برگزیده های پرشین تولز

ایمیل اینستاگرام به بنده بابت ثبت دامین instagramad.com

hosseinsees

Registered User
لایک‌ها
798
درود و عرض ادب
دوستان من چند وقت پیش یک دامین ثبت کردم به ادرس instagramad.com
امروز ایمیلی دریافت کردم از طرف شرکت اینستاگرام که محتوی پیامش رو براتون میذارم ، دوستان اینطور متوجه شدم که اخطار داده ازین دامین استفاده تجاری نباید بشه .
حالا من میخوام یه جوری بحثو بکشونم به این سمت که خودشون دامین رو ازم بخرن ، پیشنهادی دارید شما ؟
کسی تو این زمینه تجربه ای داره ؟
ممنونم .
To Whom It May Concern,

We are writing concerning your registration and use of the domain name instagramad.com, which contains the Instagram trademark.

You are undoubtedly familiar with Instagram and its worldwide renown in providing photo sharing and editing services and related products and services through a number of channels, including through its mobile application software and its website available at Instagram.com.

Instagram owns exclusive rights to the INSTAGRAM trademark, including rights secured through common law use and registration in the United States (Reg. Nos. 4,170,675 and 4,146,057) and internationally. Instagram is a global leader in photography software for mobile devices, with over 30 million registered users. These users have uploaded more than 1 billion photos for editing and sharing with others either directly or through their social media networks. Due to Instagram’s exponential growth and immense popularity, the Instagram brand, is frequently, if not daily, referenced in the media and pop culture. Its fame entitles it to broad legal protection.

We have recently discovered that you registered the domain name instagramad.com, which incorporates the famous INSTAGRAM mark. Instagram has an obligation to its users and the public to police against the registration and use of domain names that may cause consumer confusion as to affiliation with or sponsorship by Instagram, dilute the distinctiveness of its INSTAGRAM mark, or otherwise tarnish the mark. Accordingly, in addition to civil actions, Instagram and its parent Facebook have filed numerous proceedings pursuant to ICANN’S Uniform Domain-Name Dispute-Resolution Policy (http://www.icann.org/en/help/dndr/udrp) to secure the transfer of infringing domain names. Moreover, the Anticybersquatting Consumer Protection Act provides for serious penalties (up to $100,000 per domain name) against persons who, without authorization, use, sell, or offer for sale a domain name that infringes another’s trademark.

While Instagram respects your right of expression and your desire to conduct business on the Internet, Instagram must take action to stop the misuse of its intellectual property. As you can imagine, various third parties around the world have attempted to wrongfully capitalize on Instagram’s reputation by registering domain names that include or are derived from the INSTAGRAM brand. Such names are confusingly similar to, dilutive of, and can tarnish the INSTAGRAM mark.

We understand that you may have registered instagramad.com without full knowledge of the law in this area. However, Instagram is concerned about your use of the Instagram trademark in your domain name. Accordingly, we must insist that you immediately cease using instagramad.com and disable any site available at that address. You should not sell, offer to sell, or transfer the domain name to any third party.

Please confirm in writing that you will agree to resolve this matter as requested. If we do not receive confirmation that you will comply with our request, we will have no other choice but to pursue all available remedies against you.

Sincerely,

Edith
Legal Dept.
Instagram, Inc.

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,093
خوب بهشون بگو
خواستید می فروشمش

ali998

Registered User
لایک‌ها
774
داداش این طور که من شنیدم اینا می تونن دامنه رو به خاطر کپی رایت نام تجاری از شما بگیرن.
یه دلار هم نمی دن.
تو ایمیلش هم نوشته فورا سایت رو تعطیل کنید و همچنین دامنه رو انتقال ندید و دامنه رو برای فروش نزارید...

این اتفاق قبلا برای Facebook.ir و همیار وردپرس هم افتاد!

Masood Ashoori

Registered User
لایک‌ها
90
درود . اونها دامنه رو نمیخرند ، اگر هم شما از دامنه استفاده ای کنید که از عنوان اینستاگرام استفاده تجاری کنید ، با همون قانون که ذکر کردند ، به راحتی دامنه رو از شما سلب میکنند . بدون هیچ پرداختی و شما هم کاری نمیتونید انجام بدید .

پیشنهاد من این هست روی یک هاست ایرانی بالا بیارید و دسترسی آی پی خارجی رو ببندید ، و برای فروش فالوور و خدمات مشابه استفاده کنید .

PrMaster

Registered User
لایک‌ها
401
متن نامه عجیب! تهدید آمیز بود و من ندیدم تا حالا شرکتی یک چنین اخطار سفت و سختی بده مخصوصا تهدید به جریمه نقدی، عدم استفاده و ... ! اما اینجا ایرانه و هیچ مبلغی از شما نمیتونن بگیرن :)
درود . اونها دامنه رو نمیخرند ، اگر هم شما از دامنه استفاده ای کنید که از عنوان اینستاگرام استفاده تجاری کنید ، با همون قانون که ذکر کردند ، به راحتی دامنه رو از شما سلب میکنند . بدون هیچ پرداختی و شما هم کاری نمیتونید انجام بدید .

پیشنهاد من این هست روی یک هاست ایرانی بالا بیارید و دسترسی آی پی خارجی رو ببندید ، و برای فروش فالوور و خدمات مشابه استفاده کنید .
بهترین پیشنهاد هست ولی شما بهشون بگید یک دامین فارسی با موضوع متفاوت میخوام راه بندازم.

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,093
از طریق کارگزار دامنه استفاده می کنند.
مثلا نیک آنلاین.. سه سوت دامین لاک میکنند
متن نامه عجیب! تهدید آمیز بود و من ندیدم تا حالا شرکتی یک چنین اخطار سفت و سختی بده مخصوصا تهدید به جریمه نقدی، عدم استفاده و ... ! اما اینجا ایرانه و هیچ مبلغی از شما نمیتونن بگیرن :)

بهترین پیشنهاد هست ولی شما بهشون بگید یک دامین فارسی با موضوع متفاوت میخوام راه بندازم.

hosseinsees

Registered User
لایک‌ها
798
ممنون از همه دوستان که راهنمایی کردن
پر درواقع میشه گفت " زهی خیال باطل "
گفتم شاید بشه یه جوری بهشون فروخت ، پس اینجور که میفرمائید امکانش نیست .
به هر حال مچکرم

mr_net

Registered User
لایک‌ها
283
ممنون از همه دوستان که راهنمایی کردن
پر درواقع میشه گفت " زهی خیال باطل "
گفتم شاید بشه یه جوری بهشون فروخت ، پس اینجور که میفرمائید امکانش نیست .
به هر حال مچکرم
بازم دلیل نمیشه شما پیشنهاد رو ندید
میتونید پشنهاد رو بدید همین پروسه های که دوستان گفتن هزینه بر هست برای شرکت و باید وکیل اقدام کنه و ترجیح میدن راحت دومین رو انتقال بدید

hosseinsees

Registered User
لایک‌ها
798
بازم دلیل نمیشه شما پیشنهاد رو ندید
میتونید پشنهاد رو بدید همین پروسه های که دوستان گفتن هزینه بر هست برای شرکت و باید وکیل اقدام کنه و ترجیح میدن راحت دومین رو انتقال بدید
پیشنهاد رو دادم ، منتظرم ببینم جواب میدن یا خیر .
ممنونم از شما

seomanager

Registered User
لایک‌ها
188
تنها مشکلی که برات به وجود میاد اینه که وقتی میری اونور آب یک دفعه میبینی توی گونی هستی :D

بالا