برگزیده های پرشین تولز

این چه بانکی هست؟

GFX

Registered User
لایک‌ها
747
https://ginv.com

این سایت یه شرکت HYIP / هرمی و کلاه برداری مثل پالینوره www.plninterest.com که با کمک چند تا از سر کرده های پالینور بالا اومده.

این نوع سایت ها هیچ گونه خروجی بانکی ندارند و فقط از طریق گرفتن عضو و بدبخت کردن چند نفر دیگه اصل سرمایه خودتو بهت بر میگردونن. اگر احساس کنن که کلاهبردار خوبی میتونی بشی بهت یه سودی هم میدن که بتونی E-point های الکترونیکیشون رو که با زدن یه دکمه به وجود میان براشون نقد کنی.

اگر برای چند نفر هم میبینی که مثلا به حساب بانکی واریز کردن برای اینه که اونا به چندصد نفر اینو نشون بدن و کارشون ادامه پیدا کنه.

من با BBB و دفتر مبارزه با شرکت های هرمی FBI تو لس انجلس تماس میگیرم و این موضوع رو بهشون اطلاع میدم.
و مطمئن باش united State رو دقیقا مثل پالینور از رو سایتشون بر میدارن.

این سایت رو هم مطالعه کن : www.investefsha.com

به عنوان یه دوست بهت توصیه میکنم خودتو سریع از این نوع سیستم ها بکشی بیرون وگرنا جز خودت ، خانواده، دوستان و ... رو بدبخت میکنی.

من دهها هزار دلار E-point ( عدد های بی ارزش ) تو پالینور دارم .من چند تا Business با اعتبارات و ... تو موسسات اعتباری و بزرگترین بانک های امریکا ( Bank of america, Wells fargo and ... ) دارم و توی چند تا کشور اروپایی هم حساب بانکی دارم. بهت قول میدم این شرکت ها هیچ خروجی بانکی ندارن و در نهایت بهت میگن که برو نفر بیار تا پولتو پس بگیری.

من با ورود به این شرکت ها بزرگترین اشتباه زندگیمو کردم و باعث شدم خانواده و دوستام بیشتر از صد هزار دلار رو از دست بدن.

از مدیران PT هم درخواست دارم یه قسمتی رو برای شرکت های هرمی ایجاد کنن . رنکینگ PT بالا هست و معمولا روی صفحه ی اول گوگل بالا میاد و میتونه یه اطلاع رسانی کاملی باشه برای مبارزه با اینگونه شرکت ها.
بقیه هم این اطلاعات رو تایید میکنند؟

shoppars

Registered User
لایک‌ها
0
يه بنده خدايی گفته 25000$ پولشو از این شرکت نقد کنيم
همه کارهای اداريشم شده
دفترشون نزديک خودمونه و تا 10 روز ديگه معلوم میشه کلاهبردار هستند يا نه!
البته خبر بد اینه که تلفناشون فعلا میره رو فکس:(

gsm

Registered User
لایک‌ها
6
يه بنده خدايی گفته 25000$ پولشو از این شرکت نقد کنيم
همه کارهای اداريشم شده
دفترشون نزديک خودمونه و تا 10 روز ديگه معلوم میشه کلاهبردار هستند يا نه!
البته خبر بد اینه که تلفناشون فعلا میره رو فکس:(

دقیقا همین شرکت gnv یا fsg سابق بود؟که کار هاش رو انجام دادید!؟

gsm

Registered User
لایک‌ها
6
یکی از دوستان عزیز؛به بنده گفتند که اگه مستر کارت بگیرم(هزینه اش نزدیک به 200 تومن) کلیه فیلد های عکس اول رو میتونم با مشخصاتی که مستر کارت بهم میده ؛پر کنم!

کسی اطلاعاتی در این زمینه داره؟

rin9mast3r

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
1
یکی از دوستان عزیز؛به بنده گفتند که اگه مستر کارت بگیرم(هزینه اش نزدیک به 200 تومن) کلیه فیلد های عکس اول رو میتونم با مشخصاتی که مستر کارت بهم میده ؛پر کنم!

کسی اطلاعاتی در این زمینه داره؟
مسترکارت دارای حساب بانکی این مشخصات رو داره ! اما مهم اینه که آیا این سایت خروجی از طریق بانک داره یا نه !
بهتره فعلا منتظر بمونید ببینید بقیه دوستان دریافتی خواهند داشت یا خیر.

بالا