خرید بک لینک,خرید رپورتاژ آگهی
zula

این سایت رو ببینید

شروع موضوع توسط CANOR ‏1 دسامبر 2007 در انجمن بایگانی

1. CANOR

CANOR Registered User

من داشتم همینجوری سرچ میکردم به این سایت فارسی برخوردم که تبلیغات گوگل گذاشته. چجوری ممکنه؟:blink:
    ببینید

2. کوتاه کننده لینک
  3. Dr.Data

Dr.Data Registered User

چندبار توی همین فروم ذکر شده
    که اینها از اکانتهایی که یا پرمیوم هستند یا بیش از100 سایت یا بیشتر بر روی آن ادد شده Adsenseمیگیرند

4. Amirbahal3

Amirbahal3 Registered User

سلام
    یکی از مدل هاش شایت اینی باشه که رفیقمون فرمودند ولی ببین گوگل هوای بعضی از سایت های فارسی رو داره. و بحث این نیست که اکانت طرف پریمیوم هست و صد تا سایت توشه و گوگل بررسی نمیکنه چون طرف معتبره.
    نه خیلی از ماها به گوگل ریپورت دادیم که این سایت فارسیه توش ادسنسه گوگل هیچ ترتیب اثری نداده.
    فکر میکنم گوگل خودش علاقه داره که سایت های بزرگ فارسی بیان و ادسنس بزارن چون گوگل میخواد بازار تبلیغات فارسی رو هم بدست بیاره همونطور که ما سایت های فارسی رو میبینیم که توی گوگل تبلیغ میکنند. گوگل میخواد این بازار رو گسترش بده (البته به نظر من)

5. siavashmusic

siavashmusic Registered User

سلام

برای دریافت اکانت های پریمیون چیکار باید کرد
    من طرفش رو توی چندتا کشور دارم که پیگیری کنند آیا کافیه یا باید شرایط دیگه هم داشت ؟
    از کجا میشه این شرایط رو بدست آورد؟
    راستی این :

یعنی چی ؟

6. Amirbahal3

سلام
    ببین شما توی هر اکانت ادسنس میتونی چنل داشته باشی یعنی چندین سایت داشته باشی. خب؟
    اکانت پریمیوم به اکانتی میگن که ماهیانه بیش از بیست میلیون بازدید داره. نمایش تبلیغات گوگل روی همه سایت های اد شده در اون بیش از بیست میلیون در ماه هست.

7. siavashmusic

siavashmusic Registered User

اوکی این رو میدونستم اما اینکه فرمودید : چندین سایت روش ادد شده رو بد برداشت کردم

مرسی

8. خرید بیت کوین
  9. iranjava.net

iranjava.net کاربر تازه وارد

جالبه بهتر بجای ضربه زدن به دیگران به فکر این باشید که همه با هم پیشرفت کنید :f34r:

همه جا ایرانی بودن رو میخوایم ثابت کنیم

10. Romty

Romty Registered User

والا من نمیدونم از انجام دادن این کار چه خیری به بعزیا میرسه اما اینو می دونمم که کسی که چشم نداره موفقیت کسی رو ببینه خودش هم هیچ ....... نمیشه
    به هر صورت فعلا گذاشتن ادسنس تو سایت محتوای فارسی هیچ خاصیتی هم نداره چون اکثر بازدید کننده های همچین سایت های از خود ایران هستن که کلیکشون هیچ ارزشی نداره !

11. Amirbahal3

عزیزم
    ریپورت دادن بعضیا دهن من رو سرویس کرده. اگه بخوام داستان بسته شدن اکانت های خودم توی سایت های مختلف رو بگم باید یه تاپیک بزنم و دربارش بحث کنیم. تک تکشون.
    در ضمن من نمیام ریپورت بدم هموطنمو لو بدم بگم جناب گوگل این یارو خلاف قوانینت کار کرده که! میگم گوگل چرا به این اجازه میدی به ما اجازه نمیدی. :lol:
    در ضمن چرا ادسنس از سایت های فارسی ارزش هم داره اتفاقا. سایت های فارسی ایرانی دنبال ویزیتور امریکایی نیستند. درسته خب قیمت کلیک ها کمتره ولی هیچ ارزشی نداره کلمه غلطیه.
    پیروز باشید.

12. m-sh

m-sh Registered User

چه شکلیه پایینشم فارسی نوشته ؟! "آگهی های سرویس عمومی گوگل " !؟!

13. Amirbahal3

اینو ببین یه نمونه از نمایش تبلیغ به زبان فارسی در ادسنس.

14. Amirbahal3

سلام دوست عزیز
    یه مطلب رو بزارید براتون روشن کنم.
    شما اگر تبلیغ رو به صورت غیر قانونی در یک سایت قراربدین به هر حال ادسنس اکانت شما رو با تمام درامد های قانونی و غیر قانونی خواهد بست و شما حداکثر یک دوره میتونید پول بگیرید تازه به شرطی که کم باشه و به حد نسابی نرسیده باشه که گوگل بخواد چک کنه و شانس بیارید و گوگل به صورت رندوم به سایت شما برخورد نکنه و. .. که احتمالش نزدیک به صفره.
    پس با ریپورت دیگران و بی ریپورت دیگران کارتون تمومه.
    بیاید همه با هم پیشرفت کنیم اینو قبول دارم. ولی صاحب خیلی از این سایتا از کسایی که ریپورت میدن هم بد ترند. نمونه خود من باهاشون تماس میگیرم و هر کاری میکنم حاظر نیستند ساده ترین چیزهارو درمورد کارشون به من بگن. در حالی که من با یکی دوتا خارجی در باره فارکس و ... مراوده دارم اصلا ملاحظه اینو نمیکنند که من خارجی هستم. به راحتی خیلی اطلاعات جالبی در اختیار من قرار دادند. البته بچه های ایرانی خوب هم در این زمینه خیلی داریم. ولی
    به هر حال این موضوع دو طرفه هست وقتی حاظر نیستند ذره ای از تجربشون رو به هموطناشون بگن شما چه انتظاری از ماها دارین؟
    بیایید همه با هم پیشرفت کنیم.

15. saeid.z

saeid.z Registered User

خوب یعنی من که چی زی به کسی نمیگم آدم بدیم ؟
    فکر کردی چرا حتی اسم سایتم رو به کسی نمیگم چه برسه به بقیش چون آدمهایی مثل تو هستند که زندگی دیگران براشون مثل بازی لی لی تو کوچه میمونه
    اگر کاری که شما کردی روی زندگی طرف تاثیر مستقیم میزاشت شما بدون اینکه بفهمی کاری کرده بودی که غیر قابل جبران میشد برات
    اگر شما با سایتهات تفریح میکنی یکی مثل من زندگیش رو اونها میچرخه
    پس از هیچ کس انتظار نداشته باش که بیاد همه چیز رو بگه اون چیزهایی هم که خارجیها میگن چیزهای مهمی نیست همینجا هم اگر کسی وقت داشته باشه میگه

16. Amirbahal3

:lol::lol::lol:
    سلام
    من هم همینطور! و آدم هایی مثل من و تو و خیلیای دیگه!
    لطفا فکر نکنید من یه آدم ظالمم و ... نه من انقدر ضرر کردم که گوشه ایش هم از گوگل بوده و ... که حساب نیست دوسه تا از بچه های پی تی هم در جریان بعضیاش هستند.
    در ضمن ما که از بچه های ایرانی خیری ندیدیم! البته هیچ وقت به هیچ کس سعی نکردم ضرر برسونم خدا هم شاهده و ذهنیتت در مورد من کاملا اشتباهه. البته یک بار باعث زیان یک سایت ایرانی در گوگل شدم که خودش هم میدونه که من این کارو کردم و به خداوندی همون خدا از روی نا آگاهیم بود نه از روی قصد و اینارو به خودشم گفتم و ...
    موفق باشید منم امیدوارم درامدتون از این سایتهاتون بیشتر بشه!
    خدافظ

17. saeid.z

saeid.z Registered User

منظوری نداشتم یه وقت ناراحت نشی از من . فقط خواستم بگم که اگر کسی نمیدونه بفهمه که کسی به آدم بدهکار نیست میتونیم فکر کنیم که خودمون یه نفر هستیم که کلی زحمت کشیدیم و به درآمد رسیدیم و راه دیگه ای هم برای گذران زندگی نداریم بعد کسی بیاد اذیت کنه خیلی سخته
    بحث تاپیک هم عوض نشه
    این که چطور ادسنس گرفته هم خیلی بحثش شده لازم به زدن یه تاپیک دیگه نبود

18. behnam_2000

behnam_2000 Registered User

سلام

من فکر کنم به IP بازدید کنندگان ربط داشته باشد
    یعنی گوگل می یاد می بینه که مثلا 90 درصد بازدید کنندگان از ایران هستند
    پس تبلیغات ایرانی را نشان می دهد
    در ادوردز هم تبلیغات ایرانی زیاد وجود دارد

چون تو سایت Pettetiononline هم توی قسمت اعتراضنامه های ایرانی که برید

تبلیغات ادسنس ایرانی هم می توانید ببینید

avanak عسل طبیعی و گرده گل ایرانی همکاری در فروش