برگزیده های پرشین تولز

بابا اين بي سوادا ديگه كين...

Motahari

Registered User
لایک‌ها
3
سلام
من اولين باريه كه دارم اينجا مطلب مي نويسم. اين هم به خاطر اينه كه اين آدمهاي باسواد كه وبلاگ درست كردن حرص آدم رو در مي آرند. من تمام اين رفع اشكالها رو خوندن
همه هي دارند مي گن كجا برم نظرخواهي درست كن چه طور درست كنم
شصت هزار دفعه هم اين سوالها رو كردند
من كه جاي احسان سر خودم مي كوبم ديوار
پدرش رو درآوريد ديگه
بريد يك ذره بگرديد جواب همه سوال ها رو داره
:evil:
اينا ديگه كيند ها

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918

weblogger

Registered User
لایک‌ها
6
سلام من سعي كردم كه يك مقدار بار كار احسان رو كم كنم و بقيه هم دارند همين كار رو مي كنند يك مقدار تگر صبر كنيم رو رروال مي افته كار

يادمون باشه که اينجا بايد جايي باشه که آدمها نترسند از سوال کردن و فکر نکنند که ضايع مي شوند اين حرفها بازدارنده است و به نظرم اينجا 2 تا ايراد داره البته ايراد نه اگه اينطوري بشه بهتره..............:

1) چيزي مي خواستم بگم كه قبلا هم گفتم اما جواب يا نظز خاصي نشنيدم

ببينيد ما يك FAQ نياز داريم براي اينجا که فکر کنم وقتش باشه درست بشه سوالهايي که هم دارند يا خيلي تکرار شده را بايد اونجا بگزاريم و صد البته از وبسايت خاطرات هم بايد کمک و ايده گرفت و به قول معروف تازه تر کرد و فوروم بشه يه جايي که بچه ها اون چيزهايي رو که توي FAQ نبود بيايند بپرسند من هم حاضرم يه faq خوب راجع به فارسي سازي در محيط هاي گرافيکي در بياورم و بنويسم

2) اينجا کاربر پسند user friendly نيستش مثلا بايد قسمت جستجو به صورت يک باکس سفيد بزرگ در صفحه اول قرار بگيره و کاملا تو چشم بزنه من خودم تا مدتها دنبال search مي گشتم (اين رو از ديد يه کاربر مي گم ها تازه من کلي خير سرم سايت مي روم مي بينم در طول روز و اونقدر خنگ هم نيستم زورکي پيدا کردمش ) يک فکري هم بايد به حال اين بکني

احسان نظرت چيه

alieseraj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
من هم جديدا ها پيداش كردم
اول توي اول جست و جوي صفحه ي اصليSearch کردم. ولی اون فقط Article ها را search می کنه.
ضمنا یه کم این جا فارسی تر بشه بد نیست

niterider

Registered User
لایک‌ها
3
بابا حالا ما يه سوال در مورد نظر سنجي پرسيديم انقدر فحش دادن نداره كه :(
من در مورد نظرسنجي تو سايت پرسيدم نه تو وبلاگ كه ;)
ببخشيد كه ناراحت شديد

parisa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
بابا خشانت..خدارو شكر كه جاي احسان نيستي وگرنه تا حالا اين سايت كشته مرده هم داده بود. :!: 8O

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
وبلاگر و علي سراج عزيز...
ممنونم.
يه فكرايي تو سرم دارم براش.
ولي قسمت search خيلي دقيق كار ميكنه.

alieseraj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
به نام نظم دهنده
ببین احسان جان، لینک ها به قسمت های مختلف پایگاه غیر قابل دسترس تر شده اند.

halazoon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من هم يكي از همون بيسوادها هستم كه بعد از يك ساعت جستجو سوالم رو مطرح كردم و بعد كاشف به عمل اومد كه جواب قبلا داده شده و من پيداش نكرده ام. در بيسوادي من شكي نيست ولي فكر كردم اين سايت مال ما بيسوادهاست. اونايي كه باسواد هستند چه احتياجي به راهنمايي دارند؟

من با weblogger صد در صد موافقم. نذارين كسي كه مياد اينجا احساس كنه يه رعيته كه داره به اربابش عريضيه ميده. فكر نكنم خود احسان خان هم چنين چيزي بخواد.

دو كلمه هم از مادر عروس: يه FAQ مفصل بذارين و قسمت سوالات رو طوري تنضيم كنين كه آدم اول مجبور باشه بره اونجا (انتخاب قدم به قدم موضوع) و جوابهاي داده شده رو ببينه. بعد اگه جواب نگرفت تازه سوال نهايي: جوابتون رو پيدا نكرديد؟ واونجا آدم بتونه سوالشو مطرح كنه. قسمت عنوان توپيك هم با توجه به همون انتخاب موضوع مرحله اي اتوماتيك ميشه و ديگه سوال با عنوان "احسان به دادم برس" نداريم.

يا اينكه همون اول براي رجيستر شدن يه تست هوش و سواد بذارين و هر كس سوادش مثل من بود راهش ندين كه جمعتون خودمونيتر بشه.

ميبخشيد كه فضولي بيجا كردم.

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
حلزون جان اين وظيفه من و دوستان است كه با افرادي كه تازه دارن ياد ميگيرن مناسب رفتار كنيم و اونا رو راهنمايي كنيم.
با پيشنهادت در مورد FAQ شديدا موافقم و دارم روش کار ميکنم.
همه که از اول همه چيز رو بلد نبودن!
چاکريم. ;)

weblogger

Registered User
لایک‌ها
6
Not Found
The requested URL was not found on this server.

--------------------------------------------------------------------------------

Apache Server at persiantools.com

buf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
يادمون باشه که اينجا بايد جايي باشه که آدمها نترسند از سوال کردن

ضمنا انتخاب اين تاپيك هاي اكسپرسيونيستي يه مساله جديه! ولي گاهي هم با وجود اينكه تاپيك مناسبي موجود هست و كلي هم مطلب زيرش نوشته شده باز هم دوستان يه تاپيك جديد براي همون موضوع باز مي كنن كه باعث پراكندگي ميشه...

alieseraj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
به نام "او"
آقا لطف كنيد از كلمات جديد استفاده نكنيد، يا حداقل معني كنيد كه منم بفهمم
اين "اكسپرسيونيستي" يعني چي؟
بابا بريد توي قسمت متفرقه در موضوع كلمات مشكل تا مي خوايد از اين چيزا بنويسيد :p
ياحق

alieseraj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
به نام نخست آفريننده
وبلاگر جان يه كم توجه كن عزيزم. من گفتم " اكسپرسيونيستي". اينو كه buf گفت.
حالا يكي به من معنيشو بگه
اگه buf خواست بگه، اول معني اسم خودشو بگه: باف(يا بوف يا بيوف )؟؟ :rolleyes:

buf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
اگه buf خواست بگه، اول معني اسم خودشو بگه: باف(يا بوف يا بيوف )؟؟
بوف! يعني همين عسك! روبرو.

اكسپرسيونيسم هم كه يه سبك هنريه. ("ونگوگ" يكي از معروفترين هنرمندان اكسپرسيونيسمه)

منظور من از عنوانهاي اكسپرسيونيستي اينايي بود كه ردي از موضوع مطلب يا سوالي كه مطرح شده ندارن و تا بازشون نكني نمي فهمي چه خبره. شايد نويسنده مي خواد حس كنجكاوي ملتو قلقلك بده تا مشتريش زياد بشه ولي خب به كاربردن يك چنين ترفندي توي يك چنين فرومي زياد به جا نيست...

alieseraj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
به نام اولين و آخرين
سلام جناب بوف
راستش مي دونستم اينو كه بوف همون جغده. كتاب بوف كور صادق هدايت رو هم اسمشو شنيدم. ولي نفهميدم اين Buf همون بوف خودمونه ;)

وبلاگر جان عزیزم بخند، خوش باش :D

ضمنا، چه بوف خوگشلی

بالا