برگزیده های پرشین تولز

بابا برقی ها بیان تو

Electronics Art

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
18
به نقل از Persianit :
باز هم تسلیم(بیخیال)
این امیر هومن آتش بیار معرکس

چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی :D
در ضمن رشته هومن جان شیمی هستش نه برق :happy:

Electronics Art

کاربر فعال
لایک‌ها
18

electroman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Persianit :
من معذرت که توهین کردم
دوست عزیز ، امیدوارم این جمله شما ختم کننده غائله باشه . گشت و گذار در این فوروم برای شخص من جالب است . لطفا قدر همدیگر را بعنوان یک ایرانی و نه قوم و فرقه ای خاص پاس بداریم . هر سخنی احتیاج به تفکر و تعمق دارد ، چه بهتر که قبل از گفته شدن آن باشد.
در ضمن بسیار سزاست تا هر کس به آنچه هست مباهات کند همچون بنده حقیر به آذری بودنم.

Electronics Art

کاربر فعال
لایک‌ها
18
به نقل از electroman :
لطفا قدر همدیگر را بعنوان یک ایرانی و نه قوم و فرقه ای خاص پاس بداریم . هر سخنی احتیاج به تفکر و تعمق دارد ، چه بهتر که قبل از گفته شدن آن باشد.
در ضمن بسیار سزاست تا هر کس به آنچه هست مباهات کند همچون بنده حقیر به آذری بودنم.

سخنتان بسیار متین است :)

sina_judgment

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
به نقل از Electronics Art :
سخنتان بسیار متین است :)
سلام1_چرا فروم الکترونیک این همه ساکت و ثابت هستش و من از دوستانم الکترونیک آرت و الکترونیک و مهندس میلاد!!!!!! و بقیه بابا برقی ها گله مند هستم.
2_فکر نکنم ما تو این فروم آدمی داشته باشیم که اونقدر نفهم باشه که بخاد مسائل نژادی و قومی رو مطرح کنه البته منظور من توهین به شخص خاصی نیست و خواهش میکنم کسی به خودش نگیره در ضمن کسانی هم که اینجا هستن همه تحصیل کرده و آشنا با فرهنگ و نژاد و... هستن منخودم به شخصه به ترک بودن و آذری بودن و اورمیه ای بودنم افتخار میکنم و میگم که هیچ فرقی بین ترک.کرد.لر.فارس.سیاه.سفید و بقیه رنگها نیست

Electronics Art

کاربر فعال
لایک‌ها
18
به نقل از sina_judgment :
1_چرا فروم الکترونیک این همه ساکت و ثابت هستش و من از دوستانم الکترونیک آرت و الکترونیک و مهندس میلاد!!!!!! و بقیه بابا برقی ها گله مند هستم.

2_فکر نکنم ما تو این فروم آدمی داشته باشیم که اونقدر نفهم باشه که بخاد مسائل نژادی و قومی رو مطرح کنه البته منظور من توهین به شخص خاصی نیست و خواهش میکنم کسی به خودش نگیره در ضمن کسانی هم که اینجا هستن همه تحصیل کرده و آشنا با فرهنگ و نژاد و... هستن منخودم به شخصه به ترک بودن و آذری بودن و اورمیه ای بودنم افتخار میکنم و میگم که هیچ فرقی بین ترک.کرد.لر.فارس.سیاه.سفید و بقیه رنگها نیست

1_ سینا جان مثل اینکه همه گرفتارند :( ولی من راه پویا بودن و پویا موندن بخش الکترونیک رو در این میدونم
که یه موضوع و یا یه پروزه خاص مطرح بشه و بعدش همگی روی اون کار کنیم و اونو رو به نتیجه برسونیم تا هم
از اطلاعات هم استفاده کنیم و هم یه چیزی یاد بگیریم و هم بحث ها مفید باشه :)

2_ این سخنتان هم بسیار متین هستش و من هم به ترک بودن و آذری بودن و تبریزی بودنم افتخار میکنم
و هیچ فرقی هم بین انسانها قایل نیستم جز و علم و دانش و فرهنگ و اخلاقشون البته از نوع برترش :)

sina_judgment

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
1_ سینا جان مثل اینکه همه گرفتارند :( ولی من راه پویا بودن و پویا موندن بخش الکترونیک رو در این میدونم
که یه موضوع و یا یه پروزه خاص مطرح بشه و بعدش همگی روی اون کار کنیم و اونو رو به نتیجه برسونیم تا هم
از اطلاعات هم استفاده کنیم و هم یه چیزی یاد بگیریم و هم بحث ها مفید باشه :)

2_ این سخنتان هم بسیار متین هستش و من هم به ترک بودن و آذری بودن و تبریزی بودنم افتخار میکنم
و هیچ فرقی هم بین انسانها قایل نیستم جز و علم و دانش و فرهنگ و اخلاقشون البته از نوع برترش :)
1-ای بابا خوب موضوع رو مطرح کنید ئر ضمن موضوع آمپلی فایر که خوب داشت جلو می رفت و کسانی که اونجا نظر میدادن همه خوابن الان هم فورو الکتونیک تبدیل شده به فوروم گفتگوی آزاد غیر از اینه؟؟؟
تازشم اگه پروژه بدیم باز هم همه تو خواب میمونن پس فعلا بای :دی

electroman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز و همشهری محترم الکترونیک آرت ، پس از چند روز گشت و گذار در این فوروم به این نتیجه رسیدم که یا من از توقع زیادی از فوروم های ایرانی در رابطه با الکترونیک دارم یا هنوز قسمت تخصصی الکترونیک در این فوروم را کشف نکرده ام. لطفا مرا راهنمایی کنید.:blink:

Electronics Art

کاربر فعال
لایک‌ها
18
به نقل از electroman :
دوست عزیز و همشهری محترم الکترونیک آرت ، پس از چند روز گشت و گذار در این فوروم به این نتیجه رسیدم که یا من از توقع زیادی از فوروم های ایرانی در رابطه با الکترونیک دارم یا هنوز قسمت تخصصی الکترونیک در این فوروم را کشف نکرده ام. لطفا مرا راهنمایی کنید.:blink:

:lol: :lol: :lol:

الکترومن جان یه جورایی حق با شماست
اساش این بخش شده رفع اشکال و سوال و بعضی وقت ها هم بحث و جدل های بی مورد
خوب اگه بحث های تخصصی مطرح بشه و دوستانی که اطلاع دارند توش پست بزنند و نه
چرت و پرت تا تایپیک منحرف بشه
من به نوبه خودم اعلام آمادگی میکنم
من خودم شخصاً تو چند تا فروم خارجی الکترونیک عضو هستم
اونا بحثا شون خوب و جالب و به روزه و رفع اشکال هم دارن
ولی خوب مال ما شده گفتگوی آزاد الکترونیکی :lol:

Electronics Art

کاربر فعال
لایک‌ها
18
راستی الکترومن جان
شما جای دیگه ای فروم فارسی درباره برق و الکترونیک سراغ داری ؟ ;)

electroman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راستی الکترومن جان
شما جای دیگه ای فروم فارسی درباره برق و الکترونیک سراغ داری ؟ ;)

متاسفانه خیر . شاید ایجاد یک نوع فضای رقابتی (مشابه فوروم های غیر ایرانی) باعث ایجاد فضای فعالتری گردد ، اینرا گفتم ولی اساسا با سازماندهی این فوروم و اسپانسر های آن کوچکترین آشنائی ندارم.

sina_judgment

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
به نقل از electroman :
متاسفانه خیر . شاید ایجاد یک نوع فضای رقابتی (مشابه فوروم های غیر ایرانی) باعث ایجاد فضای فعالتری گردد ، اینرا گفتم ولی اساسا با سازماندهی این فوروم و اسپانسر های آن کوچکترین آشنائی ندارم.
خوب من بگم چرا: چون اینجا شده گفتگوی آزاد و یک پردژه که روش کار میشد(آمپلی فایر) هم همونطور نصفه و نیمه موند

sina_judgment

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
به نقل از sina_judgment :
خوب من بگم چرا: چون اینجا شده گفتگوی آزاد و یک پردژه که روش کار میشد(آمپلی فایر) هم همونطور نصفه و نیمه موند
دیدی گفتم اصلا بخش الکترونیک تعطیل شده...

mohammad123

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
بله .شما هیچ چاره نداری و باید به فرومهای انگلیسی زبان مراجعه کنید .

اینجا به همت دوستمون persianit بیشتر کارای فرهنگی انجام میشه (کل انداختن , پوز زنی و ...) !

حالا خدا نکنه این میون سنگ پا گم بشه . حسابی خر تو خر میشه ....

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
به احترام Electronics Art ویرایش شد

بالا