برگزیده های پرشین تولز

این قصه , قصه رسوایی من و تو می باشد

hadi_S

Registered User
لایک‌ها
6
دوسته عزیز شدیدا پیشنهاد میشه که یک سری از مسایل را زیر سیبیلی رد کنید بره... الان هر مشکلی که تو این فروم براتون بوجود آمده را بیخیال بشید و اصلان فکر کنید که کلی از بچه ها فروم و مدیرانش بیشتر می دونید،این بده؟

حرفها و داستان ها برای گفتن زیاده،ولی اگه قرار باشه هر کسی یک تاپیک بزنه دیگه می دونی چی میشه:D

الان ی سر بیا بخشی که فعال شدم و یک هفته بمون.... هفته بعد یا ورشکست میشی یا خل و چل میشی یا فراری :lol:

تایید میشه شدید
اما این به این معنی نیست که منکر بزرگی برخی افراد نشویم و در هرحال بی احترامی هتک حرمت و توهین به افراد را محکوم می کنم و بایستی در هر حال احترام افراد حفظ بشه در هر سطحی که باشن

پسرِ انسان

Registered User
لایک‌ها
2
با سلام خدمت توماس عزیز

فکر کنم تنها دلیل شما برای بن کردن عوض کردن اسم ایدی تان و درست کردن اسم توماس H را جا گذاشته بودید:D

این کارها دیگه چی ؟ چرا به فعالیت خود مثل قبل ادامه نمیدی

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
با سلام خدمت توماس عزیز

فکر کنم تنها دلیل شما برای بن کردن عوض کردن اسم ایدی تان و درست کردن اسم توماس H را جا گذاشته بودید:D

این کارها دیگه چی ؟ چرا به فعالیت خود مثل قبل ادامه نمیدی

بعضی ها بر سر مسایل مدیریت حساس هستن و با کوچکترین اخطاری ممکنه ناراحت بشن :eek: شاید مشکل ایشون هم همین باشه ..:(

smohammadhendi

Registered User
لایک‌ها
248
واقعا من براي كساني كه دارن در مساله مهمي بحث را با پست هاي نا مربوط منحرف مي كنن متاسفم

Thomass Anjello

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هادي عزيز ... شما كه تمام تاپيك رو خونديدن چرا ؟ تنش زدايي ؟؟؟؟؟!‌

بياين مساله رو اينطوري در نظر بگيريم ... توي يك جمع يه فردي حظور داره كه خيلي براي همه عزيزه . آدم بزرگي هست و رفتار و منشش براي همه الگو
يك شخص از همين جمع بهش بي احترامي شديد ميكنه ! جمع دوستان نميتونند ساكت بشينند پس به اون شخص اعتراض ميكنند ... حالا به نظر شما درسته كه بگيم براي تنش زدايي هيچي بهش نگيم و كلا بيخيالش بشيم ... عوضش بذاريم اوني كه بهش توهين شده از بين ما بره اون وقت سر و صداها خود به خود ميخوابه !!!!؟

تشکر از توضیحات بسیار عالی شما

Thomass Anjello

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من از اولین پست این تاپیک رو دنبال کردم و تا حالا پست نداده بودم چون اطلاعاتی در مورد این موضوع نداشتم ...
اما دوست دارم جناب توماس آنجلو شرح ما وقع رو از ب بسم اله تا پ پایان به صورت شفاف بیان کنه که همه متوجه بشن قضیه از چه قراره.

پی نوشت : اگه مسئله ای آنقدر اهمین داره که باید توی این بخش به این صورت در موردش صحبت بشه چه بهتر که شفاف باشه تا همه به قضاوتی صحیح له یا علیه ش نظر بدن ...

دوست عزیزم
من سعی کرده ام تا آنجایی که امکان داشت این قضیه رو مشخص کنم .

خوشبختانه این ماجرا آنقدر ها هم پیچیده نیست
و
اگر مدتی در فروم حضور داشته باشید

از این اتفاقها با خبر می شوید

در واقع این موضوع برای همه مشخص است و اگر میبینید که اسم شخص خاصی را نمی برم
به خاطر دلایلی است که در پستهای قبل ذکر کرده ام

از حضور شما تشکر می کنم

Thomass Anjello

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
واقعا من براي كساني كه دارن در مساله مهمي بحث را با پست هاي نا مربوط منحرف مي كنن متاسفم

از شما بسیار متشکرم
واقعا هر چه به دنبال جمله ای گشتم که به این دسته از افراد بگویم , جمله ای بهتر از جمله شما نیافتم .

ممنون

Thomass Anjello

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
برای چندمین بار است که این جمله را می نویسم :

ادمینهای محترم این فروم , لطفا نسبت به حل این موضوع هر چه سریعتر اقدام کنید و به ما یک پاسخ قانع کننده ارائه بدهید .

با تشکر .

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
برای چندمین بار است که این جمله را می نویسم :

ادمینهای محترم این فروم , لطفا نسبت به حل این موضوع هر چه سریعتر اقدام کنید و به ما یک پاسخ قانع کننده ارائه بدهید .

با تشکر .

حق با دوست عزیزم توماسه !ما یوزرها حق داریم منتظر پاسخ شما ادمین های فروم باشیم!

hadi_S

Registered User
لایک‌ها
6
بعضی ها بر سر مسایل مدیریت حساس هستن و با کوچکترین اخطاری ممکنه ناراحت بشن :eek: شاید مشکل ایشون هم همین باشه ..:(

نمی دونم ایشون دنبال چه چیزی هستن که فقط به پستهایی جواب می دن که موافق ایشون باشن ؟
من درکم این هستش که فقط کلی گویی میشه ؟
ادمینها بیایین جواب بدین منتظر پاسخ هستیم ؟

smohammadhendi

Registered User
لایک‌ها
248
نمی دونم ایشون دنبال چه چیزی هستن که فقط به پستهایی جواب می دن که موافق ایشون باشن ؟
من درکم این هستش که فقط کلی گویی میشه ؟
دوست عزيز .... اخه اگه كلي كويي كنه كه همه ي كساني كه عضو تاپيك هستن در عرض 2 روز فروم را ترك مي كنند ؟

بايد بگم كه بعضي از صحبتها هست كه بايد دره گوش افراد گفته بشه شما مطلبي كه مي خواهي بدوني را چرا توي PM ازش نمي پرسي و مياي اينجا و علني مطرح مي كني كه باعث بشه بحث منحرف بشه

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
من تا حدودی در جریان مسایل اتفاق افتاده در مورد فورم ( که سبب ترک عزیزانی مثل بهروز شده است) هستم در نتیجه برای من هم جو به وجود آمده ناراحت کننده است؛ اما با روش و سبک اعتراض جناب توماس موافق نیستم، چون خود ایشان گاهی اوقات، ناخواسته در بیان این مسایل به صورت تحریک آمیز حرف می زند، در صورتی که شما باید در نهایت خونسردی و کاملا با سیاست حرکت کنید. شما اگر خوب نگاه کنید خود عنوان تاپیک به اندازه ی کافی تحریک آمیز هست و مطمئنا فرد یا افرادی که به صورت غیر مستقیم از شان در ایجاد مشکلات اخیر یاد می شود، هیچ توجهی به نوشته های تحریک آمیز شما نخواهند کرد، مگر آنکه با اتخاذ روشی سیاست مدارانه بتوان ادمین های محترم را وادار به پاسخگویی نمود. با این توصیف موافق دوستانی که می فرمایند باید صرفا صبور باشیم تا در اثر مشمول زمان قرار گرفتن این داستان ها خاتمه پیدا کند هم نیستم، چون سکوت یعنی موافقت با آنچه اتفاق افتاده و به دلیل آنکه حرمت همه ی کاربران واجب است سکوت کامل هم صحیح نیست.

امیدوارم همانگونه که جناب توماس چندین بار گفته است، ادمین ها و مدیر کل محترم سایت تشریف آورده و پاسخ دوستان را بدهند.

Hades66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
بايد بگم كه بعضي از صحبتها هست كه بايد دره گوش افراد گفته بشه شما مطلبي كه مي خواهي بدوني را چرا توي PM ازش نمي پرسي و مياي اينجا و علني مطرح مي كني كه باعث بشه بحث منحرف بشه

اگه قراره ایشون تو پی ام جواب بده و یا علنی مطرح کردنشون
بحث رو منحرف میکنه پس اصلا واسه چی همچین تاپیکی باز کرده
میومد به همه کاربرا پی ام میزد که که فلان طور شده!!

اما دوست دارم جناب توماس آنجلو شرح ما وقع رو از ب بسم اله تا پ پایان به صورت شفاف بیان کنه که همه متوجه بشن قضیه از چه قراره.

اینجوری بهتر میشه به یه نتیجه کلی رسید
از کجا معلوم ایشون تو پی ام به همه جوابهای یکی بده؟؟؟!!!!
و هر داستانی که می خواد تو پی ام سر هم کنه؟؟ ( تنها پیش قاضی رفتن )

هیچ کس هم اخرش متوجه نشه اصل ماجرا چی بوده؟!

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
موقع امتحانات گیر دادید :D

Thomass Anjello

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من تا حدودی در جریان مسایل اتفاق افتاده در مورد فورم ( که سبب ترک عزیزانی مثل بهروز شده است) هستم در نتیجه برای من هم جو به وجود آمده ناراحت کننده است؛ اما با روش و سبک اعتراض جناب توماس موافق نیستم، چون خود ایشان گاهی اوقات، ناخواسته در بیان این مسایل به صورت تحریک آمیز حرف می زند، در صورتی که شما باید در نهایت خونسردی و کاملا با سیاست حرکت کنید. شما اگر خوب نگاه کنید خود عنوان تاپیک به اندازه ی کافی تحریک آمیز هست و مطمئنا فرد یا افرادی که به صورت غیر مستقیم از شان در ایجاد مشکلات اخیر یاد می شود، هیچ توجهی به نوشته های تحریک آمیز شما نخواهند کرد، مگر آنکه با اتخاذ روشی سیاست مدارانه بتوان ادمین های محترم را وادار به پاسخگویی نمود. با این توصیف موافق دوستانی که می فرمایند باید صرفا صبور باشیم تا در اثر مشمول زمان قرار گرفتن این داستان ها خاتمه پیدا کند هم نیستم، چون سکوت یعنی موافقت با آنچه اتفاق افتاده و به دلیل آنکه حرمت همه ی کاربران واجب است سکوت کامل هم صحیح نیست.

امیدوارم همانگونه که جناب توماس چندین بار گفته است، ادمین ها و مدیر کل محترم سایت تشریف آورده و پاسخ دوستان را بدهند.

تشکر از حضور شما

والا من چندین بار در طول این تاپیک به مسائل مطرح شده اشاره کرده ام از جمله اینکه چرا نام تاپیک این می باشد و ....

به هر ترتیب من هم با سکوتی که باعث گستاخی آن افراد نابخرد و منفی در این اتفاقها می شود کاملا مخالف هستم .

Thomass Anjello

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان عزیزم

به پی ام ها پاسخ داده ام .

خوب می دانم که هر پستی در این تاپیک عنوان شود , حتما مطالعه می شود

پس از همه دوستانم که با این اعتراض موافق هستند , تقاضا می کنم که در جواب اشخاصی که به هر نحو سعی بر هم زدن این تاپیک را دارند یا اینکه می خواهند با این کار شکنی ها و . . . , آنچه که هدف متعالی ما می باشد را به زیر سوال ببرند , بی توجه باشند و از درگیری به هر عنوانی جلوگیری کنند .

امشب هم به مانند شبهای قبل این درخواست را مجددا تکرار می کنم که :

ادمینهای محترم این سایت , لطفا نسبت به حل این ماجرا هر چه سریعتر اقدام کنید و پاسخ قانع کننده ای در این رابطه عنوان کنید .

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
ادمینهای محترم این سایت , لطفا نسبت به حل این ماجرا هر چه سریعتر اقدام کنید و پاسخ قانع کننده ای در این رابطه عنوان کنید .

این درخواست همه ماست!ما از ادمین ها تقاضای پاسخ گویی داریم!

Thomass Anjello

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خب برای اینکه کار شما ادمینها را راحت کنم , چند سوالی می پرسم که بتوانید جواب بدهید :

1. آیا آن مدیران منفی در این ماجرا را شناسایی کرده اید ؟
2. آیا با آنها برخورد می کنید ؟
3. آیا همیشه اینگونه است که می بینیم ( به درخواست کاربران رسیدگی نمی کنید ) ؟
4. آیا برای کاربران دیروز و امروز این سایت ارزش قائل هستید ؟
5. در صورتی که توان پاسخگویی به سوالات بالا را در خود نمی بینید ! حداقل به این سوال من پاسخ بدهید که چرا این تاپیک را مثل تاپیک قبلی از بین نبردید ؟؟؟

امشب هم به مانند شبهای قبل این درخواست را مجددا تکرار می کنم که :

ادمینهای محترم این سایت , لطفا نسبت به حل این ماجرا هر چه سریعتر اقدام کنید و پاسخ قانع کننده ای در این رابطه عنوان کنید

چنانچه در حد و توان خود نمی بینید که به این درخواست ما رسیدگی کنید , همچنان سکوت را پیشه خود قرار بدهید !

silverboy.ir

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
479
Tehran - Tehranpars Hossein Rezazadeh ------
سلام
چرا فکر می کنید با اینکار میتونید باعث بشید که اون ادمین های خوب تو روی اون ادمین های بد که احتمالا رفیق های صمیمی هستند و هر روز همدیگر رو چند بار میبینند واستند و به نفع شما کار کنند
من خودم یکی از طرفدار های شدید این فروم بودم و واسه اینجا خیلی احترام قائل بودم ولی بعدش فهمیدم اینجا فقط یه سایت ، اونم فقط برای پول دراوردن ....
شماهم بهتر بی خیال بشی ارزششو نداره

Thomass Anjello

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
چرا فکر می کنید با اینکار میتونید باعث بشید که اون ادمین های خوب تو روی اون ادمین های بد که احتمالا رفیق های صمیمی هستند و هر روز همدیگر رو چند بار میبینند واستند و به نفع شما کار کنند
من خودم یکی از طرفدار های شدید این فروم بودم و واسه اینجا خیلی احترام قائل بودم ولی بعدش فهمیدم اینجا فقط یه سایت ، اونم فقط برای پول دراوردن ....
شماهم بهتر بی خیال بشی ارزششو نداره

سلام
و تشکر می کنم از شما .

این نوشته ها حاوی نکات بسیار ریز ولی ارزنده می باشند .

موفق باشید

بالا