برگزیده های پرشین تولز

این همه امکانات در میدان مروارید بحرین از کجا؟!

mehdi_08

Registered User
لایک‌ها
82
امکانات معترضان بحرین که مدت زیادی در میدان مروارید منامه اعتصام کرده بودند
1.jpg

1%20%282%29.jpg

1%20%283%29.jpg

1%20%284%29.jpg

1%20%285%29.jpg

1%20%286%29.jpg

1%20%287%29.jpg

1%20%288%29.jpg

1%20%2810%29.jpg

1%20%2811%29.jpg

1%20%2812%29.jpg

1%20%2813%29.jpg

1%20%2815%29.jpg

1%20%2816%29.jpg

http://mehdi360.ir/post/155

Chuck N00b

Registered User
لایک‌ها
244
کباب و نوشابه بده، نفت تحویل بگیر. معامله ی خوبیه.

Mohsen Khan

Registered User
لایک‌ها
299
جشن سال نو و پارتی دارن ؟

mehdi_08

Registered User
لایک‌ها
82
نه اینا اعتصاب دارن می کنن
حتی تو یه سری عکس هایی که از تی وی خودمون پخش شد ماهواره هم برده بودن با خودشون

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
1. از كجا معلومه اين اون ميدونه ؟
2. شايد اينا عكساي سال قبل يا جشن هاي قبلي باشه ؟
3. اون عكسش دوم از بالا مرده چقدر شبيه بازيگر ايراني "بهزاد فراهاني" هست
4. فـــــــــــــــــك كن عربي كه با دشداشه سوسيس سرخ بكنه سوسيس آمريكايي و در دستان عرب

حسن ياور

Registered User
لایک‌ها
1,263
ببینهمه چیشون به آدمیزاد می مونه
من هم هی می رم اعتراض می کنم غیر صاندیص هیچی گیرم نمیاد

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
وقتی بدونی چی می خوای اینجوری میشه دیگه. کاش ما هم یاد بگیریم.

Chuck N00b

Registered User
لایک‌ها
244
وقتی بدونی چی می خوای اینجوری میشه دیگه. کاش ما هم یاد بگیریم.

ما میدونیم چی میخوایم. ما میخوایم موسسه های آمریکایی وارد کشور ما شن و تمامی شرکتهای مستقل ایرانی رو تحت شعاع بگیرن، همینطور نفت ایران رو. ولی این وسط به ما آزادی بدن. تحلیل ما از آزادی چیه؟ الکل، مقاربه، موسیفی و حقوق مساوی زن و مرد. که البته راههای راحتتری برای رسیدن به این امور هست -- مثلا انجام دادن این امور -- بعبارتی تیپا زدن به آموزه های احمقانه ی والدینمون. اما متاسفانه راهِ سخت برگزیده شده (یا برامون برگزیده شده؟) و میخوایم آزادیهای اساسی رو به قیمت پا زدن بر اساسِ صحیح بدست بیاریم، عوضِ دور انداختن اساسهایِ غیرصحیح.

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
ما میدونیم چی میخوایم. ما میخوایم موسسه های آمریکایی وارد کشور ما شن و تمامی شرکتهای مستقل ایرانی رو تحت شعاع بگیرن، همینطور نفت ایران رو. ولی این وسط به ما آزادی بدن. تحلیل ما از آزادی چیه؟ الکل، مقاربه، موسیفی و حقوق مساوی زن و مرد. که البته راههای راحتتری برای رسیدن به این امور هست -- مثلا انجام دادن این امور -- بعبارتی تیپا زدن به آموزه های احمقانه ی والدینمون. اما متاسفانه راهِ سخت برگزیده شده (یا برامون برگزیده شده؟) و میخوایم آزادیهای اساسی رو به قیمت پا زدن بر اساسِ صحیح بدست بیاریم، عوضِ دور انداختن اساسهایِ غیرصحیح.
اول دایره این "ما"یی که تعریف کردید را مشخص کنید تا بریم سراغ ادامه بحث!

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
این عکس ها رو تو بالاترین دیدم ، اون سایت اسلام چی چی گذاشته بود ! دروغ بود

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
منظور من از ما در کل افراد ناراضی ای هستند که زیر 30 سال و بالای 16 سال سن دارند.
هر وقت یاد گرفتی که برای چند میلیون آدم احکام شکمی کلی صادر نکنی بیا با هم بحث کنیم:)

Mohsen Khan

Registered User
لایک‌ها
299
مسلما اقتضای سن 16 تا 30 سال این مسایل هست
و در وجود هر انسانی نهفته است

اما این افراد فقط به این مسایل نیاز دارن
یا به کار ، مسکن ، ازدواج ، آینده اقتصادی مطمئن ، بیمه و خدمات پزشکی مناسب و ... بیشتر نیاز دارن ؟

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
1445 سال پیش هم یک عربِ بدوی احکام شکمی و کلی برای افرادی صادر کرد و الان 1.8 میلیارد نفر پیرو اون احکام هستن. این مهم نیست که من چگونه دارم چیزی رو میگم، مهم اینجاست که من دارم برای کی، این چیزها رو میگم. من 800 مگابایت فیلمِ تظاهرات "جنبش سبز" رو دیدم، ولی متوجه شدم این افراد ایدئولوژی ندارن. وقتی میری توی خیابون انقلاب کنی شخص خاصی رو مد نظر قرار میدی. این انقلاب به اصطلاح شما "شکمی" هست. هر انقلابی، یا اصلاحی که بر پایه ی اسلام باشه، به شکست منجر میشه. پدر و مادران ما اکثرا احمق هستند و برای زندگی مدرن و پیشرفت مناسب نیستن. نمیشه پدر و مادرها رو کشت، اما میشه اندیشه هاشون رو در ذهنمون محو کرد. برید بیرون، جنس مخالفتون رو ببوسید، باده در بادیه بنوشید و مخالفین این امر رو به چاه وِیل بیندازید، چون با این سیرِ امور، باحتمال زیاد هم دنیاتون جهنمه هم آخرتتون.
دوست عزیز مشکل من با تعمیم نظراتتون به کل معترضین هست. انکار نمی کنم که درصد بالایی از کسایی که اومدن تو خیابون نمی دونستن چی می خوان یا آرمانهاشون خیلی سطحی بود (فرق ما به مردمی که مثلا تو مصر یا تونس حکومتشون را ساقط کردن تو همین درصد بالاست. چون اونا آزادی اجتماعی داشتن و روابط بین المللی زیاد داشتن و ما نداریم)، ولی هستند کسانی که با دید و فکر باز به این امید میان که به به قول شما ایده آل ها و هدف های والا و کلانی که دارن برسن. و صد البته همین تعداد هرچند معدود هم باشن ولی خیلی کارها می تونن بکنن.

Chuck N00b

Registered User
لایک‌ها
244
این بنده خدا کمونیسته :))

جونم؟ اصلا معنی این کلمه رو میدونید؟ بعدش هم من چرا باید طرفدار یک سیستم شکست خورده باشم؟ چیزی که من دارم میگم اینه که جوونها میخوان سریع به لقاء برسن، میرن با لیسانس مکانیک از دانشگاه غیر انتفاعی شهید تفقد، در 23-24 سالگی زن میگیرن و داد و بیداد میکنن که چرا قصرِ نوتینگهام رو پست قباله مون ننداختن. من میگم آزادی جنسی به وجود بیارید، و وقتی تونستید ازدواج کنید. همین.

دوست عزیز مشکل من با تعمیم نظراتتون به کل معترضین هست. انکار نمی کنم که درصد بالایی از کسایی که اومدن تو خیابون نمی دونستن چی می خوان یا آرمانهاشون خیلی سطحی بود (فرق ما به مردمی که مثلا تو مصر یا تونس حکومتشون را ساقط کردن تو همین درصد بالاست. چون اونا آزادی اجتماعی داشتن و ما نداریم)، ولی هستند کسانی که با دید و فکر باز به این امید میان که به به قول شما ایده آل ها و هدف های والا و کلانی که دارن برسن. و صد البته همین تعداد هرچند معدود هم باشن ولی خیلی کارها می تونن بکنن.

منهم گفتم، من با طرفداران جنبش سبز آشنایم و میدونم ایدئولوژی ندارند که هیچ، نمیدونن چی هست. درضمن من رو نخندونید. مصر و تونس آزادی اجتماعی داشتن؟ مصر؟ تونس؟ کشورهایی با اقتصاد شکست خورده و میزان تجاور و دزدی بسیار بالا؟

Last edited:

parsaweb

Registered User
لایک‌ها
7,758
حیف که تخریبش کردن واگرنه میرفتیم یه اعتصابی هم ما میکردیم

Captain Sparrow

Registered User
لایک‌ها
642
1445 سال پیش هم یک عربِ بدوی احکام شکمی و کلی برای افرادی صادر کرد و الان 1.8 میلیارد نفر پیرو اون احکام هستن. این مهم نیست که من چگونه دارم چیزی رو میگم، مهم اینجاست که من دارم برای کی، این چیزها رو میگم. من 800 مگابایت فیلمِ تظاهرات "جنبش سبز" رو دیدم، ولی متوجه شدم این افراد ایدئولوژی ندارن. وقتی میری توی خیابون انقلاب کنی شخص خاصی رو مد نظر قرارمیدی. این انقلاب به اصطلاح شما "شکمی" هست. هر انقلابی، یا اصلاحی که بر پایه ی اسلام باشه، به شکست منجر میشه. پدر و مادران ما اکثرا احمق هستند و برای زندگی مدرن و پیشرفت مناسب نیستن. نمیشه پدر و مادرها رو کشت، اما میشه اندیشه هاشون رو در ذهنمون محو کرد. برید بیرون، جنس مخالفتون رو ببوسید، باده در بادیه بنوشید و مخالفین این امر رو به چاه وِیل بیندازید، چون با این سیرِ امور، باحتمال زیاد هم دنیاتون جهنمه هم آخرتتون.

ازدواج که گفتم، بره گمشه. مسکن هم هر شخصی که شاغل باشه تا 35 سالگی میتونه جور کنه، اون زمان وقت ازدواجشه. اما قبل از ازدواج هم میشه دوست داشت، درسته نه؟ آینده ی اقتصادی هم با کورپوریشنیسم درست میشه. بیمه ی خدمات پزشکی هم خوبه. من که قرصهای روانپزشکم رو همواره زیر قیمت میگیرم.

یه ضرب المثلی بود می گفت کافر همه رو هم کیش خود ...

جونم؟ اصلا معنی این کلمه رو میدونید؟ بعدش هم من چرا باید طرفدار یک سیستم شکست خورده باشم؟ چیزی که من دارم میگم اینه که جوونها میخوان سریع به لقاء برسن، میرن با لیسانس مکانیک از دانشگاه غیر انتفاعی شهید تفقد، در 23-24 سالگی زن میگیرن و داد و بیداد میکنن که چرا قصرِ نوتینگهام رو پست قباله مون ننداختن. من میگم آزادی جنسی به وجود بیارید، و وقتی تونستید ازدواج کنید. همین.

فهمیدم مشکلتون چیه !!

Last edited:

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189

منهم گفتم، من با طرفداران جنبش سبز آشنایم و میدونم ایدئولوژی ندارند که هیچ، نمیدونن چی هست. درضمن من رو نخندونید. مصر و تونس آزادی اجتماعی داشتن؟ مصر؟ تونس؟ کشورهایی با اقتصاد شکست خورده و میزان تجاور و دزدی بسیار بالا؟
آزادی پوشش و روابط جن30، مشروب، ماهواره، اینترنت بدون محدودیت، توریست های غربی زیادی که به کشورشون میومدن؛ اینا به نظر شما کافی نیست؟

Chuck N00b

Registered User
لایک‌ها
244
یه ضرب المثلی بود می گفت کافر همه رو هم کیش خود ...

فهمیدم مشکلتون چیه !!

من هنوز 18 سالمه برادر، و علوم کامپیوتر خواهم خوند. اگر به شما توهین شد، عذر میخوام ولی حقیقته. پدران (من فعلا پدر ندارم) بچه هاشون رو مجبور میکنن که در رشته های "نوندار" تحصیل کنن، چرا؟ زن بگیرن. همین مشکل رو حذف کنیم تمام مشکلات حذف میشه.

آزادی پوشش و روابط جن30، مشروب، ماهواره، اینترنت بدون محدودیت، توریست های غربی زیادی که به کشورشون میومدن؛ اینا به نظر شما کافی نیست؟

گفتم مشکل اصلی مصریها اقتصاد بد بود. و آزادی هم داشتن، ولی اکثرا مسلمون و سِرتِق هستن. میتونید آمار تجاوز رو چک کنید. وگرنه Rave Party هم در مصر راه مینداختن.

بالا