روی اسمش حدس زدم.
این ایده تمامی امکانات جیرینگ و در بر میگیره و مثل اون محدود نیست یعنی محدود به شبکه ی همراه اول نیست و چندتا قابلیت جدید بهش اضافه میشه و تحت وب میشه.

up........

Last edited:

nanoks

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام .. ببخشید این رو میگم .. اما سیستم nfc هست که از اوایل 2012 کار حرفه ای رو شروع کرده .. این سیستم روی تمامی گوشی های هوشمند 2013 نصب شده . و به دلیل ارزان بودن کیت اون قراره روی همه گوشی ها نصب بشه . اینجوری علاوه بر حذف نقدینگی دیگه کارت عابر بانک هم نخواهید دید . و گوشی موبایلتون میشه پول نقد شما ... میشه ازش برای کارای رایانه ای هم استفاده کرد . که سیستم بسیار پیشرفته ای هست ..
.
طرح شما خوب هست ... اما با این سیستم با شکست مواجه میشید ... البته باز میل خود شما هست ... خواستم اطلاع رسانی کرده باشم ..

mehdi136/8

Registered User
لایک‌ها
53
سلام .. ببخشید این رو میگم .. اما سیستم nfc هست که از اوایل 2012 کار حرفه ای رو شروع کرده .. این سیستم روی تمامی گوشی های هوشمند 2013 نصب شده . و به دلیل ارزان بودن کیت اون قراره روی همه گوشی ها نصب بشه . اینجوری علاوه بر حذف نقدینگی دیگه کارت عابر بانک هم نخواهید دید . و گوشی موبایلتون میشه پول نقد شما ... میشه ازش برای کارای رایانه ای هم استفاده کرد . که سیستم بسیار پیشرفته ای هست ..
.
طرح شما خوب هست ... اما با این سیستم با شکست مواجه میشید ... البته باز میل خود شما هست ... خواستم اطلاع رسانی کرده باشم ..

پ.ن: بهتر نبود ابتدا ثبت اختراع میکردید؟

aptimos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
.
با سلام خدمت شما
ببین دوست عزیز حرف شما متین ولی این طرح منطبق بر nfc هم است(سیمکارت های مبتنی برnfc)

nanoks

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از نظر من ایده شما تکراری هستش یه جورایی .... چند وقت پیش توی جشنواره سامسونگ مطرح شد ...حتی رای هم نیورد .. ایدش خوبه .. شاید اوایل هم کارش خوب بگیره .. اما nfc سریع رشد میکنه و دیگه کسی از این ایده استفاده نمیکنه ...

چند تا ایده میگم ... شاید به کارتون بخوره .
1- وب سایت خرید و فروش محصولات مجازی { مثل دامنه . سایت . هاست . و هر چیزی که بشه مجازی فروخت .}
2- به جای سیستم فروشگاه ساز { شارژ ساز باشه } : یعنی هر کسی برای خودش یه فروشگاه کارت شارژ داشته باشه . که در کنارش میتونه لایسنس و موارد دیگه هم بفروشه ..
.
ایده ها زیاد هستن .... نحوه پیاده کردنه که مهمه .

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا