برگزیده های پرشین تولز

ایران خودرو

sina021

Registered User
لایک‌ها
8
سلام به تمام دوستان . میخواستم ببینم توی سال 93 کسی هست که خودرو از ایران خودرو سفارش داده باشه و بهش تحویل داده باشن ؟؟
الان من میخوام یه 206 بگیرم اما 10 تومن پول کم دارم و نمیخوام وام بگیرم چون باید 10 برابر سود بدیم بهشون . از یه طرف هم به شرکت های لیزینگ اطمینان نیست . حالا میخواستم ببینم اعتمادی به ایران خودرو هست که مثلا میگه تا دی تحویل میدم ، تحویل بده ؟؟؟

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
یک کلام
نیست o_O

shojaa

Registered User
لایک‌ها
132
بستگی به نوع ماشین مورد نظر داره و بیشترین تاخیر ایرانخودرو الان 60 روزه که بسته به نوع ماشین 12 و 18 درصد جریمه تاخیر میدن و 18 تا 23 درصد هدیه مشارکت یعنی برای پیش فروشی های 6 ماهه ماشین حداقل 2 میلیون زیر قیمت کارخانه در میاد
البته اینو هم بگم که 99 درصد ماشینای ایرانخودرو زودتر از موعد تحویل مشتری ها میشن و یا نهایتا چند روز تاخیر دارن

sina021

Registered User
لایک‌ها
8
بستگی به نوع ماشین مورد نظر داره و بیشترین تاخیر ایرانخودرو الان 60 روزه که بسته به نوع ماشین 12 و 18 درصد جریمه تاخیر میدن و 18 تا 23 درصد هدیه مشارکت یعنی برای پیش فروشی های 6 ماهه ماشین حداقل 2 میلیون زیر قیمت کارخانه در میاد
البته اینو هم بگم که 99 درصد ماشینای ایرانخودرو زودتر از موعد تحویل مشتری ها میشن و یا نهایتا چند روز تاخیر دارن
پس به نظر شما میشه به ایران خودرو اطمینان کرد و یه ماشین مثل 206 رو از ایران خودرو تهیه کرد ؟؟

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
برادر عزیز درشرایطی ک قیمت خودروها آنچنان بالارفته ک اصلاقیمت واقعی اونها نیست بلکه ی ماشین ازرده خارج شده دردنیارو تو ایران به قیمت ی ماشین فول آپشن وارداتی دارن میندازن به مردم این درست ک شما میخواید پول ب حسابشون بریزید وگردنشونو کلفت ترکنید تاهرغلطی ک بخوان بکنن وهیچکسم حریفشون نشه؟پیشنهاد من به شما خرید ماشین دست دوم سالم وتروتمیز ک هم پول تو شکم اونا نمیریزی هم قرض ووام نمیگیری هم بدون معطلی ماشین دار میشی مطمئن باش تولیدات داخلی صفر ازدست دو چندسال پیش بدترشده بهترنشده

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
206 حالا جزو کمترین تاخیرها هست!!!ولی کیفیت 206 زیر 91 را نداره،چون سیستم برقش عوض شده و مشابه رانا هست

بالا