برگزیده های پرشین تولز

بابا این سپنتا ترکونده!!!

persian-earning

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
1
امروز وقتی رفتم میلم را چک کنم دیدم یک ای میل از طرف سپنتا اومده گفتم بد نیست شما هم بخونید:

جناب آقای ميلاد *****مشترک محترم سپنتا،

با توجه به قطعی سراسری فیبرنوری مخابرات و اختلال و کندی در سرویس اینترنت ایران (از ساعت 10 صبح 08/10/1384 تا ساعت 7 بعدازظهر 13/10/1384)، شرکت سپنتا در راستای اصل احترام و تکریم مشتری، میزان استفاده شما از کارت SNS01081MZ به مدت 554 دقیقه، را به شما عودت داده است. امیدواریم همواره بتوانیم با ارائه سرویسی مناسب، رضایت شما مشترک محترم را جلب نماییم.

فرستاده شده از سپنتا ( http://www.sepanta.net)
موضوع نامه: افزایش اعتبار کارت SNS01081MZ

واقعا دمشون گرم خیلی حال دادن

Ashimoto

Registered User
لایک‌ها
1
بابا بيخيال:eek:
شبكه خيلي خوبيه من قبلا استفاده ميكردم.

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
امروز اینو زدن یا امروز دیدنش؟ چون ماله 10 روز پیشه :D
البته اینم بگم داتک هم به ADSL ها و Wireless ها یه هفته اضافه کرد

PaTientMan

Registered User
لایک‌ها
2
فکر کنم اولین شرکتی باشه تو ایران که یه همچین کاری میکنه.....

همیشه حق با مشتری است.....

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
فکر کنم اولین شرکتی باشه تو ایران که یه همچین کاری میکنه.....

و اولين شرکتي که کارت قبلا تماما مصرف شده ي يه مشتري ديگه رو گرفته، روي يوزر نيم و پسوردش دوباره گل ماليده و به عنوان کارت نو و تازه و دست اول 10 ساعته به يک بدشانسي مثل من انداخته و بعد هم در جواب اعتراض من با وقاحت تمام گفته که اين کارت مال آقاي ايکس که مشتري دائم ماست بوده و بعدشم به ما ربطي نداره، برويد به همانجايي که خريديد پس دهيد!!!!! واقعا از همه نظر ترکونده

Ashimoto

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از Persiana :
و اولين شرکتي که کارت قبلا تماما مصرف شده ي يه مشتري ديگه رو گرفته، روي يوزر نيم و پسوردش دوباره گل ماليده و به عنوان کارت نو و تازه و دست اول 10 ساعته به يک بدشانسي مثل من انداخته و بعد هم در جواب اعتراض من با وقاحت تمام گفته که اين کارت مال آقاي ايکس که مشتري دائم ماست بوده و بعدشم به ما ربطي نداره، برويد به همانجايي که خريديد پس دهيد!!!!! واقعا از همه نظر ترکونده
:eek: :eek:
قبلا که من استفاده ميکردم خيلی خوب بود فقط فيلترش يه مقدار اذيت ميکرد.

cyber boy

Registered User
لایک‌ها
7
واسه منم فرستاده .... 6 دقیقه !!!!!!!!!! واسه جلب رضایت:D

dr-faust

Registered User
لایک‌ها
8
برای من یک 20 دقیقه و یک 491 دقیقه فرستادن.

mamalionline

Registered User
لایک‌ها
0
ها منم به عنوان کاربر سپنتا اینو تائید میکنم !!!
واقعا شرکت باحالی هست !
من که تا بحال کلی ازش هدیه گرفتم !!!
من هم یک 20 ساعته تو این سه روز تموم کردم و الان دوباره بهم برگردوندنش !!!

mamalionline

Registered User
لایک‌ها
0
یک چیز دیگه که این سپنتا داره به کاربرای برنزی به بعدش یک ایمیل هم هدیه میده !!!
[email protected]

mamalionline

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از Ashimoto :
:eek: :eek:
قبلا که من استفاده ميکردم خيلی خوب بود فقط فيلترش يه مقدار اذيت ميکرد.
اونم دیگهمیشه رد کرد این *** ها خوب چیزی هستن !!!

gray_wolf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مساله اينجاست كه سه تا اكانت منو برگردونده! ولي الان پسورد هيچكدومشونو ندارم! آخه هرسه تا تموم شدن و منم كارتهاشونو انداختم دور!
168.gif

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
به نقل از Persiana :
همون موقع يه بوق ميزدی تا برات ترتيبشونو ميدادم! من متخصص حال گيری کردن از شرکت های کامپولوتری ام. همين 2 هفته پيش رفتم آواژنگ تو خيابون گاندی يه مادربرد نو ازشون گرفتم اونم بابت مادربوردی که گارانتيش 1 سال و خورده اي بود تموم شده بود.
:D

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
زودتر اينجا رو پيدا نکرده بودم که بگم برويد حالشو بگيريد، فقط بعذد از اين بلايي که سرم اومد فهميدم براي چي اين شرکتها کارت هاي مصرف شده شونو به اسم اينکه بهتون جايزه ميديم جمع ميکنن، براي اينکه روباره بندازنش به ملت. حالا اينجا همه خوش شانس بودن براشون هي هديه فرستاده ولي براي من که حتي ادبم رعايت نکردند.

gray_wolf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Persiana :
زودتر اينجا رو پيدا نکرده بودم که بگم برويد حالشو بگيريد، فقط بعذد از اين بلايي که سرم اومد فهميدم براي چي اين شرکتها کارت هاي مصرف شده شونو به اسم اينکه بهتون جايزه ميديم جمع ميکنن، براي اينکه روباره بندازنش به ملت. حالا اينجا همه خوش شانس بودن براشون هي هديه فرستاده ولي براي من که حتي ادبم رعايت نکردند.
من تاحالا دوبار جايزه 5 ساعته و يه بار 10 ساعته و يه بار هم يك ماهه ويژه از توي كارتها و خود سايتش بزنده شدم. همين الان هم با اينترنت 5 ساعته‌اي كه برنده شدم آن شدم! تاحالا هم بدي ازشون نديدم. شما احتمالا خيلي بدشانس بودين...

persian-earning

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
1
به نقل از gray_wolf :
مساله اينجاست كه سه تا اكانت منو برگردونده! ولي الان پسورد هيچكدومشونو ندارم! آخه هرسه تا تموم شدن و منم كارتهاشونو انداختم دور!
168.gif
جیگر این کاری نداره که ..
برو توی سایت سپنتا لاگین شو و در قسمت کارتها می تواند مشخصات تمام کارتهایی که تا حالا خریدی از اول تا الآن را بهت میده که می تونی یوزر و پسوردش را راحت ببینی!!!

پرشیانا جان اولین بار است که همچین چیزی می شنوم و فکر نکنم یک شرکت به این عظمت بیاد به خاطر چندرقاز اینک کار را بکند.
احتمال زیاد اون مغازه داره شیطونی کرده!!!!!!

gray_wolf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از persian-earning :
جیگر این کاری نداره که ..
برو توی سایت سپنتا لاگین شو و در قسمت کارتها می تواند مشخصات تمام کارتهایی که تا حالا خریدی از اول تا الآن را بهت میده که می تونی یوزر و پسوردش را راحت ببینی!!!

پرشیانا جان اولین بار است که همچین چیزی می شنوم و فکر نکنم یک شرکت به این عظمت بیاد به خاطر چندرقاز اینک کار را بکند.
احتمال زیاد اون مغازه داره شیطونی کرده!!!!!!
از راهنماييتون خيلي ممنونم. عجيبه كه تاحالا خودم نديده بودم!

بالا