برگزیده های پرشین تولز

ایران در اینترنت از آخر اول

ابرو

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این مملکت کی راه می افته ببینید از کجاها جا موندن ....:wacko: :wacko:

از فلسطین هم عقب تریم.....:wacko:

اتحادیه بین‌المللی ارتباطات طی گزارشی اعلام كرد: ایران رتبه آخر كشور استفاده از شبكه اینترنت را در خاورمیانه و شمال آفریقا دارد.

به گزارش بخش خبر شبكه فن آوري اطلاعات ايران، از خبرگزاری فارس، اتحادیه بین‌المللی ارتباطات وضعیت استفاده از اینترنت در ایران را بسیار نامطلوب ارزیابی كرد و اعلام كرد: ایران چه از نظر كمی و چه از نظر كیفی یكی از عقب مانده‌ترین كشورهای خارومیانه و شمال آفریقا در استفاده از شبكه اینترنت می‌باشد.
اتحادیه بین‌المللی ارتباطات وضعیت شبكه اینترنت ایران از نظر كمی را نیز اسف بار ارزیابی كرده است و جمهوری اسلامی ایران را از نظر استفاده از این شبكه در میان 19 كشور خاورمیانه و شمال آفریقا در رتبه 19 قرار داده است.
امارات عربی متحده، قطر و كویت سه كشور نخست منطقه از نظر میزان استفاده از اینترنت می‌باشند. در امارات از هر 10 هزار نفر 3185 نفر به اینترنت دسترسی دارند و این رقم برای قطر و كویت به ترتیب 2666 و 2312 نفر است.
بحرین، لبنان، تركیه، مراكش، اردن، تونس، عمان، عربستان، مصر، سوریه، فلسطین، لیبی، سودان، الجزایر، یمن و ایران در مراتب بعدی قرار دارند.
تعداد كاربران اینترنتی در ایران 79 نفر در هر 10 هزار نفر اعلام شده و این رقم برای تركیه، عربستان و سوریه نیز به ترتیب 1413، 637 و 439 نفر اعلام شده است.

:( http://www.iritn.com/?action=show&type=news&id=10065:wacko:

check_shark

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
به نقل از ابرو :
این مملکت کی راه می افته ببینید از کجاها جا موندن ....:wacko: :wacko:

از فلسطین هم عقب تریم.....:wacko:

اتحادیه بین‌المللی ارتباطات طی گزارشی اعلام كرد: ایران رتبه آخر كشور استفاده از شبكه اینترنت را در خاورمیانه و شمال آفریقا دارد.

به گزارش بخش خبر شبكه فن آوري اطلاعات ايران، از خبرگزاری فارس، اتحادیه بین‌المللی ارتباطات وضعیت استفاده از اینترنت در ایران را بسیار نامطلوب ارزیابی كرد و اعلام كرد: ایران چه از نظر كمی و چه از نظر كیفی یكی از عقب مانده‌ترین كشورهای خارومیانه و شمال آفریقا در استفاده از شبكه اینترنت می‌باشد.
اتحادیه بین‌المللی ارتباطات وضعیت شبكه اینترنت ایران از نظر كمی را نیز اسف بار ارزیابی كرده است و جمهوری اسلامی ایران را از نظر استفاده از این شبكه در میان 19 كشور خاورمیانه و شمال آفریقا در رتبه 19 قرار داده است.
امارات عربی متحده، قطر و كویت سه كشور نخست منطقه از نظر میزان استفاده از اینترنت می‌باشند. در امارات از هر 10 هزار نفر 3185 نفر به اینترنت دسترسی دارند و این رقم برای قطر و كویت به ترتیب 2666 و 2312 نفر است.
بحرین، لبنان، تركیه، مراكش، اردن، تونس، عمان، عربستان، مصر، سوریه، فلسطین، لیبی، سودان، الجزایر، یمن و ایران در مراتب بعدی قرار دارند.
تعداد كاربران اینترنتی در ایران 79 نفر در هر 10 هزار نفر اعلام شده و این رقم برای تركیه، عربستان و سوریه نیز به ترتیب 1413، 637 و 439 نفر اعلام شده است.

:( http://www.iritn.com/?action=show&type=news&id=10065:wacko:

خب این آمار ها از نظر نفر به کل هست

ولی اگه از نظر تعداد افرادی که دست رسی دارن بگیرن نتیجه چیزه دیگه ای میشه

مثلا اگه یه کشور 2 نفر جمعیت داشته باشه و یکی شون به اینترنت دسترسی داشته باشه میشه 50% و بقیه اش هم معلومه

ولی این آمار نمیتونه درست باشه یعنی وضع اینترنت افغانستان از ایران بهتره؟

این حرفها برای تخریب اصل ایرانه

Bahreyni

Registered User
لایک‌ها
6
به سلامتی!!!!!!!!!!

ali-boofaloo

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
66
خوب اینم خودش یه رکورده
74.gif

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
اولا توی جمعیت 70 میلیونی ایرانی فقط 7 میلیون نفر از اینترنت استفاده می کنند
و 90 درصد فقط چت و سرگرمی ایست و این افتخاره ؟

check_shark

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
به نقل از bhrzk :
اولا توی جمعیت 70 میلیونی ایرانی فقط 7 میلیون نفر از اینترنت استفاده می کنند
و 90 درصد فقط چت و سرگرمی ایست و این افتخاره ؟

خب انتظار داری همه تحقیق کنن و این 90 درصد رو از کجا اووردی؟

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
خب یه سری تو چت روما بزنین
یه سری تو دوستاتون بزنین
و ....
این یک فاجعه است

check_shark

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
به نقل از bhrzk :
خب یه سری تو چت روما بزنین
یه سری تو دوستاتون بزنین
و ....
این یک فاجعه است

4-5 سال پیش بله ولی الان نه از تمام 20 تا فقط دو سه تاشون چت میکنن اونم خیلی کم

farshin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از check_shark :
4-5 سال پیش بله ولی الان نه از تمام 20 تا فقط دو سه تاشون چت میکنن اونم خیلی کم

فکر کنم این رو یه کم اشتباه میکنی

من هم فکر میکنم اکثریت ایران استفادشون از اینترنت یا برای چت هست یا برای پول در آوردن هایی که چند وقتی هست باب شده

اگر میبینید اینترنت پر سرعت تو ایران زیاد سریع جلو نمیره بخاطر اینه که میدونن ازش استقبالی هم نمیشه و همین دایل آپ به صرفه تره هم برای دولت هم برای ملت

طرف میخواد فقط بیاد یه آفلاین چک کنه ببینه دختره یا پسره جوابش رو داده یا نه چند تا emotion قلب براش زده و یا مثلا همون ارکات و...علتش هم محدودیت تو جامعه است طرف میبینه تو اینترنت اونی که محدود شده براش رو میتونه نامحدودش کنه...این شد استفاده از اینترنت؟؟ این یاهو رو فیلتر کنن اون وقت بهتون میگم چه جوری نصف ISP ها مجبور میشن تخته کنن برن

3epehr

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از farshin :

من هم فکر میکنم اکثریت ایران استفادشون از اینترنت یا برای چت هست یا برای پول در آوردن هایی که چند وقتی هست باب شده

اگر میبینید اینترنت پر سرعت تو ایران زیاد سریع جلو نمیره بخاطر اینه که میدونن ازش استقبالی هم نمیشه و همین دایل آپ به صرفه تره هم برای دولت هم برای ملت

طرف میخواد فقط بیاد یه آفلاین چک کنه ببینه دختره یا پسره جوابش رو داده یا نه چند تا emotion قلب براش زده و یا مثلا همون ارکات و...علتش هم محدودیت تو جامعه است طرف میبینه تو اینترنت اونی که محدود شده براش رو میتونه نامحدودش کنه...این شد استفاده از اینترنت؟؟ این یاهو رو فیلتر کنن اون وقت بهتون میگم چه جوری نصف ISP ها مجبور میشن تخته کنن برن

كاملا موافقم...!!!

check_shark

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
به نقل از farshin :

من چیزی رو که بین دورو وریام بود رو گفتم

farshin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از ali-boofaloo :
مرگ بر چت
49.gif
(یادمون نره که فروم هم یه نوع چت نیمه آنلاینه
73.gif
)

درسته اما تو فوروم تبادل اطلاعات میشه..مثلا قسمت سخت افزار یا همین شبکه خودمون و قسمت های مشابه که شاید بشه گفت یکی از سودمندترین قسمت های اینترنت هست

جدا از اطلاعاتی که تو فوروم رد و بدل میشه خیلی از مشکلات مردم تو زمینه های مختلف تو همین فوروم ها بر طرف میشه

اما خودتون بهتر میدونید تو چت روم های ایرانی چه خبره و در مورد چی صحبت میشه...البته در اینکه انسان آزاده هر جور میخواد استفاده کنه شکی نیست اما نه اینکه کل اینترنت رو در چت و دوستیابی ببینه

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
ببینین عزیزان تفریح و سرگرمی یکی از خصوصیات اینترنت می تونه باشه
یادمون باشه اینترنت و یا کلا شبکه با هدف اشتراک اطلاعات ساخته شد و ابداع شد
پس چت هم یک نوع وسیله برای اشتراک اطلاعات هست اما مشکل اینه ما ایرانی ها نمی دونیم باید چه جوری ازش استفاده کنیم .

برای مثال دیگه تجارت الکترونیکی است که اصلا توی ایران راه نیفتاده و البته قرار تا 8 ماه دیگه کلا بانک ها یکی باشه و روی اینترنت به عنوان تجارت الکترونیکی رو با معنای واقعی تجربه کنین

meli

Registered User
لایک‌ها
23
به نقل از Dj--Aligator :
يه سوال؟؟ افغانستان اصلان اينترنت داره كه بخواد از ايران كاربرانش بيشتر باشه؟؟
دوست عزیز
مدرسه های افغان هم اینترنت دارن!
اما ما هنوز توی خیلی از مدارسمون اینترنت نداریم!
توی دانشگاهها هم نداریم چه برسه به مدرسه ها!

check_shark

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
به نقل از meli :
دوست عزیز
مدرسه های افغان هم اینترنت دارن!
اما ما هنوز توی خیلی از مدارسمون اینترنت نداریم!
توی دانشگاهها هم نداریم چه برسه به مدرسه ها!

چی میگی اونا که تو چادر درس میخونن

تازه دبیرستان ما به جز اینترنت . گیم نت هم داشت

farshin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از check_shark :
چی میگی اونا که تو چادر درس میخونن

تازه دبیرستان ما به جز اینترنت . گیم نت هم داشت

ببین اینطوری بخوای نگاه کنی دبیرستانی که من رفتم سینما هم داشت چون غیر انتفاعی بود اما چه ربطی به کل ایران داره ...چه ربطی به مدارس دولتی داره ...چه ربطی به شهرستان ها داره...مثل اینکه کل ایران رو تو شمال تهران میبینی؟؟

soheil60

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت همه اساتید

این جور مباحث میتونه سطح کیفی اینترنت ایران رو بالا ببره؟

میتونه به اونایی که در راس اینکار قرار دارن بفهمونه که راه پیشرفت یک مملکت همین اینترنت هستش؟

فقط بلدن چند نفرشون بشینن و ببینن جدیداً کدوم سایت S اومده که فیلترش کنن

و دقیقاً همین فیلترینگش امتیاز اون رو به زیر صفر رسونده

واقعاً واسشون متاسفم

واقعا.......:(

بالا