برگزیده های پرشین تولز

این قصه , قصه رسوایی من و تو می باشد

hadi_S

Registered User
لایک‌ها
6
اقا من تمامی حرفاتونو خوندم ( اول بگم که من کاملا بی طرف هستم )
یه مطلبی هستش
اونم اینکه با این حرفها تنش و اضطراب و دعوا در فوروم بیشتر میشه لطفا اینکار رو نکنید . ببینید این فورم داره راه خودشو میره . مطرح کردن مطالب اینچنینی باعث تنش در بین کاربران تازه و اونایی که در اخرین زنجیره هستن میشه .
تمامی گفتارهای شما برای من یکی که کاملا گنگ بود اخه چی شده مطالب رو بسیار بسیار شفاف بگید .
چند نفر هم دنبال شما راه افتادن و دارن حرفهای شما رو تکرار می کنن هیچ کس ایده تازه و خاصی رو ندارد و به اصطلاح حرفی برای گفتن نداره . همه دارن از یه جور جوسازی صحبت می کنن ولی چی معلوم نیست .
داریم اب هزار دره رو یه جا میریزیم بدون اینکه بدونیم چه پیامدی داره
اصلا این فوروم چه منافع اقتصادی یا مالی ( بجز برای صاحبان فوروم انهم اگه داشته باشه) داره که برای مدیربودن ان داره اینهمه بحث میشه . دو سه نفر با هم اختلاف رای دارن که اونم زیاد مهم نیست ( همه جا این اختلاف سلیقه وجود داره ) دارن کل سیستم رو بهم می ریزن این بحث ها رو ادامه ندهیم زندگی واقعی جدا از این فوروم هست اینجا فقط برای رفع موارد بحث و گفتگو در مورد انواع مسائل ویاد دادن و یاد گرفتن هستش نه جای قدرت طلبی و گرفتن حق و سکوت نکردن در برابر ناحق . شاید بگید که من چه تاثیر مثبتی به این فوروم دادم خوب شاید تاثیر من مثبت نبوده ولی منفی هم نبودم !
خلاصه خواهش دارم این قسمت رو تمام کنید و ببندید چون این سوراخی که ایجاد می کنید کل کشتی فوروم رو زیر آب خواهد برد فایده ای دیگر نخواهد داشت .
شاید با من مخالف باشید ولی بدانید تمامی افرادی که اینجا هستن چه از مدیرا و چه از کاربرایی مثل من نمی خوان اینحا تعطیل بشه
من یک دلیل بیشتر ندارم : اینجا به عنوان یه محل کسب اطلاعات و گرفتن جواب و حل مشکلاتم هستش این موارد برای سایر افراد هم همینطوره من و کسایی که مثل من هستن زیادن از اینجا فقط به دنبال یاد گرفتن و یاد دادن هستند نه چیز دیگه ای

با تشکر

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
بعد اینهمه صحبت و اعتراض باید مدیر یا ادمین یا کسی باشه که در مقابل اینهمه حرف و اعتراض (چه درست و نادرست) توضیح بده و فوروم رو از این وضعی که هست نجات بده

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
یه مطلبی هستش
اونم اینکه با این حرفها تنش و اضطراب و دعوا در فوروم بیشتر میشه لطفا اینکار رو نکنید . ببینید این فورم داره راه خودشو میره . مطرح کردن مطالب اینچنینی باعث تنش در بین کاربران تازه و اونایی که در اخرین زنجیره هستن میشه .
تمامی گفتارهای شما برای من یکی که کاملا گنگ بود اخه چی شده مطالب رو بسیار بسیار شفاف بگید .
چند نفر هم دنبال شما راه افتادن و دارن حرفهای شما رو تکرار می کنن هیچ کس ایده تازه و خاصی رو ندارد و به اصطلاح حرفی برای گفتن نداره . همه دارن از یه جور جوسازی صحبت می کنن ولی چی معلوم نیست .
اصلا این فوروم چه منافع اقتصادی یا مالی ( بجز برای صاحبان فوروم انهم اگه داشته باشه) داره که برای مدیربودن ان داره اینهمه بحث میشه . دو سه نفر با هم اختلاف رای دارن که اونم زیاد مهم نیست ( همه جا این اختلاف سلیقه وجود داره ) دارن کل سیستم رو بهم می ریزن این بحث ها رو ادامه ندهیم زندگی واقعی جدا از این فوروم هست اینجا فقط برای رفع موارد بحث و گفتگو در مورد انواع مسائل ویاد دادن و یاد گرفتن هستش نه جای قدرت طلبی و گرفتن حق و سکوت نکردن در برابر ناحق . شاید بگید که من چه تاثیر مثبتی به این فوروم دادم خوب شاید تاثیر من مثبت نبوده ولی منفی هم نبودم !
خلاصه خواهش دارم این قسمت رو تمام کنید و ببندید چون این سوراخی که ایجاد می کنید کل کشتی فوروم رو زیر آب خواهد برد فایده ای دیگر نخواهد داشت .
شاید با من مخالف باشید ولی بدانید تمامی افرادی که اینجا هستن چه از مدیرا و چه از کاربرایی مثل من نمی خوان اینحا تعطیل بشه
من یک دلیل بیشتر ندارم : اینجا به عنوان یه محل کسب اطلاعات و گرفتن جواب و حل مشکلاتم هستش این موارد برای سایر افراد هم همینطوره من و کسایی که مثل من هستن زیادن از اینجا فقط به دنبال یاد گرفتن و یاد دادن هستند نه چیز دیگه ای

با تشکر

دوست عزیز بحث اختلاف رای نیست بحث به خطر افتادن فضای ازاد و صمیمی حاکم بر فرومه!

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
میگم بچه ها چقدر حاله تایپ کردن دارید :D

Smiley

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان توجه دارند كه اينجا گفتگوي آزاد نيست ! و آتش چو در گرفت ...

Thomass Anjello

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
خدمت شما دوست عزیزم

یه مطلبی هستش

من این نکته رو خدمت شما و کاربران تازه ثبت نام شده عنوان می کنم که , چنانچه به آینده حضور خودتان در این فروم امیدوار هستید می توانید در این بحث شرکت کنید و اگر اینچنین نیست , شرکت نکنید .

کار من به هیچ عنوان ایجاد تنش و اضطراب و از این جور حرفها نیست , همانگونه که در پست اول اشاره کرده ام .

در ضمن از هیچ یک از دوستان به طور خصوصی دعوت نکرده ام که در این تاپیک و در این بحث شرکت کنند و بلکه به طور علنی این موضوع رو عنوان کرده ام و از دوستانی که این مسئله برایشان مهم است و نسبت به اتفاقهای افتاده تا حدودی آگاه هستند , به صورت کلی دعوت کرده ام تا از این طریق مراتب اعتراض خودمان را نشان بدهیم .
همانطور که گفتم , من از شخص خاصی دعوت به عمل نیاورده ام و اگر شخصی در این بحث شرکت کرده است , خود آگاه به این مورد بوده وگرنه هرگز شرکت نمی کرد .

ببینید ما همگی داریم به وضع موجود اعتراض می کنیم
و دوست داریم که پیامد آن به نفع فروم باشد , نه شخص خاصی .

اصلا این فوروم چه منافع اقتصادی یا مالی ( بجز برای صاحبان فوروم انهم اگه داشته باشه) داره که برای مدیربودن ان داره اینهمه بحث میشه .

در این که شکی نیست که تنها نفع اقتصادی آن مربوط به ادمینهای محترم آن می باشد .
در ضمن در این فروم من که تا به حال ندیده ام بر سر مدیر شدن بحث و درگیری به وجود آمده باشد .

دو سه نفر با هم اختلاف رای دارن که اونم زیاد مهم نیست ( همه جا این اختلاف سلیقه وجود داره ) دارن کل سیستم رو بهم می ریزن

دوست عزیز من ,
بحث اختلاف سلیقه نیست بلکه بحث بر سر امنیت جامعه ای است که در آن درحال انجام فعالیت هستیم .
شاید بعضی از اختلاف نظر ها هم به نحوی به نفع این فروم باشد که بدون شک ما نیز می خواهیم که این فروم به آرامش کامل برسد .

این بحث ها رو ادامه ندهیم زندگی واقعی جدا از این فوروم هست اینجا فقط برای رفع موارد بحث و گفتگو در مورد انواع مسائل ویاد دادن و یاد گرفتن هستش نه جای قدرت طلبی و گرفتن حق و سکوت نکردن در برابر ناحق .

هر جور که مایلید ,
کسی شما را مجبور به اعتراض نمی کند ,
این بحثی است که دوستانی در آن شرکت می کنند که ارزش این مکان را در حدی می بینند که برای آن احترام قائل هستند و نسبت به سرنوشت آن احساس مسئولیت می کنند .
در ضمن اگر همین حق و ناحق نباشد , در آینده ای نه چندان دور , در این مکان هیچ سنگی بر روی هیچ سنگی بند نخواهد شد .

شاید بگید که من چه تاثیر مثبتی به این فوروم دادم خوب شاید تاثیر من مثبت نبوده ولی منفی هم نبودم !
احسنت بر شما ,
ما هم همگی چنین قصدی داریم , ولی زمانی که بعضی عوامل منفی به وجود می آید , باید با آنها برخورد کرد و به آنها نشان داد که اینجا , جایی برای بازی و خود سری و خیره سری نیست , اینجا جاییست که ما همه دوستش داریم و حتی به خاطر اصلاح آن حاضریم در برابر این عوامل بایستسم و سکوت نکنیم .

در واقع این کاری که ما انجام می دهیم برعکس گفته شما می باشد ,
سوراخی به وجود آمده و ما همگی هر چه توان داریم به کار می گیریم تا آب وارد شده در کشتی را خارج کنیم , و تنها شخصی که می تواند این سوراخ را برطرف کند , شخصی نیست جز , ادمینهای محترم .
ما به وضوح داریم شخصی را که این سوراخ را ایجاد کرده به آنها نشان می دهیم و از آنها درخواست رسیدگی به این موضوع را داریم .

در واقع ما هم نمی خواهیم که اینجا تعطیل بشود و با نظر شما کاملا موافق هستم .

همه ما به نحوی همینگونه هستیم .
ولی چنانچه جو اینجا اصولی نباشد و هر شخص بی سر و پایی قصد خودنمایی و ارابه رانی در آن داشته باشد , بالطبع دیگر امنیتی در آن نخواهد بود و تعطیل شدن بهترین راه حل خواهد بود .

از حضور شما بسیار تشکر می کنم

همچنین به خاطر مطالبی که عنوان کرده بودید , چون باعث شد مواردی را که قبلا توضیح نداده بودم , حالا به آنها اشاره کنم .

Thomass Anjello

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بعد اینهمه صحبت و اعتراض باید مدیر یا ادمین یا کسی باشه که در مقابل اینهمه حرف و اعتراض (چه درست و نادرست) توضیح بده و فوروم رو از این وضعی که هست نجات بده

سلام دوست عزیزم

در واقع این ادمینها هستند که باید به این مورد رسیدگی کنند و مدیران فقط می توانند اگر اعتراضی دارند و اگر نسبت به اتفاقهای رخ داده تا حدودی آگاهی دارند , در این بحث شرکت کنند و اعتراض خودشان را عنوان کنند .

ما از ادمینهای محترم درخواست می کنیم که به این موضوع هر چه سریعتر رسیدگی کنند .

می دانم که هر روز پستهای مربوط به این تاپیک را مطالعه می کنند , پس از آنها درخواست برطرف کردن این مشکل را داریم .

از حضور شما بسیار متشکرم .

Thomass Anjello

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز بحث اختلاف رای نیست بحث به خطر افتادن فضای ازاد و صمیمی حاکم بر فرومه!

سلام
بله کاملا حق با شماست
بحث بر سر به خطر افتادن امنیت و فضای شاد و صمیمیه اینجاست که خود تنها عامل ثبات و برقراری ارتباطات در این مکان می باشد .

از حضور شما تشکر می کنم .

Thomass Anjello

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
همینو بگو
بیکاری هم بد دردیه :D

اینهمه قصه نوشتن به درد کسی نمیخوره

دوست عزیزم
اینها قصه و داستان نیست , بلکه حقیقت است .

در ضمن یک گوینده هم ندارد ,
بلکه جمعی از کاربران که نسبت به آینده فروم نگران هستند , همگی با هم دست به این کار زده اند .

از حضور شما بسیار متشکرم

Thomass Anjello

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان توجه دارند كه اينجا گفتگوي آزاد نيست ! و آتش چو در گرفت ...

بله , کاملا حق با شماست

اینجا گفتگوی آزاد نیست و دوستان لطف کنند اگر نسبت به امور اتفاق افتاده اعتراض دارند ,

به این تاپیک بپیوندند و مراتب اعتراض خودشان را نسبت به اتفاقهای اخیر اعلام کنند .

از حضور شما مجددا تشکر می کنم .

Thomass Anjello

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان عزیزی
که در پی ام پرسیده بودند هدف از انجام این کار چیست :

من می گویم که ما نسبت به آینده فروم بی تفاوت نیستیم و آینده آن برای ما مهم است .

برای شما چطور ؟

Thomass Anjello

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این درخواستی صادقانه توسط کاربران از ادمینهای محترم می باشد .

Thomass Anjello

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
دوستان عزیز من

توجه داشته باشید که قصد محاکمه شخص یا اشخاص خاصی را نداریم , چون این قدرت را نداریم . پس قصد دفاع از اشخاص اندک مایه و کم خردی را که بر اثر خودخواهی و فرو مایگی آنها این جو بر هم ریخته را نداشته باشید و با دید باز به مسئله بنگرید .

در ضمن اینجا هیچ شخصی را دار نمی زنند و از او بازپرسی نمی کنند که چرا نسبت به جو حاکم اعتراض می کنی و از این جور حرفها ......

اشخاصی در این تاپیک پست ایجاد می کنند که به نحوی از اتفاقهای اخیر مطلع هستند ( اگر هم مطلع نباشند , با مطالعه چند پست از این تاپیک , مطلع خواهند شد ) و همچنین آینده و امنیت این فروم برای آنها مهم است .

و وجود شخص یا اشخاصی که تنها عامل منفی ایجاد کننده این نا امنی ها هستند را برای این جامعه مجازی خطرناک می دانند .

اشخاصی هم که اعتراض می کنند , بچه نیستند و خوب می دانند که به چه چیزی اعتراض می کنند .

ما از ادمینهای محترم درخواست می کنیم که هر چه سریعتر به این موضوع رسیدگی کنند و دوباره جو سالم و آرام این فروم را به آن بازگردانند .

قبلا گفتم که اگر نسبت به این اتفاقها اعتراض دارید
لازم نیست در این تاپیک به موضوع خاصی اشاره کنید ,
همینقدر که با این بحث موافق هستید , کافیست , و فقط اگر حضور خودتان را با تایید آن جملات عنوان کنید , خود به تنهایی عامل بسیار موفقی در ادامه این بحث خواهد بود .

از دوستان عزیزی که برای سرنوشت این فروم اهمیت قائل هستند ,
درخواست می کنم که با عواملی که به هر نحو قصد برهم زدن و پوچ کردن هدف ما را دارند , درگیر نشوند .

مهم نفس کار ما می باشد که هدفی خیر و مثبت می باشد .

در ضمن همچنان به پی ام های بی شمار عزیزانی که خواهان روشن شدن این موضوع هستند
من در حال پاسخ دادن هستم .

با تشکر از حضور دوستان .

hadi_S

Registered User
لایک‌ها
6
توجه داشته باشید که قصد محاکمه شخص یا اشخاص خاصی را نداریم , چون این قدرت را نداریم . پس قصد دفاع از اشخاص اندک مایه و کم خردی را که بر اثر خودخواهی و فرو مایگی آنها این جو بر هم ریخته را نداشته باشید و با دید باز به مسئله بنگرید
وجود شخص یا اشخاصی که تنها عامل منفی ایجاد کننده این نا امنی ها هستند را برای این جامعه مجازی خطرناک می دانند .

دوست عزیز همواره سعی می کنی که تمامی حرفهایتان رو تویه یه کانال ببرید آنهم علیه یک فرد ، کاملا مشخصه !!!!

اشخاصی در این تاپیک پست ایجاد می کنند که به نحوی از اتفاقهای اخیر مطلع هستند ( اگر هم مطلع نباشند , با مطالعه چند پست از این تاپیک , مطلع خواهند شد ) و همچنین آینده و امنیت این فروم برای آنها مهم است .
اشخاصی هم که اعتراض می کنند , بچه نیستند و خوب می دانند که به چه چیزی اعتراض می کنند .

به نظر من این جهت دادن فکری هست به افراد نه وادار کردن آنها به فکر کردن !!!!

قبلا گفتم که اگر نسبت به این اتفاقها اعتراض دارید
لازم نیست در این تاپیک به موضوع خاصی اشاره کنید ,
همینقدر که با این بحث موافق هستید , کافیست , و فقط اگر حضور خودتان را با تایید آن جملات عنوان کنید , خود به تنهایی عامل بسیار موفقی در ادامه این بحث خواهد بود .

از دوستان عزیزی که برای سرنوشت این فروم اهمیت قائل هستند ,
درخواست می کنم که با عواملی که به هر نحو قصد برهم زدن و پوچ کردن هدف ما را دارند , درگیر نشوند .

می بینید دوست عزیز شما می خواهید همه دنبال شما راه بیفتند و موافق حرفهای شما باشن و شما رو تایید کنند اخه برای چی ؟
اگر موردی با مدیریت و ادمینها دارید بهتره خارج از فورم اینکار رو صورت بدید . ذات اینکار ایجاد جو نامناسب هستش .
می بخشید که اینطوری میگم
ارادتمند شما

hadi_S

Registered User
لایک‌ها
6
هر جور که مایلید ,
کسی شما را مجبور به اعتراض نمی کند ,
این بحثی است که دوستانی در آن شرکت می کنند که ارزش این مکان را در حدی می بینند که برای آن احترام قائل هستند و نسبت به سرنوشت آن احساس مسئولیت می کنند .
در ضمن اگر همین حق و ناحق نباشد , در آینده ای نه چندان دور , در این مکان هیچ سنگی بر روی هیچ سنگی بند نخواهد شد
درسته کسی منو مجبور به اینکار نکرده و شاید هم ادمینها و مدیران فوروم با نوشته های من مخالف باشن ولی من می خوام اینو بگم تنش زدایی همواره چیزه خوبیه اما بعضی مواقع اقدام به تنش زدایی هم برعکس عمل میکنه و باعث ایجاد تنش میشه .
و احساس مسولیت فوروم بردوش ادمین و مدیران فوروم هستش اونان که اینکار رو انجام می دن و اگه ماها در چهارچوب اساسنامه و قوانین فوروم باشیم کمک بزرگی به ادمینها کردیم .
وقتی از خارج از قوانین باشیم باعث همه چیز خواهد شد و در اینجاست که ادمین یا مدیری باید کاری انجام دهد بالاخره مدیرهم نماینده ادمین و مدیرکل سایت هست و با صلاحدید انها کارها رو انحام میده . و خود سر و نااکاه نیست .

من این نکته رو خدمت شما و کاربران تازه ثبت نام شده عنوان می کنم که , چنانچه به آینده حضور خودتان در این فروم امیدوار هستید می توانید در این بحث شرکت کنید و اگر اینچنین نیست , شرکت نکنید .
شرکت کردن یا نکردن دلیل براحساس مسولیت و نکران بودن برای اینده فوروم نیست . همانطور که گفتم رعایت قوانین خود بهترین کمک به اینده فورم هست .

Smiley

Registered User
لایک‌ها
0
هادي عزيز ... شما كه تمام تاپيك رو خونديدن چرا ؟ تنش زدايي ؟؟؟؟؟!‌

بياين مساله رو اينطوري در نظر بگيريم ... توي يك جمع يه فردي حظور داره كه خيلي براي همه عزيزه . آدم بزرگي هست و رفتار و منشش براي همه الگو
يك شخص از همين جمع بهش بي احترامي شديد ميكنه ! جمع دوستان نميتونند ساكت بشينند پس به اون شخص اعتراض ميكنند ... حالا به نظر شما درسته كه بگيم براي تنش زدايي هيچي بهش نگيم و كلا بيخيالش بشيم ... عوضش بذاريم اوني كه بهش توهين شده از بين ما بره اون وقت سر و صداها خود به خود ميخوابه !!!!؟

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
من از اولین پست این تاپیک رو دنبال کردم و تا حالا پست نداده بودم چون اطلاعاتی در مورد این موضوع نداشتم ...
اما دوست دارم جناب توماس آنجلو شرح ما وقع رو از ب بسم اله تا پ پایان به صورت شفاف بیان کنه که همه متوجه بشن قضیه از چه قراره.

پی نوشت : اگه مسئله ای آنقدر اهمین داره که باید توی این بخش به این صورت در موردش صحبت بشه چه بهتر که شفاف باشه تا همه به قضاوتی صحیح له یا علیه ش نظر بدن ...

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
در واقع سرنوشت اینجا برای ما مهم است , وگر نه وقت و هزینه خودمان را صرف اینجا نمی کردیم .

از حضور شما بسیار متشکرم

دوسته عزیز شدیدا پیشنهاد میشه که یک سری از مسایل را زیر سیبیلی رد کنید بره... الان هر مشکلی که تو این فروم براتون بوجود آمده را بیخیال بشید و اصلان فکر کنید که کلی از بچه ها فروم و مدیرانش بیشتر می دونید،این بده؟

حرفها و داستان ها برای گفتن زیاده،ولی اگه قرار باشه هر کسی یک تاپیک بزنه دیگه می دونی چی میشه:D

الان ی سر بیا بخشی که فعال شدم و یک هفته بمون.... هفته بعد یا ورشکست میشی یا خل و چل میشی یا فراری :lol:

بالا