برگزیده های پرشین تولز

اینترنت 20 درصد ارزان شد D:

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از تصویب کاهش 20 درصدی نرخ اینترنت ADSL خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمود واعظی در صفحه شخصی خود در صفحه اجتماعی کلوب از تصویب کاهش 20 درصد قیمت اینترنت ADSL توسط کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات خبر داد.

وی با اشاره به وعده ای که برای کاهش تعرفه اینترنت داده بود اظهار داشت: جلسات کارشناسی با حضور نمایندگان شرکت ارتباطات زیرساخت، شرکت مخابرات و شرکتهای PAP تشکیل شد و در نهایت این شرکتها قبول کردند که با کاهش هزینه ها و تقلیل سود و افزایش بهره وری، تعرفه حجمی اینترنت ADSL به مقدار 20 درصد کاهش یابد.

رئیس کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات تاکید کرد: این پیشنهاد در جلسه امروز صبح کمیسیون تنظیم مقررات در کشور با حساسیت و همراهی اعضاء به تصویب رسید و امیدوارم به زودی در بازار اعمال شود.

واعظی گام بعدی را پیگیری افزایش سرعت و ارتقاء کیفیت و ارائه خدمت به مردم عنوان و اظهار امیدواری کرد که با پیگیری سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و شرکتهای ارائه دهنده خدمات اینترنتی به رعایت ضریب اشتراک یک به 8، بخشی از مشکلات فعلی اینترنت مرتفع شود.

Corner

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
445
حداقل این دولت مثل دولت کذایی قبلی نیست که همه پشتکاره اش رو ببنده به ملی کردن اینترنت !

behroozkami

Registered User
لایک‌ها
91
انشاالله که سریعتر اجرا بشه البته فکر نکنم به این زودی ها اجرا بشه اول یه صد درصد قیمت رو میبرن بالا بعد 20درصد کمش میکنن

javadyazdani

Registered User
لایک‌ها
10,633
آره ، حتما

shareads

Registered User
لایک‌ها
494
کاهش نرخ اینترنت = شروع کاربر آزاری توسط شرکت ها

• Like
Reactions: RAR

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,881
1601257_526720947441395_15628568_n.jpg

e.m

Registered User
لایک‌ها
199
خواهد شد!

Last edited:

shareads

Registered User
لایک‌ها
494
@e.m : به نظرم یه علامت تعجب باید جلوی جملتون قرار میدادید ( :دی )

xuvi

Registered User
لایک‌ها
273
کاهش 20 درصدی قیمت
افزایش 200 درصدی حجم دزدی

rmz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام.
آیا برای شما اینترنت گرون هست.؟!!!؟
من خودم زیاد پولی هم ندارم ولی دیگه پول اینترنت را می تونم بدم.!.
یک مگابایت از مخابرات دارم 45500 تومان.ماهانه.نامحدود.خیلی هم خوبه.همین چند روزه پیش به یک مگابایت ارتقا دادم.
و اینکه بعضی ها مثل شما به هیچی قانع نیستند و میگند گرونه و نمیشه و........ همش دروغه.اگه ارزون تر هم بشه که میشه رایگان.
مثلا همین دامنه ی آی آر. یکی از ارزون ترین دامنه های جهان هست.ولی من هر کسی را دیدم میگه گرونه.!.فکر کنم باید بهشون رایگان داده بشه.!.(با این حال اگه رایگان هم بدی بازم میگند گرونه.و این یعنی به هیچ چیزی قانع نبودن.!.)
با تشکر.

• Like
Reactions: e.m

sonux

Registered User
لایک‌ها
69
دلتونو خوش نکنید همون گیگی 4 تومن بمونه بهتره تا بشه 5 تومن اینا کاری نمیکنن.اقایون رییس بلد نیست یه مودم کانفیگ کنن یارو اصلا پای pc نشسته تا حالا .شده وزیر ارتباطات. لول

xuvi

Registered User
لایک‌ها
273
سلام.
آیا برای شما اینترنت گرون هست.؟!!!؟
من خودم زیاد پولی هم ندارم ولی دیگه پول اینترنت را می تونم بدم.!.
یک مگابایت از مخابرات دارم 45500 تومان.ماهانه.نامحدود.خیلی هم خوبه.همین چند روزه پیش به یک مگابایت ارتقا دادم.
و اینکه بعضی ها مثل شما به هیچی قانع نیستند و میگند گرونه و نمیشه و........ همش دروغه.اگه ارزون تر هم بشه که میشه رایگان.
مثلا همین دامنه ی آی آر. یکی از ارزون ترین دامنه های جهان هست.ولی من هر کسی را دیدم میگه گرونه.!.فکر کنم باید بهشون رایگان داده بشه.!.(با این حال اگه رایگان هم بدی بازم میگند گرونه.و این یعنی به هیچ چیزی قانع نبودن.!.)
با تشکر.
قانع باش تا اموراتت بگذره
به پراید قانع باش به قول خودشون بهترین خودرو جهان در کلاس خودش
به آلودگی هوا قانع باش
به سرطان قانع باش
به تورم 40 درصدی قانع باش
به....
نمیخوام اینجا بشمارم چون نه جاشه نه من حوصله سر و کله زدن دارم
شما منو یاد اون آدمی میندازی که میگفت دلار هر روز داره گرون تر میشه خوب شد واحد پول ما ریاله این خارجیا بدبخت چی میکشن! :D

در مورد خودت هر تصمیمی میخوای بگیر به ما ربطی نداره
ولی اینکه میایی یه عده رو به خاطر بالا بودن سطح آگاهیشون و اطلاع از حقوقی که در تمام دنیا مردم بدون هیچ تلاشی دارن ولی اینجا بهش به عنوان آپشن یا امتیاز نگاه میشه به قانع نبودن متهم میکنی برای من قابل تحمل نیست!
اتفاقا مردم ایران قانع ترین مردم جهان هستن و فوقش فقط غر غر کنن
اگه مثه اروپاییا سوسول بودن که تا تورم 1 درصد میرفت بالا میریختن تو خیابون که ....

برای موضوع این تاپیک هم
صرفا شما رو ارجاع میدم به پهنای باند و قیمت adsl در کشورهای دیگه و رتبه ایران در بین این کشورها
و همچنین قیمت دامین و هاست و... هر کشور در برابر میزان درآمد متوسط ماهیانه هر فرد به پول همون کشور

sonux

Registered User
لایک‌ها
69
ایشاللا یه روز خوب بیاد.

forsoh

Registered User
لایک‌ها
3,203
اتفاقا مردم ایران قانع ترین مردم جهان هستن و فوقش فقط غر غر کنن
اگه مثه اروپاییا سوسول بودن که تا تورم 1 درصد میرفت بالا میریختن تو خیابون که ....

جون حاجی میخوام بریزم بیرون ولی میترسم بریزن خونم :(

sonux

Registered User
لایک‌ها
69
مردم انقد شکماشون خالیه اینقد باید سگ دو بزنن که کسی حوصله این کارا رو نداره یه روز کار نکنن گشنه میخوابن

• Like
Reactions: e.m

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
20 درصد 46 تومن چقدر میشه مگه ؟ همونم ارزونی خودشون . هر موقع رایگان کردن بگین من بیام . شب بخیر .

بالا