برگزیده های پرشین تولز

ایمیل مارکتینگ - بسته استثنایی جهت موفقیتی سریع

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
فروش همچنان ادامه داره - در حال آمادسهزی نسخه 0.2 به قیمت 50 تومان
کاربرانی که نسخه 0.2 رو خریدن براساس لاینسس اون نسخه 0.3 ارایه میشه با قیمت 10 هزار توان

cyber boy

Registered User
لایک‌ها
7
من هنوز وقت نکردم پولو بریزم ولی تا امشب میریزم.
یه سوال داشتم ... میخواستم ببینم این پکیج هایی که تو پست اول اضافه کردی ، 100 هزار ایمیل و اینا ... ایمیها جزو همون 5 میلیونه؟ یا نه؟ یه لیست دیگس؟

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
سلام

یک لیست جدیده که مشتری ها بنا بر نیازشون یک دسته بندی رو انتخاب میکنند و اون رو تقدیمشون میکنم

چون قراره سری جدید و نسخه 0.3 این نرافزار با چند قابلیت و تسهیل در ارسال ایمیل عرضه بشه به همین دلیل این لیست رو برای اون نگه داشتم

اما هر مشتری که این پکیج 0.2 رو خرید کنه بنابر نیازش یک دسته بندی رو بهش میدم

cyber boy

Registered User
لایک‌ها
7
سلام

یک لیست جدیده که مشتری ها بنا بر نیازشون یک دسته بندی رو انتخاب میکنند و اون رو تقدیمشون میکنم

چون قراره سری جدید و نسخه 0.3 این نرافزار با چند قابلیت و تسهیل در ارسال ایمیل عرضه بشه به همین دلیل این لیست رو برای اون نگه داشتم

اما هر مشتری که این پکیج 0.2 رو خرید کنه بنابر نیازش یک دسته بندی رو بهش میدم

1. یعنی اون 5 میلیون رو میدید همراه پکیج + یه دسته بندی به انتخاب خودمون؟ بسته بندی شامل چند ایمیله؟
2.و اینکه آیا برنامه قابلیت این رو داره که بقیه ایمیل هارو به کاربر نشون نده؟
3. آیا امکان آپگرید از 0.2 به 0.3 به صورت رایگان هست؟

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
سلام

بله بسته بندی شامل 2000 تا 4000 ایمیل
برنامه اصلا ایمیلی به کاربر نشون نمیده اون ذهنیتی که شما از ارسال ایمیل دارید نیست
نسخه 0.3 دارای امکاناتی زیادی هست قیمتش روی 50 تومن توافق کردیم با دریافت مبلغ 10 هزار تومان از دارندگان نسخه 0.2 نسخه 0.3 ارایه میشه

ضمنا شنیدم چند نفر از من خرید کرد و دارند توی همین انجمن با قیمتی دیگه می فروشند
این نرم افزار لاینسس داره فقط روی یک سیستم اجرا میشه و روی سیستم دوم کلیه ارسالات به بالک میره یعنی عملا هرکی از اونا خرید کنه عملا هیچ ایمیلی در اینباکس دریافت نمیکنه این مطلب رو 2 روزه میخوام بگم اما نگفتم تا چند نفر ازشون خرید کنند (قیمت کم رو دیدن خرید کردند) بعد بدونند که شریک در یک کار دزدی ضرر زیاد داره

از طرفی فقط به کسانی که خرید کردند براساس لاینسس نسخه 0.2 نسخه 0.3 با تخفیف ارایه میشه

موفق باشید

yaseryavari

Registered User
لایک‌ها
0
.........................................

Last edited:

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
سلام

جزییات به همراه یک فایل وورد توضیح کامل برات فرستادم از دید خریدار این مطلب رو بررسی نکن از بعد برداشتی که میخوای داشته باشی آنالیز کن

همه تلاش ما در انجام هر کاری فقط رسیدن به نتیجه قابل قبول هست بقیه راه ها بی راهه هستند

cyber boy

Registered User
لایک‌ها
7
سلام

جزییات به همراه یک فایل وورد توضیح کامل برات فرستادم از دید خریدار این مطلب رو بررسی نکن از بعد برداشتی که میخوای داشته باشی آنالیز کن

همه تلاش ما در انجام هر کاری فقط رسیدن به نتیجه قابل قبول هست بقیه راه ها بی راهه هستند

فایل ورد توضیحات مربوط به برنامست؟ برای منم بفرستش لطفا.

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
سلام

فایل وورد همین توضیحات هست که توی این تاپیک نوشته شده چون ایشون نمیتونست وارد انجمن بشه برای نوشتم و میل کردم

cyber boy

Registered User
لایک‌ها
7
سیاوش یه اسکرین شات از برنامه واسم میفرستی؟

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
ریپورت آنلاین میتونی توضیح بدی؟ توی فایل ورد چیزی در موردش پیدا نکردم تشکر.

سلام

منظور ارسال ایمیل بر روی ایمیل شخصی شماست در قسمت ساخت ایمیل شما میبایست علاوه بر امکان pop3 فیلد زیری رو تیک بزنی و ایمیل مورد نظرت رو وارد کنی

این امکان:

1- ایمیل هایی که خراب شدن(اکسپایر شده ) رو ریپورت میده
2- ایمیل هایی که اسپم شدن رو ریپورت میده
3- ایمیل هایی که از طرف مالکین ایمیل ها Send میشن رو ریپورت میده بدون اینکه برای مشتری قابل رویت باشه

Failure : ایمیل هایی که حدف شدن یا اشتباه در نرم افزار وارد کردید
invisibal : . . .
چندتا دیگه هست که حضور ذهن ندارم اما می گردم برات پیدا میکنم
هرچند کار کنی دستت میاد

اینها همه بصورت یک کد و یک اصلاح قابل بررسی هست که کار کنید دستتون میاد

چون قابلیت ریپورت روی کامپیوتر هم دارید پس از پایان ارسال میتونید ریپورت رو از خود نرم افزار سیو کنید و چون این قابلیت ایمیل بر روی وب هست من از اصلاح انلاین استفاده کردم

سیاوش یه اسکرین شات از برنامه واسم میفرستی؟

اسکرین شات مقدور نیست متاسفانه ...عملا هیچ تاثیری در شناخت نرم افزار هم نمیتونه داشته باشه

یه سری از دوستان بابت این لغت فکر کردن این نرم افزر روی سرور نصب میشه اما نه اینطوری نیست روی کامپیوتر شخصی قابل نصب هست

cyber boy

Registered User
لایک‌ها
7
میخوام ببینم برنامه از همیناس که واسه دانلود تو نت هست یا نه؟ چون یه نفر دیگه هم امروز 2 تا برنامه واسه ارسال میل گذاشته واسه DL که فک کنم ازیناس که به bulk میره.
سورس برنامه موحود نیست؟

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
cyber boy عزیز قبل از هر چیزی دوست دارم ازت تشکر کنم چون به واسطه سوالات و بررسی های جنابعالی تونستیم سوالاتی که در ذهن اکثر دوستان پیش میاد رو جواب بدیم و فکر حالا وقت اینه که من به شما کمک کنم

این نرم افزارهایی که شما فرمودی یه بابایی گذاشته برای دانلود رو هر کسی که تخصصی در ارسال ایمیل هست میشناسه و میدونه که ارساالاتش فقط به BULK میره و بابت همین توضیح ندادم
اما خوبی کار اینه که عزیزان اون نرم افزار هم تست کنند تا تفاوت رو احساس کنند

در مورد این سیستم میتونم بهت این تضمین رو بدم که اگه برخلاف مطالبی که در این تاپیک نوشتم چیزی بود همون لحظه مبلغت رو عودت بدم

خوشبختانه تا الان کسانی این پکیج رو خرید کردند که از حرفه ای های فورشندگی و تجارت هستند و ظرف این چند روز هیچ مشکل و تاقضی بین امکانات واقعی و مطالبی که قبل از ارساال نرم افزار برای مشتری نا آگاه عرض کردم نبوده و این نشان از عملکرد این پروژه داره

نسخه جدید - 0.3 :

نسخه جدید با امکانات منحصر تر اضافه شده البته از نظر مدیریت تغییرات خاصی نکرده غیر از چند مشکل
افزودن چند ریپورت جدید به نرم افزار

ریپورت حذف ایمیل اما وجود سرور : مثلا ایمیل [email protected] رو در در نرم افزار جهت ارسال ایمیل وارد میکنیم و در صورتی ایمیل موردنظر در سیستم موجود نباشد ریپورت ...ارسال میشود

افزایش تعداد ایمیل ها از 4.5 به 8 میلیون

افزایش دسته بندی جدید : شرکت ها متناسب جهت ارسال ایمیل به شرکت ها
افزودن دسته بندیهای تخصصی هاستینگ مشتریان 4-8 ماه اخیر 4 فروشنده بزرگ هاست /تبلیغات/ فروشگاه / سرگرمی / تجارت الکترونیک/ موسیقی(از دیتابیس دو سایت موسیقی (بیاتو میوزیک . . . دوتای دیگه رو نمیگم چون دارند فعالیت میکنند ) دریافت شده)

افزودن دسته بندی جدیدی بنام فیلم
: این دسته بندی مختص فروشگاههای محصولات تصویری هست مجموعه مشتریان محصولات فیلم و سریال(این دسته بندی 100% سالم و کاربران روز چک داره چون دستی جمع شده )
افزوده شدن یک خزنده منحصر به سیستم جهت جمع آوری ایمیل :مثلا لینک ...بهش اضافه میکنید سیستم شروع میکنه به دریافت ایمیل از صفحات سایت
این نرم افزار رو شخصا تست و بروزرسانی کردم
بروزرسانی لیست قدیمی و حذف ایمیل های اکسپایر شده

قیمت یک لاینسس این پکیج :50.000 تومان
قابل فروش از شنبه: 31 فروردین ماه
این محصول برای کلیه عزیزانی که پکیج 0.2 رو از من خریدن مبلغ 10 هزار تومان است

irlogo

Registered User
لایک‌ها
1
آقای سیاوش عزیز

دوست گلم ، شما در فرمایشاتتون فرمودید که می تونین شب بزارین برای ارسال و تا صبح 100 تا ایمیل موفق ارسال می کنه ، درسته؟
اگر درست متوجه شده باشم فکر می کنم سرعت این پروگرام خیلی پاین هست ! فکر می کنم نام این پروگرام را بدونم ولی خوب صحیح نیست اینجا عرض کنم .
متشکرم

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
سلام

نه عزیزم من کجا نوشتم 100 تا اگه اینطور بود تا الان کسی یک نسخه هم نمیخرید اگر هم فروش می رفت از طرف خریداران بعد از فروش 16 نسخه در همین فروم ذکر میشد
احتمالا اشتباه تایپی هست ..البته اگه بگی کجا نوشتم تصحیح میکنم

من با سرعت داغون دیال آپم هر 3 دقیقه 50تا میفرستم

آخرین گزارش از مشتریان از ساعت 11 شب تا 6.35 دقیقه تقریبا 113.000 ایمیل ارسال شد

irlogo

Registered User
لایک‌ها
1
خیلی عالی
این جمله 100 تا را می توانید در پست های ابتدایی خود مشاهده نمایید

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
با سلام

نسخه جدید - 0.3 :

نسخه جدید با امکانات منحصر تر اضافه شده البته از نظر مدیریت تغییرات خاصی نکرده غیر از چند مشکل
افزودن چند ریپورت جدید به نرم افزار

ریپورت حذف ایمیل اما وجود سرور : مثلا ایمیل [email protected] رو در در نرم افزار جهت ارسال ایمیل وارد میکنیم و در صورتی ایمیل موردنظر در سیستم موجود نباشد ریپورت ...ارسال میشود

افزایش تعداد ایمیل ها از 4.5 به 8 میلیون
افزایش دسته بندی جدید : شرکت ها متناسب جهت ارسال ایمیل به شرکت ها
افزودن دسته بندیهای تخصصی هاستینگ مشتریان 4-8 ماه اخیر 4 فروشنده بزرگ هاست /تبلیغات/ فروشگاه / سرگرمی / تجارت الکترونیک/ موسیقی(از دیتابیس دو سایت موسیقی (بیاتو میوزیک . . . دوتای دیگه رو نمیگم چون دارند فعالیت میکنند ) دریافت شده)

افزودن دسته بندی جدیدی بنام فیلم : این دسته بندی مختص فروشگاههای محصولات تصویری هست مجموعه مشتریان محصولات فیلم و سریال(این دسته بندی 100% سالم و کاربران روز چک داره چون دستی جمع شده )
افزوده شدن یک خزنده منحصر به سیستم جهت جمع آوری ایمیل :مثلا لینک ...بهش اضافه میکنید سیستم شروع میکنه به دریافت ایمیل از صفحات سایت
این نرم افزار رو شخصا تست و بروزرسانی کردم
بروزرسانی لیست قدیمی و حذف ایمیل های اکسپایر شده

قیمت یک لاینسس این پکیج :50.000 تومان
این محصول برای کلیه عزیزانی که پکیج 0.2 رو از من خریدن مبلغ 10 هزار تومان است

با سپاس

بالا