برگزیده های پرشین تولز

ای پی استار !! ip star

kamran190

Registered User
لایک‌ها
1
سلام دوستان محترم :

یکی از دوستان در این باره یک توضیحی دادن که از دوستانی که اطلاعات بیشتری دارن تقاضای میکنم اطلاعات خود را در اختیار من قرار دهند . با تشکر

** در مورد سوال شما باید بگم نوعی دستگاه است البته در بازار سیاه بنام آی پی استار که کارش پاک کردن مکالمات بین شهری از قبض تلفن است ..توضیح بیشتر اینکه شما اگر خارج از شهرتون تماس بگیرید این دستگاه از لایه های امنیتی مخابرالت گذشته وتماس شما رو یک تماس معمولی داخل شهر حساب میکند ** :blink:

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
در مکالمات شهری و بین شهری و بین الملل چیزی بنام لایه امنیتی نداریم که دستگاهی برای کنار گذاشتن این لایه وجود داشته باشه.

kamran190

Registered User
لایک‌ها
1
در مکالمات شهری و بین شهری و بین الملل چیزی بنام لایه امنیتی نداریم که دستگاهی برای کنار گذاشتن این لایه وجود داشته باشه.
البته من با یکی از واردکنندگان این دستگاه رو صحبت کردم ایشون حرف ایشون رو تائئد کردند ولی طرز کارش متفاوت از گفته دوستم بود

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
این دستگاه آخری احتمالا" چیزی مثل yap jack بوده - وگرنه هیچ راهی برای دور زدن اکانتینگ وجود نداره!

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
تا 6-7 سال پیش و قبل از فراگیر شدن تلفن اینترنتی زیاد استفاده میشد. دستگاهی است که هر یک از دو سمت مکالمه باید یکی از اون رو داشته باشن. ارتباط تلفنی از طریق اینترنت انجام میشه و چون ارتباط اینترنتی با شماره تماس شهری + هزینه اینترنت کمتر از هزینه بین الملل بود خیلی صرف داشت. بعنوان مثال تلفن آمریکا دقیقه ای 600-700 تومان بود ولی اینترنت ساعتی 2000 تومان.

شماره تماس سرویس دهنده اینترنتی و User/pass رو به دستگاه میدادین. بعد یک تماس اولیه با طرف مقابلتون میگرفتین تا دستگاه اینطرف کد شناسایی خودش رو به دستگاه طرف مقابل بده و بالعکس. بعد تماس رو قطع میکردین تا دستگاه به اینترنت وصل بشه و طرف مقابلتون هم بیاد و دو دستگاه همدیگه رو پیدا کنن.

kamran190

Registered User
لایک‌ها
1
بله اما اینی که من دیدم پیشرفته تر از این هست که شما میگید اما طرز کار اولیش همین طوری است

w_ir18_ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اول از شما دوست عزیز بشدت معذرت خواهی میکنم:lol: که جوابتونو دیر دادم آخه رمز عبورم را فراموش کرده بودم ومجبور شدم دوباره ثبت نام کنم/ من همون کسی هستم که قبلا در مورد این دستگاه برای شما گفتم و یه شرح کوتاه از کار دستگاه دادم

وبرای آقای mazoolagh اینو بگم شما اخبار دیر به دستتون میرسه این تکنولوژی خیلی وقته راه افتاده (لایه امنیتی مخابرات خیلی مهمه توصیه میکنم یه سرچی در موردش بکنید .علم فرکینگ یا همون نفوذ به سیستم های تلفن و مدارات BOX که معروفترین آنها Black Boxاست.یکی از مهمترین کارهای مخابرات همین سوئیچ ها و امنیت سیستم است) ویه خواهش دارم از دوستان در مورد چیزی که نمیدونن نظر ندهند تا کسانی که سر رشته دارن تو این زمینه ها بهتر بتونن کارشونو انجام بدن

اگر خواستین من میتونم در مورد box ها وطرز کا رآنها را برای شما توضیح بدم
در مورد نظر اون یکی دوستمون که گفته بودن از کارتهای هک شده تلفن استفاده کنید/باید بگم اون سیستها یه باگ داشت که الان مخابرات جلوی این کارو گرفته واین روش قدیمی شده و خیلی کم اتفاق میوفته که کارکنه بعدشم این دوستمون با نامزدشون چه جوری تو خیابون بتونن راحت حرف بزنن

:blush:
بریم سر اصل مطلب در مورد دستگاه آی پی استار من این دستگاه رو نداشتم ولی یکی از دوستانم ازش استفاده میکرد که الان در مشهد نیست تا بتونم در موردش برای شما بیشتر سوال کنم وخبری ازش ندارم این موضوع مال دوسال پیش است که الان صددر صد کمپانی سازنده دستگاههای جدیدتری وارد بازار کرده:blink:
این دستگا از خارج از کشور وارد میشود شما باید سری به قطعات فروشی ها در مورد تلفن وسیستمهای مخابراتی سری بزنید یا از همون وارد کننده ی که گفتین سوالات خودتونو بپرسید .در مورد قیمتش یکی از دوستان مشابه همین دستگاه را حدود 70هزار تومان گفت که نمیدونم حالا صحت داشته باشه یا نه.من تاجایی که بتونم به شما دوست عزیز کمک میکنم وبرای شما این مقاله رو آماده کردم در یک وبلاگ که خودم ساختم به نشانی www.Rang-a-Rang.blogfa.com
که شما به این وبلاگ سر بزنید و زحمت ترجمه مقاله میفته گردن خودتون با تصویر است از آموزش بگیر تا طریقه نصب وتهیه کردن این دستگاه که از سایت نمایندگی پاکستان پیدا کردم--------
سازندگان این دستگاه در پاکستان وامارات نیز نمایندگی دارن که شما اگر آشنایی در این دو کشور دارین میتونه به شما کمک کنند

-
نمایی از شکل دستگاه مشابه همون دستگاه دوستم است
ipstar.gif

;)
واینم معرفی بیشترآی پی استاراز سایت نماینگی این دستگاه در پاکستان

What is IPstar?
IP Star is an amazing device that lets you make low cost internet phone calls, without using a computer.

IPStar is the best Internet Phone on the market. You can call any phone in the world, the voice quality is great, the manufacturing is excellent and the after sales service is second to none.

There are 2 versions of the IPstar available: dialup and broadband.

In Pakistan we have representatives in Karachi, Lahore, Islamabad/Rawalpindi, Peshawar and Sialkot. Internationally, we have representatives in Luanda, Angola and Dubai, UAE. If you need a demonstration before buying your IPstar or technical help with your IPstar then we are here to help you.

If you already have an IPstar and just want points, then please contact us using the form here, and we will help you out.

-----------------------:blush:

تصاویر زیر جهت آشنایی بیشتر با دستگاه آی پی استار

-
طریقه قرار گرفتن دستگاه در مدار
Help-how-ips2.gif

-
نمایی از پانل جلوی دستگاه

-
Help-how-ips3.gif

ودر آخر هم نمایی از روش اتصال به شبکه
-
Pr-ipsdiagram1.gf

-----------------:blush:
سخن آخر امیدوارم کمکی برای شما زوج جوان ایرانی کرده باشم:p
آقا کامران امروز میرم حرم امام رضا (ع) برای شما ونامزدتان دعا میکنم تا زودتر عروسیتون سر بگیره و شما دیگه نیازی نداشته باشین به نامزدتون زنگ بزنید اونور ایران وهی پول بدین به این مخابرات
:lol:[/COLOR][/B]موفق باشی آقا کامران[/COLOR]

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
در مورد اینکه اشخاص بی اطلاع اظهار نظر نکنن موافقم - همینطور افرادی که تکنولوژی قدیم رو به اسم عبور از لایه های امنیتی معرفی میکنن.

آقای wir18ir - حداقل یکبار این مطلبی رو که اینجا کپی کردی خودت بخون تا متوجه بشی این که شما میگی همون تکنولوژی yapjack مربوط به 7-8 سال پیش هست.

w_ir18_ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در مورد اینکه اشخاص بی اطلاع اظهار نظر نکنن موافقم - همینطور افرادی که تکنولوژی قدیم رو به اسم عبور از لایه های امنیتی معرفی میکنن.

آقای wir18ir - حداقل یکبار این مطلبی رو که اینجا کپی کردی خودت بخون تا متوجه بشی این که شما میگی همون تکنولوژی yapjack مربوط به 7-8 سال پیش هست.

-------------------------------------

با سلام وبا تشکر از آقای mazoolagh
منو ببخشید که شما رو ناراحت کردم:(

شما فکر کن این IP Star همون yapjack که گفتین هست هر چه شما گفتین قبول . ولی به گفته خودتون
( دستگاهی است که هر یک از دو سمت مکالمه باید یکی از اون رو داشته باشن) که در مورد Ip star اینطور نیست حالا شاید که این دو تکنولوژی کارشون مثل هم باشه ولی کمی باهم تفاوت دارند./

دستگاه Ip star را فقط کافیه یکی از دو طرف مکالمه داشته باشه(فقط کسی که میخواد قبضش کم بیاد) ونیازی نیست که هر دو نفر این دستگاه رو داشته باشن /ولی درمورد yapjack خودتون عرض کردین که باید حتما هر دو نفر داشته باشند
ولی دوست من باور کن من اینها رو تایپ کردم واز جایی کپی نزدم

----------------
:blink: حالا کاری به بقیه ماجرا ندارم فکر نکم برای دوستمون آقا کامران جالب باشه این مطالب که ما عرض کردیم
ولی یک آگهی دیدم تو سایت ایستگاه که فروشنده این نوع دستگاهاست که فکر کنم بیشتر به کار آقا کامران بیاد
---
تیتر این آگهی است : تلفن کاملا مجانی

اینم مشخصات آگهی دهنده که لازمه آقا کامران خودشون با این شخص صحبت کنند البته اگر هنوز مایل به این کار هستن
--------------------

نام: پویان کاوش
241934_bobezr_m.jpg

تلفن: 66424331 -021
آدرس: تهران م توحید خ توحید اول خ شهید طوسی پلاک 200 واحد 5

اینم لینگ این آگهی در سایت ایستگاه:
http://www.istgah.com/firekeys/kid_317/key_772/page_1/241934.html
--------------------

در آخر از همه دوستان معذرت خواهی میکنم بخصوص آقای mazoolagh که از حرف های من ناراحت شدن /منوببخشید

kamran190

Registered User
لایک‌ها
1

با سلام وبا تشکر از آقای mazoolagh
منو ببخشید که شما رو ناراحت کردم:(

شما فکر کن این IP Star همون yapjack که گفتین هست هر چه شما گفتین قبول . ولی به گفته خودتون
( دستگاهی است که هر یک از دو سمت مکالمه باید یکی از اون رو داشته باشن) که در مورد Ip star اینطور نیست حالا شاید که این دو تکنولوژی کارشون مثل هم باشه ولی کمی باهم تفاوت دارند./

دستگاه Ip star را فقط کافیه یکی از دو طرف مکالمه داشته باشه(فقط کسی که میخواد قبضش کم بیاد) ونیازی نیست که هر دو نفر این دستگاه رو داشته باشن /ولی درمورد yapjack خودتون عرض کردین که باید حتما هر دو نفر داشته باشند

----------------
:blink: حالا کاری به بقیه ماجرا ندارم فکر نکم برای دوستمون آقا کامران جالب باشه این مطالب که ما عرض کردیم
ولی یک آگهی دیدم تو سایت ایستگاه که فروشنده این نوع دستگاهاست که فکر کنم بیشتر به کار آقا کامران بیاد
---

اینم مشخصات آگهی دهنده که لازمه آقا کامران خودشون با این شخص صحبت کنند البته اگر هنوز مایل به این کار هستن
--------------------

241934_bobezr_m.jpg

تلفن: 66424331 -021

اینم لینگ این آگهی در سایت ایستگاه:
http://www.istgah.com/firekeys/kid_317/key_772/page_1/241934.html
--------------------

در آخر از همه دوستان معذرت خواهی میکنم بخصوص آقای mazoolagh که از حرف های من ناراحت شدن /منوببخشید
بله 100% حتما لازم دارم

kamran190

Registered User
لایک‌ها
1

----------------
---

با سلام و درود بی پایان به شما دوست واقعی و عزیز !
واقعا از اینکه در این برهه زمانی دوسیتان عزیزی وجود دارم بسیار خوشحالم و از این که واسه ما دعا میکنید در حرم ضامن آهو ( فدای ضریح زیبایش ) بسیار سپاسگذارم به خدا نمیدونی چقدر خوسحال شدم و از وبلاگ زیباتون که واقعا سنگ تموم گذاشتید واسه من

در مورد ip star من سوالات فراوان کردم و در مورد ip phone و جواب های بیشمار فهمیدم ولی کسی که دقیق من رو راهنمایی کنه پیدا نکردم

جواب هایی که در مورد ip phone شنیدم و قیمت هاشون !

1) آقایی در شیراز : شما برای مکالمه رایگان دوطرفه نیاز به 2 دستگاه دارید با اینترنت adsl و ای پی ولید ( ip valid ) قیمت هر دستگاه 120 هزار تومان و دستگاه با گوشی وایرلس ( wireless ) هر دستگاه 210 هزار تومان . ضمنا سرعت اینترنت در شفافیت صدا موثر است .

2) آقایی در اصفهان : که ایشون میگفتن من مهندس it دارم - ما این دستگاها رو داریم ولی در حال حاظر در ایران قابل استفاده نیست و ما امکاناتشو در 2 ماه دیگه میاریم - قیمت درو بر 200 هزار تومان

3) آقایی در دبی : ما هم دستگاه ip star داریم هم ip phone - شما فقط و فقط نیاز به 1 دستگاه ip phone دارید و خط adsl با هر سرعتی و ip valid نیاز ندارید و شما میتونید با شماره گیری به هر جا تماس بگیرید و طرف مقابل لازم نیست داشته باشه قیمت 300 هزار تومان نام دستگاه DSG - made in kora
ip star : اطلاع کاملی از عملکرد دستگاه نداشت قیمت : 270 هزار توما
ن

ضمنا دو تا فایل word که این شرکت به من داد پیوست این پست میکنم

جناب آقای w_ir18_ir :happy:

آیا میتونید فرق مابین ip star va ip phone رو به من بگید و کدوم از این دوستان اطلاعات بهتری به من دادند و این اختلاف قیمت ناشی از چیست ؟
من منتظر جواب شما میمونم ! چون واقعا محتاج به اطلاعات شما هستم

از همه چیز از شما دوست بسیار عزیز ممنونم به خدا واقعا زبانم عاجز و ناتوان است در سپاس و قدردانی از شما

فایل های ضمیمه

• ipphon.doc
    37.5 KB · نمایش ها: 10
  • Picture7rr_049.jpg
    Picture7rr_049.jpg
    70.4 KB · نمایش ها: 5
  • _____________ip_.doc
    42 KB · نمایش ها: 5

w_ir18_ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام دوباره به شما دوست عزیز

:eek:
فرق زیادی بینip star و ip phone نیست هر دو کارشون تماس اینترنتی ارزان قیمت است

ولی شباهتوشون اینه به نظر من هر دو نیاز به یک خط اینترنت دارن که ip star هم با adsl کار میکند وهم با DIAL UP ولی ip phone فقط از خط اینترنت adsl میتواند استفاده کند

حالا شما بازم برای کسب اطلاعات همچنین اطمینان بیشتر از همون آقایی که در دوبی هستن بپرسید فرقشونو

که اگر این حدث من درست باشه شما اگر اینترنت adsl ندارین پیشنهاد من همون Ip star است چون قابلیت استفاده از دیال آپ رو هم داره علاوه بر adsl وشما نیاز به کامپیوتر ندارین فقط دستگاه را به شکل بالا منظورم این مطلب
(در مورد دستگاه آی پی استاروطرز کار آن )
وصل میکنید واز اینجا به بعد شبیه کامپیوتر میشود
به دستگاه شماره خدمات سرویس دهنده اینترنت رو میدهی (همون شماره که با کامپیوتر به اینترنت کانکت میشین)
بعد در تنظیمات دستگاه از شما یوزر وپسورد میخواهد که همون کارت اینترنت شماست یوزرو پسورد را وارد میکنید بعد صبر میکنید تا دستگاه در حالت آماده باش قرار گیرد وبقیه توضیحات وآموزش قدم به قدم به همون وبلاگم مراجع کنید
www.Rang-a-Rang.blogfa.com
وبعد از اونهم شماره مورد نظر خودتونو میگیرید

در مورد قیمت ها باید بگم بدلیل اینکه هنوز این تکنولوژی در کشور فراگیر نشده وفروش کمی تو ایران داره فروشنده ها هر کدوم قیمت دل بخواه خودشونو میگن

بنظر من از اون سه موردی که اشاره کردین همون اقای که در دوبی هستن کارش از بقیه بهتر باشه

راستی یه چیز خیلی مهم یکی از دوستان میگفت این آی پی استار نیاز به اینترنتم نداره فقط کافیه اونو بین خط وشماره گیر نصب کنی بعدش خودش با استفاده از تراشه های پیشرفته که در مدارش دارد ارتباط خارج از شهر را تو شهری حساب میکند که من نمی دونم چقدر صحت داره نظر ایشون---
حالابه من بگو شما در کدام شهر قرار دارین ونامزدتون در کدام شهر تشریف دارن شاید راه حل جدیدی برای شما پیدا کردیم / مثال
1: استفاده از کارت های تلفن اینترنتی
2: استفاده از دی بیت کارت وال کارت حالا نمیدونم شما چی میگین به اینا

یه توضیح مختصر در مورد دی بیت کارت:
این کارت نیازی به کامپوتر واینترنت ندارد / بطوریکه شما وقتی این کارت را تهیه کردین با همون تلفن ثابت منزل زنگ میزنید به شماره 132 بعد اپراتور از شما رمز عبور کارتتان را میخواهد بعد از وارد کردن شما می توانید شما مورد نظرتان را بگیرید حالا حتی اگر خارج از شهر باشد برای شما هزینه کم تر دارد چون شما با شماره داخل شهر زنگ زدین ومانند همین اینترنت خودمونه که به شماره آی اس پی زنگ میزنیم بعد از اون میتونیم به همه دنیا در ارتباط باشیم

-------
دوست عزیز امیدوارم چیزی از حرفام فهمیده باشی

حالا بازم اگر سوالی برات پیش اومد من در خدمتم

kamran190

Registered User
لایک‌ها
1
با سلام دوباره به شما دوست عزیز

:eek:
فرق زیادی بینip star و ip phone نیست هر دو کارشون تماس اینترنتی ارزان قیمت است

حالابه من بگو شما در کدام شهر قرار دارین ونامزدتون در کدام شهر تشریف دارن شاید راه حل جدیدی برای شما پیدا کردیم / مثال
1: استفاده از کارت های تلفن اینترنتی
2: استفاده از دی بیت کارت وال کارت حالا نمیدونم شما چی میگین به اینا

یه توضیح مختصر در مورد دی بیت کارت:
این کارت نیازی به کامپوتر واینترنت ندارد / بطوریکه شما وقتی این کارت را تهیه کردین با همون تلفن ثابت منزل زنگ میزنید به شماره 132 بعد اپراتور از شما رمز عبور کارتتان را میخواهد بعد از وارد کردن شما می توانید شما مورد نظرتان را بگیرید حالا حتی اگر خارج از شهر باشد برای شما هزینه کم تر دارد چون شما با شماره داخل شهر زنگ زدین ومانند همین اینترنت خودمونه که به شماره آی اس پی زنگ میزنیم بعد از اون میتونیم به همه دنیا در ارتباط باشیم

سلامی به گرمی تابستان تقدیم به شما دوست عزیز !

شرمنده که با مزاحمت ها و سوال های بیمورد وقت شمارو میگیرم :blush:

با عرض پوزش چند سوال در مورد این تلفن ها و دبیت کارت که شما فرمودید داشتم !

1) من در تماسی که داشتم با یکی از این فروشنده ها تاکید می کرد که باید هر دو طرف باید ip phone داشته باشند تا بتوانند تماس اینترنتی (( رایگان )) داشته باشند ! اما در تبلیغات و این فروشنده که در دبی هست میگند لازم نیست وتنها کافی است فقط یک طرف از این دستگاها داشته باشند !! میشه یه توضیحی بدید

آیا امکان داره که این دستگاه بعد از مدتی کار نکند و banned شود توسط مخابرات ؟

2) من در استان فارس ( شیراز ) هستم و نامزدم در استان خوزستان ;)

در مورد دبیت کارت منظورتون را کامل دریافت نکردم :cap:

آیا منظورتون همون کارت های 3000 تومانی و 5000 تومانی میباشد مه به 132 زنگ میزنیم که شماره تلفن هم نشون نمیده !!

:medieval: اگر منظور شما همین کارت ها باشه باید بگم که من میخواهم یه کار کنم که مخارج تلفنم بیاد این جوری بالاتر هم میره ! چون من میانگین 100 دقیقه در روز با موبایل صحبت میکنم با هر کارت 3000 تومانی فقط میشه 70 دقیقه صحبت کرد (( چون موبایل من 0917 است و اون طرف 0916 )) است پس در 60 روز میشه بالاتر از 250 هزار تومان !!! البته اگر منظور شما همین باشه که من میگم !!

ممنون میشم اگر من را راهنمایی کنید چون هدف اصلی من پیدا کردن راهی با کمترین هزینه و بیشترین بهره برداریست در بلند مدت

دوست عزیز من شما نی توانید با مراجعه به این سایت http://www.dsgtechnology.com/ در مورد این دستگاها اطلاعات خوبی دریافت کنید !
اگر چیزی فهمیدید که بنونید به من کمک کنید بسیار خوشحال میشم

IPStar - to - Phone Mode :

http://www.dsgtechnology.com/Pro-ips_opt2de2ph.php

ip phone to phone :

http://www.dsgtechnology.com/Pro-gs970_opt2de2ph.php

طبق انچه در شکل نشون میده برای برقرای ارتباط فیمابین ip phone to phone device : بایستی >>

ip phone >>> شبکه اینترنت >>> voip gateway >>> پی اس تی ان (PSTN ) >>> و تلفن طرف مقابل

آیا voip gateway از تجهیزات شبکه مخابرات است یا باید اونو تهیه کرد pstn چطور ؟؟

kamran190

Registered User
لایک‌ها
1
یکی از فروشنده ها حرف جالبی زد ! ip star مدل external بدون گوشی ip phone هست !!

آقا نمایندگی دبی میگفتن شما باید ماهیانه باید کارتی بخرید شبیه (( credit card )) که دستگاه باید شارج بشه !! قیمتش حدود 8500 تومان

w_ir18_ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درود بر شما
---------
قسمت نگران کننده ماجرا اینجاست که شما هردوتون از تلفن ثابت نمی خواهید استفاده کنید :blush:

در مورد سوالات شما باید بگم
جواب سوال اول:
من طبق تحقیقاتی وبررسی موضوع فکر کنم اون دوستی که در دوبی باشند کارشون درسته چون من قبلا شنیده بودم فقط یک طرف نیاز دارد به این سیستم واونی که تو ایرانه میخواد دستگاهش بیشترفروش بره حالا من خبر دقیقتر این موضوع را در چند روز آینده برای شما میگم

جواب سوال دوم:

در مورد اینکه این دستگاه بعد از مدتی کارنکنه/ نظرم این است این یک کار غیر مجازی نیست بلکه پیشرفت هایی هم میکند چون این روزها بیشتر از اینترنت استفاده میشود حالا در هر زمینه ای ارتباط صوتی وتصویری وغیره..

ودر مورد اطلاعات اون آی پی استار و آی پی فون:
قبلا هم توضیحی دادم کارشون رو هر دو نیاز به یک خط اینترنت دارن که ip star هم با adsl کار میکند وهم با DIAL UP ولی ip phone فقط از خط اینترنت adsl میتواند استفاده کند وفکر کن باید اونایی که از آی پی فون استفاده میکنند هردو این سیستم رو داشته باشند
آی پی استار وآی پی فون
اقتصادىترين و راه‌حل براى دعوت‌هاى راه دور و بين‌المللی است که برای استفاده در ایران زیاد کارآیی ندارد اونم برای موبایل
وهمچنین در شکل زیر میبینید که از آی پی فون و آی پی استار برای فقط تلفن ثابت استفاده میشود
Pro-IPS_dia_ph.gif

-

Pro-gs970_d2p.jpg

در مورد دی بیت کارت هم نظرم عوض شد چون شما میخواین از موبایل استفاده کنید وهمچنین میانگین 100 دقیقه در روز با موبایل صحبت میکنید که این خیلی زیاده:blink:

ودر مورد این سوال شما:
آیا voip gateway از تجهیزات شبکه مخابرات است یا باید اونو تهیه کرد pstn چطور ؟؟

جواب من اینه:

VOIP Gateway: به دستگاههايي گفته مي شود که کاربران تلفني قادر باشند به آن Connect کرده و از طريق آن با کشورهاي مختلف ارتباط تلفني برقرار کنند. که خبری از استفاده این سیستم در مخابرات ایران ندارم چون هنوز این دستگاهای ارتباط اینترنتی مثل تلفن اینترنتی در ایران جا باز نکرده

PSTN چیست:
در گذشته ای نه چندان دور كه انسان استفاده از اينترنت را تجربه نكرده بود ، ارتباطات محاوره ای صرفا" از طريق تلفن و به كمك خطوط PSTN ( برگرفته از Public Switched Telephone Network ) ، انجام می گرديد . در سيستم فوق ، سيگنال های صوتی آنالوگ با استفاده از كابل های مسی حمل و مبادله داده خصوصا" در مسافت های طولانی گرانقيمت بود
خلاصه تعریفش اینه :یک خط ارتباطی آنالوگ که الان هم در سیستم مخابرات استفاده میشود

نمی خوام شما رو ناامید کنم ولی استفاده از این سیستمها توایران زیاد کاربرد نداره اونم برای ارتباط داخل خود کشور حالا اگه ارتباط خارج از کشور بود شاید به صرفه بود ولی اینجوری داخل ایران زیاد جالب نیست وگرون تموم میشه

در آخر هم بازم اگر خواستین من تا چند روز دیگه اطلاعات کاملتری از آی پی فون که فروشندش تو ایران هست براتون پیدا میکنم
---------

دوست عزیز چند نکته پیش پا افتاده ولی مهم برای کاهش هزینه های شما:

1: اگر امکانش هست با تلفن ثابت ارتباط برقرار کنید
2:کمتر از 100 دقیقه در روز صحبت کنید ویا از طریق اینترنت این کارو انجام بدین
3:حداقل در ساعتی از شبانه روز تماس بگیرید که هزینه کمتر برای شما حساب شود منظورم از ساعت 9 شب به بعد زنگ بزنید چون در این ساعات هزینه مکالمه کمتر خواهد شد
4: بزارین اگه برای نامزدتون مهم هستین اونم زنگ بزنه آخه همش که نمیشه شما زنگ بزنی
5: نونت کم بود آبت کم بود رفتی از یه جای دیگه زن گرفتی

------:lol:

راستی یه راه حل دیگه
شما که از موبایل استفاده میکنید از این ترفندهای مکالمه رایگان میتونید بهر بگیرید که آموزشش تو وبلاگها زیاده و نسبت به Ip starو Ip phone فکر کنم بی دردسر تر باشه ونکته مهم اینجاست اگر این روشها هنوز کار کنند

اگر خواستین من چند تا ترفند برای شما میگم ولی مطمئن نیستم کارکنه حالا امتحانش ضرری نداره آخه از اون تجهیرات گرون قیمت که بهتره

سخن آخر

بازم اگر از کلیه این کارهها ناامید شدی بهتر به من خبر بدی تا برم همون کاری که پیشنهاد دادم رو اجرا کنم منظورم همون دعا کردن برای سر رسیدن زودتر عروسیتون البته کار دعوت برای منم بفرستی

kamran190

Registered User
لایک‌ها
1
درود بر شما
---------
قسمت نگران کننده ماجرا اینجاست که شما هردوتون از تلفن ثابت نمی خواهید استفاده کنید :blush:

VOIP Gateway: به دستگاههايي گفته مي شود که کاربران تلفني قادر باشند به آن Connect کرده و از طريق آن با کشورهاي مختلف ارتباط تلفني برقرار کنند. که خبری از استفاده این سیستم در مخابرات ایران ندارم چون هنوز این دستگاهای ارتباط اینترنتی مثل تلفن اینترنتی در ایران جا باز نکرده

PSTN چیست:
در گذشته ای نه چندان دور كه انسان استفاده از اينترنت را تجربه نكرده بود ، ارتباطات محاوره ای صرفا" از طريق تلفن و به كمك خطوط PSTN ( برگرفته از Public Switched Telephone Network ) ، انجام می گرديد . در سيستم فوق ، سيگنال های صوتی آنالوگ با استفاده از كابل های مسی حمل و مبادله داده خصوصا" در مسافت های طولانی گرانقيمت بود
خلاصه تعریفش اینه :یک خط ارتباطی آنالوگ که الان هم در سیستم مخابرات استفاده میشود

دوست عزیز چند نکته پیش پا افتاده ولی مهم برای کاهش هزینه های شما:

4: بزارین اگه برای نامزدتون مهم هستین اونم زنگ بزنه آخه همش که نمیشه شما زنگ بزنی
5: نونت کم بود آبت کم بود رفتی از یه جای دیگه زن گرفتی

------:lol:

راستی یه راه حل دیگه
شما که از موبایل استفاده میکنید از این ترفندهای مکالمه رایگان میتونید بهر بگیرید که آموزشش تو وبلاگها زیاده و نسبت به Ip starو Ip phone فکر کنم بی دردسر تر باشه ونکته مهم اینجاست اگر این روشها هنوز کار کنند

اگر خواستین من چند تا ترفند برای شما میگم ولی مطمئن نیستم کارکنه حالا امتحانش ضرری نداره آخه از اون تجهیرات گرون قیمت که بهتره

سخن آخر

بازم اگر از کلیه این کارهها ناامید شدی بهتر به من خبر بدی تا برم همون کاری که پیشنهاد دادم رو اجرا کنم منظورم همون دعا کردن برای سر رسیدن زودتر عروسیتون البته کار دعوت برای منم بفرستی

درود بر شما دوست گرامی و بینظیر من :

ضمن تقدیر از اطلاعات بینظیر شما !!!

آقا میشه این ترفندها موبایل رو بگید و چقدر کارایی دارند و چه اندازه موثر هستند

1) در مورد ip phone مدل gold ان هم به diual up هم adsl ارتباط مستقیم داره .
2) دوست من که در دبی بود ادعا میکرد که تا حالا 150 دستگاشو در ایران به فروش رسانده حتی قراره نمایندگی رو در فارس و بوشهر هم به من بدهد ایشون میگن این دستگاها در ایران خیلی راحت کار میکنند چون ار سیستم ipn استفاده میکنند و میگفتند هم میشه به تلفن ثابت هم همراه تماس برقرار کرد !! الله اعلم

3) والا من خودم آدم دلسوزی هستم دوست ندارم خرج رو دست کسی بندازم :f34r::blink:

4) بابا عروسی که باید 100 برابر این پولها خرج کرد نمیرزه !! :lol::lol:

نونت کم بود که رفتی از جای دیگه زن گرفتی ;):happy: خیلی جالب بود خیلی خندیدم !! خدا بسوزونه پدر عشق :D

آقا میشه یه search کنید که آیا این دستگاها در ایران کارائی دارند یا نه !! یا اینکه آیا 100% به موبایل تماس میگیره ! حالا من میتونم از خط صابت استفاده کنم :)
**** البته بنا به ادعای فروشنده ها به راحتی میشه با این دستگاهها به موبایل تماس داشت اما نکته جدیدتر اینه که علاوه بر خط adsl شما باید یه کارت شارج ماهانه هم که از طریق ایشون به فروش میرسه هم برای شارج دستگاه تهیه کرد که قیمت ماهیانه آن 8500 تومان است ؟ ****

w_ir18_ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام به آقا کامران عزیز
ببخشید که دیر اومدم اینترنتم وایرلس هست .مشهد چند شب پیش یه باد شدیدی اومد این آنتن وایرلس رو از بالای 2 طبقه انداخت پائین خوردو خمیرش کرد سرت رو درد نیارم داستان غمگینی داره:(

-----------
آقا کامران امیدوارم دیگه به جوابتون رسیده باشین اینبار:blush:

اول از شما معذرت میخوام بخاطر ناامید کردن شما چون من این اطلاعاتی رو که داشتم مال 3-4 سال قبل بود وبخاطر همون تاکید میکردم که تو ایران کاربرد نداره / ولی حالا متوجه شدم همه ی ملت آپ تو دیت شدن به غیر از من /اینو بخاطر اینو گفتم که تو ایران هم داره زیاد استفاده میشه (تو مطلب قبلی گفتم تو ایران کاربرد نداره ولی حالا حرفو پس میگیرم- خدا رو شکر ایران هم پیشرفت کرده)

---------------------------- بریم سر اصل مطلب :rolleyes:

بابا تو دیگه کی هستی داری نمایندگی میزنی:eek:
اون طرف تو دبی داره یه تجهیزات پیشرفته رو به شما میده که میخواد از فروش کارت های شارجش نون بخوره که این بازم هزینه میشه برای شما وزیاد به صرفه نیست و یه عالمه توضیح دارم در مورد دستگاهش که حوصله نوشتن ندارم و شما هم حوصله خوندنش رو 100% ندارین/ کلا بی خیالش :lol:

--------
من با یکی از فروشندگان در تهران تماس گرفتم و تمام سوالاتی که لازم بود ازش پرسیدم

1: دستگاه آی پی فون هست قیمتش 350 هزار تومان
2: نیازی نیست که طرف مقابل از این دستگاه داشته باشه (این جدیده)
3: فقط شما اونو به اینترنت وصل میکنید وبه هر کجای دنیا خواستین میتونید تماس بگیرید
4: هم برای داخل ایران کاربرد داره وهم برای خارج
5: فرقی نمیکنه هم به همراه میشه باهاش تماس گرفت هم به تلفن ثابت
6: هزینه ی شمابعد از خرید این دستگاه فقط همون قیمت اینترنت رو پرداخت میکنید(نمیدونم شیراز ساعتی 200 تومان نباید بیشتر باشد)
7:قبلا شما به گفته خودتون روزی حدودا (100) دقیقه با نامزد محترمتون حرف میزدین که تقریبا میشه روزی یک ونیم ساعت که هزینش خیلی زیاد میشد ولی با این دستگاه شما روزی یک نیم ساعت حرف بزنید هزینش میشه 300 تومان
8: هر وقت خواستی بخری سر قیمت حتما با فروشنده چونه بزنی :p آخه خودتون گفتین آدم دلسوزی هستی میترسم اون بگه 500 هزار تومان شما هم بر حسب دلسوزی 600 هزار تومان بهش بدی

------------ اینم اطلاعات فروشنده دستگاه

ایمیل:
TEWR.jpg

تلفن: 66424331 021

---------------------------

دوست عزیز آقا کامران امیدوارم اطلاعات کافی از دستگاه رو به شما داده باشم بازم اگر سوالی از قلم افتاده بود حتما بهم خبر بده

در آخر هم از شما معذرت خواهی میکنم بابت همه چیز اگر یه وقت حرفی زدم که شمارو ناراحت کرده
(ولی نگفتی برام کارت دعوت میفرستی):rolleyes::D

kamran190

Registered User
لایک‌ها
1
با سلام به آقا کامران عزیز
ببخشید که دیر اومدم اینترنتم وایرلس هست .مشهد چند شب پیش یه باد شدیدی اومد این آنتن وایرلس رو از بالای 2 طبقه انداخت پائین خوردو خمیرش کرد سرت رو درد نیارم داستان غمگینی داره:(

-----------
آقا کامران امیدوارم دیگه به جوابتون رسیده باشین اینبار:blush:

اول از شما معذرت میخوام بخاطر ناامید کردن شما چون من این اطلاعاتی رو که داشتم مال 3-4 سال قبل بود وبخاطر همون تاکید میکردم که تو ایران کاربرد نداره / ولی حالا متوجه شدم همه ی ملت آپ تو دیت شدن به غیر از من /اینو بخاطر اینو گفتم که تو ایران هم داره زیاد استفاده میشه (تو مطلب قبلی گفتم تو ایران کاربرد نداره ولی حالا حرفو پس میگیرم- خدا رو شکر ایران هم پیشرفت کرده)

---------------------------- بریم سر اصل مطلب :rolleyes:

بابا تو دیگه کی هستی داری نمایندگی میزنی:eek:
اون طرف تو دبی داره یه تجهیزات پیشرفته رو به شما میده که میخواد از فروش کارت های شارجش نون بخوره که این بازم هزینه میشه برای شما وزیاد به صرفه نیست و یه عالمه توضیح دارم در مورد دستگاهش که حوصله نوشتن ندارم و شما هم حوصله خوندنش رو 100% ندارین/ کلا بی خیالش :lol:

--------
من با یکی از فروشندگان در تهران تماس گرفتم و تمام سوالاتی که لازم بود ازش پرسیدم

1: دستگاه آی پی فون هست قیمتش 350 هزار تومان
2: نیازی نیست که طرف مقابل از این دستگاه داشته باشه (این جدیده)
3: فقط شما اونو به اینترنت وصل میکنید وبه هر کجای دنیا خواستین میتونید تماس بگیرید
4: هم برای داخل ایران کاربرد داره وهم برای خارج
5: فرقی نمیکنه هم به همراه میشه باهاش تماس گرفت هم به تلفن ثابت
6: هزینه ی شمابعد از خرید این دستگاه فقط همون قیمت اینترنت رو پرداخت میکنید(نمیدونم شیراز ساعتی 200 تومان نباید بیشتر باشد)
7:قبلا شما به گفته خودتون روزی حدودا (100) دقیقه با نامزد محترمتون حرف میزدین که تقریبا میشه روزی یک ونیم ساعت که هزینش خیلی زیاد میشد ولی با این دستگاه شما روزی یک نیم ساعت حرف بزنید هزینش میشه 300 تومان
8: هر وقت خواستی بخری سر قیمت حتما با فروشنده چونه بزنی :p آخه خودتون گفتین آدم دلسوزی هستی میترسم اون بگه 500 هزار تومان شما هم بر حسب دلسوزی 600 هزار تومان بهش بدی

------------ اینم اطلاعات فروشنده دستگاه

ایمیل:
TEWR.jpg

تلفن: 66424331 021

---------------------------

دوست عزیز آقا کامران امیدوارم اطلاعات کافی از دستگاه رو به شما داده باشم بازم اگر سوالی از قلم افتاده بود حتما بهم خبر بده

در آخر هم از شما معذرت خواهی میکنم بابت همه چیز اگر یه وقت حرفی زدم که شمارو ناراحت کرده
(ولی نگفتی برام کارت دعوت میفرستی):rolleyes::D

سلام و ممنون از لطفتون . بله ایشون نماینده اصلی آقای پزمان در ایران هستند قیمت هر دستگاه رو به من 320 هزار تومان گفتند
فقط یادم رفت بپرسم ! که آیا سرعت اینترنت در کیفیت صدا ناثیر داره یا نه !

در کل بابت راهنمائی شما بسیار سپاسگذارم تا 1-2 روز دیگه دستگارو تهیه میکنم

:lol::lol: آره بابا 100% شما رو دعوت میکنم میخوام بازم از اطلاعات شما استفاده کنم :lol:

ضمنا گفتم اگر بتونم نمایندگیش رو بگیرم رو فروش هر دستگاه بم 50 هزار تومان میرسه !! خوببببببببه چون فکر کنم آدم های مثل من زیاد پیدا شن:p;)

آقا میشه این ترفندها موبایل رو بگید و چقدر کارایی دارند و چه اندازه موثر هستند

ممنونم ....

w_ir18_ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام آقا کامران خوشحال شدم که تونستم به شما تا حدودی کمک کردم برات آرزوی سلامتی میکنم

بله دوست من 100% سرعت اینترنت در کیفیت صدا تاثیر دارد
حالا که شما داری خودتو راحت میکنی از اون ترفندهای موبایل بهت یاد نمیدم چون لازمش نداری دیگه (اونو واسه یه موقه گفتم که دیگه هیچ راهی نبود نه حالا)

منتظر کارت دعوتت هستم :blush::blush::blush:

داری تا دو روز دیگه راحت میشی از این هزینه موبایلت منم خیلی خوشحالم:lol::rolleyes:
---------
من بیژن ناصری 19 ساله اهل مشهد /هنر جوی رشته الکترونیک
خوشحال میشم با شما بیشتر آشنا شوم
---

با اینکه بهم گفتی خرج عروسی بیشتر ازایناست ولی من رفتم امروز بعد از ظهر برای شما ونامزد محترمتون دعا کردم

موفق باشی دوست من خداحافظی

بالا