برگزیده های پرشین تولز

ای .ان.تی.ماتریکس بی نظیرترین سایت زیرمجموعه حتما ببیند

وضعیت
موضوع بسته شده است.

princekin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام به همه دوستان با توجه به اینکه در مورد این سایت تاپیک زیاد زده شده من فقط به چگونگی پرداخت پورسانتهای این سایت در پلانهای مختلف اشاره میکنم

1 - پلان کربن حق عضویت 1دلار

level_carbon.gif
total_carbon.gif

2 - پلان برنزی حق عضویت 5 دلار

level_bronze.gif
total_bronze.gif

3 - پلان نقره ای حق عضویت 20 دلار

level_silver.gif
total_silver.gif

4 - پلان طلایی حق عضویت 200 دلار

level_gold.gif
total_gold.gif

برای دیدن توضیحات تکمیلی و دیدن لیست افراد زیرمجموعه به سایت خانه طلایی مراجعه نمایید.

parisa61

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام دوستان :
سایت intmatrix واقعا سایت بینظیری برای زیر مجموعه گیری می باشد . ما بصورت گروهی کار می کنیم . پس شما نیز به گروه ما بپیوندید و با ما کار کنید زیرا ما برای پیدا کردن زیر مجموعه شما را یاری میدهیم .

گروه ما در حال راه اندازی یک سایت در مورد intmatrix به 12 زبان زنده ی دنیا میباشد . پس هر چه زودتر شما نیز به ما بپیوندید تا سرگروه دیگران باشید .​

babak azad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ازین نوع سایتها هر بچه ای از مامانش قهر کنه میتونه بزنه تازه اگه قهر نکنه هم میتونه بزنه.

سایت باید یونیک باشه یعنی وقتی میاد میگه ما بهترین نتورکیم و سایتشو نشون میده تا آدم میبینه به یاد اسکری÷تی که خودش رو لوکال نصب کرده و باش گل یا ÷وچ بازی میکنه نیفته

:blink:

princekin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از babak azad :
ازین نوع سایتها هر بچه ای از مامانش قهر کنه میتونه بزنه تازه اگه قهر نکنه هم میتونه بزنه.

سایت باید یونیک باشه یعنی وقتی میاد میگه ما بهترین نتورکیم و سایتشو نشون میده تا آدم میبینه به یاد اسکری÷تی که خودش رو لوکال نصب کرده و باش گل یا ÷وچ بازی میکنه نیفته

:blink:

به نظر من کار بسیار زشت و ناپسندی که کسی برای اینکه سایتی رو که خودش توش عضو هست تبلیغ کنه و بگه بهتره اینگونه در مورد یک سایت دیگه صحبت کنه

اگر دلیلی دارید برای اینکه این سایت اشکال داره بفرمایید وگرنه صرف این حرف شما توهین به من و سایر دوستانی هست که در این سایت عضو هستیم

خود من در چندین جا ایمپاوریسم رو رد کردم اما دلیل در مورد نحوه پورسانتش اوردم شما هم اگر به نوع پورسانت دهی این سایت اشکالی وارد می نمایید بفرمایید وگرنه این حرف شما خیلی بچه گانه است

در مورد دو سایتی که در امضاء شما هست یکی از نظر طراحی بسیار ضعیف و به یک کار بسیار بسیار بچه گانه برای موجه نشان دادن خودش تعدادی تعریف از خودش را در زیر صفحه آورده که می تواند کار خود ادمین سایت باشد نگید نه .
در مورد دیگری شما فقط به نحوه پورسانت دهی توجه کنید (گلدن پرس) شما 10 دلار میدهید و به ازای هر زیرمجموعه 10 دلار به شما میدهد کدام آدم عاقلی چنین پورسانتدهی را قبول می کند جز اینکه ..........

princekin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به عقیده من این بهترین نتورکیه که تا حالا دیدم و پورسانتدهیش در تمامی پلان بسیار عالیه

پیشرفت این سایت هم بسیار عالی است

من تبلیغ این سایت در حدود 15 یا 17 فروم خارجی دیدم خواستید لینکهاش رو هم میذارم شما هم ببینید

و این نشان دهنده رشد خوب این سایت در همه جا می باشد.:eek: :blink: :rolleyes:

marabeboos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پلن این سیستم یه مشکلی داره اونم اینه که ماتریسی هستش یعنی برای اینکه به درآمد قابل قبولی برسی باید خیلی تعداد زیر مجموعه هات زیاد باشن و همه ما می دونیم که این غیر ممکن هست. مثلا محاسبه پورسانت تا مرحله 20 به معنی اینه که باید جمعیت جهان حدود 1000 برابر الان باشه و همه عضو بشن تا شما چنین درآمدی داشته باشید
من فکر میکنم محاسبه پورسانت از مرحله 9 به بعد بیهوده هست. تازه اگر تمام شاخه ها متقارن پیش بره یعنی همه 4 نفر کار کنن و همینطور بقیه شما با عضویت حدود 262000 نفر به درآمد 65000 دلار خواهید رسید (پلان برنزی)
در واقع سایت خواسته با این کار نشون بده که درآمد تو این سایت خیلی زیاده ولی اصلا اینطوری نیست

princekin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از marabeboos :
پلن این سیستم یه مشکلی داره اونم اینه که ماتریسی هستش یعنی برای اینکه به درآمد قابل قبولی برسی باید خیلی تعداد زیر مجموعه هات زیاد باشن و همه ما می دونیم که این غیر ممکن هست. مثلا محاسبه پورسانت تا مرحله 20 به معنی اینه که باید جمعیت جهان حدود 1000 برابر الان باشه و همه عضو بشن تا شما چنین درآمدی داشته باشید
من فکر میکنم محاسبه پورسانت از مرحله 9 به بعد بیهوده هست. تازه اگر تمام شاخه ها متقارن پیش بره یعنی همه 4 نفر کار کنن و همینطور بقیه شما با عضویت حدود 262000 نفر به درآمد 65000 دلار خواهید رسید (پلان برنزی)
در واقع سایت خواسته با این کار نشون بده که درآمد تو این سایت خیلی زیاده ولی اصلا اینطوری نیست

1 غلط 19
حرف شما کاملا درسته ولی باید به یک نکته دیگر نیز توجه کنید و آن اینست که شما در سایر سایتها باید تعادل ایجاد کنید و تازه بازهم تعداد رده ها کم است در آنهایی هم نظیر گلدن اکسز که تعادل نمیخواهد فقط 5 رده پورسانت میدن و در برخی مانند پرنس کین چون فقط دو نفر زیرمجموعه شما میشوند بنابراین رشد شاخه های شما را با کمی کندی مواجه می کند
بنابراین در مقایسه این سایت با دیگران متوجه میشوید که این سایت با قرار دادن 20 رده پورسانتدهی به شما این امکان را می دهد تا پورسانت بیشتری را بدست بیاورید
به عنوان مثال من در پرنس کین اگر درست یادم باشد چیزی در حدود 30 زیرمجموعه دارم که فقط چیز در حدود 13 دلار به من برگردونده
اما در پلان نقره ای ماتریکس زمانی که 4 زیرمجموعه اول را کسب کردم 12 دلار گرفتم ( در پرنس کین حق عضویت 10 دلار و در نقره ای ماتریکس 20 دلار ) و زمانی که 20 نفر زیرمجموعه داشتم 4 نفر در رده اول 6 در رده دوم و 4 در رده سوم و 3 در رده چهارم و 3 نفر هم در رده پنجم عایدی من 34 دلار بوده بنابراین متوجه میشوید که علیرغم اشکال صحیح شما درآمدزایی این سایت نسبت به سایرین بیشتر است

marabeboos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حق با شماست ولی اولا پیدا کردن 4 نفر کار مشکلی هست در حالیکه در سیستم های باینری شما تنها به 2 نفر نیاز دارید. از طرفی سیستم های که دارای ساختار بینهایت هستند یعنی تعداد لول ها در آنها اهمیتی ندارد از روش تقارن برای پورسانت دادن استفاده میکنند. این روش بر خلاف ظاهرش که سخت تر به نظر میرسد احتمال سود دهی بالاتری دارد چون توی سیستمهای باینری هیچ کس به امید بالاسریش نمی مونه و میدونه اگه خودش فعال نباشه پولی هم در نمیاره پس این باعث میشه کسانی که وارد سیستم میشن فعال تر باشن.

princekin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حرف شما به جهتی صحیح می باشد ولی نکته دقیق این سیستم در همین جا است که به دلیل عدم نیاز به تقارن شما اگر فقط یک زیرمجموعه هم داشته باشید و آن یک نفر فعال همان یک نفر برای شما کافیه لازم نیست حتما شما 4 نفر رو پیدا کنید ولی در سیستمهای که نیازمند تقارن هستند شما حتما باید 2 نفر رو پیدا کنید و لازمه پیشرفت شما پیدا کردن دو نفر فعال است در صورتی که در این سیتسم همانطور که گفتم 1 نفر کافی و اگر 2 نفر یکی فعال و دیگری غیرفعال باشند باز هم شما پورسانت خود را از طریق فرد فعال دریافت می کنید
یادم می یاد در حدود چند ماه پیش در همین فاروم یه بنده خدایی گفت که در گلدن ماین یک شاخه اش 400 نفر هستند و شاخه دیگرش غیرفعال و حاضر است دو اکانت در سمت متقارن به صورت مجانی به همراه پول به کسی بدهد که بتواند آن شاخه را فعال کند (البته دقیقا یادم نیست گلدماین بود یا ایران بین)

خوشحالم از صحبت با شما منتظر جواب شما هستم امیدوارم به یک نتیجه خوب برسیم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا