برگزیده های پرشین تولز

ایمیل از "سازمان علم ملی حق و عدالت" جیه؟

hossein_asp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
همین تاپیک کلی لولشو بالا برده بیخالش بشین از صفر کلوین( -273 ) به صفر سانیگراد ارتقاع یافت :D

hesam 63

Registered User
لایک‌ها
899
یعنی یه سری اینقدر بیکار پیدا می شن که یه نفرو که خیلی ها نمی شناسن بدنام کنه....
عجیبه

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13
مگه این یارو همون پروفسور میرزایی کنگ فو کاره ؟

این که ادعای پیامبری یا موعود بودن مهدی رو می کنه .

همونه ؟ از کجا می دونی ؟ بعید می دونما :blink:

بله دوست من همونه ! راهبر و یگانه راهبر و جهاندار و .... از الفاظی هست که تو سبکشون میگن

cyb3rninja666

کاربر فعال
لایک‌ها
13
کاگرو جان شما زیاد سخت نگیر .....
خیلی چیزا قبلا تدریس میشده الان هم تدریس میشه ! هر چیزی که تدریس بشه به معنای کارایی نیست .....:(
حرفی هم که من زدم رو عیننا خیلی از مدرس های رزمی و مجله های رزمی میزنن
و خیلیا هستن که میرزایی رو بهتر از شما میشناسن .......

بهتر هرکسی خودش میتونه درباره گذشته پرفسور دکتر میرزایی مطالعه کنه و نظر بده( جدا از دیدن 2تا عکس)

jou_cz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جدان سبک کونگ فو توآ سبک مسخره ای است یه بار ما رفتیم ثبت نام کردیم همش بادست کار میکردند
بابا کونگ فو یعنی تحرک و ضربات پا مثل میمون خلاصه بقول فرانسوی ها یعنی اکسیون

kagero

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
جدان سبک کونگ فو توآ سبک مسخره ای است یه بار ما رفتیم ثبت نام کردیم همش بادست کار میکردند
بابا کونگ فو یعنی تحرک و ضربات پا مثل میمون خلاصه بقول فرانسوی ها یعنی اکسیون

اتفاقا كونگفو تواي اصيل بيشتر حركات پا هست تا دست يعني 60 درصد پا 40 درصد دست.قبول كنيد كه جاي بدي رفته بوديد.بهترين سبكهاي دنيا رو هم با استاد بد كار كنيد ناراضي ميشيد.

kagero

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
کاگرو جان شما زیاد سخت نگیر .....
خیلی چیزا قبلا تدریس میشده الان هم تدریس میشه ! هر چیزی که تدریس بشه به معنای کارایی نیست .....:(
حرفی هم که من زدم رو عیننا خیلی از مدرس های رزمی و مجله های رزمی میزنن
و خیلیا هستن که میرزایی رو بهتر از شما میشناسن .......

بهتر هرکسی خودش میتونه درباره گذشته پرفسور دکتر میرزایی مطالعه کنه و نظر بده( جدا از دیدن 2تا عکس)

گذشته استاد ميرزايي رو شما از توي مجلات رزمي نميتوني پيدا كني.من درباره ايشون تحقيق كردم اين ادم از بهترين هاي نيروهاي ويژه و كماندويي ارتش بوده و بهترين اموزشها رو ديده.بله خيلي چيزها تدريس ميشه اما اينكه كجا تدريس ميشه مهمه.فرق هست بين سبك بيخودي كه توسط يك ادم بيسواد تو چند تا باشگاه تدريس ميشه با اوني كه توسط يك نظامي حرفه اي در جنگ تن به تن و فرمانده يگان و تحصيلكرده ايجاد ميشه و تو ارتش و گارد اموزش داده ميشه و علي رغم سالها ممنوعيت و ازار مسئولين الان داره تو 50 كشور دنيا اموزش داده ميشه.

cyb3rninja666

کاربر فعال
لایک‌ها
13
گذشته استاد ميرزايي رو شما از توي مجلات رزمي نميتوني پيدا كني.من درباره ايشون تحقيق كردم اين ادم از بهترين هاي نيروهاي ويژه و كماندويي ارتش بوده و بهترين اموزشها رو ديده.بله خيلي چيزها تدريس ميشه اما اينكه كجا تدريس ميشه مهمه.فرق هست بين سبك بيخودي كه توسط يك ادم بيسواد تو چند تا باشگاه تدريس ميشه با اوني كه توسط يك نظامي حرفه اي در جنگ تن به تن و فرمانده يگان و تحصيلكرده ايجاد ميشه و تو ارتش و گارد اموزش داده ميشه و علي رغم سالها ممنوعيت و ازار مسئولين الان داره تو 50 كشور دنيا اموزش داده ميشه.

اسماییلی کاماندو قهرمان !

cyb3rninja666

کاربر فعال
لایک‌ها
13
اسمایلی کونگ فو توآ کاره کتک خورده چتوره؟

دادا بیخیال ... بحث الکی نکن ...لول !
ما بریم دماغ سوختمون رو خاموش کنیم مایه تمسخر ایشون قرار نگریم ! لول !
راستی وقت کردی یه تماس بگیر . سر اون قسمت از تورات که گفتی ...

aurora

Registered User
لایک‌ها
6

چرا ممنوع بوده؟
:blush:

بالا