برگزیده های پرشین تولز

ایردراپ والت SafePal | تایید شده بایننس | مشابه TWT

navsan

Registered User
لایک‌ها
173
سلام دوستان
ایردراپ کاملا معتبر SafePal و تایید شده توسط بایننس
1-ابتدا برنامه از آدرس زیر دانلود کنید

2-سپس والت خودتون بسازید و بکاپ ذخیره کنید

3-بعد به بخش Dapp واقع در نوار پایینی برنامه برید و طبق تصویر بر روی "Claim SFP" کلید کنید

Inkedphoto_2021-01-01_12-47-59_LI.jpgphoto_2021-01-01_12-50-15.jpg

4- لیست از فعالیت ها برای شما نمایش داده میشه که با انجام دادن اونها توکن SFP کسب میکنید

5- برای تسک تلگرام ابتدا http://telegram.me/SFPSam_bot وارد ربات شده سپس وارد کانال و گروه بشید در اخر به بخش تسک تلگرام در برنامه رفته و یوزرنیم تلگرام وارد کنید

بعد به بخش Join SafePal Referral program برید

ممنون میشم در این بخش کد رفرال من NGQDNN وارد کنید تا 25 عدد توکن بیشتر هم بگیرید

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
قابل فروشه؟البته مراقب ایدراپها باشید چون اگر پولی تو سیستم داشته باشید دچار مشکل نشه یا از مدارکتون سو استفاده نشه برا اونا ک تایید هویت میخوان

navsan

Registered User
لایک‌ها
173
قابل فروشه؟البته مراقب ایدراپها باشید چون اگر پولی تو سیستم داشته باشید دچار مشکل نشه یا از مدارکتون سو استفاده نشه برا اونا ک تایید هویت میخوان

فعلا قابل فروش نیست

ed2008

Registered User
لایک‌ها
436
سلام منکد رفرال ( ممنون میشم در این بخش کد رفرال من NGQDNN وارد کنید تا 25 عدد توکن بیشتر هم بگیرید )
شما را زدم تلگرام هم زدم 45 تا داد ولی حواست باشه دوست عزیز من مقدار کم BNB به این ولت زدم اما الان که میخواهم برداشت بزنم نمیشه احتمالا این ولت با ولت سخت افزاری ان برای برداشت هست نه به تنهایی

شما چک کنید ببینیدمیتوانید ارزی برداشت کنید؟

Last edited:

navsan

Registered User
لایک‌ها
173
سلام منکد رفرال ( ممنون میشم در این بخش کد رفرال من NGQDNN وارد کنید تا 25 عدد توکن بیشتر هم بگیرید )
شما را زدم تلگرام هم زدم 45 تا داد ولی حواست باشه دوست عزیز من مقدار کم BNB به این ولت اما الان که میخواهم برداشت بزنم نمیشه احتمالا این ولت با ولت سخت افزاری ان برای برداشت هست نه به تنهایی

شما چک کنید ببینید میتونید ارزی برداشت کنید؟
فکر کنم باگ نرم افزار هست من هم مقداری ETH وارد کردم ولی موجودی صفر نشون میده ولی میرم تو یونی سواپ از بخش Dapp درسته و موجودی اتریوم نشون میده
شما هم از بخش Dapp وارد Binance Dex بشید ببینید موجودی BNB دارید یا نه

ed2008

Registered User
لایک‌ها
436
من موجودی را توی ولت نشان میدهد مشکل ندارد برای برداشت نمیشه میره رو گزینه ساخت ولت دوباره

navsan

Registered User
لایک‌ها
173
من موجودی را توی ولت نشان میدهد مشکل ندارد برای برداشت نمیشه میره رو گزینه ساخت ولت دوباره

من الان مقدار کمی bnb واریز و برداشت کردم بدون مشکل
شما حتما Private key والت ذخیره داشته باش من احساس میکنم باگ هست
photo_2021-01-01_14-47-41.jpg22.jpg

Last edited:

ed2008

Registered User
لایک‌ها
436

navsan

Registered User
لایک‌ها
173
ممنون از دوستانی که شرکت کردن . ایردراپ به اتمام رسید

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,679
ممنون از دوستانی که شرکت کردن . ایردراپ به اتمام رسید

من تنبلی کردم از صبح چند دقیقه قبل که ثبت نام کردم دیدم تموم شده :(

navsan

Registered User
لایک‌ها
173
مرحله دوم ایردراپ SafePal شروع شد
تسک ها فرق کرده
از طریق منوی پایین صفحه به بخش Dapp برید و وارد بخش Claim Sfp بشید.
بر روی 10% Share بزنید و در بخش I'm invited این کد رو وارد و تایید کنید:
NGQDNN

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,679
safe.jpg

منظورتون اینجا هست؟

navsan

Registered User
لایک‌ها
173
صرافی #Binance هجدهمین پروژه ی خود در Binance Launch Pad را به نام SafePal با توکن بومی #SFP معرفی نموده است.
❇️ فروش توکن #SFP در فرمت جدیدی از ثبت نام در Launchpad و آن هم با ثبت بالانس و موجودی #BNB کاربران از تاریخ ۲ فوریه ساعت ۳:۳۰ صبح به وقت ایران انجام خواهد گرفت.
❇️ صرافی #Binance به مدت ۶ روز تا تاریخ ۸ فوریه ساعت ۳:۳۰ صبح به وقت ایران موجودی #BNB کاربران را ثبت خواهد نمود. مقدار نهایی #BNB هولد شده برای هر کاربر میانگین ۶ روزه ی آن خواهد بود که با استفاده از محاسبه میانگین روزانه #BNB به دست خواهد آمد.
❇️ قیمت توکن #SFP در فروش عمومی حدود 0.10 دلار در نظر گرفته شده است.

منبع

✅ #Funda
✅ #News

@irCryptoClub

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,696
صرافی #Binance هجدهمین پروژه ی خود در Binance Launch Pad را به نام SafePal با توکن بومی #SFP معرفی نموده است.
❇ فروش توکن #SFP در فرمت جدیدی از ثبت نام در Launchpad و آن هم با ثبت بالانس و موجودی #BNB کاربران از تاریخ ۲ فوریه ساعت ۳:۳۰ صبح به وقت ایران انجام خواهد گرفت.
❇ صرافی #Binance به مدت ۶ روز تا تاریخ ۸ فوریه ساعت ۳:۳۰ صبح به وقت ایران موجودی #BNB کاربران را ثبت خواهد نمود. مقدار نهایی #BNB هولد شده برای هر کاربر میانگین ۶ روزه ی آن خواهد بود که با استفاده از محاسبه میانگین روزانه #BNB به دست خواهد آمد.
❇ قیمت توکن #SFP در فروش عمومی حدود 0.10 دلار در نظر گرفته شده است.

منبع

✅ #Funda
✅ #News

@irCryptoClub
به اکانت های وریفای نشده و ایرانی ها تعلق نمیگیره

Reminder: Users need to complete their account verification and also be from an eligible jurisdiction to participate in this token sale.

* Users from the following countries or regions will not be able to participate in token sales on the Binance Launchpad platform:
Belarus, Democratic Republic of Congo,Cuba, Iraq, Iran, Mainland China, North Korea, Sudan, Syria, United States of America and its territories (American Samoa, Guam, the Northern Mariana Islands, Puerto Rico, and the U.S. Virgin Islands), Zimbabwe.

navsan

Registered User
لایک‌ها
173
دوستان ایردراپ دوباره فعال شده میتونید با انجام دادن یکسری تسک توکن sfp و tko دریافت کنید
همچنین کد NGQDNN در بخش referral program وارد کنید

بالا