برگزیده های پرشین تولز

این دامنه ir. امیدی هست مالک بشویم؟؟

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,002
سلام
دنبال یک دامنه ملی بودم بسیار کوتاه و خاطرخواه البته زیاد داره ولی خودم به خاطر راه اندازی وبسایت فروشگاهی میخوامش دلال دامنه نیستم.;):D

حال این شات از سایت whois و مشخصات دامنه ببینید و برای ما توضیح بدهید قانونا مالک فعلی تا کی تمدید نکند ما میتوانیم فورا اقدام کنیم؟؟؟

% This is the IRNIC Whois server v1.6.2.
% Available on web at http://whois.nic.ir/
% Find the terms and conditions of use on http://www.nic.ir/
%
% This server uses UTF-8 as the encoding for requests and responses.

% NOTE: This output has been filtered.

% Information related to '*****.ir'

domain: ****.ir
ascii: *****.ir
remarks: (Domain Holder) Mohammad
: (Domain Holder Address) n,
holder-c: mm1irnic
admin-c: mm1-irnic
tech-c: mm6-irnic
bill-c: ma-irnic
nserver: ---
last-updated: 2020-08-15
expire-date: 2020-08-14

source: IRNIC # Filtered

nic-hdl: 6-irnic
person: Mohammadi
e-mail: @gmail.com
address: no 24, i st,
phone:

nic-hdl:
org:
e-mail:

Last edited:

x460

Registered User
لایک‌ها
702
سلام
دنبال یک دامنه ملی بودم بسیار کوتاه و خاطرخواه البته زیاد داره ولی خودم به خاطر راه اندازی وبسایت فروشگاهی میخوامش دلال دامنه نیستم.;):D

حال این شات از سایت whois و مشخصات دامنه ببینید و برای ما توضیح بدهید قانونا مالک فعلی تا کی تمدید نکند ما میتوانیم فورا اقدام کنیم؟؟؟

مشاهده پیوست 1195900

% This is the IRNIC Whois server v1.6.2.
% Available on web at http://whois.nic.ir/
% Find the terms and conditions of use on http://www.nic.ir/
%
% This server uses UTF-8 as the encoding for requests and responses.

% NOTE: This output has been filtered.

% Information related to '*****.ir'

domain: ****.ir
ascii: *****.ir
remarks: (Domain Holder) Mohammad
remarks: (Domain Holder Address) n,
holder-c: mm1irnic
admin-c: mm1-irnic
tech-c: mm6-irnic
bill-c: ma-irnic
nserver: ---
last-updated: 2020-08-15
expire-date: 2020-08-14

nic-hdl: 6-irnic
person: Mohammadi
e-mail: @gmail.com
address: no 24, roodaki st,
phone:

nic-hdl: ma10535-irnic
org: Mavi Soft Azarbaijan Co
e-mail:

توی nic گفته 1 ماه بعد از انقضا:
به محض انقضاء موافقتنامه ثبت، دامنه مورد نظر وضعیت معلق خواهد یافت مگر آنکه پیش از آن ترتیبات لازم برای تجدید ثبت یا لغو ثبت صورت پذیرفته باشد. پس از انقضاء، به دارنده قبلی امتیاز نام دامنه یک مهلت ارفاقی یک ماهه داده می شود تا در این مدت بتواند نسبت به تجدید یا لغو امتیاز ثبت اقدام نماید.

اما ممکنه تا 75 روز هم طول بکشه.

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,705
سلام

طبق تجربه شخصی میگم منتظر نباش
دقیقا همین داستان من روی یه دامنه مورد نظر داشتم , اون زمان که من دنبالش بودم دو ماه بعد از عدم تمدید دامنه آزاد میشد
دوماه هر روز دامنه رو چک میکردم که ببینم از طرف مالک تمدید شده با نه , بعد از 60 روز رصد کردن دامنه

راس ساعت 00:01 روز شصت و یکم اومدم ثبت کنم دیدم دامنه تمدید شده !

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,306
پس از اتمام زمان تمدید مالک دامنه یک 30 روز فرصت تمدید با قیمت عادی رو داره و بعدش هم یک 30 روز زمان تمدید با جریمه . بعد از 60 روز هم دامنه آزاد میشه (تصادفی معمولا 1 تا 2 روز بعد)
مشکلی که هست دامنه بعد از آزاد شدن در لیست دامنه های آزاد شده قرار میگیره و شما شاید چند ثانیه فرصت داشته باشید که دامنه رو ثبت کنید
برخی افراد هم سیستم های بک اردر شخصی دارن و بلافاصله بعد از آزاد شدن دامنه رو میگیرن (اگر دامنه رند و 3 حرفی هست افراد بیشتری در کمین هستند)

mohammad0937

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام
عزیز صاحب این دامنه دلاله این تمدید میکنه یا ازش بخر یا وقتت هدر نده و دامنه دیگه ثبت کن

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,002
سلام
عزیز صاحب این دامنه دلاله این تمدید میکنه یا ازش بخر یا وقتت هدر نده و دامنه دیگه ثبت کن
دوست گرامی اگر هم دلال منصف باشد حرفی نیست اما برای دامنه های دیگه که 5 حروف دارد میگن 50 میلیون تومن!!!!!! اکثرا فکر میکنن مغز خر خوردیم که این مبلغ رو بدم یا کسانی باشند 50 میلیون تومن ناقابل بدهند! تازه میگه 80 میلیون تومنه اما به خاطر پول لازم دارم 30 تومن تخفیفت دادم.
برای این دامنه هم فعلا پیامش نمیدم شاید یهویی خورد به تور ما

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,002
توی nic گفته 1 ماه بعد از انقضا:
به محض انقضاء موافقتنامه ثبت، دامنه مورد نظر وضعیت معلق خواهد یافت مگر آنکه پیش از آن ترتیبات لازم برای تجدید ثبت یا لغو ثبت صورت پذیرفته باشد. پس از انقضاء، به دارنده قبلی امتیاز نام دامنه یک مهلت ارفاقی یک ماهه داده می شود تا در این مدت بتواند نسبت به تجدید یا لغو امتیاز ثبت اقدام نماید.

اما ممکنه تا 75 روز هم طول بکشه.
پس طبق این مشخصات اینکه تا الان تمدید نکرده و بیش از 16 روز از تمدید گذشته درسته؟؟؟

mehr-dad

Registered User
لایک‌ها
785
همانطور که دوستان گفتن درسته . احتمال اینکه یک دامنه خیلی خوب را بتونی با این روش بدست بیاری خیلی کمه . من یکبار چند سال پیش امتحان کردم موفق نشدم . دامنه بعد از چندین روز که تو مهلت دو ماهه برای ازاد شدن بود از طرف صاحبش تمدید شد .

x460

Registered User
لایک‌ها
702
پس طبق این مشخصات اینکه تا الان تمدید نکرده و بیش از 16 روز از تمدید گذشته درسته؟؟؟
کاملا درسته.
یه نکته دیگه:
وقتی مالک دامین، قبل انقضا تمدید نکنه، دامین برای تمدید توسط مالک قفل می شه (حالا یک ماه یا بیشتر). تو این مدت که قفله اگه تمدید کنه هزینه تمدید بیشتر می شه. برای همین ممکنه وقتی منقضی شده، مالک صبر کنه که اون مدت قفل تموم شه تا با قیمت قبلی دامین رو تمدید کنه.

kelaymer

Registered User
لایک‌ها
59
سلام
دامنه رندی هست و تقریبا غیر ممکن که شما بتونین ثبتش کنین دامینرها منتظر همچین دامنه هایی هستن و توسط برنامه به صورت اتوماتیک ثبت میشه
به خصوص که ساعت آزاد شدن دامنه ها از سوی نیک مشخص نیست معمولا در ساعت های مختلفی آزاد میشن و این کارو خیلی سخت میکنه در حالی که دامینرها به صورت چند مرتبه در ساعت چک میکنن و ثبت میکنن

vlasek

Registered User
لایک‌ها
1,280
مالک دامنه دوستمه منتظر آزادشدنش نباشید ۳حرفیهاشم ارزون نمیفروشه حتی ۴حرفیهاشو اگر قیمت رو بهتون خیلی بالا گفتند پیام بدید بهم ببینم اگر واقعا خواهان باشید شاید معامله رو جوش دادم.
دامنه رند حتی بین دامینرها گرون معامله میشه مصرف کننده که جای خود دارد.
دامنه های کلیدی ۳حرفی رو ۱۵سال پیش هم منتظر میموندید آزاد نمیشدند.

mamadina

Registered User
لایک‌ها
22
دامنه جدید بگیر وقتتو هدر نده برای این ها

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
سلام
دوستان یه دامنه دات کام مدنظرمه که 25/12/2020 انقضاشه. سیستم بک اردر چجوریه ؟ درواقع از چه طریقی باید واسه این بک اردر اقدام کنم ؟

javidiran1

Registered User
لایک‌ها
75
طبق تجربه شخصی میگم منتظر نباش
دقیقا همین داستان من روی یه دامنه مورد نظر داشتم , اون زمان که من دنبالش بودم دو ماه بعد از عدم تمدید دامنه آزاد میشد
دوماه هر روز دامنه رو چک میکردم که ببینم از طرف مالک تمدید شده با نه , بعد از 60 روز رصد کردن دامنه

راس ساعت 00:01 روز شصت و یکم اومدم ثبت کنم دیدم دامنه تمدید شده !
جالبه. منم تجربه مشابهی داشتم.

davi12

Registered User
لایک‌ها
781
احتمال 99 درصد کارمند های اونجا اول دامنه های منقضی رو می گردنند برای خودشون می خرند بعد تفاله اش رو تو دامنه های آزاد منتشر می کنند

بالا