برگزیده های پرشین تولز

اینفوگرافی| بیشترین جست‌وجوی گوگل ایرانیان در دی 1400

salamatfa

Registered User
لایک‌ها
163
من سرماخوردگی داشته باشم 2 ساعت بیشتر طول نمیکشه

اما الان یه هفته هست علائم سرماخوردگی دارم فکر کنم امیکرون باشه البته قوی نیست . یه قرصم نخوردم . ولی یه هفته از کار وزندگی می افتی بی حوصله میشی . 🤨

فکر کنم دچار مه مغزی شده باشم سرم یه جوریهo_O

Last edited:

20doost

Registered User
لایک‌ها
352
من سرماخوردگی داشته باشم 2 ساعت بیشتر طول نمیکشه

اما الان یه هفته هست علائم سرماخوردگی دارم فکر کنم امیکرون باشه البته قوی نیست . یه قرصم نخوردم . ولی یه هفته از کار وزندگی می افتی بی حوصله میشی . 🤨

فکر کنم دچار مه مغزی شده باشم سرم یه جوریهo_O
استامینوفن بخور

salamatfa

Registered User
لایک‌ها
163
داداش آرنولد تریاک بزن که گیاهیه 🙃

واقعا تاثیر داره . ؟🤔

شما تجربت بالاس دستت توی کار هست ما باید از تجارب شما استفاده کنیم . دستت به سیخ و منقل هست توی کار ترانزیت که هستید🤝

از کجا تریاک میاری از داداشات توی حوزه میگیری یا از داداش طالب توی افغانستان میگیری 🤫

حالا دستت از جلو دماغت بردار . شاید سعید خان طوسی پسندت کرد :love:

Last edited:

20doost

Registered User
لایک‌ها
352
واقعا تاثیر داره . ؟🤔

شما تجربت بالاس دستت توی کار هست ما باید از تجارب شما استفاده کنیم . دستت به سیخ و منقل هست توی کار ترانزیت که هستید🤝

از کجا تریاک میاری از داداشات توی حوزه میگیری یا از داداش طالب توی افغانستان میگیری 🤫

حالا دستت از جلو دماغت بردار . شاید سعید خان طوسی پسندت کرد :love:
اولا دستم تو دماغم نیست و معلوم نیست چی زدی که چشات تار میبینه دوما تو گیاهی شیمیایی میکنی من همون استامینوفن مصرف میکنم و کاری به دوستانت توی افغانستان و حوزه و طوسی اینا ندارم🤩🤩🤩

salamatfa

Registered User
لایک‌ها
163
اولا دستم تو دماغم نیست و معلوم نیست چی زدی که چشات تار میبینه دوما تو گیاهی شیمیایی میکنی من همون استامینوفن مصرف میکنم و کاری به دوستانت توی افغانستان و حوزه و طوسی اینا ندارم🤩🤩🤩

چقد تو ناز داری شیطون بلا :ROFLMAO::love:

بالا