برگزیده های پرشین تولز

ایمیل از "سازمان علم ملی حق و عدالت" جیه؟

aurora

Registered User
لایک‌ها
6
سلام به همگی!
من الان حدود 3-4 ماهه یک سری ایمیل های مشکوک میگیرم تو هر دوتا میل باکس یاهوم از یه جایی به اسم "علم حق و عدالت و ..."

حالا اگر توی ایمیل چیزه درست و حسابی ای بود یک چیزی ولی یک سری خزعبلات نوشته و از هر 4 کلمه ای که استفاده کرده 3 تا و نصفی اش عربیه!!
منم که هم فارسیم توپ هم عربیم توپ اصلا نمیفهمم اینا طرف کی هستن... مخالف کی هستن؟

حالا سوال من اینه که کسی دیگه هم از این ایمیل ها میگیره؟ اصلا ایمیل من رو از کجا آوردن!! چون من یکی از ایمیل هام فقط کاری است و هیچ وب سایت و شخص ناشناخته ای این ایمیل رو نداره ؟

بعد چیزی که هست این که این ایمیل ها دگمه ی UNSUBSCRIBE هم نداره! ما موندیم چه بکنیم!

ali_tk

Registered User
لایک‌ها
19
اگه Gmail داری Report Spam کن دیگه نمیاد

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
واسه منم خيلي وقته مياد اما تا حالا نشستم بخونمش
فكر كنم 1 سالي هست شايدم بيشتر

hossein_asp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
برا منم میاد هی اسپمش میکنم تو جناب یاهو باز میاد مثل اینکه با بعضی جاها سر و سری داره من که هنوز جای هویج یه کم مخ تو مغزم هست خدا شفای عاجل بهش بده انشاالله

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13
طرف کلی ملت رو برا 25 سال گذاشته سر کار با اون چیز من دراوردیش که اسمش رو گذاشته " کونگ فو توا !!!! "
حالا فکر کرده الان ارتش ملیونی درست کرده و میتونه کاری کنه . فکر کرده بقیه ملت هم خرن ! تازه اگر هنوز زنده باشه ! کسی که نمی دونه کجاس ، ولی میگن المان یا ایتالیاس - تازه اقا الان حدود های 70-80 هست .....

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
طرف کلی ملت رو برا 25 سال گذاشته سر کار با اون چیز من دراوردیش که اسمش رو گذاشته " کونگ فو توا !!!! "
حالا فکر کرده الان ارتش ملیونی درست کرده و میتونه کاری کنه . فکر کرده بقیه ملت هم خرن ! تازه اگر هنوز زنده باشه ! کسی که نمی دونه کجاس ، ولی میگن المان یا ایتالیاس - تازه اقا الان حدود های 70-80 هست .....
بگو باشه تا صبح دولتش بدمه

aurora

Registered User
لایک‌ها
6
:lol::lol:من یاهو دارم! به عنوان اسپم هم تگش کردم ولی بازم میاد! :blink:

واقعا الان برای اولین بار رفتم وبسایتش کف کردم!!
اینا دیگه کین بابا! :lol:
چه دل خوشی دارن بعضی هاااااااااا!

پ. به خودش میگه "آقا"!! فرموده های آقا!! لووووووووووووللل!! پایین صفحه هاش هم به جای بازگشت نوشته "بازگشایی"!!!! لوللللل! طفلی حالش بده! :lol:

aurora

Registered User
لایک‌ها
6

:blink::blink:
"ابراهیم میرزایی متولد سال 1318 "
این عکسه ایمیل من 25-26 سال ولی بیشتر نداشتا!! ولی اینکه یارو که انگار از پدربزرگ منم پیر تره!

:lol::lol::lol:
"بنابر ادعای پیروانش، دارای مدرک دکترا در رشته فلسفه و هم‌چنین فیزیک (فیزیولوژی!)"
ارتباط فیزیک و فیزیولوژی رو داشته باشین!!

amir-khan

Registered User
لایک‌ها
37
مگه این یارو همون پروفسور میرزایی کنگ فو کاره ؟

این که ادعای پیامبری یا موعود بودن مهدی رو می کنه .

همونه ؟ از کجا می دونی ؟ بعید می دونما :blink:

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
بابا حال دارینا؟ اینهمه دیوونه ریخته اینم یکیش. چیش با بقیه فرق داره دارین آنالیزش میکنید؟

jou_cz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همگی!
من الان حدود 3-4 ماهه یک سری ایمیل های مشکوک میگیرم تو هر دوتا میل باکس یاهوم از یه جایی به اسم "علم حق و عدالت و ..."

حالا اگر توی ایمیل چیزه درست و حسابی ای بود یک چیزی ولی یک سری خزعبلات نوشته و از هر 4 کلمه ای که استفاده کرده 3 تا و نصفی اش عربیه!!
منم که هم فارسیم توپ هم عربیم توپ اصلا نمیفهمم اینا طرف کی هستن... مخالف کی هستن؟

حالا سوال من اینه که کسی دیگه هم از این ایمیل ها میگیره؟ اصلا ایمیل من رو از کجا آوردن!! چون من یکی از ایمیل هام فقط کاری است و هیچ وب سایت و شخص ناشناخته ای این ایمیل رو نداره ؟

بعد چیزی که هست این که این ایمیل ها دگمه ی UNSUBSCRIBE هم نداره! ما موندیم چه بکنیم!

مقصر خودتی حتما یه جایی با ایمیل عضو این سایت های سیاسی شدی یا بودی

kagero

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
اين ايميلهايي كه ميگيريد ربطي به اقاي ميرزايي نداره.ايشون در حال حاضر نه فعاليت رزمي داره نه سياسي اما گاها ايميلهايي به اسم ايشون مياد يا اعلاميه هايي كه مربوط به دشمنانشون هست و هدفشون هم يكي بد نام كردن ايشون و يكي هم مسخره كردن هوادارانشون هست.ايشون بجز عده بسيار كمي با هيچكس رابطه اي نداره و مجبور به زندگي مخفي است.ادرس ايميل و سايت و....هم همه سركاري است.

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
اين ايميلهايي كه ميگيريد ربطي به اقاي ميرزايي نداره.ايشون در حال حاضر نه فعاليت رزمي داره نه سياسي اما گاها ايميلهايي به اسم ايشون مياد يا اعلاميه هايي كه مربوط به دشمنانشون هست و هدفشون هم يكي بد نام كردن ايشون و يكي هم مسخره كردن هوادارانشون هست.ايشون بجز عده بسيار كمي با هيچكس رابطه اي نداره و مجبور به زندگي مخفي است.ادرس ايميل و سايت و....هم همه سركاري است.
اشتباهش این بود که رفت سراغ کونگ فو! اگه میرفت پی شوتوکان الان به این روز نمیوفتاد

kagero

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3

شما هر اعتقادي داري داشته باش اما حق نداري به يكي از بهترين رزميكاران ايران توهين كني.كونگفو توا هم سبكي است كه كاراييش ثابت شده زماني به گارد شاهي تعليم داده ميشد.اگر چيز به درد نخوري بود تو همون ده سالي كه ممنوع بود سر و تهش هم مي اومد.

بالا