برگزیده های پرشین تولز

ایمیل ملی جای یاهو و جی میل را می‌گیرد؟

آیا ایمیل ملی برنامه ای برای قطع دسترسی به سرویسهای خارجی است؟

• بله

Votes: 31 58.5%
  • خیر صرفن یک سرویس ایمیل در کنار سرویسهای خارجی ست

Votes: 22 41.5%

• Total voters
    53

اسدالله

Registered User
لایک‌ها
0
شوما یعنی می گی من گوشتامو تو چنین مکان مکیروب داری بدم دس مردوم ؟

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
متاسفانه ایمیل های حساس کشور در سرورهای استکباری هست و معلوم است که آنها می توانند محتویات آنها را بررسی کنند و توطئه های شوم خود را از این راه عملی کنند. ایمیل ملی سدی در برابر تهاجم کشورهای غربی است که اگر زمانی نحریم شدیم خللی در ارتباط اینترنتی مردم خوب و عزیز کشورمان ایجاد نشود.
این حرف از شما بعیده دوست عزیز. تحریم ها هیچ وقت نمیتونن هیچ خللی در روند رو به رشد کشور عزیزمون ایجاد کنن. اینا همه هارت و پورت های دشمنه. منزوی بودن، حالا منزوی ترشون هم میکنیم

اسدالله

Registered User
لایک‌ها
0
این حرف از شما بعیده دوست عزیز. تحریم ها هیچ وقت نمیتونن هیچ خللی در روند رو به رشد کشور عزیزمون ایجاد کنن. اینا همه هارت و پورت های دشمنه. منزوی بودن، حالا منزوی ترشون هم میکنیم
منصور جان پسرم شوما که دست تو اون قم تو کاره چرا دیگه به آغا رکب می زنی ؟

tack

Registered User
لایک‌ها
0

0.o :blink:

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
منصور جان پسرم شوما که دست تو اون قم تو کاره چرا دیگه به آغا رکب می زنی ؟
من که متوجه منظورتون نشدم. اگر ناسزایی به بنده و آقا گفتید که واگذارتون میکنم به خودش. اگر تعریفی یا تمجیدی بود هم نمیدونم. عرض کردم که نفهمیدم چی گفتید:eek:

s e v d a

Registered User
لایک‌ها
1,498

بوقلمون

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من که متوجه منظورتون نشدم. اگر ناسزایی به بنده و آقا گفتید که واگذارتون میکنم به خودش. اگر تعریفی یا تمجیدی بود هم نمیدونم. عرض کردم که نفهمیدم چی گفتید:eek:

اینها را رها کنید برادر منصور . از ID شما خوشبختانه اینطور بر می آید که به روز قیامت و معاد ایمان دارید. موید باشید.

بعد از حماسه بی نظیر ملت در 22 بهمن این اغتشاشگران همگی گیج و مبهوت هستند و خودشان هم نمی دانند چه می گویند. ملت از همه این فتنه ها به حول و قوه الهی عبور خواهد کرد. و الله مع الصابرین التی تغاشوا فی سبیل الله و لا تخافوا .

persianalpha

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,386
2 نفرم تازه بیان تو فروم فکر میکنن اینجا همه مخلصای حکومت هستن به حالت عادی برگردین : ))

Paniaco

Registered User
لایک‌ها
5
2 نفرم تازه بیان تو فروم فکر میکنن اینجا همه مخلصای حکومت هستن به حالت عادی برگردین : ))
به من و شما هم اگه اینترنت بدون فیل/تر نامحدود رایگان میدادن مخلص حکومت میشدیم و با هم برادر :D

shahkey

Registered User
لایک‌ها
5
از بس مردم برای باز کردن ایمیل هجوم آوردن اکانت سایت شاشبند (suspend) شد! (به نقل از یه کامت تو چیزترین)

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام دوستان عزيز
animsmilysmile.gif

.
24.gif
جدن دستتون درد نكنه! مدت‌ها بود يه تاپيك طنز تو پي تي نديده بودم!! اين چند روزه كلي گرفتار تست انواع چيز پي ان مجاني بودم و حسابي خسته و عصباني از .... اما پست‌هاي اين تاپيك خيلي باحال بود.... ادامه بديد كه خيلي باحاليد.... قربون همتون....

موفق باشيد.
67.gif

خداحافظ
IgImAx
88/11/29
26.gif
103.gif

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297

بوقلمون

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نه آقا. درست شدم. با صحبت هایی که دوستانم باهام انجام دادن، منو از ورطه ی نابودی نجات دادن.

برادر منصور . به آغوش اسلام برگرد . آغوش اسلام هنوز باز هست برای شما. به قیامت و روز معاد فکر کن برادر. مبادا آن روز پشیمان بشی که خیلی دیر خواهد بود. به خاطر چند رفیق ناباب دین و دنیای خودت رو نفروش .

این دغل دوستان که می بینی ... مگسانند دور شیرینی

resident2

Registered User
لایک‌ها
1
بر بوقلمون و بوقلمون صفت لعنت...:D

بالا