برگزیده های پرشین تولز

اینقدر به کاربران فروم سخت نگیرید

وضعیت
موضوع بسته شده است.

peiman

Registered User
لایک‌ها
21
البته علاوه بر اين، تجربه نشون داده كسايي كه از اون يكي فروم بن ميشن هميشه دوباره با يه آي دي ديگه بر مي گردن همونجا و البته گاهي هم تجربه نشون داده كه بازم برا بار دوم بن ميشن!
خب آره
هستند کسایی که یه هفته بن هستند و یه هفته نیستند!!
جالب اینه که خودشون هم نمیدونن و فکر میکنن ایدی شون خراب شده!!
//
یه چیز دیگه اونی که مثل موش داره فرار میکنه و زیر پا لهش میکنن خیلی فرق داره با اونی که شجاعانه برای عقایدش میجنگه و میمیره!!
اینو فراموش نکن!!

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
خب آره
هستند کسایی که یه هفته بن هستند و یه هفته نیستند!!
جالب اینه که خودشون هم نمیدونن و فکر میکنن ایدی شون خراب شده!!
//
یه چیز دیگه اونی که مثل موش داره فرار میکنه و زیر پا لهش میکنن خیلی فرق داره با اونی که شجاعانه برای عقایدش میجنگه و میمیره!!
اینو فراموش نکن!!
البته اينم نبايد از ياد برد كه اصولاً دليلي نداره آدم امنيت آيديشو به خاطر بعضي مسائل جزئي به خطر بندازه! چون واقعاً خيلي بده كه آدم با اون طرز فجيع در اوج بحث عقيدتي فريب پاتك گرگهاي خاكستري رو بخوره و بعدشم آيديش راهي اون دنيا بشه! و اينم نبايد فراموش كرد كه آدم نبايد اونقدر بي فكرانه دم به تله بده!! و البته بازم نبايد فراموش كرد كساني كه مي دونن تا كجاي كار پيش برن تا هيچ خطري منوجه شون نباشه!

peiman

Registered User
لایک‌ها
21
البته اينم نبايد از ياد برد كه اصولاً دليلي نداره اصولاً آدنم امنيت آيديشو به خاطر بعضي مسائل جزئي به خطر بندازه! چون واقعاً خيلي بده كه آدم با اون طرز فجيع در اوج بحث عقيدتي فريب پاتك گرگهاي خاكستري رو بخوره و بعدشم آيديش راهي اون دنيا بشه! و اينم نبايد فراموش كرد كه آدم نبايد انوقدر بي فكرانه دم به تله بده!! و البته بازم نبايد فراموش كرد كساني كه مي دونن تا كجاي كار پيش برن تا هيچ خطري منوجه شون نباشه!
مغز متفكر ترين انسانها را گلوله نادان ترين آدم ها مي شكافد .

البته با اجازه از بهروز جان!

peiman

Registered User
لایک‌ها
21

چرا عاقل كند كاري كه باز آرد پشيماني!
منظورت از پشیمانی چیه؟کی پشیمون شده؟
یعنی یه ایدی اینقدر ارزش داره که همه چیزمونو به خاطرش بیخیال بشیم؟!
متاسفم یاشار جان
من مثل تو فکر نمیکنم!!
بحث رو هم ادامه نده
این تاپیک برای چیز دیگست!!

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
منظورت از پشیمانی چیه؟کی پشیمون شده؟
یعنی یه ایدی اینقدر ارزش داره که همه چیزمونو به خاطرش بیخیال بشیم؟!
متاسفم یاشار جان
من مثل تو فکر نمیکنم!!
بحث رو هم ادامه نده
این تاپیک برای چیز دیگست!!
كاملاً طبيعيه كه مثل من فكر نكني. نبايد هم مثل من فكر كني.
اما پس حتماً اين من بودم كه اون فيلما رو تو اون تاپيك فراريا بازي مي كردم كه چرا خونه خراب شدم و مرگ بر اون دست قاتلي كه منو بن كرد... قافل از اينكه همه اونايي كه اونجا بودن از روز اول مي دونستن...
حتماً يادته كه يه بار اونور بهت پي ام هم دادم، نه؟

peiman

Registered User
لایک‌ها
21
اما پس حتماً اين من بودم كه اون فيلما رو تو اون تاپيك فراريا بازي مي كردم كه چرا خونه خراب شدم و مرگ بر اون دست قاتلي كه منو بن كرد... قافل از اينكه همه اونايي كه اونجا بودن از روز اول مي دونستن...
اون یه شوخی بود با دوستانی که برام دعوتنامه فرستادند!! :D

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351

یاشار خوبی؟:lol:

moryabdi

Registered User
لایک‌ها
4
اینی که گفتی یعنی چی؟؟؟ چی رو نصب کردی؟!
شوخی میکنی! تو نمیدونی اکستنشن فایرفوکس چیه؟! یه چیزی مثل addons توی اینترنت اکسپلورر هست...
که یه امکاناتی رو اضافه میکنه به مرورگرت

eyvay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من که اصلا این امضا ها رو نمیبینم ! اکستنشن فایرفوکس Forum Fixer رو نصب کردم دیگه از دست این امضا های سردرد آور راحت شدم!
خسته نباشی
تو کنترل پنل یه گزینه هست که می تونی امضاها رو نبینی... :دی

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
با سلام خدمت مدیریت فروم از جمله آقا احسان - شایان - امیر و دیگر دوستان و مدیران

حقیقتش چند ساعت پیش یک پیغام خصوصی برای من آمد
این هم متنش از طرف آقای / ar.shirazi

خوب من از ایشون بخاطر یاد آوری ممنونم

اما واقعا باید اخطار داد ؟

چرا به کسانی که امضا بسیار بزرگی دارند هیچ گونه اخطاری داده نمیشوند
چندین نفر هستند در فروم که امضا بسیار بزرگی دارند اما خود من هیچ هیچ وقت ریپورت ندارم

--------
ممکن است بپرسید چرا این تاپیک را زدم ؟

به این دلیل که خود آقای ar.shirazi امضا بسیار بزرگی دارد و کل انجمن ها از حالت عادی در آمده است :eek:
بعنوان نمونه: http://forum.persiantools.com/t69603.html

میشود از مدیران محترم فروم بپرسم چرا جلوی برخی ا این کارها را نمیگیرند

چرا به کسانی که تا حالا هیچ گونه مشکلی نداته اند و همیشه جزء کاربران بدون مشکل بوده اند اینگونه رفتار میشود ؟
از مدیر ارشد فروم خواهشمند هستم که رسیدگی کنند به اینجور مسائل
(الان من امضا خودم را کوچک کردم)

باتشکر

دوست گرامی
بنده الان این تاپیک شما را دیدم .

ابتدا مجددا از شما به خاطر حضور در فوروم و فعالیتتان تشکر میکنم.

ضمنا از شما به دلیل تغییر در امضایتان هم صمیمانه تشکر میکنم.

ذکر چند نکته را لازم میدانم :

همانگونه که میدانید ، آن پیغام ، یک پیغام خصوصی بوده و قرار نیست در یک تاپیک به صورت عمومی و public مطرح گردد !!

امضای شما با فونت بسیار درشت بود و جنبه جالبی نداشت این بود که بنده از شما خواهش کردم در آن تغییر دهید.

لطفا به قوانین امضا توجه داشته باشید :

http://forum.persiantools.com/showthread.php?t=14237

متاسفانه در خصوص ویرایش امضاها هنوز اجماع نظری بین مدیران فوروم نیست و اگر قوانین بالا را در نظر بگیریم ، حتی امضای بسیاری از مدیران نیز قابل قبول نیست . اما تصمیم بر آن است که با امضاهایی که جلوه چندان مناسبی ندارند برخورد شود.

بنده باز هم عرض میکنم ، امضای شما هیچ مشکلی نداشت مگر فونت بسیار درشت ! که با لطف و توجه شما برطرف گردید.

اگر اشتباه نکنم چنین چیزی بود :

فروش یک دومین خوب

اگر کاربر دیگری هم مشکل مشابه را در امضایش داشته باشد ، در صورت مشاهده برخورد میشود.
این که بنده چنین کاربرانی و چنین امضاهایی را ندیده ام ، هر گز به معنای تبعیض نیست چه آنکه بنده به کاربران زیاد دیگری هم این هشدار را داده ام.

با تشکر از شما

امیدوارم شما را همچنان شاداب و با نشاط و با پستهای زیبا ببینم.

موفق باشید

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
استغفرلله... خدا شاهده که من هی میخوام هیچی نگم ولی نمیشه...
این سومین باریه که تو این هفته سر اصلاح شدن امضاها توسط آقای شیرازی جنجال راه میفته... و نکته وحشتناکتر اینکه در مورد قبلی، کاربر مربوطه سر همین مسئله دسترسیش قطع شد...

دوست گرامی

بنده به بیش از 10 کاربر در همین مدت اخطار داده ام و به جز یک مورد بقیه موارد دوستانه و صمیمانه حل شده است.

آن کاربر هم در امضایش از مفاهیم سیاسی و ... استفاده کرده بود که خلاف قوانین است. بنده هم در چند پست بسیار طولانی به ایشان عرض کردم که مشکل امضایشان چیست اما رفتار ایشان بسیار زننده بود.

ضمنا برخورد بنده و لحن بنده همواره دوستانه و صمیمانه بوده است.

کجای این نکته وحشتناک است ؟؟؟؟

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
من اینجا تازه عضو شدم البته قبل از عضو شدن هم از پستهای بچه ها استفاده میکردم. به نظر من مدیریت اینجا اینجوریا هم که میگید نیست. ولی تو رو خدا طوری نشه که اینجا هم باند بازی بشه و یه سری افراد به خاطر اسم و رسم کاذبی که دارن و فقط تعداد پستهاشون زیاده بهشون تو خیلی موارد تخفیف داده بشه. مثل خیلی از فرومای آشنای دیگه که شده ارثیه پدری بعضی از کاربرا !!! البته مطمئن که پی تی هیچوقت به اون وضع دچار نمیشه.

بنده چند لحظه پیش یک کاربر با 6000 پست را به دلیل به کار بردن کلمات رکیک به مدت یک هفته بن کردم . ضمنا اخطار 4 امتیازی هم به ایشان دادم.

Shahedr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بنده چند لحظه پیش یک کاربر با 6000 پست را به دلیل به کار بردن کلمات رکیک به مدت یک هفته بن کردم . ضمنا اخطار 4 امتیازی هم به ایشان دادم.
عالیه !! بیشتر از افتخاراتت بگو برامون :D

آخه من به این ar.shirazi چی بگم؟ ورداشته یه پست عهد بوق مارو قاطی زیر خاکیها نبش قبر کرده و اخطار داده !! فیکس هم 4 امتیاز داده که بن بشم !! فکر میکنم اون پست باید 2 پوینت میگرفت. در هر صورت هدف از این کار که کاملا معلوم بوده !! مهم نیست. شما به تعریف کردن از افتخاراتت برس ! :D

Shahedr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چشم ، بنده خودم هم امضایم را تغییر دادم :)
در ضمن ! بر اساس قانون محدودیت امضا:
حداكثر سايز عكس: سايز عكسهايي كه در امضا به كار برده ميشه حداكثر ميتونه 468 (عرض) در 60 (طول) باشه.
عکس توی امضای شما 679 در 50 هست. حالا یه اخطار به خودت بده بعدم درستش کن !! :D

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
عالیه !! بیشتر از افتخاراتت بگو برامون :D

آخه من به این ar.shirazi چی بگم؟ ورداشته یه پست عهد بوق مارو قاطی زیر خاکیها نبش قبر کرده و اخطار داده !! فیکس هم 4 امتیاز داده که بن بشم !! فکر میکنم اون پست باید 2 پوینت میگرفت. در هر صورت هدف از این کار که کاملا معلوم بوده !! مهم نیست. شما به تعریف کردن از افتخاراتت برس ! :D

این افتخار نبوده و نیست

بنده در پاسخ دوستی که گفتند در فوروم تبعیض قائل میشوید گفتم نه . با برخی هم حتی با داشتن تعداد پستهای بالا در صورت تخطی برخورد میشود.

بنده هم نبش قبر نکردم !

محض اطلاع شما ، توهین و بی احترامی 4 امتیاز منفی داره.

داشتن دو آی دی هم باعث بن شدن میشه . ایون که دیگه میدونین ؟؟

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
جناب علیرضا شیرازی. شما مجبور نیستید در همه حال قانون رو به شدیترین و خشن ترین نحو اجرا کنید.

Shahedr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این افتخار نبوده و نیست

بنده در پاسخ دوستی که گفتند در فوروم تبعیض قائل میشوید گفتم نه . با برخی هم حتی با داشتن تعداد پستهای بالا در صورت تخطی برخورد میشود.

بنده هم نبش قبر نکردم !

شما امضات رو درست کردی داری راست راست پست میزنی؟ قوانین محدودیت امضا رو نخوندی؟؟

peiman

Registered User
لایک‌ها
21
این افتخار نبوده و نیست

بنده هم نبش قبر نکردم !

من قصد دخالت ندارم!!
اما ایشون (shahed) یه ایدی داره!!
چون ایدی اصلی ایشون بن شده و قابل استفاده نیست
عملا ایدی به حساب نمیاد!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا