• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

ایندکس نشدن تگ ها و ارور 404 در گوگل وبمستر

hamid_shahrsaz

Registered User
لایک‌ها
370
سلام دوستان عزیز
خوب هستین؟
سایتم مشکل عجیبی داره
رفتم توی گوگل وبمستر دیدم حدود 761 سرور ارور و 1200 تا نات فاند دارم:

اول رفتم توی سرور ارور دیدم اکثر ارور ها مربوط به تگ هایی هست که زدم و وقتی روشون کلیک میکنم صفحه سفید میاد، در حالی تو افزونه زدم ایندکس شن، البته توی سایت مپ ها مربوط به تگهام ارور دادخ که این هست متن ارور:
When we tested a sample of the URLs from your Sitemap, we found that some of the URLs were unreachable. Please check your webserver for possible misconfiguration, as these errors may be caused by a server error (such as a 5xx error) or a network error between Googlebot and your server. All reachable URLs will still be submitted. ارور 500 هم داده

بعد رفتم تو قسمت نات فاندهام دیدم ته آدرس یه سری پستام googleplas linkdein facebook اومده مثل نمونه زیر هست که به نظرم عجیبه اساسی

/شیرینی-ریس-تبریز/googleplus

خواستم از دوستان اهل فن راهنمایی بگیرم که مشکل از کجاست؟قالبم رو 1 ماهی میشه عوض کردم. مشکل از قالب هست یا چیز دیگه؟
و اینکه تعداد ایندکس هام هم خیلی پایینه و سرعت ایندکس پستهام که فاجعه، ربطی به این قضایا داره؟

با تشکر

aminem25197

Registered User
لایک‌ها
176
سلام
شما در واقع دوتا مشکل دارید، مشکل اول که به خطای 500 سرور مربوط میشه به دلیل ضعیف بودن سرور شما و قطع شدن های در طول روز است و یا ممکنه توی یک بازه زمانی یکی دو روزه این مشکل بوجود اومده باشه، به هر حال حواستون باشه که خیلی میتونه اثر بدی داشته باشه.
مشکل دوم که مال خطای 404 است بنظر میاد مستقیما از قالب باشه، جایی تو صفحه لینک شبکه اجتماعی یا دکمه اشتراک گذاری دارید که لینک ها بدرستی وارد نشده و با هر صفحه یا مطلب جدیدی که منتشر میکنید چند خطای جدید هم اضافه میشه.
بطور کلی برای شناخت بیشتر نسبت به ابزار وبمستر گوگل و آشنایی با بخش های مختلف اون پیشنهاد میکنم به سایت زیر مراجعه کنید:
http://webmaster.websima.com

بالا