• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

ایده 2 برابر کردن سرمایه با سایت سپنا

salehkhan

Registered User
تاریخ عضویت
1 ژانویه 2013
نوشته‌ها
115
لایک‌ها
26
محل سکونت
فارس داراب
میخواهم یک سایتی رو به شما معرفی کنم که یک ایده جالب در مورد 2 برابر کردن سرمایه به شما میده .


شاید بارها و بارها در مورد راههای دو برابر کردن پول در کمترین زمان فکر کرده اید ، امتحان کرده اید یا تجربه اندوخته اید شاید هم به نتیجه دلخواه خود نرسیده باشید البته شاید با معرفی این سایت بتوانیم نظر شما را اندکی تغییر دهیم .

خلاصه طرح یا ایده سایت :

بعد از عضویت در سایت با پرداخت مبلغی جهت خرید طرح های موجود به کاربر ویژه وی آی پی تبدیل خواهید شد و در کنترل پنل کاربری به دنبال لینک بازاریابی خود رفته و آن را کپی می کنید و به دوستانتان می دهید تا در سایت ثبت نام کنند و یکی از طرح ها را خریداری کنند ، شما نیاز به جذب فقط یک زیر مجموعه دارید که بتواند طرحی که شما در آن قرار دارید را خریداری کند و بعد از خرید طرح ، پول آن کاربر + پولی که شما در سایت ما جهت تبدیل شدن به کاربر ویژه پرداخت کرده اید به حساب شما بازگشت داده خواهد شد . و اگر هم نتوانستید زیر مجموعه پیدا کنید حداقلش این هست که این مبلغ را جهت دانلود محصولات آموزشی سایت پرداخت کرده اید .
آیــا می دانستید با خرید هر یک از طرح های شگفت انگیز ما می توانید سرمایه خودتان را دو برابر کنید ؟ فقط 7 گام تا موفقیت فاصله دارید .مرحله اول : توی سایت ما ثبت نـــام کن ! ( ثبت نام رایگان هست و یک دقیقه هم زمان نمی برد )

مرحله دوم : مشخصات و اطلاعات بانکی خودت رو در کنترل پنل سایت مشاهده کن ، تا اگر مشکلی داشت اصلاحش کنی . (اطلاعات بانکی مخصوصا شماره حساب زرین پالت رو دقیق بنویس)

مرحله سوم : یکی از طرح های سرمایه گذاری سایت ما را خریـــداری کن

مرحله چهارم : بعد از خریدن طرح مورد نظر ، حالا میتونی لینک بازاریابی واسه گرفتن زیر مجموعه رو کپی کنی و به دوستهات بدی تا بیان اینجا ثبت نام کنن و زیر مجموعه تو بشن .


مرحله پنجم : خوشبختانه این طرح به شکلی هست که کاربر بعدی در صورتیکه همان طرح که شما در آن عضو هستید را خریداری نماید ، در جدول همان طرح زیر نام کاربری شما قرار می گیرد و علاوه بر مقدار سرمایه گذاری خودتان ، یک برابر یعنی معادل با قیمت آن طرح نیز به حساب شما افزوده می شود البته پس از کسر کارمزد سپس با شما تسویه حساب خواهد شد و شما میتوانید دوباره در طرح ها شرکت کنید .مرحله ششم : آخرین پرداختی ها به کاربران سایت را میتوانی مشاهده کنی .

مرحله هفتم : تمام شد و رفت به همین راحتی ؛ اگر مشکلی یا پیشنهادی یا انتقادی درباره طرح ها یا سایت داشتی با ما تماس بگیــر ! ممنون از وقت گران بهایت که در اختیار ما قرار دادی
سوال ۱- چرا در طرح های دو برابر کردن سرمایه مثل طرح ۱۰ هزار تومانی بجای ۱۰ هزار تومان باید ۱۱ هزار تومان پرداخت کنیم ؟

پاسخ : آن هزار تومان اضافی کارمزد مدیر سایت هست . به عبارتی در طرح های دیگر مثل ۲ هزار تومانی ۲۰۰ تومان و ۵ هزار تومانی ۵۰۰ تومان به عنوان کارمزد مدیر سایت در نظر گرفته شده است که جمع این مبالغ باضافه حمایت های مالی کاربران صرف هزینه های سایت و سرور نگهداری از فایل های آموزشی سایت می شود .
سوال ۲- بر چه اساسی پولی که من در اینجا هزینه کرده ام دو برابر خواهد شد ؟

پاسخ : سرمایه کاربر زیر مجموعه شما + سرمایه خودتان به حسابتان افزوده میشود . نیاز به جذب زیر مجموعه ای دارید که یکی از طرح های ما را خریداری کند .


سوال ۳- طرح ها رو باید از کجا یا کدوم آدرس خریداری کنم ؟

پاسخ : توضیحات کامل در مورد طرح ها در خود سایت نوشته شده است .

طرح ۲ برابر کردن سرمایه ۱۰ هزاری
طرح ۲ برابر کردن سرمایه ۲ هزاری
طرح ۲ برابر کردن سرمایه ۵ هزاریسوال ۴- منظور از مدت زمان طرح چیست ؟ مثلا در طرح ۱۰ هزار تومانی مدت ۳۰ روزه هست .

پاسخ : سوال خوبیست . در واقع این جز قوانین سایت هم هست . اگر شما طرحی را خریداری کنید و نتوانید در مدت زمان در نظر گرفته شده برای آن طرح ، زیر مجموعه پیدا کنید ، بعد از پایان یافتن مدت زمان آن طرح ، هیچ درآمدی به شما تعلق نخواهد گرفت . به طور مثال شما طرح ۱۰ هزارتومانی را خریداری کرده اید و مدت ۳۰ روزه شما تمام شده است و شما نتوانستید یک زیر مجموعه جذب کنید . در نتیجه درآمدی هم کسب نمی کنید . در واقع شما فکر کنید که سرمایه تان را صرف دانلود محصولات آموزشی سایت نموده اید !


البته زیاد هم نگران نشوید ، یک مورد استثناء هم داریم ؛ خوشبختانه این سیستم را به گونه ای طراحی کردیم که اگر کاربری دیگر که زیر مجموعه شما هم نیست همان طرح شما را بخرد ، سرمایه آن کاربر + سرمایه خودتان به حسابتان افزوده میشود . بشرط اینکه از مدت زمان طرح شما نگذشته باشد ، یعنی ۳۱ روز نشود . بعد از خرید طرح ها برای اطلاع از مدت زمان طرح وارد پنل کاربری یا پروفایل شوید .
سوال ۵- چگونه و چه وقت پول را به حساب کاربران سایت واریز می کنید ؟

پاسخ : در حال حاضر ما پول کاربران را هر ۲۴ ساعت یکبار سر ساعت ۲۴:۰۰ هر شب به حساب آنها از طریق سایت Zarinpal.com واریز می کنیم . کاربران باید جهت درخواست واریز پول در این سایت ثبت نام کنند تا ما به حساب آنها پول واریز کنیم و از این طریق بتوانیم یک فیش پرداختی جهت اعتماد سازی کاربران دیگر درون سایت قرار دهیم .

سوال ۶- چگونه ما باید به شما اعتماد کنیم ؟

پاسخ :

الف- یک طرح ارزان قیمت خریداری کنید ، در طرح های ارزان قیمت خروجی سرمایه ها بیشتر هست چون تعداد زیر مجموعه ها و کاربرانی که طرح های ارزان قیمت را خریداری کردن نیز بیشتر هست و احتمال اینکه درآمد شما دو برابر شود حتی با وجود نداشتن زیر مجموعه بالاست و کمتر از ۱۰ روز می توانید درآمدتان را افزایش دهید .

ب- سایت زرین پال دامنه و وب سایت ما را تایید می کند . نشان تایید ما از سایت زرین پالسوال ۷- آیا میتوانیم همزمان چند طرح را خریداری کنیم ؟


پاسخ : قطعا خیر ، و در صورت رعایت نکردن خود کاربر متضرر خواهد شد و زیان خواهد کرد چون ما فقط برای یکی از طرح ها می توانیم به کاربر سود بدهیم ، اما میتوانید بعد از پایان مدت زمان طرح یا بعد از تسویه حساب دوباره یکی از طرح ها را خریداری کنید .


لینک عضویت در سایت
 
بالا