برگزیده های پرشین تولز

ایمیل مارکتینگ - بسته استثنایی جهت موفقیتی سریع

parsuser_com

Registered User
لایک‌ها
1
سلام آقا سیاوش
خسته نباشید
من شنبه پول را واریز می کنم
دیروز نرسیدم
قربانت

cyber boy

Registered User
لایک‌ها
7
سیاوش نرم افزار واسه تبلیغ تو روم های یاهو و pm به آی دی های یاهو رو نداری؟

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
سلام

یه بابایی برام ارسال کرده بود چندبار تست کردم دیدم نمیتونه چیز دلچسبی باشه از رو سیستم دیلیت کردم .
انتخاب نرم افزار تبلیغ تو مسنجر خیلی مهمه اکثرشون مشکل دارند .. از شانس من که هرچی تستس کردم اینطوری بود !

parsuser_com

Registered User
لایک‌ها
1
سلام

یه بابایی برام ارسال کرده بود چندبار تست کردم دیدم نمیتونه چیز دلچسبی باشه از رو سیستم دیلیت کردم .
انتخاب نرم افزار تبلیغ تو مسنجر خیلی مهمه اکثرشون مشکل دارند .. از شانس من که هرچی تستس کردم اینطوری بود !

سلام آقا سیاوش
براتون پیغام پیغام خصوصی زدم
ممنونم

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
شما باید ای پی اختصاصی تهیه کنی در ایمیل هم بهت گفتم اگه بدون ای پی عمل کنی هیچ
پس فردا ایمیلت اسپم میشه بعد میای میگی سیاوش عقیلی گفته اینطوری کنم
پشت تلفن برات توضیح دادم توی پیغام خصوصی 6 بار گفتم اینجا هم مینویسم ببینی :

بعد از ارسال یه تعداد ایمیل ای پی اتوماتیک اسپم میشه و این هیچ ربطی به نرم افزار من و هیچ کس دیگه نداره برای فرار از دست این مسله باید ای پی اختصاصی رو تغییر بدی

مشتریان جدید هم این پست رو خوب مطالعه کنند ارسال ایمیل تحت یه سری قوانین هست که از دست هر نرم افزاری خارجه این رو همه میدونند که چنانچه با یک ای پی در یک تایم پیوسته ارسال ایمیل کنی ای پی اتوماتیک اسپم میشه (که توی این نرم افزار نمیشه فقط باید ایمیل ها رو زود به زود عوض کنی مثلا برای شروع هر ایمیل ورودی 300 ارسال میکنه در زمان اسپم شدن بعد از هر 50 ارسال)
دوستانی که خریدن کردن آیا کسی ایمیلش به غیر از اینباکس رفته ؟ اگه کسی این مشکل رو داره بگه

من الان شاید بالای 250 هزار ایمیل فرستادم الان با همین ای پی آمریکا دارم 50 تا 50 تا تغییر میدم

cyber boy

Registered User
لایک‌ها
7
سیاوش این دوستمون که گفتن اسپم میشه ، آیا تو برنامه اون قسمت که ریپورت میده مشخص میکنه یا نه؟!
قرمز میشه؟!

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
سلام

بله اکانتی که اسپم بشه توی نرم افزار ارسال ایمیل رو قرمز نمایش میده و ایمیل اسپم ای پی به ایمیل ریپورت وارد میشه و میشه فهمید ای پی لیمیت شده
اما مشکل دوستون عدم تنظیم مناسب سیستم هست وگرنه جالب اینجاست ایمیل به جی میل وارد اینباکس میشه ولی در یاهو به بالک میره این مورد کاملا مهرز هست که ای پی ایشون در یاهو اسپم شده وگرنه اگه مشل نرم افزار می بود عموما میبایست در هر دو اکانت یاهو و جی میل ایمیل به بالک وارد میشد ولی اینجا اینطوری نیست

الان اطلاعات ایمیل یاهوی خودم رو دادم که معیین بشه چطوریاس

parsuser_com

Registered User
لایک‌ها
1
سیاوش جان هرکسی IP اختصاصی خواست من در خدمتم

سلام دوست عزیز
شرایط و قیمت خرید آی پی اختصاصی چطوری هست؟
آیا با خرید فقط یک آی پی تعلق می گیرد یا اینکه میشه آی پی ها را زود زود عوض کرد؟
چون اگه آی پی ثابت باشه احتمالش هست که بعد از یه مدت باز هم بلوکه بشه
ممنون و متشکرم

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
دوستان عزیز لطفا در پیغام خصوصی پیگیری کنید تاپیک بحثش منحرف میشه

با سپاس فراوان

Mr.solution

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
2 تا سوال دارم

با نرم افزار شما می شه ایمیل HTML فرستاد ؟

و همچنین که آیا می شه ادرس فرستنده Fake باشد ؟

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
سلام

بله امکان ارسال ایمیل HTML هست با استفاده از ادیتور پیشرفته حتی امکان طراحی تبلیغ در نرم افزار مثل دریمویو یا فرونت پیج و . . وجود داره و میتونید خیلی راحت کد HTML رو در نرم افزار ریستور کنی

در مورد آدرس ایمیل هم اصولا برپایه همین مسله بنا شده و شما یه سری آدرس تقلبی ایجاد میکنید و پاسخ هر ایمیل رو روی اکانت اصلی خودتون دریافت میکنید این کار باعث عدم اسپم شدن ایمیل اصلی شما و دریافت پاسخ مشتریان( دریافت کنندگان ایمیل ) بر روی یک ایمیل متمرکز و مشخص خواهد بود

Mr.solution

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منظوره من از Fake میل مثلا این بود که این آدرس را در قسمت سندر بیننده بی افتد و فکر کند از یک آدرس دیگری آمده است

مثلا : [email protected] آدرس قلابی
آدرس واقعی : [email protected]

یعنی چیزی مثل نرم افزار فیک میلر , که طرف خیال کند از آن ادرس اولی این ایمیل برایش ارسال شده است

persian2000

Registered User
لایک‌ها
7
وقتی لینک سایتی که قراره تو اسپم ارسال بشه بره لیست سیاه دیگه هر آی پی که باشه فرقی نمیکنه تو متن ایمیل لینک سایت رو چیکارش میکنید ؟

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
سلام

منظوره من از Fake میل مثلا این بود که این آدرس را در قسمت سندر بیننده بی افتد و فکر کند از یک آدرس دیگری آمده است

بله دقیقا همین منظور من بود ... مگه من غیر از این بالا عرض کردم ؟ !

برادر persian2000 عزیز

وقتی لینک سایتی که قراره تو اسپم ارسال بشه بره لیست سیاه دیگه هر آی پی که باشه فرقی نمیکنه تو متن ایمیل لینک سایت رو چیکارش میکنید ؟

برای این مشکل هم نر افزار رو طوری طراحی کردیم که بصورت کامل نام دومین نوشته نشه این امر باعث عدم نمایش کامل برای دومین میشه اما نرم افزار با توجه به پیش زمین هایی که توش درنظر گرفته شده اون تکست خاص رو به لینک تبدیل میکنه

بطور مثال گوگل در صورت برخورد با دومین www.domain.com در صورت ارسال ایمیل گروهی این دومین رو میبره توی لیست سیاه و دلیلش لیست شدن کامل نام دومین + لینک شدن اون هست

حالا ما این دو مورد رو مرتفع کردی علاوه بر اینکه یه پیشنهاد دیگه هم توی نرم افزار برای رهایی از این مورد درنظر گرفتیم

خیال شما راحت این موارد پیش پا افتاده جزو اولین آیتم های تهیه این نرم افزار بود

با سپاس

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
سلام

خزنده Yahoo! Chat Room به پکیج اضافه شد + 900 هزار ایمیل دسته بندی شده جدید

edesigner

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما باید ای پی اختصاصی تهیه کنی در ایمیل هم بهت گفتم اگه بدون ای پی عمل کنی هیچ
پس فردا ایمیلت اسپم میشه بعد میای میگی سیاوش عقیلی گفته اینطوری کنم
پشت تلفن برات توضیح دادم توی پیغام خصوصی 6 بار گفتم اینجا هم مینویسم ببینی :

بعد از ارسال یه تعداد ایمیل ای پی اتوماتیک اسپم میشه و این هیچ ربطی به نرم افزار من و هیچ کس دیگه نداره برای فرار از دست این مسله باید ای پی اختصاصی رو تغییر بدی

مشتریان جدید هم این پست رو خوب مطالعه کنند ارسال ایمیل تحت یه سری قوانین هست که از دست هر نرم افزاری خارجه این رو همه میدونند که چنانچه با یک ای پی در یک تایم پیوسته ارسال ایمیل کنی ای پی اتوماتیک اسپم میشه (که توی این نرم افزار نمیشه فقط باید ایمیل ها رو زود به زود عوض کنی مثلا برای شروع هر ایمیل ورودی 300 ارسال میکنه در زمان اسپم شدن بعد از هر 50 ارسال)
دوستانی که خریدن کردن آیا کسی ایمیلش به غیر از اینباکس رفته ؟ اگه کسی این مشکل رو داره بگه

من الان شاید بالای 250 هزار ایمیل فرستادم الان با همین ای پی آمریکا دارم 50 تا 50 تا تغییر میدم

یعنی در واقع بعد از 50 ارسال برای تغییر آی پی باید دیسکانکت کنیم و دوباره وصل شیم که آی پی عوض شه؟
این امکان هست که نرم افزار و به یه برنامه پروکسی ربط داد و اون برنامه پروکسی آی پی مرتب عوض کنه؟

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
سلام

یعنی در واقع بعد از 50 ارسال برای تغییر آی پی باید دیسکانکت کنیم و دوباره وصل شیم که آی پی عوض شه؟
این امکان هست که نرم افزار و به یه برنامه پروکسی ربط داد و اون برنامه پروکسی آی پی مرتب عوض کنه؟

نه نیاز به دیس کانکت نیست شما ایمیل جدید که نرم افزار ساخت گروهی ایمیل ایجاد کردی رو وارد میکنی
در مورد پروکسی باید عرض کنم بله این امکان در نرم افزار هست تا محدودیت 500ایمیلی جی میل رو پشت سر بزارید
در کل این نرم افزار خیلی موثر و دقیق هست و تقریبا نیمه اتوماتیک
برخی از دوستان برداشت نادرست داشتن که این نرم افزار رو باید به امان خدا ول کرد و خودش ایمیل ارسال کنه اصلا چنین چیزی نیست شب تا صبح 100 هزار ایمیل بلکه با ای دی اس ال بیشتر هم میشه ارسال کرد اما نه اینکه ول کنیش , باید مدیریت بشه و ایمیل جدید توش وارد بشه

E-Commerce

Registered User
لایک‌ها
1
سلام دوست عزیز
شرایط و قیمت خرید آی پی اختصاصی چطوری هست؟
آیا با خرید فقط یک آی پی تعلق می گیرد یا اینکه میشه آی پی ها را زود زود عوض کرد؟
چون اگه آی پی ثابت باشه احتمالش هست که بعد از یه مدت باز هم بلوکه بشه
ممنون و متشکرم
IP بصورت ماهیانه هست اگر 3 الی 4 روز قبل از انقضا درخواست بدید همون ip قبلی مجدد براتون فعال می شه در غیر اینصورت IP جدید بهتون داده میشه

جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا رو کلیک کنید

ممنون

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
فروش از طریق تاپیک متوقف شد ./
از طریق پیغام خصوصی در صورت تمایل پیگیری کنید

یا علی

بالا