برگزیده های پرشین تولز

ای میل از طرف خدا - بدون شرح

paymanparsa

کاربر فعال موسیقی و آشپزی
کاربر فعال
لایک‌ها
237
من اصلا وجود ندارم ؛ برويد مثل آدم زندگي تان را بکنيد و اين قدر داستان و شعر درست نکنيد.

خودتان من را درست کرده ايد که کاسبي کنيد و سر همديگر را کلاه بگذاريد ، چرا پاي من را وسط مي کشيد ؟!

اگر من خدايم چرا موسي را بفرستم بگويم شنبه را تعطيل کند و عيسي را بفرستم بگويم يک شنبه را و محمد را بفرستم بگويم جمعه را ؟

چرا کاري کنم که عيسوي شرابش را در کليسا بنوشد و مسلمان به جاي شراب شلاق بخورد ؟

اگر من وجود دارم و اين قدر مهربان بودم که همه دين ها مي گويند چرا بيشتر تلفات تاريخ و جنگ ها در تاريخ با نام دين و انجام تکليف ديني و هدايت مردم و بردن مردم به بهشت صورت گرفته است ؟

اگر من خدا بودم چرا اين همه آدم کج و معوج به اسم من روي زمين خدايي مي کنند و کليد بهشت مي فروشند و يا دنيا را براي مخلوقات من (؟!) جهنم کرده اند ؟

خدايي که به عبادت محتاج باشد ، خدايي که قسم بخورد جهنمش را از نافرمانان پر مي کند ، خدايي که فقط محبان علي را به بهشت راه بدهد و بقيه پيامبرانش بشوند زرشک ، خدايي که مي گويد زمين آزمايشگاه است و آدم ها موش آزمايشگاهي و تمام آن چه که در زمين حرام کرده را در بهشت وعده مي دهد من نيستم.اصلا من نيستم.

برويد مغزتان را بکار ببريد و بيخود بي عرضگي هايتان را به اسم اين که من چيزي مي دانم که شما نمي دانيد نگذاريد.

اگر نمي توانيد از پس گردن کلفت هايتان بر بيائيد چرا پاي من را وسط مي کشيد ؟ نخير ؛ قرار نيست من در آن دنيا حساب لات و لوت هاي دنيا را برسم.

اگر عرضه داريد خودتان از خجالتشان در بيائيد و الکي خودتان را بچه مثبت هاي بي عرضه بهشت معرفي نکنيد.

يعني چي دست روي دست مي گذاريد و منتظران فلان و بهمان مي شويد.آقا جان قرار نيست کسي را بفرستم.مفهوم شد ؟

همه شماها چند ميلياردي سلول خاکستري در آن مغزهايتان داريد ، بکارش ببريد و بجاي تسبيح و استخاره انداختن ، از اين سلول ها استفاده کنيد تا فاسد نشود.

اگر در قدرت طلبي و فريبکاري روي مزرعه حيوانات را هم سفيد کرده ايد و به همه دنيا گند زده ايد چرا مي گوئيد قضا و قدر من است ؟ يعني اگه من خدا بودم اندازه مدير گوگل هم عرضه نداشتم يک دم و دستگاه درست و حسابي راه بندازم که هم کارمندش راضي باشد هم مصرف کننده اش ؟!

شما يک بار در اين گوگل Sign In کنيد تا دو هفته بس است لازم نيست روزي چند بار جلويش خم و راست بشويد و هزار خواهش و تمنا کنيد تا سرويس هايش مثل ساعت کار کند.

وضع دعا و نفرين هايتان هم از همه بدتر است !

بهتان گفته باشم که 99/99 درصد اين دعاها Spam است و اصلا در Mail Box

من ظاهر نمي شود

paymanparsa

کاربر فعال
لایک‌ها
237
تاپیک دسته گل نزدم که بره صفحه دوم ، البته فعلا:D

sia0368

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
اینو راست گفته خدا چرا برای هر دینی یه مدل احکام گزاشته؟

paymanparsa

کاربر فعال
لایک‌ها
237
اینو راست گفته خدا چرا برای هر دینی یه مدل احکام گزاشته؟
ای بابا مثل اینکه گوش نمیدی ها
خودش گفت وجود نداره چرا میپیچونی؟
گوش نمیداده

کجاش به دروغ میخوره فدات شم؟

Maz!ar

Registered User
لایک‌ها
38
ممنون دوست عزیز بابت پست مفید و جالبی که واسمون گذاشتید، انشا.. خدا آرزوتون رو زودتر برآورده کنه؛

paymanparsa

کاربر فعال
لایک‌ها
237
ممنون دوست عزیز بابت پست مفید و جالبی که واسمون گذاشتید، انشا.. خدا آرزوتون رو زودتر برآورده کنه؛

قابلتون رو نداشت ، امیدوارم خدا آرزوی شما رو هم برآورده کنه!!!!!!:)

reza 206

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
دمت جیز !خیلی باحال بود..
cool.gif

البته قبلا پراکنده خونده بودم..
خب این وسط یه گروه دارن دروغ میگن هی حرفشونو عوض می کنن...یا خدا داره دروغ میگه ، یا پیامبرهایی که ادعا کردن از جانب خدا فرستاده شدن
یه فرضیه دیگه هم وجود داره که چند خدا وجود داره و هر کدوم از این پیامبرها از جانب یهکدوم از اون ها فرستاده شدن...مثلا عیسی از طرف خدایی فرستاده شده که مشروب خوردن رو حلال میدونه و محمد از جانب اون یکی خدا که برای مشروب خوری مجازات در نظر گرفته !:lol:
فرضیه ی دیگه ای فعلا به ذهنم نمی رسه !

emad_tava

Registered User
لایک‌ها
21
فیلم clash of titan رو ببینید یه چیزایی در این مورداست...

paymanparsa

کاربر فعال
لایک‌ها
237

Blocker

Registered User
لایک‌ها
24
o_O
بلـه!

loard nothing

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خدا تشریف بردن تعطیلا وگاس . البته تو ایران که اینطوری پیداس:(

Gruman

Registered User
لایک‌ها
0
اتفاقا الان باهاش صحبت کردم ...تکذیب کرد ..گفت اینا حرفای من نیست ....گفت این آقا از خودش یه چیزایی در آورده داره به نام من به خورد خلق الله میده .... منم به عنوان پیامبر جدیدش منصوب کرد ... :happy:

بالا