برگزیده های پرشین تولز

این لینک ها چطوری ایجاد میشن؟

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
سلام
دوستان بعضی از این سایتای دانلود فیلم همچین لینکایی دارن که اول لینک فایل اینجوریه :
https://dl.dfmob.cf/ حالا ادامه ش رو من پاک کردم...
یعنی یه دامنه س که خب ثبتش کردن یعنی dfmob.cf که حالا با اون قسمت آخرکاری ندارم میدونم پسوند کشورهای درب داغونه که ارزونه...dl هم که یه ساب دامنه س..که اکثر فایل های فیلم در یک ساب دامنه قرار دارن...چه ویندوزی چه لینوکسی
من با این کار دارم
..اونایی که ویندوزی هستن تکلیفشون مشخصه بقیه اسم فایل رو که پاک کنی اون قسمت اول رو کامل بزنی دایرکتوری ftp سایت میاد بالا و کل فولدر ها و فیلم ها رو میبینی...ولی اینجور لینکا هم هستن که وقتی این قسمت :
رو میزنم هیچی نمیاد و فقط خطای nginx میده که مشخصه سرور لینوکسی هست...الان من سوالم اینه این طرف چه فایل سروری با چه پروتکلی آورده بالا؟؟ که بقیه فایل هاش رو نمیشه دید؟ مسلما پروتکل ftp‌نیست ...
حتی این دامنه ای هم که ثبت کرده یعنی dfmob.cf به تنهایی هیچی نشون نمیده...
داستان این چیه کسی میدونه یه توضیح بده؟

dibawebhost

Registered User
لایک‌ها
137
درود، این موضوعی که شما میگید ارتباطی به نوع پیاده سازی نداره. در هر وبسروری میتونید با انجام تنظیمات Directory Indexing رو فعال یا غیرفعال کنید. زمانی که فعال باشه لیست فایل های هر دایرکتوری به نمایش درمیاد.

webs

Registered User
لایک‌ها
1,463
هم میشه از طریق تنظیمات سرور، Indexها رو بست و هم از طریق htaccess (درصورتیکه وب سرور شما پشتیبانی کنه)
راه حل دیگه اش هم اینه که یه فایل خالی با نام index.html یا index.htm داخل هر پوشه ای که میخواید ایندکس هاش نمایش داده نشه ایجاد کنید. البته باید درون هر پوشه یک فایل index.html درست کنید و اگه تعداد پوشه هاتون زیاد باشه، زمانبر میشه و احتمال اشتباه هم افزایش پیدا می کنه. اگه بتونید از طریق تنظیمات وب سرور انجامش بدید، مطمئن تر و سریعتره.

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
ممنون دوستان ولی من هر کاری میکنم نمیشه با IIS اینکار رو انجام داد! کسی تجربه ای داره؟
من میخوام آدرس مستقیم فایل رو بدم بتونه طرف با ftp دانلودش کنه ولی وقتی یه تیکه از مسیری که بهش میدم رو پاک کنه و بخواد به دایرکتوری لیست دسترسی پیدا کنه نتونه
و نمیخوام هم از کسی یوزر و پسورد برای دانلود فایل پرسیده بشه.
هر چی پرمیشن هم روی فولدر و... اجرا میکنم بازم این چیزی که میخوام نمیشه!
اصلا امکانش هست با خود ویندوز؟؟؟

dibawebhost

Registered User
لایک‌ها
137
ممنون دوستان ولی من هر کاری میکنم نمیشه با IIS اینکار رو انجام داد! کسی تجربه ای داره؟
من میخوام آدرس مستقیم فایل رو بدم بتونه طرف با ftp دانلودش کنه ولی وقتی یه تیکه از مسیری که بهش میدم رو پاک کنه و بخواد به دایرکتوری لیست دسترسی پیدا کنه نتونه
و نمیخوام هم از کسی یوزر و پسورد برای دانلود فایل پرسیده بشه.
هر چی پرمیشن هم روی فولدر و... اجرا میکنم بازم این چیزی که میخوام نمیشه!
اصلا امکانش هست با خود ویندوز؟؟؟
اط طریق اولین پاسخی که به این سوال داده شده تنظیمات رو برای غیرفعالسازی دایرکتوری لیستینگ در IIS انجام بدید:

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
اط طریق اولین پاسخی که به این سوال داده شده تنظیمات رو برای غیرفعالسازی دایرکتوری لیستینگ در IIS انجام بدید:

عزیز من اینکار رو میخوام درsite FTP انجام بدم. ftp تا جایی که میدونم نداره همچین فایلی..
ظاهرا باید با پرمیشن این رو انجام بدم

Last edited:

webs

Registered User
لایک‌ها
1,463
عزیز من اینکار رو میخوام درsite FTP انجام بدم. ftp تا جایی که میدونم نداره همچین فایلی..
ظاهرا باید با پرمیشن این رو انجام بدم
پست منو خوندید؟ یه فایل index.html خالی درست کنید و در همه پوشه هاتون کپی کنید و تمام!

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
پست منو خوندید؟ یه فایل index.html خالی درست کنید و در همه پوشه هاتون کپی کنید و تمام!

ممنون متوجه شدم الان... تست میکنم..نتیجه رو میگم. البته با پرمیشن ntfs‌ هم موفق شدم .
فقط یه سوال : شما میدونید این لینک هایی که اولش اینجوری هست درواقع چیکار کردن؟
یه لینک دانلود فیلم هست...این اولش هست ..و بقیه ش دایرکتوری و آخر هم اسم فیلم هست...این اولش رو چطوری ایجاد میکنن که اینجوری میشه اسم سایتشون؟ درواقع مخفی شده؟

بعد سوال دیگه اینه که قضیه این nginx اینه که سرور طرف لینوکسی هست > خب وب سرور به جای iis وب سرور nginx‌ هست..ولی طرف سایتش رو روی این سرور بالا نیاورده...سایت اصلیش روی یه سرور دیگه س که جداست کاری بهش نداریم...معمولا روی یک سرور دیگه ش فقط فیلم هاش هست مثل همین که لینک گذاشتم
فقط میدونم برای اینکه اینجا هم به هر حال یه وب سروری باید ران باشه که بشه لینک کرد فایل ها رو...
.من تا lpic1 خوندم.و تا حدی لینوکس بلدم..فقط نمیدونم این سرور هاشون که فقط فیلم هاشون روش هست معمولا روی این سرور های لینوکس چیکار میکنن که فایل ها و فیلم ها رو آپلود میکنن اونجا؟ nginx‌رو تنها نصب میکنن یا با یه پنل هاستینگی روش بالا میارن که وب سرورش nginx هست بعد از قابلیت ftp روی اون پنل هاستینگ استفاده میکنن؟ یا راه دیگه ای هم هست؟

اینا رو میپرسم چون میخوام یه سرور بیارم بالا تست بگیرم این قضیه رو. ( مشکل سرور و ریسورس اصلا ندارم خودم داخل دیتاسنتر هستم )
کاری هم فعلا به وب سایتی که محتوا روشه نداریم! اونو اصلا کاری ندارم
فقط میخوام ببنیم این سرور لینوکسی که طرف روش فیلم هاش هست دقیقا چی روش بالا اورده؟ یه nginx نصب کرده بعد دیگه چی؟
و اینکه این اسم های اجق وجق رو چطوری تولید میکنن؟؟؟ معمولا هم سرور هایی که فیلم ها روش هست اینجوری هستن...اون وب سایت اصلیشون یه دامنه با یه اسم مفهوم داره.

Last edited:

webs

Registered User
لایک‌ها
1,463
تا جایی که منظورتون رو متوجه شدم؛ پاسخ میدم:

پاسخ سوال اول: به نظر من اون نام های بی معنی در قسمت دامین و ساب دامین، رمزنگاری یا مخفی نشدن و واقعاً همینجور بی معنی ثبتشون کردن! چون حتی از نوع IDN (دامنه های یونیکد) هم نیستند.

پاسخ سوال دوم: در مورد راه اندازی سرورهای دانلود یا همون (nginx) که گفتید... شما میتونید از چندین روش برای راه اندازی سرور دانلود استفاده کنید. روش اول اینه که خودتون جداگانه هر چی نیاز دارید رو دانلود کنید و روی سرور، تک تک نصبش کنید (یا حتی میتونید سورس کدش رو بگیرید و روی سرور کامپایلش کنید) / مثلاً یک وب سرور نیاز دارید و یک DNS سرور و شاید یک نسخه از php یا هر چی دیگه... در این روش شما باید تا حدی با کانفیگ برنامه هایی که نصب می کنید، آشنا باشید تا اینا رو بتونید به خوبی با هم هماهنگ کنید.
روش دیگر استفاده از پکیج های آماده رایگان یا پولیه که موارد لازم رو براتون یکجا نصب می کنه و کانفیگ ساده تری داره مثل cPanel یا Kloxo یا Webmin یا هر چی...

حالا سوال اینجاست که شما دقیقاً به چه مواردی نیاز دارید؟ مثلاً من اگه به یک سرور معمولی فقط در حد دانلود و آپلود نیاز داشته باشم، میام یه سرور Apache + یک نسخه از php رو نصب می کنم و کانفیگ این دوتا رو انجام میدم و تمام! حتی DNS سرور هم نصب نمی کنم و در هاست اصلی، یه ساب دامین می سازم و به این سرور دانلود وصلش می کنم ولی اگه نیاز به میل سرور و SSL و... دارید، پیشنهاد میشه از پکیج های آماده استفاده کنید. چون نصب و کانفیگ تک تک برنامه ها، دردسر داره... یکی می بینی نیاز به کامپایل داره... یکی اذیت می کنه...

حتی شما میتونی روی همین ویندوز هم، بعضی پکیج های آماده نصب کنی... مثل همین XAMPP

بازم میگم، شما برای چه کاری نیاز دارید؟ برای استفاده شخصی یا یک سایت معمولی میخواهی، همین پکیج های آماده رایگان رو بگیر با سرور Apache کفایت می کنه. به عنوان سرور فروش میخواهی، بحث امنیتش هم مطرح میشه...

Last edited:

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
ببینید رک بگم من میخوام مثل سایت های دانلود فیلم عمل کنم حالا چجوری؟

طی تحقیقی که کردم در اکثر سایت های دانلود فیلم. اینا معمولا ..اکثرا دو تا سرور دارن. یکی که معمولا هم داخل ایرانه و روش سایتشون هست! که خب روش تولیدمحتوا کردن...عکس پوستر فیلما رو گذاشتن و بقیه موارد! یعنی اون چیزی که end user در ظاهر می بینه! من اصلا با این قسمتش و این سرور کاری ندارم. اینو خودم در جریانم! باید روی همچین سروری یه وب سرور نصب بشه و روش سایت بالا بیاد! حالا میتونه به قول شما cpanel باشه میتونه پلسک باشه..ورد پرس و....اصلا به این سرور هیچ کاری نداریم.

و امادومین سرور این سایت ها:
موقعی متوجه شدم دو تا سرور دارن که آی پی سایت یه چیزه...اون لینک دانلودی که برای فیلم میذارن دامنه ش فرق داره و آی پی اون یه چیز دیگه س! و کاملا مشخصه که روی همون سروری که وب سایتشون هست فیلم هاشون اونجا نیست. حالا دقیق نمیدونم چرا اینکار رو کردن ولی حدس میزنم به خاطر چیلترینگ باشه...چون معمولا این وب سایته چلیتر میشه و میخوان که اون سرور فیلما چیلتر نشه و بدون چیز شکن حداقل دانلود ملت انجام بشه...بعد میان حالا برای چیلترینگ سایتشون همون اضافه کردن عدد به دامنه و ...رو انجام میدن که هر روز یه آدرس جنریت بشه که اونم کاری باهاش نداریم/ خیلیاشون هم اینکار رو نمیکنن و براشون مهم نیست.

اما من با این سرور دومیه کار دارم...فعلا میخوام همچین سروری رو بیارم بالا...داخلش فیلم بذارم بعد لینک دانلود generate کنم...بدم اصلا به چه میدونم..دوستام! حتما فعلا اصلا فکر اون سرور اولی و وب سایت و محتوا نیستم و اصلا شایدم راه نندازم...کاری اصلا به اونش ندارم..

فقط من میخوام این سرور دومی حتی الامکان لینوکسی باشه...چون دیدم اکثر این سایتای دانلود فیلم این سرور دومیه که فیلم ها روش هست لینوکسیه....چون وقتی دامنه رو میزنم همین مثل این لینکی که بالا گذاشتم nginx میاد بالا....میخوام بدونم معمولا اکثرا چیکار میکنن روی این سرور دوم...که میزبان فیلم هاشون هست...چی بالا میارن سرویسش رو...اینجا هم یعنی پلسک و سی پنل یا دایرکت ادمین نصب میکنن ؟ یعنی بازم هاستینگ؟ و فیلم ها رو در دایرکتوری ها میریزن ؟ چون قرار نیست وب سایتی اینجا بالا بیاد! فقط یه چیزی میخوایم که قابلیت ایجاد فولدر و پوشه داشته باشه و بشه راحت فیلم ها رو دسته بندی کرد و بعد هم لینک مستقیم هر فیلم رو برداریم همین! میدونم به هر حال وب سرور نیازه فقط میخواستم ببینم کسی میدونه اینا معمولا روی این سرور دانلودشون چی میارن بالا؟ اینجا هم مثل سرور اول یه سرویس هاستینگ نصب میکنن؟

من میخوام بدونم اینایی که سرورشون لینوکسیه و فیلمهاشون اونجاست...بازم معمولا میان یه هاستینگ مثل پلسک و سی پنل و...نصب میکنن؟ که خب موتور وب سرور میتونه nginx باشه میتونه آپاچی باشه و ...که معمولا nginx هست در این سرور های فیلم.

سوال دومم هم راجع به دامنه ای هست که برای این سرور دانلودشون میرن ثبت میکنن که معمولا هم یه حوزه ارزون انتخاب میکنن مثل pw یا gob که برای کشور های افریقایی هست که ارزونه و......یکیشون مثل این مشخصه که ftp ساده س و ویندوز هست و هیچ هاستینگی هم طرف نرفته نصب کنه و روی همون iis احتمالا بالا اورده می بینی که حتی قابلیت index رو هم باز نذاشته و من همه فیلماشو دارم میبینم.

ولی من دنبال همچین چیزی هستم :

ببینید این لینک مستقیم فیلم هست:

ولی وقتی میخوایم به دایرکتوری ها برسیم و میایم قسمتی از لینک رو پاک میکنیم...:

به ارور nginx لینوکس برخورد میکنیم..مشخصه سرور طرف دیگه ویندوزی نیست و index رو هم غیر فعال کرده...

یا مثلا اینو ببین :

اصلا نمیشه فهمید چیه! هر چی رو از این لینک پاک کنی بقیه ش نامفهومه! حتی لیست دایرکتوری های احتمالی رو هم نشون نمیده به ما یه دایرکتوری w فقط میبینیم! که هیچی نیست ! ولی فیلم دانلود میشه! من دنبال ساخت همچین چیزی هستم! اینو باید چیکار کنم؟ بعد اصلا چه دلیلی داشته طرف روی ساب دامنه فیلماشو ریخته؟؟؟ چرا روی همون dlgram.ml نریخته؟ اینا رو نمیفهمم چی پشتشه!

سوال اخر اینه بعد اینکه اگر من بخوام اسم دامنه ای که در سرور دومم که فیلما روش هست به طور مثال همین :
lionsdl.pw
مخفی بشه و اصلا نشه آی پیش رو پیدا کرد ( به راحتی! چون معمولا کمیته مصادیق احمق تر از ایناس ) چه کاری میتونم بکنم؟ باید برم پشت cloudflare ؟ پیشنهادچیه؟
درواقع رک بگم نمیخوام لینک هام چیلتر بشه. سایت اصلیم که محتوا هست چیلتر بشه مهم نیست برام..اصلا شاید راه هم نندازم!
راه حلی داره؟

Last edited:

ali_2021

Registered User
لایک‌ها
800
اینا رو جستجو کنی به جوابت میرسی :
reverse proxy
nginx
و CDN

webs

Registered User
لایک‌ها
1,463
ببینید؛ شما دارید قضیه رو برای خودتون بیش از حد پیچیده می کنید! باور کنید اصلاً چیز پیچیده ای نیست! اتفاقاً اگر فایل ها روی هاستی که مدیریت محتوا (مثلاً وردپرس) نصبه، قرار بگیره، قضیه سخت تره تا این تشکیلات جداگانه هاست دانلود و هاست مدیریت محتوا!

علت اینکه هاست دانلود از هاست مدیریت محتوا جداست اینه که شرکت هایی که خدمات هاست ارائه میدن، چون کیفیت هاست براشون مهمه، پهنای باند زیاد به همراه فضای ذخیره زیاد ارائه نمیدن. چون کافیه یه سایت دانلودی با بازدید لحظه ای زیاد روش بالا بیاد و اونوقته که سرعت کل سرور افت می کنه. چون هنگام دانلود، یوزر با تعداد کانکشن های بالا و به مدت زیاد در حال استفاده از سروره. پس معمولاً شرکت های هاستینگ اجازه نمیدن که شما فایل های زیاد و حجیم رو روی هاست اصلی، قرار بدید. حتی اگه سرور متعلق به خودتون باشه، باز وقتی فایل هاتون به همراه مدیریت محتوا یکجا هاست شده باشه، درصورت تعداد دانلود بالا، سرعت سایت اصلی تون افت می کنه که از نظر سئو به ضرر سایت است. این از این!

در واقع سرور دانلود میتونه کیفیت پایین تری نسبت به سرور اصلی داشته باشه، چون موتورهای جستجو زیاد با فایل ها درگیر نمیشن و مثلاً اگه سایت شما کند بالا بیاد، یوزر ممکنه صفحه رو ببنده ولی اگه سرعت دانلود یا پینگ سرور دانلود شما خوب نباشه، زیاد تو چشم نیست! به عبارتی سرورهای دانلود به نسبت فضا و پهنای باندی که ارائه میدن به نسبت ارزان تر از سرورهای اصلی است. حالا ممکنه یه شرکت بیاد، برای تبلیغ کار خودش، سرور دانلود رو جوری بهینه سازی کنه که سرعت دانلود و آپلود فایل ها حتی از سرور اصلیش هم بالاتر باشه ولی این دلیل بر برتر بودن کل سرور دانلودی نیست.

اینجا هم یعنی پلسک و سی پنل یا دایرکت ادمین نصب میکنن ؟ یعنی بازم هاستینگ؟ چون قرار نیست وب سایتی اینجا بالا بیاد! فقط میخواستم ببینم کسی میدونه اینا معمولا روی این سرور دانلودشون چی میارن بالا؟ اینجا هم مثل سرور اول یه سرویس هاستینگ نصب میکنن؟
بازم میگم، قضیه اصلاً پیچیده نیست! پاسخ ساده: هم میشه برنامه های مدیریت هاستینگ نصب کرد و هم میشه فقط یک وب سرور نصب کرد. چرا برنامه های مدیریت هاستینگ نصب می کنند؟ چون اینجوری یه شرکت هاستینگ میتونه یه سرور رو به راحتی با یوزرنیم و پسوردهای مختلف به چندین نفر ارائه بده یا ممکنه یه نفر هر دفعه حوصله نداشته باشه، به سرور ریموت بزنه یا اصلاً مدیرسایت نیاز داره اسکریپت دانلود-آپلود و... نصب کنه، پس میاد برنامه مدیریت هاستینگ نصب می کنه ولی اگه شما فقط خودت از سرور استفاده می کنی، میتونی یک وب سرور نصب کنی و تمام! اصلاً وب سرور هم نمیخواد! یک نسخه php نصب می کنی و دستور زیر رو اجرا می کنی تا وب سرور داخلی php اجرا بشه:
php -S localhost:80
دستور بالا رو گفتم که بدونید قضیه اصلاً پیچیده نیست.

ولی من دنبال همچین چیزی هستم. وقتی میخوایم به دایرکتوری ها برسیم و میایم قسمتی از لینک رو پاک میکنیم. به ارور nginx لینوکس برخورد میکنیم. مشخصه سرور طرف دیگه ویندوزی نیست و index رو هم غیر فعال کرده.
اینجور که شما دارید میگید، من میترسم! احساس می کنم یه فیلم کارآگاهیه! (شوخی) / اون ارورهایی که می بینید، چیز خاصی نیست و به راحتی میشه، تغییرش داد و یا حتی میشه اطلاعات اشتباه ارسال کرد (مثلاً میشه سرور Apache نصب کرد ولی ارور nginx بده و حتی به مرورگر اعلام کنه که وب سرور من nginx است) / پس اصلاً چیز خاصی نیست. بستن index ها هم که دیگه خودتون بلدید. نهایت نشد، یه فایل index.html در ریشه هر فولد قرار بدید یا اصلاً یه کار زیباتر میشه کرد و داخل فایل index.html یه قالب ساده طراحی کنید و به سایت اصلی لینک بدید یا حتی اگه از ظاهر ارور nginx خوشتون میاد کد زیر رو داخل سورس index.html بذارید.
کد:
<html>
<head><title>403 Forbidden</title></head>
<body>
<center><h1>403 Forbidden</h1></center>
<hr><center>nginx</center>
</body>
</html>

قالب تمام این ارورها قابل تغییره.

یا مثلا اینو ببین. اصلا نمیشه فهمید چیه! هر چی رو از این لینک پاک کنی بقیه ش نامفهومه! حتی لیست دایرکتوری های احتمالی رو هم نشون نمیده به ما یه دایرکتوری w فقط میبینیم! که هیچی نیست ! من دنبال ساخت همچین چیزی هستم! اینو باید چیکار کنم؟
گفتم که قالب پیش فرض تمام ارورها قابل تغییره. اگه مدیریت هاستینگ نصب باشه، به راحتی میشه قالب هر اروری رو تغییر داد و بدون مدیریت هاستینگ هم باید دستی داخل فایل کانفیگ وب سرور، تغییر ایجاد کنید. نمونه راحتش هم اینه که یه فایل متنی خالی با نام index.html بسازید و در ریشه هر پوشه قرار بدید. ضمناً اون آدرسی که نوشتید در حال حاضر پشت کلودفلره. اینجوری نیست که وقتی چیزی دیده نشه، دیگه نشه فهمید وب سرور چیه!

بعد اصلا چه دلیلی داشته طرف روی ساب دامنه فایل هاشو ریخته؟؟؟ اینا رو نمیفهمم چی پشتشه!
هیچی پشتش نیست! این کار رو کرده که اگه فیلی شد(!) شاید کل ساب دامین فیل نشه تا بتونه بدون خرید دامنه دیگه، با یه تغییر نام ساب دامین، به کارش ادامه بده.

سوال اخر اینه بعد اینکه اگر من بخوام اسم دامنه ای که در سرور دومم که فایلها روش هست، مخفی بشه و اصلا نشه آی پیش رو پیدا کرد. چه کاری میتونم بکنم؟ باید برم پشت cloudflare؟ پیشنهاد چیه؟
بله، میتونید از کلودفیلر استفاده کنید. البته بازم میشه ip رو بدست آورد، فقط کمی مشکل تره.

در نهایت اگه تعداد فایل هاتون کمه، اینقدر خودتون رو اذیت نکنید! یه دامنه جدید بگیرید و روی هاست اصلی تون اضافه کنید و فایل هاتون روش آپلود کنید.

Last edited:

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
سلام دوستان
من دنبال راه اندازی یه وب سایت یا هر چیزی هستیم که با ایجا ترافیک send در دیتاسنتر بتونه برام درآمد زایی کنه...
اول بگم که من شاید سخت ترین قسمت اینکار یعنی داشتن سرور های خوب و هزینه پهنای باند و ..رو هیچ مشکلی ندارم! داخل ۲ تا دیتاسنتر در ایران کلی سرور دارم فیزیکی ! و کلا این قسمت قضیه برام حل شده س!!‌ نیرو هم بخوام میتونم N تا استخدام کنم برای این داستان...الان فقط دنبال یه ایده خاصم....هدفم هم اینه که تولید محتوا کنم....و با ترافیکی که ایجاد میکنم برام پول ساز بشه...حالا گرفتن تبلیغات بعد از بزرگ شدن اون یه بخش دیگه ای از درآمد هست که فعلا اصلا کاری بهش نداریم...بیشتر همون ایجاد ترافیک سند و گرفتن پول ایجاد سند و ترافیک هست..
خب راه های زیادی هست که خیلیا قبلا رفتن و خیلیا گنده شدن! مثل :
سایت های دانلود نرم افزار : سافت ۹۸ و بقیه!
سایت های دانلود فیلم : تاینی و دیبا و هزار تا سایت کوچیک و بزرگ! که با ریسک چیلترینگ و اینا هم همراه هست! الانم که جدیدا خیلیا در بستر تلگرام اینکار رو میکنن راحت!که البته براشون درآمدی نداره جز تبلیغاتی که داخل همون تلگرام یا اینستاگرامشون میگیرن! که البته خیلی از این سایت های معروف فیلم قید این داستان رو در ایران زدن و سروری که فایل هاشون روش هست هم ایران نیست و بیشتر دارن روی پنل های vip‌و تبلیغات پول درمیارن که مد نظر من نیست! چون نمیخوان چسکی پول دربیارم...اینا خورده ریزه این پولا...
یا سایت های دانلود دیگه! دانلود هر چی! انیمه...بازی موبایل...و ....
من نمیخوام دنباله روی اینا باشم و برم مثلا یه همچین سایت هایی از اول بزنم...

یه مدت به یه سایت جامع فکر میکردم..مثل سایت های warez روسی...یعنی شما میری داخل سایت دیگه همه چی هست! فیلم..نرم افزار...موبایل...بازی...سریال...همه چی! همه داخل یه سایت هست!
ولی نمیدونم توی ایران بگیره این یا نه....
به خاطر قسمت فیلم و سریالش هم صد در صد لینک ها هر چند وقت یه بار چلیتر خواهند شد! فقط ترس من اینه که یه زمانی نخوان مثل داستان تاینی و ...بریزن کلا جمع کنن داستانو! اینکه شما فقط چیلتر بشی خب دور زدنش راحته...سریع یه دامنه اجق وجق دیگه ثبت میکنی و لینک ها عوض میشن...ولی اگه یه زمانی بخوان تصمیم بگیرن ..بگیر و ببند راه بندازن داستان میشه! من نمیدونم آیا به استرسش می ارزه که فیلم و...رو هم بیارم وسط کار ..یا نه حذفش کنم...اگه حذف کنم. یه بخش مهمی از ترافیک رو از دست میدم چون این روزا با بالا رفتن سرعت اینترنت در ایران خب ملت فیلم زیاد دانلود میکنن اگه بخوام این بخش رو بیخیال شم..فقط میمونه چیزایی که سایتایی مثل پی سی دانلود و سافت ۹۸ هم دارن و من نمیخوام دنبال اونا برم! من میخوام یه چیز خاص تر باشم!
کسی نظری چیزی داره در این رابطه؟؟؟
کسی ایده ای هم داره که نمیتونه اینجا مطرح کنه پیام خصوصی بده شاید بتونیم همکاری کنیم!

مدرن ویلا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام ممنون میشم برای لینک سازی برای سایت مدرن ویلا چند انجمن تخصصی در حیطه طراحی و معماری به من معرفی کنید.

داش ممد

Registered User
لایک‌ها
221
ببینید رک بگم من میخوام مثل سایت های دانلود فیلم عمل کنم حالا چجوری؟

طی تحقیقی که کردم در اکثر سایت های دانلود فیلم. اینا معمولا ..اکثرا دو تا سرور دارن. یکی که معمولا هم داخل ایرانه و روش سایتشون هست! که خب روش تولیدمحتوا کردن...عکس پوستر فیلما رو گذاشتن و بقیه موارد! یعنی اون چیزی که end user در ظاهر می بینه! من اصلا با این قسمتش و این سرور کاری ندارم. اینو خودم در جریانم! باید روی همچین سروری یه وب سرور نصب بشه و روش سایت بالا بیاد! حالا میتونه به قول شما cpanel باشه میتونه پلسک باشه..ورد پرس و....اصلا به این سرور هیچ کاری نداریم.

و امادومین سرور این سایت ها:
موقعی متوجه شدم دو تا سرور دارن که آی پی سایت یه چیزه...اون لینک دانلودی که برای فیلم میذارن دامنه ش فرق داره و آی پی اون یه چیز دیگه س! و کاملا مشخصه که روی همون سروری که وب سایتشون هست فیلم هاشون اونجا نیست. حالا دقیق نمیدونم چرا اینکار رو کردن ولی حدس میزنم به خاطر چیلترینگ باشه...چون معمولا این وب سایته چلیتر میشه و میخوان که اون سرور فیلما چیلتر نشه و بدون چیز شکن حداقل دانلود ملت انجام بشه...بعد میان حالا برای چیلترینگ سایتشون همون اضافه کردن عدد به دامنه و ...رو انجام میدن که هر روز یه آدرس جنریت بشه که اونم کاری باهاش نداریم/ خیلیاشون هم اینکار رو نمیکنن و براشون مهم نیست.

اما من با این سرور دومیه کار دارم...فعلا میخوام همچین سروری رو بیارم بالا...داخلش فیلم بذارم بعد لینک دانلود generate کنم...بدم اصلا به چه میدونم..دوستام! حتما فعلا اصلا فکر اون سرور اولی و وب سایت و محتوا نیستم و اصلا شایدم راه نندازم...کاری اصلا به اونش ندارم..

فقط من میخوام این سرور دومی حتی الامکان لینوکسی باشه...چون دیدم اکثر این سایتای دانلود فیلم این سرور دومیه که فیلم ها روش هست لینوکسیه....چون وقتی دامنه رو میزنم همین مثل این لینکی که بالا گذاشتم nginx میاد بالا....میخوام بدونم معمولا اکثرا چیکار میکنن روی این سرور دوم...که میزبان فیلم هاشون هست...چی بالا میارن سرویسش رو...اینجا هم یعنی پلسک و سی پنل یا دایرکت ادمین نصب میکنن ؟ یعنی بازم هاستینگ؟ و فیلم ها رو در دایرکتوری ها میریزن ؟ چون قرار نیست وب سایتی اینجا بالا بیاد! فقط یه چیزی میخوایم که قابلیت ایجاد فولدر و پوشه داشته باشه و بشه راحت فیلم ها رو دسته بندی کرد و بعد هم لینک مستقیم هر فیلم رو برداریم همین! میدونم به هر حال وب سرور نیازه فقط میخواستم ببینم کسی میدونه اینا معمولا روی این سرور دانلودشون چی میارن بالا؟ اینجا هم مثل سرور اول یه سرویس هاستینگ نصب میکنن؟

من میخوام بدونم اینایی که سرورشون لینوکسیه و فیلمهاشون اونجاست...بازم معمولا میان یه هاستینگ مثل پلسک و سی پنل و...نصب میکنن؟ که خب موتور وب سرور میتونه nginx باشه میتونه آپاچی باشه و ...که معمولا nginx هست در این سرور های فیلم.

سوال دومم هم راجع به دامنه ای هست که برای این سرور دانلودشون میرن ثبت میکنن که معمولا هم یه حوزه ارزون انتخاب میکنن مثل pw یا gob که برای کشور های افریقایی هست که ارزونه و......یکیشون مثل این مشخصه که ftp ساده س و ویندوز هست و هیچ هاستینگی هم طرف نرفته نصب کنه و روی همون iis احتمالا بالا اورده می بینی که حتی قابلیت index رو هم باز نذاشته و من همه فیلماشو دارم میبینم.

ولی من دنبال همچین چیزی هستم :

ببینید این لینک مستقیم فیلم هست:

ولی وقتی میخوایم به دایرکتوری ها برسیم و میایم قسمتی از لینک رو پاک میکنیم...:

به ارور nginx لینوکس برخورد میکنیم..مشخصه سرور طرف دیگه ویندوزی نیست و index رو هم غیر فعال کرده...

یا مثلا اینو ببین :

اصلا نمیشه فهمید چیه! هر چی رو از این لینک پاک کنی بقیه ش نامفهومه! حتی لیست دایرکتوری های احتمالی رو هم نشون نمیده به ما یه دایرکتوری w فقط میبینیم! که هیچی نیست ! ولی فیلم دانلود میشه! من دنبال ساخت همچین چیزی هستم! اینو باید چیکار کنم؟ بعد اصلا چه دلیلی داشته طرف روی ساب دامنه فیلماشو ریخته؟؟؟ چرا روی همون dlgram.ml نریخته؟ اینا رو نمیفهمم چی پشتشه!

سوال اخر اینه بعد اینکه اگر من بخوام اسم دامنه ای که در سرور دومم که فیلما روش هست به طور مثال همین :
lionsdl.pw
مخفی بشه و اصلا نشه آی پیش رو پیدا کرد ( به راحتی! چون معمولا کمیته مصادیق احمق تر از ایناس ) چه کاری میتونم بکنم؟ باید برم پشت cloudflare ؟ پیشنهادچیه؟
درواقع رک بگم نمیخوام لینک هام چیلتر بشه. سایت اصلیم که محتوا هست چیلتر بشه مهم نیست برام..اصلا شاید راه هم نندازم!
راه حلی داره؟
بیا تلگرام ، drpcc بهم پیام بده ، ساده بهت بگم چیه اینا ، اصلا چیز خاصی نیست .

بالا