برگزیده های پرشین تولز

اینترنت رایگان در اصفهان

lj_banamak

Registered User
لایک‌ها
2
شما ایمیل که زدین چند ساعت بعد جواب دادن؟؟؟ چون من ظهر ایمیل زدم و هنوز جوابی نگرفتم؟؟؟ سرعت مال من که افتضاح شد دیروز خوب بود ولی حالا دیگه نمیشه صفحه باهاش باز کرد شما هم همین طور هستید؟؟؟
من هنوز شک دارم رایگان باشه چون ممکنه مثل تهران در قبض تلفن محاسبه بشه

iran.hightech

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما ایمیل که زدین چند ساعت بعد جواب دادن؟؟؟ چون من ظهر ایمیل زدم و هنوز جوابی نگرفتم؟؟؟ سرعت مال من که افتضاح شد دیروز خوب بود ولی حالا دیگه نمیشه صفحه باهاش باز کرد شما هم همین طور هستید؟؟؟
من هنوز شک دارم رایگان باشه چون ممکنه مثل تهران در قبض تلفن محاسبه بشه

به من یک روز ونیم طول کشید تا جواب دادن.

آره از عصر تا حالا سرعت بد شده البته من از چند تا شرکت دیگه هم اکانت دارم اونا هم همینطور شدن فکر کنم تعطیلات اولیه سال که تموم شده بار شبکه مخابرات زیاد شده.

اون شرکتها هم سرویسشون کند بود و عصر حدود 30 دقیقه از ساعت 7:15 تا 7:45 اینترنت اصلا تعطیل بود.

الان بهتر شده . نمیدونم هنوز هم مشکل داری یا نه چون من الان مشکلی با هیچ یک از سرویسها ندارم.

بحث رایگان بودنش یا نه را حرفیه که خودشون میگن. اونشو دیگه نمیدونم. ولی اینو میدونم هنوز در اصفهان چنین سرویسی لا اقل تا اونجایی که من میدونم به کسی داده نشده. مطمئنا مخابرات نمیاد چنین سرویسی را به یه شرکت بده چون سر وصدای بقیه در میاد!!!!

lj_banamak

Registered User
لایک‌ها
2
جواب ایمیل رو دادن ولی چون با فونت فارسی نوشته بودم از من خواستن که دوباره ولی این دفعه با فینگلیش بزنم و من هم این کارو کردم .
در مورد سرعت هر چند امروز بهتر از دیروز بود ولی برای دانلود سرعتش خیلی نوسان داره و من هم تقریباً دیگه باهاش دانلود نمی کنم چون حالو حوصله ندارم ولی page رو خوب باز می کنه . به نظر من برای حمایت از این شرکت بعد از این که رایگانش تموم شد از کارت هاش استفاده کنیم و ازشون بخوا هیم دوباره رایگان بدن .
الان 5 تا کشور دارن اینترنت پر سرعت ( 1000 برابر ADSL ما) با سرعت 1.5 mb/sec به مردم میدن توی ایران دیگه لا اقل باید دایال آپ رو رایگان بدن دیگه!!!

iran.hightech

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جواب ایمیل رو دادن ولی چون با فونت فارسی نوشته بودم از من خواستن که دوباره ولی این دفعه با فینگلیش بزنم و من هم این کارو کردم .
در مورد سرعت هر چند امروز بهتر از دیروز بود ولی برای دانلود سرعتش خیلی نوسان داره و من هم تقریباً دیگه باهاش دانلود نمی کنم چون حالو حوصله ندارم ولی page رو خوب باز می کنه . به نظر من برای حمایت از این شرکت بعد از این که رایگانش تموم شد از کارت هاش استفاده کنیم و ازشون بخوا هیم دوباره رایگان بدن .
الان 5 تا کشور دارن اینترنت پر سرعت ( 1000 برابر ADSL ما) با سرعت 1.5 mb/sec به مردم میدن توی ایران دیگه لا اقل باید دایال آپ رو رایگان بدن دیگه!!!

خب دانلود که همه الان با adsl میکنن ولی خب همونطور که فکر میکردم بار مخابرات از بعد تعطیلات اولیه رفته بالا و توی سرویس همه تاثیر داره . که قبل از عید هم از جانب مخابرات در تلویزیون اعلام شد. ضمنا همه ISP ها page را از cache server ها شون به مشترکین میدن ولی فایلها را معمولا cache نمیکنن واسه همینه page خوب میاری ولی دانلود به علت ترافیک بالا که چون رو همه تاثیر داره فکر کنم از مخابرات خودشو نشون میده.

راستی باز هم نسبت به من خیلی سریع جواب دادن.

lj_banamak

Registered User
لایک‌ها
2
خب دانلود که همه الان با adsl میکنن ولی خب همونطور که فکر میکردم بار مخابرات از بعد تعطیلات اولیه رفته بالا و توی سرویس همه تاثیر داره . که قبل از عید هم از جانب مخابرات در تلویزیون اعلام شد. ضمنا همه ISP ها page را از cache server ها شون به مشترکین میدن ولی فایلها را معمولا cache نمیکنن واسه همینه page خوب میاری ولی دانلود به علت ترافیک بالا که چون رو همه تاثیر داره فکر کنم از مخابرات خودشو نشون میده.

راستی باز هم نسبت به من خیلی سریع جواب دادن.

بالا خره به ایمیل من هم جواب دادن و گفتن که این سرویس واقعاً رایگان هست و هیچ مشکلی نداره و تا زمانی هم که از شرکت اصلی فن آوا در تهران به ما ابلاغ نشه شما می توانید به طور رایگان از این سیستم استفاده کنید و این به منظور آزمایش است ولی زمان دقیق اون رو نگفتن.
من تصمیم دارم ADSL بگیرم چون دیگه بعد از 5 سال استفاده از دایال آپ دیگه از سرعت پایین دانلود خسته شدم یه همین منظور هم 2 تا تاپیک باز کردم به منظور تحلیل ADSL در اصفهان که نتیجه رو در اون تاپیک ها گفتم ولی حالا تا این دایال آپ رایگان هست فعلاً بیخیال بشیم تا اوضاع بهتر بشه .

iran.hightech

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بالا خره به ایمیل من هم جواب دادن و گفتن که این سرویس واقعاً رایگان هست و هیچ مشکلی نداره و تا زمانی هم که از شرکت اصلی فن آوا در تهران به ما ابلاغ نشه شما می توانید به طور رایگان از این سیستم استفاده کنید و این به منظور آزمایش است ولی زمان دقیق اون رو نگفتن.
من تصمیم دارم ADSL بگیرم چون دیگه بعد از 5 سال استفاده از دایال آپ دیگه از سرعت پایین دانلود خسته شدم یه همین منظور هم 2 تا تاپیک باز کردم به منظور تحلیل ADSL در اصفهان که نتیجه رو در اون تاپیک ها گفتم ولی حالا تا این دایال آپ رایگان هست فعلاً بیخیال بشیم تا اوضاع بهتر بشه .

امیدوارم وضعیت اینترنت و قیمت اون در ایران هم مثل کشورهای دیگه با کیفیت بهتر از حالا و قیمت پایینتر بشه.

موفق باشید.

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
ولی در مقايسه هنوز قيمت ADSL ندا گستر صبا ارزونتره. ولی کاملاً بستگی به فاصله تا مخابرات داره کيفيت خط.

lj_banamak

Registered User
لایک‌ها
2
ولی در مقايسه هنوز قيمت ADSL ندا گستر صبا ارزونتره. ولی کاملاً بستگی به فاصله تا مخابرات داره کيفيت خط.

شما از این شرکت ADSL گرفتید؟؟ چطوره راضی هستید؟؟ من برای این که محدودیت دانلود و یا حجمی داشت از گرفتنش منصرف شدم آخه از چند نفر پرسیده بودم می گفتن 2GB برای وب گردی هم کم میاره و به 2 هفته نمیرسه که تموم میشه و من هم روی همین حساب منصرف شدم:hmm:

iran.hightech

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما از این شرکت ADSL گرفتید؟؟ چطوره راضی هستید؟؟ من برای این که محدودیت دانلود و یا حجمی داشت از گرفتنش منصرف شدم آخه از چند نفر پرسیده بودم می گفتن 2GB برای وب گردی هم کم میاره و به 2 هفته نمیرسه که تموم میشه و من هم روی همین حساب منصرف شدم:hmm:

به نظر من تفاوت ADSL با دیال زیاده. چون همه روی دیال کیفیت نزدیک به هم با تفاوت نه چندان ولی قیمت های مختلف میگیرن در حالیکه ADSL با توجه به به اینکه تکنولوژی متفاوتی داره هرکی باید ببینه کدوم سرویس و با چه قیمتی به دردش میخوره. این پیشنهاد منه . پس به جای اینکه فقط بگیم کی خوبه کی بده اول بگیم چه جور مصرف داریم بعد راجع به کیفیت و بعدش قیمت صحبت کنیم.

اینطوری بهتر نیست؟

lj_banamak

Registered User
لایک‌ها
2
به نظر من تفاوت ADSL با دیال زیاده. چون همه روی دیال کیفیت نزدیک به هم با تفاوت نه چندان ولی قیمت های مختلف میگیرن در حالیکه ADSL با توجه به به اینکه تکنولوژی متفاوتی داره هرکی باید ببینه کدوم سرویس و با چه قیمتی به دردش میخوره. این پیشنهاد منه . پس به جای اینکه فقط بگیم کی خوبه کی بده اول بگیم چه جور مصرف داریم بعد راجع به کیفیت و بعدش قیمت صحبت کنیم.

اینطوری بهتر نیست؟

من هم با حرف شما موافق هستم ولی فعلاً هیچ شرکتی که در اصفهان ADSL ارائه کنه برای من مناسب نیست چون من ADSL رو فقط برای دانلود می خوام همین و بس.

ولی آخه با 2گیگ نمیشه هیچ کاری کرد. یه موقع هست که گزینه های زیادی جلوی آدمه که همه کاری می تونه یکنه ( برای مثال وبگردی ، چت و یا دانلود) که با2 گیگ هیچ کدوم از این هارو نمیشه انجام داد!!!:rolleyes:

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
يه مسأله خيلی مهم اينه که روی ورودی خروجی ها احاطه داشته باشی که برنامه های پس زمينه 2 GB شما رو قورت ندن. ضمناً اين عدد مال وقتيه که 1 ماهه بگيری که ميشه ماهی 10 تومان به اضافه 3 تومان مخابرات و 6 درصد عوارض. اگه 3 ماهه بگيری ميشه 3 ماه 20 تومان به اضافه 9 تومان مخابرات و 1200 تومان. محدوديت دانلود 3 ماهه هم 5.5 گيگه. هر گيگ اضافه هم فکر کنم 11000 تومان بشه. البته اينا برا 64KB ميباشد است. سرعتشم که گفتم کاملاً بستگی به اين داره که خونتون تا مخابرات چند متر يا کيلومتر باشه. من نميتونم بگيرم چون مخابراتمون پيشرفته ترين در اصفهانه اينه که جواب نميده. دوستام که گرفتن ميگن حالی به حاليه. گهی زين به پشت و گهی پشت به زين. گاهی Dial-up شرف داره گاهيم همين 64 فکسنی که بايد 7 تا دانلود بده 20 تا ميده. ولی يکيشون که خونشون مرداويج کنار مخابراته ميگه از 20 پايينتر نمياد گاهی به 75-80 هم ميرسه دانلود.(بر حسب KB گفتم نه kb).
ضمن اينکه از ساعت 3-7 صبح ميتونی با user و password خاصی رايگان دانلود کنی.
امّا اگه ميخوای کلاً نامحدود باشی irangate بگير 128 داره ماهی 30 تومان. ولی خوب ندا گستر 10 تومان نصب ميگيره ايرانگيت 20 تومان.

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
اين فن آوا از امروز ظهر خطش مشغوله. البته يکی از دوستام که صبح وصل بود ميگفت يه دفعه Send & Recieve قطع شده. به نظرتون اشکال فنيه يا Finish ؟

lj_banamak

Registered User
لایک‌ها
2
آره امروز خط ها مشغول بوده و فکر کنم فینیش شد . خب به هر حال اونطور که باید استفاده نکردیم وتموم شد.

من تصمیم خودمو گرفتم می خوام از ایران گیت 128 بگیرم در حدود 35 تومان ولی حداقل میشه باهاش تا اونجایی که میشه دانلود کرد من حساب کردم برای ماه اول 100 تومان باید بدیم :
20 تومن راه اندازی + 40 تومن مودم+ 35 تومن شارژ ماهیانه + 4.500 ابونمان مخابرات و مالیات
و برای 3 ماه که من برای تابستون می خوام بگیرم میشه 180 تومن به نظر شما می ارزه؟؟
برای من که این رقم رقم خیلی بالایی هست ولی آخه من دیگه از دست این دایال آپ خسته شدم 4 ساله دارم زور میزنم شاید 1 گیگ دانلود نکرده باشم!!!
از نداگستر هم نمیگیرم چون میگن این 2 گیگ 10 روز نرسیده تموم میشه و... حتی برای وبگردی هم مناسب نیست!! چه برسه به دانلود !!! من ADSL رو فقط برای دانلود می خوام.
راستی به نظر شما برم از پرنیان بگیرم 128 رو میده 30 تومن نا محدود جلفا هم 128 نامحدود رو میده 29900 ولی از کیفیتش خبر ندارم
فاصله ما تا مخابرات چیزی نیست یهنی 200 متر هست!!

masoudz

Registered User
لایک‌ها
2
آره امروز خط ها مشغول بوده و فکر کنم فینیش شد . خب به هر حال اونطور که باید استفاده نکردیم وتموم شد.

من تصمیم خودمو گرفتم می خوام از ایران گیت 128 بگیرم در حدود 35 تومان ولی حداقل میشه باهاش تا اونجایی که میشه دانلود کرد من حساب کردم برای ماه اول 100 تومان باید بدیم :
20 تومن راه اندازی + 40 تومن مودم+ 35 تومن شارژ ماهیانه + 4.500 ابونمان مخابرات و مالیات
و برای 3 ماه که من برای تابستون می خوام بگیرم میشه 180 تومن به نظر شما می ارزه؟؟
برای من که این رقم رقم خیلی بالایی هست ولی آخه من دیگه از دست این دایال آپ خسته شدم 4 ساله دارم زور میزنم شاید 1 گیگ دانلود نکرده باشم!!!
از نداگستر هم نمیگیرم چون میگن این 2 گیگ 10 روز نرسیده تموم میشه و... حتی برای وبگردی هم مناسب نیست!! چه برسه به دانلود !!! من ADSL رو فقط برای دانلود می خوام.
راستی به نظر شما برم از پرنیان بگیرم 128 رو میده 30 تومن نا محدود جلفا هم 128 نامحدود رو میده 29900 ولی از کیفیتش خبر ندارم

بله اشغاله انگار تمام شد

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37

خونتون کجاست ؟ 200 متر من بودم ندا گستر ميگرفتم از ساعت 3-7 صبح دانلود رايگان ميکردم بقيه روز هم گشت و گذار معمولی. ضمن اينکه 3 ماهه ندا گستر در مياد 30 تومان به اضافه 10 تومان نصب و مودم که به اختيار خودته. ايرانگيت ميشه 110 تومان به اضافه مودم و 20 تومان نصب.
وقتی فاصله 200 متری داری ندا گستر سرعت سرويس 64 اش ميشه 320 به بالا. در حالی که ايرانگيت از 128 تکون نميخوره. ضمن اينکه بين 3-7 (که لازمم نيست حتماً بيدار باشی) ميتونی با سرعت 50-70 دانلود کنی. حساب کن يه ماه چند گيگ ميشه. در ضمن با Dial-up اگه روزی 3 ساعت آنلاين باشی در ماه 1-1.5 گيگ دانلود کردی.

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
ای بابا ما تازه داشتیم به مف خوری عادت میکردیم.
از این مفتیا دیگه کسی نداره.های حال داد

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
بالا