برگزیده های پرشین تولز

اینایی که درآمد خیلی بالایی دارند پولشون را چکار می کنند؟

neeed

Registered User
لایک‌ها
125
سلام
با یکی از دوستان داشتیم صحبت می کردیم بعد یک بنده خدایی را می گفت که از اجاره مغازه هاش ماهی 100 میلیون در میاره
یا مثلا داشتم بررسی میکردم مدیران دیجی کالا - سایت های خبری و تبلیغاتی ( منکر زحمت شون نیستم و زحمت کشیدن) در ماه مثلا شاید چند صد میلیون درامد دارن یا مدیر مثلا کافه بازار و ...
بعد یک دفعه با خودم فکر کردم واقعا این همه پول که میاد تو حساب کجا ذخیره میشه ؟
مثلا شما چند ده میلیارد داشته باشی چکارش میکنی ؟
این حجم پول را چکار میکنن ؟ باهاش چی میخرن ؟ تو بانک میزارن؟ یا سرمایه گذاری
کلا مشکل من اینه که این همه پول هضم اش واسم مشکله شاید چون در خانواده مرفهی نبودم مثل خیلی از دوستان
به این نتیجه رسیدم من ترس از درآمد بالا دارم مثلا ذهن ما واقعا نمی تونه این حجم را هضم کنه و با خودم فکر کردم شاد دلیل اینکه خیلی از افراد غیر پولدار نمی تونن ثروت زیادی به دست بیارن همینه - داخل ذهن ما گنجایش این حجم پول را نداره و ترس داریم که این پول را چکار کنیم !
نظر شما دوستان چیه ؟

herkool2000

Registered User
لایک‌ها
392
سوال جالبی پرسیدی.
اگه من درامد بالا داشتم در زمینه های مختلف سرمایه گذاری می کردم.خرید خونه ، سکه ، ماشین و حتی مقداریش رو هم توی اینترنت سرمایه گذاری می کردم.

accbazar

Registered User
لایک‌ها
37
سلام
با یکی از دوستان داشتیم صحبت می کردیم بعد یک بنده خدایی را می گفت که از اجاره مغازه هاش ماهی 100 میلیون در میاره
یا مثلا داشتم بررسی میکردم مدیران دیجی کالا - سایت های خبری و تبلیغاتی ( منکر زحمت شون نیستم و زحمت کشیدن) در ماه مثلا شاید چند صد میلیون درامد دارن یا مدیر مثلا کافه بازار و ...
کلا مشکل من اینه که این همه پول هضم اش واسم مشکله شاید چون در خانواده مرفهی نبودم مثل خیلی از دوستان
به این نتیجه رسیدم من ترس از درآمد بالا دارم مثلا ذهن ما واقعا نمی تونه این حجم را هضم کنه و با خودم فکر کردم شاد دلیل اینکه خیلی از افراد غیر پولدار نمی تونن ثروت زیادی به دست بیارن همینه - داخل ذهن ما گنجایش این حجم پول را نداره و ترس داریم که این پول را چکار کنیم !
نظر شما دوستان چیه ؟
ده میلیارد که پولی نیست:general705: یه خونه بود دیروز خوشم اومد 14 میلیارد!!!!! 4 میلیارد کم دارم از 10 میلیاردی گفتی!!!!:general208::general406:
گنجایش برای چی نداشته باشه من باشم میرم دنبال عشقو و حالو سفر خوش گذرونی:general707:

srx190d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
5,895
در بیاد ، خرج کردنش راحت
مشکل فقط در آمدن پول
اگر نه کسی که این فکر رو داشته که تونسته درباره مطمئن فکر خرج کردن هم داره
اگر هم مثل ارث رسیده که معمولا همه رو از دست میده مگر فکر بازی داشته باشه

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVAD

neeed

Registered User
لایک‌ها
125
شما میگید خرج کردن
اما مگه سفر خارجی اروپایی و دور دنیا بیشتر از یه میلیارد میشه ؟ چقدر خونه بخریم ؟ چقدر سفر چقدر سکه و طلا
فکر میکنم مشکل اینایی که بچه پولدار نیستن و .. اینه که ذهن شون (مثل من شاید) گنجایش هضم این همه پول را نداره
مثلا چقدر خونه بخری چقدر سرمایه گذاری

srx190d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
5,895
ی خانه تو لندن ٣ میلیون پوند
به پول ما حدودا ١٢ میلیارد
دو تا سه تا خونه اینور و اونور بگیره ی جت شخصی ی کشتی تموم میشه

Last edited:

eman12

Registered User
لایک‌ها
331
سلام
نظر شما دوستان چیه ؟

با عرض سلام و احترام...

پیشاپیش اجازه میگیرم که با مقداری طنز پاسخ شما دوست عزیز و بزرگوارم رو بدم.
neeed جان پول که میاد تو حساب، تو حساب ذخیره میشه دیگه:p.

اما به عنوان یک کارتن خواب که فقط اطرافیان ثروتمندی از طیفهای متفاوت داشته و شرایطه اونها رو برآورد کرده عرض کنم...
از اونجایی که ثروت و ثروتمند بودن یک چیز نسبیه لذا واژه "برتر":p در این قضیه از اهمیت بسزایی برخورداره.
در واقع دلیل اینکه خیلی از افراد غیرپولدار نمیتونن ثروت زیادی بدست بیارن نداشتن ژن برتره:p (شوخی).

راه های کسب درآمد بالا چند تاست...
اول داشتن ثروت اولیه (شخص یا خانواده اون (داشتن بخت برتر:p)).
دوم آقا زاده بودن (جدی:p (داشتن والدین برتر:p)).
سوم داشتن تحصیلات و هوش و استعداد و ذهن برتر:p و در کنار اون منحصر بفرد عمل کردن (داشتن ژن برتر:p).
چهارم ارث (داشتن اسلاف با ژن برتر:p)
پنجم پیدا کردن گنج:p (داشتن شانس برتر:p)
ششم استفاده از شرایط پیرامونی (منحصر به چند کشور برتر:p:rolleyes: (داشتن ارتباط برتر:p)).
هفتم مجموعه ای از شرایط بالا:p.
آقا جان اگه شرایط بالا رو داشتید ثروته بدون توجه به داشتن قدرت هضم یا نداشتن اون خودش میاد خودش رو جا میکنه:p.

تنها راه پول دار شدنی که به "ذهن-هضم" و این چیزا مربوط میشه رو خارجیا بهش میگن Money/Wealth Manifestation:p (تحقیق در این زمینه با مخاطب:p).

میفرمایید حالا اگه شخصی شرایط بالا رو نداشت چی؟
خب اینجا باید چیزی به اسم "تلاش برتر":p داشته باشه علی قدر مراتبه:p
یا باید به داشته هاش قناعت کنه... یا از همه موارد و مراتب بالا اولی تر، استغنای درونی داشته باشه که ثروت اصلی همینه:cool:. اینجا بی پول جبه پوشش:p مستغنیه، پولدار و ثرودمندش هم ترنسفره:p (پس مشخصه که ثروتش رو چیکار میکنه:rolleyes:).

Last edited:

mohammad98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
190
بيزينسمن هاي بزرگ معمولا سودشون رو توي بيزينس خودشون سرمايه گذاري ميكنن و توسعش ميدن.

alirahimi13

Registered User
لایک‌ها
264
یه کشتی کروز حدود 600 میلیارد تومن یه جت شخصی 50 میلیارد کلی خونه و ماشین + اه خیلی خیلی پولدار بودی میتونی یه باشگاه فوتبالم بخری:p

srx190d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
5,895
معمولا اشخاصی که درآمد بالاتری پیدا میکنن به همون نسبت خسیس تر هم میشن

mahdi000000

Registered User
لایک‌ها
435
با عرض سلام و احترام...

پیشاپیش اجازه میگیرم که با مقداری طنز پاسخ شما دوست عزیز و بزرگوارم رو بدم.
neeed جان پول که میاد تو حساب، تو حساب ذخیره میشه دیگه:p.

اما به عنوان یک کارتن خواب که فقط اطرافیان ثروتمندی از طیفهای متفاوت داشته و شرایطه اونها رو برآورد کرده عرض کنم...
از اونجایی که ثروت و ثروتمند بودن یک چیز نسبیه لذا واژه "برتر":p در این قضیه از اهمیت بسزایی برخورداره.
در واقع دلیل اینکه خیلی از افراد غیرپولدار نمیتونن ثروت زیادی بدست بیارن نداشتن ژن برتره:p (شوخی).

راه های کسب درآمد بالا چند تاست...
اول داشتن ثروت اولیه (شخص یا خانواده اون (داشتن بخت برتر:p)).
دوم آقا زاده بودن (جدی:p (داشتن والدین برتر:p)).
سوم داشتن تحصیلات و هوش و استعداد و ذهن برتر:p و در کنار اون منحصر بفرد عمل کردن (داشتن ژن برتر:p).
چهارم ارث (داشتن اسلاف با ژن برتر:p)
پنجم پیدا کردن گنج:p (داشتن شانس برتر:p)
ششم استفاده از شرایط پیرامونی (منحصر به چند کشور برتر:p:rolleyes: (داشتن ارتباط برتر:p)).
هفتم مجموعه ای از شرایط بالا:p.
آقا جان اگه شرایط بالا رو داشتید ثروته بدون توجه به داشتن قدرت هضم یا نداشتن اون خودش میاد خودش رو جا میکنه:p.

تنها راه پول دار شدنی که به "ذهن-هضم" و این چیزا مربوط میشه رو خارجیا بهش میگن Money/Wealth Manifestation:p (تحقیق در این زمینه با مخاطب:p).

میفرمایید حالا اگه شخصی شرایط بالا رو نداشت چی؟
خب اینجا باید چیزی به اسم "تلاش برتر":p داشته باشه علی قدر مراتبه:p
یا باید به داشته هاش قناعت کنه... یا از همه موارد و مراتب بالا اولی تر، استغنای درونی داشته باشه که ثروت اصلی همینه:cool:. اینجا بی پول جبه پوشش:p مستغنیه، پولدار و ثرودمندش هم ترنسفره:p (پس مشخصه که ثروتش رو چیکار میکنه:rolleyes:).
من هیچ کدوم از اینا را ندارم
چیکار کنم یعنی؟

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,817
http://plus.ir/group/17766/

ماه عسل عروس و دامادهای مولتی میلیاردر چگونه می گذرد؟/ مرفه های بی درد عاشقانه ترین سکانس های زندگی شان را اینجا تجربه می کنند/ لوکس ترین هتل های دنیا مخصوص زوج های مایه دار

eman12

Registered User
لایک‌ها
331
من هیچ کدوم از اینا را ندارم
چیکار کنم یعنی؟

شکر خدا!:p

پست بالای من در واقع ناقص ارسال شد. قبل از اینکه من فرصت کنم و تکمیلش کنم کوچولوی خواهرم دکمه ارسال پاسخ رو زدن...

به هر حال عذرخواهی میکنم دوست عزیز، پاسخ شما مفصله:p... انشالله حتما سر فرصت برمیگردم و پاسخ میدم (حداکثر تا جمعه).

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,022

kolange

Registered User
لایک‌ها
2,097
اقا کسی راهکاری سراغ داره بگه. مردیم از نداری:D

eman12

Registered User
لایک‌ها
331
پاسخ را یادت نره بزنی که خبردارشم

نه آقا مهدی گل... چرا یادم بره؟ شما میتونید قول بدید که اگه صحبت منطقی بود، بپذیرید و در صورت نیاز؛ دنبالش رو بگیرید:p:rolleyes:؟

یکی از صحبتهای من در اون پست بالا داشتن تلاش برتر:p بود، شما هم فرمودید که "من هیچ کدوم از اینا را ندارم"... در واقع دستهای من رو بستید:p... قبول بفرمایید تحت این شرایط پاسخِ "چیکار کنم یعنی؟" اصلا آسون نیست:p. جسارتا (به قول یکی از دوستان بلاتشبیه:general406:) نوشته شما من رو یاد این ابیات مثنوی انداخت:
آن یکی در عهد داوود نبی/نزد هر دانا و پیش هر غبی
این دعا می‌کرد دایم کای خدا/ثروتی بی رنج، روزی کن مرا:p
کاهلم چون آفریدی ای ملی/روزیم ده هم ز راه کاهلی
هر که را پایست جوید روزیی/هر که را پا نیست کن دلسوزیی
روزیی خواهم بناگه بی تعب/که ندارم من ز کوشش:rolleyes: جز طلب:p:p
مدت بسیار می‌کرد این دعا/روز تا شب، شب همه شب تا ضحی
خلق می‌خندید بر گفتار او/بر طمع‌خامی و بر بیگار او
که چه می‌گوید عجب این سست‌ریش/یا کسی دادست بنگ بیهشیش:p
راهِ روزی؛ کسب و رنجست و تعب/هر کسی را پیشه‌ای داد و طلب
اطلبوا الارزاق فی اسبابها/ادخلو الاوطان من ابوابها
شاه و سلطان و رسول حق کنون/هست داودِ نبیِ ذو فنون
با چنان عزی و نازی کاندروست/که گزیدستش عنایتهای دوست
با همه تمکین؛ خدا روزی او/کرده باشد بسته اندر جست و جو
بی زره‌بافی و رنجی؛ روزیش/می‌نیاید با همه پیروزیش
این چنین؛ مهدی:p همی خواهد که زود/بی تجارت پر کند دامن ز سود (شوخی میکنم عزیز جان:))
این چنین مهدی بیامد در میان/که بر آیم بر فلک بی نردبان:p

میبینید که ملت از این بنده خدا هم خواستن که تلاش کنه و از درش وارد بشه. کلی از افرادی که کلی تلاش کردن و کلی دود چراغ خورده اند و کلی درس خونده اند و کلی عمر صرف کرده اند با مرزهای ثروت شانه به شانه هم نشدن:general503: -یکیش همین من کارتن خواب... حالا شما -با توجه به پست اولم در اینجا- همه ی درها رو بر روی من بستید:general503: و ازم راه حل و پاسخ میخواید... خب خیلی سخته:p. اون چند بیت آخر در مورد داود نبی رو بخونید و ببینید که چقدر کار دشواری ازم خواستید:p. من چند روزی وقت خواستم که برم بِجِد ریاضت بکشم:p و راهش رو کشف کنم و بیام در اختیارتون بذارم.
عجالتا شبتون خوش گرامی...

sab20

Registered User
لایک‌ها
106
اکثرش میمونه واسه ورثه.
وراث می خورن حال می کنند. پول درآوردن بیش از حد خرحمالی واسه دیگران هست .

بالا