برگزیده های پرشین تولز

ایردراپی که قوره نشده ، مویز شد (6برابر ظرف دوساعت)

poole-irani.blogfa.com

Registered User
لایک‌ها
24
با سلام خدمت شما دوستان

با شما هستم از این به بعد با معرفی جدیدترین و معتبر ترین ایردراپ ها

شاید به جرات بگم همچین ایردراپی تابحال سابقه نداشته که هنوز در مرحله توکن که هست با اقداماتی که مستقلا به وجود آورده و بدون نیاز به لیست شدن در صرافی ها، تبدیل به یک توکن قابل چنج شدن به بیت کوین شده و از طرفی ظرف همین امروز که دارم با شما صحبت میکنم به واسطه قابلیت چنج شدن به بیت کوین ظرف تنها دو سه ساعت بیشتر از 600% رشد کرد.

با ثبت نام در این سایت 189 واحد توکن به شما تعلق میگیره. جالب اینجاست که همون ابتدا به شما همچون کیف پول های مستقل پرایوت کی و پابلیک کی و شماره حساب مستقل میده و همون لحظه می تونید به حساب یه نفر دیگه واریز انجام بدید.
رفرال گیری دارد وبه ازای هر رفرال 124 واحد دیگر به شما داده میشود.
گزینه ای بنام اکسچنج هم در برخی ساعات فعال میشه که قابل تبدیل شدن به بیت کوین و برداشت بیت کوین دارد . البته لازمه که تعداد توکن هاتون رو بیشتر کنید تا در مرحله چنج کردن به حدی برسه که بتونید موقع تبدیل به بیت کوین، به حداقل 0.001 بیت برسه که قابل برداشت باشد.
اما نگران نباشید . این ارز آنچنان ارزش افزوده ای ایجاد میکند که تبدیل آن در این روزهای ابتدایی دیوانگی محض هست. وقتی همینجوریش بدون لیست شدن در صرافی ظرف دو سه ساعت 6 برابر ارزش افزوده ایجاد میکنه. مطمئن باشید زمانیکه به چندتا صرافی پاش باز بشه، پامپ وحشتناکی خواهد کرد.
برای ثبت نام بر روی لینک زیر کلیک کنید:
https://bit.ly/2PEamEy

اگر نمی دانید ایردراپ چی هست و چه مزایایی دارد پست های آخر کانال بنده را به همراه معرفی بهترین ایردراپ ها مطالعه کنید
https://t.me/digitarz

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
اگه ممکنه بگین از کدوم ایردراپ تاکنون برداشت داشتین. این کوین پیمنت هنوز 11 دلار ایردراپش رو نمیشه برداشت کرد که دلمون خوش باشه ایردراپ واقعی هم هست : )

poole-irani.blogfa.com

Registered User
لایک‌ها
24
اگه ممکنه بگین از کدوم ایردراپ تاکنون برداشت داشتین. این کوین پیمنت هنوز 11 دلار ایردراپش رو نمیشه برداشت کرد که دلمون خوش باشه ایردراپ واقعی هم هست : )

ایردراپ ها طول میکشه تا به بیت کوین یا اتریوم نهایی تبدیل بشه. از چند هفته تا چند ماه. اما همین که به حساب اتریوم شما واریز بشه یا کیف پول موبایلیش ساخته بشه بدونید که نزدیک هست که وارد یه صرافی بشه و به بیت کوین و اتریوم واقعی تبدیل بشه. باید کمی صبور باشید.
من خیلی از توکن ها رو دریافت کردم. شاید جالب باشه بدونید که ریپل و استلار هم یه زمانی همینجوری مجانی توکن میدادن که من فقط از استلار یه چیزی حدود 100 دلار گیرم اومد. البته چند سال پیش توکنش که بود ثبت نام کردم و چند ماه پیش فروختمش به قیمت 100 دلار. پس در خصوص ایردراپ ها باید صبور باشید. از ریپل، استلار، ترون، که ارز شدن الان گرفته تا ABE و اتریوم سیکور و خیلی های دیگه که به صورت توکنی فعلا در حساب اتریومم هست.

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
برای من لینکای این کوتاه کننده بیتلای باز نمیشه اگه خاستین لینک مستقیم یا از کوتاه کننده دیگه بذارین

poole-irani.blogfa.com

Registered User
لایک‌ها
24
جالب اینجاست که بر عکس بقیه ایردراپ ها کمترین تکلیف رو باید توش انجام بدی و تقریبا یه ثبت نام ساده هست.
ولی ببینید کی گفتم که توکن های این ایردراپ سال دیگه همین موقع اگه 1 دلار نشده بود.
توکنی که هنوز توکن هست اینقدر رشد پیدا کرده و اینقدر قدرتمند ظاهر شده وای به حال اینکه وارد چندتا صرافی هم بشه. پامپ می کنه هموجور:general406:

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
رو لینکی که دادین لوگین با گوگل زدم. این چرا نوشت گوگل نام و ایمیل و عکس پروفایل رو با سایت به اشتراک میذاره! خطریست :/

Last edited:

poole-irani.blogfa.com

Registered User
لایک‌ها
24
h
رو لینکی که دادین لوگین با گوگل زدم. این چرا نوشت نام و ایمیل و عکس پروفایل رو پخش میکنه! خطریست :/
این چیزایی که شما میگی ، نمی دونم لینک باز نمیکنه و پیام فلان می یاد و این چیزا رو که ما برخورد نداشتیم باهش. نمی دونم گوشی شما مشکلش چیه؟ با سیستم ثبت نام کن خب

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
با سیستم رفتم. گزینه ثبت نام نبود که ورود از طریق گوگل یا ف بوک (که ظاهرا در مرحله بعد که جیمیل به اشتراک بذاریم ثبت نامه!)

idinkhabis

Registered User
لایک‌ها
96
اینجور که من متوجه شدم بعد هر ثبت نام 2500 توکن میده
که میشه با اکانت های مختلف ثبت نام کرد و اون مقدار رو به حساب اصلی انتقال داد!

poole-irani.blogfa.com

Registered User
لایک‌ها
24
اینجور که من متوجه شدم بعد هر ثبت نام 2500 توکن میده
که میشه با اکانت های مختلف ثبت نام کرد و اون مقدار رو به حساب اصلی انتقال داد!
نه اشتباه می کنی، 189 واحد بیشتر نمیده در همان بدو ثبت نام . اما با جذب هر زیر مجموعه 124 میده
اما ایردراپش واقعا قوی بسته شده . از اون ارزهای دیجیتال آینده دار میشه

miladk2

Registered User
لایک‌ها
92
تو راند اولش 2500 تا میداد
الان ارزش هر واحدش چقدره؟

jusfer

Registered User
لایک‌ها
151
تو راند اولش 2500 تا میداد
الان ارزش هر واحدش چقدره؟
راند اول تموم شده الان بونتی جدید هست و مثل قبل توکن زیاد نمیده چون نفرات زیادی عضو شدن و اکانتهای فیک هم زیاد شده.

poole-irani.blogfa.com

Registered User
لایک‌ها
24
راند اول تموم شده الان بونتی جدید هست و مثل قبل توکن زیاد نمیده چون نفرات زیادی عضو شدن و اکانتهای فیک هم زیاد شده.
ایردراپی که جایزه خودش رو از 2500 واحد به 189 واحد رسونده حاکی از استقبال کاربرا هست و افزایش ارزش توکن هاش.
من دقیقا توی دو ساعتی که اکسچنج به بیت کوینش رو فعال کرد، با اینکه بخاطر چنج توکن ها به بیت کوین قاعدتا باید قیمت بیاد پایین، شاهد این بودم که ارزش توکن ها بیش از 600% رشد کرد.

jusfer

Registered User
لایک‌ها
151
ایردراپی که جایزه خودش رو از 2500 واحد به 189 واحد رسونده حاکی از استقبال کاربرا هست و افزایش ارزش توکن هاش.
من دقیقا توی دو ساعتی که اکسچنج به بیت کوینش رو فعال کرد، با اینکه بخاطر چنج توکن ها به بیت کوین قاعدتا باید قیمت بیاد پایین، شاهد این بودم که ارزش توکن ها بیش از 600% رشد کرد.
دوست عزیز من نگفتم بی ارزشه یا اسکم
اتفاقا با حرف شمام موافقم فقط توضیحات تکمیلی رو به سوال اون دوستمون دادم
و گرنه من خودم الان بیش از 300 هزار تا جمع کردم

poole-irani.blogfa.com

Registered User
لایک‌ها
24
دوست عزیز من نگفتم بی ارزشه یا اسکم
اتفاقا با حرف شمام موافقم فقط توضیحات تکمیلی رو به سوال اون دوستمون دادم
و گرنه من خودم الان بیش از 300 هزار تا جمع کردم
پس شما الان دیگه نهنگی شدی واسه خودت. بچه پولدار آینده

poole-irani.blogfa.com

Registered User
لایک‌ها
24
کیف پول موبایلی این توکن عرضه شد
همچنین گزینه ویدراو این توکن نیز راه افتاد.

تا فرصت هست ثبت نامش رو از دست ندید

poole-irani.blogfa.com

Registered User
لایک‌ها
24
دقیق نمی دونم . اما هنوزکمه . ولی از اون ارزهایی هست که وقتی وارد صرافی هایی مثل باینانس میشه ، یه شبه صد برابر میشه. از هموناست

بالا