برگزیده های پرشین تولز

اینجا کسی دانشجوی کارشناسی ناپیوسته برق دانشگاه جامع علمی کاربردی هستش ؟

Notebook

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان

آقا اینجا کسی هستش که دانشجوی کارشناسی ناپیوسته یکی از گرایش های مهندسی برق
دانشگاه جامع علمی کاربردی باشه ؟ من چند تا سوال واجب و حیاتی ازش دارم ، گرایش هاش اینا هستند
الکترونیک - کنترل و ابزار دقیق - مخابرات ( سوئیچینگ و انتقال ) - قدرت ( شبکه های انتقال و توزیع )
راستش من امسال برای کارشناسی ناپیوسته تو رشته کنترل و ابزار دقیق شرکت کردم که دروسش اینا هستند :
دروس عمومی :
--- معارف اسلامی - ضریب 1
--- ادبیات فارسی - ضریب 1
--- زبان انگلیسی - ضریب 1
--- ریاضی - ضریب 3
دروس تخصصی : ( یک درس با ضریب 10 )
--- اندازه گیری الکتریکی
--- تحلیل مدارهای الکتریکی
--- تکنولوژی سیم پیچی ماشین های الکتریکی
--- تکنولوژی مدارهای فرمان الکتریکی
--- فیزیک الکتریسیته و مغناطیس
--- فیزیک مکانیک

حالا مشکل اساسی که دارم اینه که اصلاً نمیدونم سرفصل این دروس چی هستش و سوالاتش در چه سطحی هستند و از هر درس چند تا سوال میاد تا بتونم یه برنامه صحیح و فشرده براش ترتیب بدم البته اکثر مطالب این دروس رو تا حد 50 درصد به بالا میدونم ولی برام مهمه که بدونم سرفصل هاش و سطح سوالاتش چه جوریه که بتونم تو این دو هفته باقی مونده حسابی خودم رو آماده کنم و تو مسائل مهم تمرکز کنم ( کنکورش 20 بهمن هستش ) خودمم کاردانی الکترونیک هستم ولی اصلاً از کنکور علمی کاربردی اطلاعی ندارم ( ماله سراسری و آزاد رو آشنا هستم )
مثلاً نمیدونم که سرفصل سوالات رشته مهندسی کنترل و ابزار دقیق از سرفصل های کاردانی رشته کنترل صنعتی حساب میشه یا از سرفصل های کاردانی رشته برق-الکترونیک و ابزار دقیق چون خیلی با هم فرق دارند مثلاً سرفصل ها و مطالب دو درس مهم ریاضیات و مدارهای الکتریکی در رشته کاردانی برق-الکترونیک و ابزار دقیق تقریباً دو برابر رشته کاردانی کنترل صنعتی هستش

لطفاً اگر کسی اطلاعاتی در این مورد داره منو راهنمایی کنه که خیلی نیاز دارم به نظرم سوالات عمومی و تخصصی کنکور سال هاي قبل یعنی سال 1384 و 1383خیلی میتونه کمکم کنه ولی هر چی گشتم نتونستم این سوالات رو پیدا کنم اگه کسی این سوالات رو داره یه جوری به من هم برسونه ( اسکن سوالات یا کپی سوالات و ... البته با احتساب هزینه صرف شده )

خیلی خیلی ممنون :)

mewin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز ضمن آرزوی موفقیت برای شما
باید گفت این دانشگاه بیشتر برای شاغلین مفید بوده تا دانشجو بنظرم زیاد علمی نیست

Notebook

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز ضمن آرزوی موفقیت برای شما
باید گفت این دانشگاه بیشتر برای شاغلین مفید بوده تا دانشجو بنظرم زیاد علمی نیست

نه اصلاً اينطور نيست
بيشتر به خود دانشجو بستگي داره

مثلاً برادر خودم در مركز تراكتور سازي تبريز كارداني ماشين افزار ميخونه ( كارشناسي هم داره )
امسال (1385) اين مركز حدود 6 يا 7 نفر قبولي در رشته كارشناسي ارشد مكانيك (ساخت و توليد) دانشگاه سراسري تبريز داشته و 2 نفر هم تو همين رشته و همين مقطع تو دانشگاه صنعتي اميركبير

چند روز پيش هم مراسمي به خاطر كسب رتبه اول كشوري و قبولي 55 درصد در مقطع كارشناسي ارشد براش برگزار شده بود چند تا هم از دانشجويان دكتري اين مركز ( كه كارداني و كارشناسي شون رو اينجا خونده بودند ) در اين مراسم بودند يكي شون دانشجوي دكتراي مكانيك دانشگاه تبريز بود

البته من سوالم چيز ديگه اي هستش
اينا رو ول كن
( من خودم به خاطر شرايط خاصي كه دارم اين دانشگاه رو انتخاب كردم وگرنه خيلي راحت تو دانشگاه سراسري قبول ميشم مساله اينه كه حتماً بايد تو شهر خودم باشم در حالي كه كارشناسي ناپيوسته الكترونيك يا كنترل تو تبريز نيست تو شيراز و سبزوار و ... هستش )

mewin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز پیشنهاد من اینه این دانشگاه زیاد ارزش نداره وقت روش صرف کنی
کنکورش هم خیلی مشکله

بالا