برگزیده های پرشین تولز

اینترنت حرفه ای!

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از behroozsara :
كه البته حبيب جان اخلاقا كار درستي نيست .
آخه بهروز جان ، خودشون استفاده نمی کنن که ، :eek:
همیشه خدا بلا استفاده مونده ، :hmm:

من هم بلدم چطور کارهام رو سرشون کلاه شرعی بذارم ، :p
در وقت اداری ، یعنی 7:30 صبح تا 2 بعد از ظهر ، ازش استفاده نمیکنم . :happy:

sara59

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Bigboy222 عزیز!
من اگه دو جا Post گذاشتم برای بازاریابی نبود!!!

ولی میخوام بگم ممکنه ماههای اول اشتباه شده باشه ولی من بیش از 1 سال هست که از سرویسهای این شرکت استفاده میکنم و هیچ وقت مشکلی نداشتم.

وقتی این SMS رو دیدم هم وصل شدم بعر از 2 ماه قبض تلفن من اومد دقیقا" هم درست محاسبه شده بود. واقعا" ساعتی 300 تومان بود.

هر سیستمی که راه اندازی میشه همیشه یک سری مشکل داره اما من مثل شما همه رو به چشم هم نمیبینم!!!!

نه این شرکته به من پورسانت میده و نه مخابرات!!!!!!!!!!!!!!!! ولی بهتره که الکی در مورد مردم قضاوت نکنیم و همچنین بیخودی شایعه پراکنی نکنیم.

در ضمن چند تا از دوستای منم با این مشکل مواجه بودن اما مخابرات روی قبض بعدی خودش درستش کرد!!
پس بد نیست که قبل از شایعه پراکنی و متهم کردن آدما مطمئن بشید!!

sara59

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
persian-earning (میلاد عزیز)

ممنونم از لیست بقیه IN ها! ولی من تو این قبض مخابراتم هیچ مشکلی نداشتم و واقعا" درست محاسبه شده بود.
مثل اینکه تو ماههای اول مشکل داشته!

persian-earning

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
1
به نقل از sara59 :
persian-earning (میلاد عزیز)

ممنونم از لیست بقیه IN ها! ولی من تو این قبض مخابراتم هیچ مشکلی نداشتم و واقعا" درست محاسبه شده بود.
مثل اینکه تو ماههای اول مشکل داشته!
به هر حال چه شما قصد بازاریابی داشته باشید و یا نداشته باشید
من اکیدا توصیه می کنم از اینترنت هوشمند به هیچ وجه حتی برای یک دقیقه هم استفاده نکنید!!!!
حداقل اگر حرف این دوستمون هم درست باشه و همیشه بدون هیچ اشتباهی ساعتی 300 تومان بیاید به دو دلیل مهم نباید از اینها استفاده کرد:
1- کیفیت بسیار بسیار بسیار پایین و اشغالی زیاد
2- قیمت بسیار گران

KachalMoferferi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با عرض معذرت از دوستان از اینکه پای برهنه وسط این بحث کریمه میتپترپرم معذرت میخوام. من بر خلاف این بالایی یا که توصیه میکنن استفاده نکنین به چند دلیل از اینترنت هوشمند استفاده میکنم.
اینترنت هوشمند ساعتی 300 تومنه. ولی جالبه بدونین که پول تلفن هم توی این 300 تومن حساب شده، یعنی چیزی در حدود 100 تومن. پس این اینترنت در واقع ساعتی 200 تومنه.
نکته دوم اینکه هی وسط کار قطع شدن و دوباره برو کارت بخرو این چیزارو دیگه نداره.
نکته سوم اینکه هک شدن و کسی از اکانت شما استفاده کردنو این چیزارم دیگه نداره.

حالا دیگه از کدوم ISP استفاده کنینو دیگه من کاری ندارم. ولی جدا توصیه میکنم که الکی نگید نه نمیخوام. اکثرشون البته اشغالی زیاد دارن. ولی من این شماره هایی که این خانم پست کرده بود وصل شدم اشغالی نداشت. حالا امتحان کنیم 5 دقیقه که پولی نمیشه پسران گل من.

این هم به قوله خارجیا گفتنی دو سنت من بود.

persian-earning

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
1
به نقل از KachalMoferferi :
با عرض معذرت از دوستان از اینکه پای برهنه وسط این بحث کریمه میتپترپرم معذرت میخوام. من بر خلاف این بالایی یا که توصیه میکنن استفاده نکنین به چند دلیل از اینترنت هوشمند استفاده میکنم.
اینترنت هوشمند ساعتی 300 تومنه. ولی جالبه بدونین که پول تلفن هم توی این 300 تومن حساب شده، یعنی چیزی در حدود 100 تومن. پس این اینترنت در واقع ساعتی 200 تومنه.

حالا دیگه از کدوم ISP استفاده کنینو دیگه من کاری ندارم. ولی جدا توصیه میکنم که الکی نگید نه نمیخوام. اکثرشون البته اشغالی زیاد دارن. ولی من این شماره هایی که این خانم پست کرده بود وصل شدم اشغالی نداشت. حالا امتحان کنیم 5 دقیقه که پولی نمیشه پسران گل من.

1- امیدوارم شما با این خانم نسبتی نداشته باشید!!!
2- این را کی به شما گفته که پول تلفن روی همون 300 تومان هست؟؟؟؟؟؟؟واقعا متاسفم که اینقدر زود باوری!!!
3- اگر اینقدر کارت خریدن سخته..........
4- اگر هم این قدر در کامپیوتر چیره دستی که می ترسی اکانتت را هک کنند بهتره که از همین اینترنت ها استفاده کنی!!

Bigboy222

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از KachalMoferferi :

سلام

مثل اينكه رفيقمون رفته يه ايدي ديگه درست كرده !!!!!!!!!

خيلي تابلوووووووووووووووه !!!!!!!!!!!

بهتره براي كار فوري و حتي يك ثانيه هم كه شده از اين اينترنتهاي 10 شماره اي استفاده نكنيد !

1_ اشغالي زياد

2_ سرعت پايين

3_ شار‍‍‍ژ كردن چند برابر شما بيش از هزينهء واقعي روي قبق تلفن و بدتر هزينه تلفن نيز چند برابر

بيشتر از استفاده از كارت تلفن براي شما محاسبه مي شود مثل هزينه سرسام اوري كه براي من اومد

Bigboy222

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
طرف رفته ايدي جديد درسته كرده اينم ايديش KachalMoferferi

براي اطلاع بيشتر در مورد اينترنت هاي 10 شماره اي يا كلاهبرداري علني

به اين تاپيك مراجعه كنيد

http://forum.persiantools.com/showthread.php?t=37962

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
فقط به يه درد ميخورهيه کار فوري مثلا آخر شب دسترسي به جايي نداري
اونم آي اس پي هاي معتبرش نه بيشتر من تاحالا کلا نيم ساعتم استفاده نکردم

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
اين تاپيکو ديدم داغم تازه شد! چه پول زوري دادم بابت استفاده ي چند ثانيه اي از اين شبکه ي سوپر هوشمند مسخره. همون بهتر که هميشه اشغال باشه >_<

sara59

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Bigboy222 :
طرف رفته ايدي جديد درسته كرده اينم ايديش KachalMoferferi

براي اطلاع بيشتر در مورد اينترنت هاي 10 شماره اي يا كلاهبرداري علني

به اين تاپيك مراجعه كنيد

http://forum.persiantools.com/showthread.php?t=37962

دوست عزیز من فقط می خواستم از چیزی که به نظرم جالب بود به بقیه هم اطلاع بدم، نمیدونم چه هیزم تری به شما فروختم که هرکی بر خلاف میل شما حرف بزنه اونو به من نسبت میدید!!!

در ضمن من اونقدر بیکار نیستم که برم یک ID دیگه بسازم و اینجا پست کنم.
من نظره بقیه رو میخواستم که دیدم! اما متاسفانه شما بی دلیل منو متهم می کنید! به نظرم کار درستی نیست! من اگه جای شما بودم یک تجدید نظری می کردم!

sara59

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از persian-earning :
به هر حال چه شما قصد بازاریابی داشته باشید و یا نداشته باشید
من اکیدا توصیه می کنم از اینترنت هوشمند به هیچ وجه حتی برای یک دقیقه هم استفاده نکنید!!!!
حداقل اگر حرف این دوستمون هم درست باشه و همیشه بدون هیچ اشتباهی ساعتی 300 تومان بیاید به دو دلیل مهم نباید از اینها استفاده کرد:
1- کیفیت بسیار بسیار بسیار پایین و اشغالی زیاد
2- قیمت بسیار گران

راستی با اینکه من از کیفیت اینا راضی بودم ولی دارم پرس و جو می کنم بیبینم که بقیه کسایی هم که از IN استفاده کردن این مشکل را داشتن یا نه که روی قبضشون پول زیاد بیاد!اکثرا بهم گفتن که مشکلشون حل شده.

ولی مرسی از راهنماییتون.

Bigboy222

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از sara59 :
راستی با اینکه من از کیفیت اینا راضی بودم ولی دارم پرس و جو می کنم بیبینم که بقیه کسایی هم که از IN استفاده کردن این مشکل را داشتن یا نه که روی قبضشون پول زیاد بیاد!اکثرا بهم گفتن که مشکلشون حل شده.

ولی مرسی از راهنماییتون.

سلام

بعيد ميدونم كه شما مصرف كننده واقعي شبكه هوشمند باشي !!

ببين دوست عزيز

اين رقم قبض منه

59200 تومن كل هزينه روي قبضه :eek:

و 24600 تومن هم واسه كاركرد اينترنت هوشمند هست :blink: :eek: :eek:

من توي اين يك ماه ونيم كه استفاده كردم

كلا" بيشتر از 15 ساعت استفاده نكردم ( در روز بين 15 تا 20 دقيقه از اين اينترنتها استفاده كردم ! )

رفتم مخابرات مسئولش ميگه :

اول بايد پول قبض روپرداخت كني بعد ريز مكالمات رو بهت مي ديم !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :hmm:

حالا اگه من اين پول زور رو پرداخت كنم , به نظر شما كه قبلا از ديگران هم نظر سنجي كردي

ايا به طور اتومات اين هزينه ي ناعادلانه روي قبض كه پرداخت كردم درست ميشه ؟؟ :eek: :eek: :eek:

اگه اين جوريه به قول دوستمون بهتره كه اين شماره هاي كلاهبرداري هوشمند هميشه اشغال باشه :p

و ووووووو ..................................................................................................

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
به نظر من بايد تحريمشون کنن همه و استفاده نکنن. تازه بايد قيمتشون خيلي باد پاايين به دليل کم بودن سرعت و همچنين عدم هزينه براي چاپ کارتو اينا ولي اين دزدا تازه قيمتم زياد کردن.

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
البته اگه هيچ کسم استفاده نکنه همون اولش با استفاده از بي اطلاعي مردم و عدم اطلاع رساني مناسب که حتما عمدي بوده بار هفت پشتشونو بستن

sara59

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Bigboy222 :
سلام

بعيد ميدونم كه شما مصرف كننده واقعي شبكه هوشمند باشي !!

ببين دوست عزيز

اين رقم قبض منه

59200 تومن كل هزينه روي قبضه :eek:

و 24600 تومن هم واسه كاركرد اينترنت هوشمند هست :blink: :eek: :eek:

من توي اين يك ماه ونيم كه استفاده كردم

كلا" بيشتر از 15 ساعت استفاده نكردم ( در روز بين 15 تا 20 دقيقه از اين اينترنتها استفاده كردم ! )

رفتم مخابرات مسئولش ميگه :

اول بايد پول قبض روپرداخت كني بعد ريز مكالمات رو بهت مي ديم !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :hmm:

حالا اگه من اين پول زور رو پرداخت كنم , به نظر شما كه قبلا از ديگران هم نظر سنجي كردي

ايا به طور اتومات اين هزينه ي ناعادلانه روي قبض كه پرداخت كردم درست ميشه ؟؟ :eek: :eek: :eek:

اگه اين جوريه به قول دوستمون بهتره كه اين شماره هاي كلاهبرداري هوشمند هميشه اشغال باشه :p

و ووووووو ..................................................................................................

من هرچی بگم شما حرفه خودتو میزنی! اصلا" دیگه مهم نیست.
من میخواستم نظر بقیه رو بدونم و تا حدودی هم فهمیدم. حالا خوشبختانه یا متاسفانه با این مشکل هم مواجه نبودم که مجبور باشم پول زیادی به مخابرات بدم!!شاید بنده هم اگه جای شما بودم آتیشم اینقدر تند بود! اما فقط سوال من اینه که شما از 1 شرکت استفاده کردی یا چند شرکت؟ و آیا مطمئنید که ساعتی 300 تومان بودن؟!؟

من فقط از 2 جا استفاده کردن و مطمئنم که اینا ساعتی 300 تومان هست. چون برای من روی قبض درست اومد!!!یکی از دوستام که مشکل داشت (این قضیه مربوط به حدود مهرماه هست که تازه این یستم راه اندازی شده بود) رفته بود مخابرات اونا گفته بودن که اشتباه کردن و به جای ساعتی 300 تومان ساعتی 3000 تومان محاسبه کردن ولی بعدش روی قبض بعدیش درست شد!!!

در ضمن مشکل این روش اینه که چون credit مطرح نیست خیلیها همین طوری کار میکنن!!! بعدش قبض وحشتناکی میاد دمه خونه!!! این یکی از مشکلات همسایه های ما بود! ولی خوب شما که خودت بهتر میدونی چقدر مصرف کردی اگه مطمئنی که اون شرکته قیمتش چنده!! حتما پیگیری کنی درست میشه!

راستی من تحقیق کردم از مخابرات، میگن همه این شرکتها باید قیمتشون رو موقع راه اندازی به مخابرات اعلام کنن! پس همین طوری رو هوا نیمشی قیمتاشون یکهو 2 برابر بشه!!! میگن که خیلی جاها بی در و پیکر هست!!! ولی فکر نکنم به این راحتی بشه سر همه رو کلاه گذاشت! بالاخره صدای آدمها هم در میاد!!!

بازم از همه نظرات دوستان ممنون!

Bigboy222

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از sara59 :
من هرچی بگم شما حرفه خودتو میزنی! اصلا" دیگه مهم نیست.
من میخواستم نظر بقیه رو بدونم و تا حدودی هم فهمیدم. حالا خوشبختانه یا متاسفانه با این مشکل هم مواجه نبودم که مجبور باشم پول زیادی به مخابرات بدم!!شاید بنده هم اگه جای شما بودم آتیشم اینقدر تند بود! اما فقط سوال من اینه که شما از 1 شرکت استفاده کردی یا چند شرکت؟ و آیا مطمئنید که ساعتی 300 تومان بودن؟!؟

من فقط از 2 جا استفاده کردن و مطمئنم که اینا ساعتی 300 تومان هست. چون برای من روی قبض درست اومد!!!یکی از دوستام که مشکل داشت (این قضیه مربوط به حدود مهرماه هست که تازه این یستم راه اندازی شده بود) رفته بود مخابرات اونا گفته بودن که اشتباه کردن و به جای ساعتی 300 تومان ساعتی 3000 تومان محاسبه کردن ولی بعدش روی قبض بعدیش درست شد!!!

در ضمن مشکل این روش اینه که چون credit مطرح نیست خیلیها همین طوری کار میکنن!!! بعدش قبض وحشتناکی میاد دمه خونه!!! این یکی از مشکلات همسایه های ما بود! ولی خوب شما که خودت بهتر میدونی چقدر مصرف کردی اگه مطمئنی که اون شرکته قیمتش چنده!! حتما پیگیری کنی درست میشه!

راستی من تحقیق کردم از مخابرات، میگن همه این شرکتها باید قیمتشون رو موقع راه اندازی به مخابرات اعلام کنن! پس همین طوری رو هوا نیمشی قیمتاشون یکهو 2 برابر بشه!!! میگن که خیلی جاها بی در و پیکر هست!!! ولی فکر نکنم به این راحتی بشه سر همه رو کلاه گذاشت! بالاخره صدای آدمها هم در میاد!!!

بازم از همه نظرات دوستان ممنون!

من یه مدت استفاده کردم از اینا! پول خون باباشون رو از آدم میگیرن!!!!!! 100% دروغه که ساعتی 300 هست! حداق 600 تومن برا هر ساعت میگیرن(حداقل) .حالا دوست عزیز بهتون بابت این بازاریابی ها چند بهت میدن؟

sara59

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Bigboy222 :
من یه مدت استفاده کردم از اینا! پول خون باباشون رو از آدم میگیرن!!!!!! 100% دروغه که ساعتی 300 هست! حداق 600 تومن برا هر ساعت میگیرن(حداقل) .حالا دوست عزیز بهتون بابت این بازاریابی ها چند بهت میدن؟

واقعا" براتون متاسفم همین

greenapple

Registered User
لایک‌ها
21
به نقل از mynobar :
آخه بهروز جان ، خودشون استفاده نمی کنن که ، :eek:
همیشه خدا بلا استفاده مونده ، :hmm:

من هم بلدم چطور کارهام رو سرشون کلاه شرعی بذارم ، :p
در وقت اداری ، یعنی 7:30 صبح تا 2 بعد از ظهر ، ازش استفاده نمیکنم . :happy:

یه کلک .
همه isp ها معمولا ار tacplus یا isputill استفاده میکنن.
تو اینا اگه یه نفر وصل باشه و نفر دوم با همون یوزر وصل شه و یه فاصله بعد یوزر بزنه میتونه اونم وصل شه . نفر بعدی هم همچنین .
البته این واسه اکانتهای قراردادی خوبه . مثلا همین . یا اکانت ماهانه.
یا تو adsl اگه من adsl بخرم و یکی دیگه از همونجا *** بگیره میتونه از user من استفاده کنه.:D

بالا