برگزیده های پرشین تولز

اینجا کسی هست که بتونه تو دایرکت ای دامین با قیمت مناسب ثبت کنه ؟

Cyber.Back

Registered User
لایک‌ها
33

engineer_ict

Registered User
لایک‌ها
23

Cyber.Back

Registered User
لایک‌ها
33
ممنون دوست عزیز

تو تاپیکتون مطرح کردم

----------------

کس دیگه ای هم هست که با قیمت بهتری ثبت کنه ؟

ariatech

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

ما در خدمت هستیم. تعرفه ما ر و هم نگاه کنید

www.persianhosts.com

Cyber.Back

Registered User
لایک‌ها
33
up-up

درضمن دوستان !! از بدشانسی من : دامین ها باید تو خود پنل به صورت مستقیم تمدید بشن و نمیشه دامین ها رو پنل دیگه ای تو دایرکت ای move کنم ! و فقط باید ترانسفر بشه که ترانسفر کردن نمیصرفه چون میخوام دامین ها تو پنل خودم باشن + یک ساله ثبت کنم

پس هرکی با این شرایط دامین ثبت میکنه پی ام بزنه فوووووووووری

dreamdata

Registered User
لایک‌ها
4
اینطور که فرمودید پس باید ببینید امکان پرداخت از سمت پارتنر ( صاحب امتیاز پنل ) شما ( اگر سابریسلر هستید یا کاستومر هستید ) در پنلتون هست یا خیر - اگر نبود که باید به پارتنرتون اعلام کنید و مبلغ به ایشون بدید و تمدید کنند ایشون.

Cyber.Back

Registered User
لایک‌ها
33
اینطور که فرمودید پس باید ببینید امکان پرداخت از سمت پارتنر ( صاحب امتیاز پنل ) شما ( اگر سابریسلر هستید یا کاستومر هستید ) در پنلتون هست یا خیر - اگر نبود که باید به پارتنرتون اعلام کنید و مبلغ به ایشون بدید و تمدید کنند ایشون.
سلام
اخه بدبختانه پنل ماله خود Direct i هست یعنی وقتی که Est به Direct i واگذار شد دامین ها هم واگذار شدند به این شرکت و الان نمیدونم صاحب اصلی پنل کیه و راهی بجز cotact.php واسه ارتباط هم ندارم ! :(

Cyber.Back

Registered User
لایک‌ها
33
الان رفتم تو پنل دیدم که نوشته :

Visa/Master
Amx/Discover card
Paypal

قبول میکنن !

درضمن نکته جالب :

تو صفحه اصلی ریجستر نوشته قیمت ثبت هر دامین : USD 9.49 هست ولی وقتی میخوام دامین رو پرداخت کنم نوشته قیمت ثبت دامین : Amount Due: USD 8.49

(یعنی تخفیف داده ؟!!!!!!!!))

یکی توضیح میدی قضیش چیه ؟

باتشکر

EhsanCh

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
اخه بدبختانه پنل ماله خود Direct i هست یعنی وقتی که Est به Direct i واگذار شد دامین ها هم واگذار شدند به این شرکت و الان نمیدونم صاحب اصلی پنل کیه و راهی بجز cotact.php واسه ارتباط هم ندارم ! :(
ببین دامینت تو هر پنلی در هرجای دایرکتی که باشه میتونی به هر ریسلری که خواستی منتقل کنی و توسط اون تمدید کنی. بعدم اگه خواستی میتونی مجدد برش گردونی تو همون پنلی که قبلا بوده
مثلا میتونی در www.YourName.ir ثبت نام کنی و دامینت را از پنل اولیه بیاری اینجا و هزینشو به ما پرداخت کنی (آنلاین یا دستی) و دامینت را تمدید کنی.
more info : sales at persiandot .com

بالا