برگزیده های پرشین تولز

ایرانسل (اخبار،بحث درباره خدمات،حل مشکلات و ...)

به ايرانسل نمره مي دهيم....

• 20

Votes: 40 12.3%
  • 19

Votes: 9 2.8%
  • 18

Votes: 55 16.9%
  • 15

Votes: 65 20.0%
  • 12

Votes: 27 8.3%
  • 10

Votes: 28 8.6%
  • 8

Votes: 14 4.3%
  • 5

Votes: 14 4.3%
  • 2

Votes: 12 3.7%
  • 0

Votes: 61 18.8%

• Total voters
    325

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
مشکلاتش به نظر شما الان دقیقا چیه ؟

بعضی جاها آنتن یکدفعه یه 20 ثانیه ای کلا میره بعد میاد هر 10 دقیقه یکبار مثلا. Sms هم مشکل داره یا نمیره یا نمیاد ریپورت درست حسابی هم نمیده که بهمی. البته نه از ایرانسل به ایرانسل

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
بعضی جاها آنتن یکدفعه یه 20 ثانیه ای کلا میره بعد میاد هر 10 دقیقه یکبار مثلا. Sms هم مشکل داره یا نمیره یا نمیاد ریپورت درست حسابی هم نمیده که بهمی. البته نه از ایرانسل به ایرانسل

توی تهران ظاهراً هنوز مشکلات داره، توی مشهد ولی آنتن دهیش خیلی خیلی بهتر از مخابرات هستش، کاملاً خورده تو سر سیم کارت های مخابرات، الان کارکرده رو 300 بیشتر بر نمی دارن، سه هفته پیش می شد راحت 350 فروخت!

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
سرعت برقراری تماس حیلی پایینه!!

من که میخوام از خط معمولیم به ایرانسل زنگ بزنم, حدود 20 ثانیه طول میکشه تا تماس برقرار بشه

ATos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
توی تهران ظاهراً هنوز مشکلات داره، توی مشهد ولی آنتن دهیش خیلی خیلی بهتر از مخابرات هستش، کاملاً خورده تو سر سیم کارت های مخابرات، الان کارکرده رو 300 بیشتر بر نمی دارن، سه هفته پیش می شد راحت 350 فروخت!

َشما هم در مشهد مشکل اس ام اس داری ؟؟
خوب اگر اس ام اس از ایرانسل به ایرانسل راحت میره ولی وقتی به خط های مخابرات اس ام اس میزنی یا از مخابرات به ایرانسل اس ام اس می زنند بد میره پس حتما نقص باید از طرف مخابرات باشه ؟؟ درست میگم ؟؟
به گزارش sms خط های ایرانسل میشه اعتماد کرد یا نه ؟ یعنی ممکنه بزنه مسیج تحویل داده شده ولی مسیج نرسیده باشه به مقصد ... !!؟

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
خوب اگر اس ام اس از ایرانسل به ایرانسل راحت میره ولی وقتی به خط های مخابرات اس ام اس میزنی یا از مخابرات به ایرانسل اس ام اس می زنند بد میره پس حتما نقص باید از طرف مخابرات باشه ؟؟ درست میگم ؟؟
به گزارش sms خط های ایرانسل میشه اعتماد کرد یا نه ؟ یعنی ممکنه بزنه مسیج تحویل داده شده ولی مسیج نرسیده باشه به مقصد ... !!؟

من تاحالا دوبار با sms هاش مشکل داشتم:
یه بار دوهفته پیش که یه sms دادم به یکی از دوستا که تبریز بود (سیم کارت مخابرات) و دلیوری اصلاً نیومد و فکر می کنم مسیج هم نرسید
یه بار هم دیشب بود که کلاً از ساعت های 8 اینا تا امروز صبح sms هارو فقط می شد دریافت کرد(تماس گرفتم گفتن مشکل از شبکه ستو داریم روش کار می کنیم!)
باقی موقع ها خیلی خوب کار می کنه، دلیوری ریپورتش هم کار می کنه درست.

مشکل دیگه ای که هست اینه که از دوتا منطقه ی خاص مشهد که باهم تماس می گیرن شمارشون نمی افته معمولاً (بلوار سجاد و خیام). اینم تماس گرفتم گفتم گفتن بررسی می کنیم و اینا!:rolleyes:

یه مشکل دیگه ای هم که هست 2-3 درصد مواقع یا من یا طرف مقابل صدای خودش رو بعد نیم ثانیه صاف و واضح می شنوه (!!). ولی این خیلی کم پیش می یاد

مشکل دیگه هم اینه که هنوز دقیقه ای هستش سیستم بیلینگشون!

ولی در کل، من خیلی کم از خطم استفاده می کنم، بیشتر sms و اینا می زنم، واسه همین فعلاً که راضیم;) درضمن یه خوبی داره که به کل ایرادهاش می ارزه! آنتن دهیش عالیه! و همیشه در دسترسم مخصوصاً توی خونمون!

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5

مشکل فکر کنم بیشتر از طرف مخابرات باشه ولی وقتی بیشتر کسانیکه باهاشون تماس داری سیم کارت مخابرات دارند این مشکل همیشه هست. ضمنا کیفیت صدا هم وقتی که یکطرف سیم کارتش مال مخابرات باشه همون گ... که همیشه بوده هست. متاسفانه

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
مشکل فکر کنم بیشتر از طرف مخابرات باشه ولی وقتی بیشتر کسانیکه باهاشون تماس داری سیم کارت مخابرات دارند این مشکل همیشه هست. ضمنا کیفیت صدا هم وقتی که یکطرف سیم کارتش مال مخابرات باشه همون گ... که همیشه بوده هست. متاسفانه

خوب وقتی که از تلفن ثابت تماس می گیرن عین اینه که به یه خط ثابت دیگه زنگ زدن!
وقتی هم که از موبایل زنگ می زنن جای این که ... تو ... باشه فقط ... می شه:D

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
سلام
بچه ها چرا اس ام اس ها نمیرسه یا دلیوری نمیده؟مشکل چیه؟قبلا خیلی خوب بود.الان حدود یه هفته ای هست که اینجوری شده.

poolsazan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فروش ايرانسل در بازار قسطي شد.
25/10/1385

برخي عاملان فروش سيم كارت ايرانسل يا اپراتور دوم تلفن همراه در تهران، سيم كارت‌هاي اين شركت را قسطي در اختيار مشتريان قرار مي‌دهند.

به‌گزارش خبرنگار حوزه ارتباطات ايرنا، در اين شيوه سيم كارت ‪ ۱۵۰‬هزار توماني ايرانسل با اندكي افزايش قيمت، با ‪ ۵۰‬هزار تومان هنگام تحويل و اقساط حداقل ‪ ۲۰‬هزار توماني به فروش مي‌رسانند.

ايرانسل كه عرضه سيم‌كارت‌هاي خود را آبان‌ماه گذشته آغاز كرده، طبق قرارداد بايد تا پايان امسال دو ميليون و ‪ ۳۰۰‬هزار سيم كارت به فروش برساند و دست كم ‪ ۷۰‬شهر كشور را تحت پوشش شبكه خود قرار دهد.

اين اپراتور كه با تبليغات فراوان از جمله اعطاي مقداري مكالمه رايگان و نيز امكان دريافت شماره دلخواه توسط مشتريان كار خود را ادامه مي‌دهد در حاليكه تنها دو ماه و نيم به پايان اين موعد مانده، موفق به فروش حدود ‪ ۴۰۰‬هزار سيم‌كارت شده است.
منبع:irna

poolsazan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ارايه‌ي سرويس در 256 شهر در برنامه‌ي ايرانسل قرار دارد
25/10/1385

در گزارش عملكردي كه از سوي ايرانسل به سازمان تنظيم مقررات ارايه شده، آمده است: مجموع سرمايه‌گذاري مستقيم شريك ايرانسل (شركت MTN) تاكنون 600 ميليون دلار بوده كه به‌صورت نقدي وارد كشور شده و از طرفي كل سرمايه‌گذاري ايرانسل تاكنون در كشور 800 ميليون دلار است.

به گزارش سرويس ارتباطات خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، در گزارش عملكرد سه ماهه‌ي چهارم شركت خدمات ارتباطي ايرانسل كه از سوي اين شركت به سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي ارايه شده، اعلام شده است: اين شركت تا پايان سال جاري 70 شهر و در نيمه‌ي اول سال 1386، 256 شهر را در برنامه‌ي راه‌اندازي و ارايه‌ي سرويس به مشتركان منظور كرده است.

بنا بر اين گزارش، اپراتور دوم تلفن همراه همچنين به ايجاد مركز تماس مشتركان Call center و شبكه‌ي توزيع و فروش اقدام كرده و از طرفي هفت سايت NSS در مناطق تهران يك و دو، مشهد، تبريز، اصفهان، شيراز و بابل ايجاد كرده است؛ همچنين در بخش BSS توسعه و گسترش دامنه‌ي فعاليت در شهرهاي تهران‌، مشهد، تبريز، كرج، ساري، مراغه، اروميه، اصفهان و شيراز در حال انجام است.

بنا بر اعلام ايرانسل تاكنون در تهران، مشهد، تبريز، ساري و مراغه شبكه را گسترش داده و 500 نفر را در بخش‌هاي مختلف جذب كرده است.
منبع:isna

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
سلام دوستان
يه سوال فني:
اگه سيم كارت ايرانسل رو بايد ماهيانه شارژ كرد (منظورم اينه كه هر ماه بايد توي صف بانك بايستيم) پس چه مزيتي نسبت به سيم كارت هاي اعتباري داره؟ (به جز اين كه اعتباري ها رو بايد حداقل ماهي 10 هزار تومن بابتش بپردازيم در حالي كه ايرانسل ها حداقل مشخصي به جز آبونمان 750 تومني نداره). چرا به اونها ميگن موقت به اينها ميگن دائمي؟ آيا سيم كارت هاي موقت، به محض تموم شدن اعتبارشون قطع ميشن و مدت كوتاهي بعد از اون هم اگه دوباره شارژ نشن مي سوزند يا اين كه اونها مثل ايرانسل، در صورت شارژ نشدن، اول يكي دو ماه يكطرفه ميشن، بعد هم 6 ماه قطع ميشن و بعد از 6 ماه ميسوزن؟

خيلي ممنون

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
دوستان، از دیروز سرویس MMS و GPRS برای بعضی از مشترکین فعال شده (براشون sms اومده همراه اطلاعات سرورهای مربوطه)... حالا اگه بین شماها کسی هست که این sms رو دریافت کرده...لطف کنه و بیاد آدرس اون سرورها رو اینجا بنویسه... ممنون
50.gif

ATos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان، از دیروز سرویس MMS و GPRS برای بعضی از مشترکین فعال شده (براشون sms اومده همراه اطلاعات سرورهای مربوطه)... حالا اگه بین شماها کسی هست که این sms رو دریافت کرده...لطف کنه و بیاد آدرس اون سرورها رو اینجا بنویسه... ممنون
50.gif

پس بالاخره ایرانسل به قولش عمل کرد . من تازه سیم کارت خودم را سفارش دادم ولی برای دوستام که سوال کردم هنوز برای کسی نیومده . شما مطمین هستید ؟؟

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
پس بالاخره ایرانسل به قولش عمل کرد . من تازه سیم کارت خودم را سفارش دادم ولی برای دوستام که سوال کردم هنوز برای کسی نیومده . شما مطمین هستید ؟؟

بله!
دو شب پیش تماس گرفته بودم اتفاقی در این مورد سوال کردم، گفتن که از امشب بصورت رندم برای بعضی یوزرها فعال می شه و اطلاعات مربوطه بهشون sms می شه. یک شانس ضعیفی هستش که این سرویس ها برای همه فعال باشه. ولی به هر صورت آدرس سرورها مورد نیازه!

درضمن تعرفه هاش هم، هر MMS حدود 40 الی 60 تومن هستش، و سرویس GPRS هم کیلوبایتی حساب می شه (back to the old days:happy: )

ATos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بله!
دو شب پیش تماس گرفته بودم اتفاقی در این مورد سوال کردم، گفتن که از امشب بصورت رندم برای بعضی یوزرها فعال می شه و اطلاعات مربوطه بهشون sms می شه. یک شانس ضعیفی هستش که این سرویس ها برای همه فعال باشه. ولی به هر صورت آدرس سرورها مورد نیازه!

درضمن تعرفه هاش هم، هر MMS حدود 40 الی 60 تومن هستش، و سرویس GPRS هم کیلوبایتی حساب می شه (back to the old days:happy: )

مشخصات سرورها برای همه یکی هست یا برای هر خط فرق داره ؟؟ این مشخصات را باید در جای خاصی از تنظیمات گوشی وارد کرد ؟ ....

این سرویس را برای همه فعال میکنه در آینده یا فقط به افرادی که رندم شدند میده ؟؟

با سرویس Gprs میشه به اینترنت به طور کامل دسترسی داشت یا فقط برای تعدادی محدودی سایت هست و با چی باید روی گوشی سایت ها را باز کرد ؟؟ خود گوشی ها مرورگر دارند حتی اگر جاوا باشند ؟؟ مثلا میشه Email خود را چک کنیم یا برای گوشی تم و والپیپر و ... دانلود کنیم ؟؟(ببخشید زیاد سوال کردم :blush: )

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
مشخصات سرورها برای همه یکی هست یا برای هر خط فرق داره ؟؟ این مشخصات را باید در جای خاصی از تنظیمات گوشی وارد کرد ؟ ....

این سرویس را برای همه فعال میکنه در آینده یا فقط به افرادی که رندم شدند میده ؟؟

با سرویس Gprs میشه به اینترنت به طور کامل دسترسی داشت یا فقط برای تعدادی محدودی سایت هست و با چی باید روی گوشی سایت ها را باز کرد ؟؟ خود گوشی ها مرورگر دارند حتی اگر جاوا باشند ؟؟ مثلا میشه Email خود را چک کنیم یا برای گوشی تم و والپیپر و ... دانلود کنیم ؟؟(ببخشید زیاد سوال کردم :blush: )

باید که یکی باشه
73.gif

گوشیتون چیه؟ اگه جاوای SE هست بزنید new message بعد picture message رو انتخاب کنید، بهتون می گه setup reqired اونجا ش رو وارد می کنید، واسه gprs هم فکر می کنم باید برید توی Connectivity-->data comm

اون اپراتوری که با من صحبت کرد، گفت که تا سه هفته ی دیگه برای همه فعال می شه، راست و دروغش پای خودش!

بعدم بله، به طور کامل می شه به اینترنت دسترسی داشت! همه ی اون کارایی که گفتید روهم می شه کرد! البته گوشی های جاوا و سیمبین توی load صفحه های پرحجم که مخصوص موبایل نیست ممکنه کم بیارن یه خورده ای! ولی می شه;)

ATos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
باید که یکی باشه
73.gif

گوشیتون چیه؟ اگه جاوای SE هست بزنید new message بعد picture message رو انتخاب کنید، بهتون می گه setup reqired اونجا ش رو وارد می کنید، واسه gprs هم فکر می کنم باید برید توی Connectivity-->data comm

اون اپراتوری که با من صحبت کرد، گفت که تا سه هفته ی دیگه برای همه فعال می شه، راست و دروغش پای خودش!

بعدم بله، به طور کامل می شه به اینترنت دسترسی داشت! همه ی اون کارایی که گفتید روهم می شه کرد! البته گوشی های جاوا و سیمبین توی load صفحه های پرحجم که مخصوص موبایل نیست ممکنه کم بیارن یه خورده ای! ولی می شه;)

ممنون از پاسختون :)

فعلا خط ایرانسلم هنوز نیومده ولی اینطور که شما میگی باید به فکر یک گوشی با صفحه نمایش نسبتا بزرگ و با کیفیت بود و ترجیحا تاچ اسکرین بود ... مثل M600 از سونی اریکسون یا 7710 نوکیا یا گوشیهای ویندوز موبایل بود یا کار کردن با اینترنت تو صفحه LCD گوشی مثل K750 که لذتی نداره :wacko:
این کلاس Gprs که تو مشخصات گوشیها نوشته شده برای چی هست ؟؟ از اینترنت روی گوشی میشه مثلا فایل Mp3 یا فایل های دیگه دانلود کرد ؟؟

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
ممنون از پاسختون :)

فعلا خط ایرانسلم هنوز نیومده ولی اینطور که شما میگی باید به فکر یک گوشی با صفحه نمایش نسبتا بزرگ و با کیفیت بود و ترجیحا تاچ اسکرین بود ... مثل M600 از سونی اریکسون یا 7710 نوکیا یا گوشیهای ویندوز موبایل بود یا کار کردن با اینترنت تو صفحه LCD گوشی مثل K750 که لذتی نداره :wacko:
این کلاس Gprs که تو مشخصات گوشیها نوشته شده برای چی هست ؟؟ از اینترنت روی گوشی میشه مثلا فایل Mp3 یا فایل های دیگه دانلود کرد ؟؟
7710 نخر که پشیمون میشی
ببخشید وسط بحث یهو حرف از گوشی زدم ولی میگن اگه دیدی یه نفر داره میوفته تو چاه قوانین فورومو بزار زیر پات

بالا