برگزیده های پرشین تولز

بابا جون من یکی جواب بده

paran0id

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من یه صفحه asp.net دارم که توش یه تکست باکس هستش وقتی فورم سابمیت میشه یه سره این تکست باکس مقدارش ثابت یعنی از بین نمیره حتی وقتب EnableviewState="false" باشه باید چیکار کنم ؟

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
به نقل از paran0id :
من یه صفحه asp.net دارم که توش یه تکست باکس هستش وقتی فورم سابمیت میشه یه سره این تکست باکس مقدارش ثابت یعنی از بین نمیره حتی وقتب EnableviewState="false" باشه باید چیکار کنم ؟
توی ایونت Page Load مقدارش رو تنظیم کن.

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
یا اینکه اصلا از اول توی Design Mode از قسمت پراپتیز مقدار Textش رو پاک کن.

paran0id

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فکر نمیکنم راه درست این باشه که از تو page_load
تنظیم کنیم

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
به نقل از paran0id :
فکر نمیکنم راه درست این باشه که از تو page_load
تنظیم کنیم
اگر از ابتدا مقدار دهی کرده باشید، سیستم .نت و اصلا خوبی که داره همینه که مقادیر رو در حین پستهای متعدد نگه میداره. درست مثل یک برنامه وی بی باید مقادیر رو یا از کد یا در دیزاینگ مود تغییر داد.

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
به نقل از balabala :
اگر از ابتدا مقدار دهی کرده باشید، سیستم .نت و اصلا خوبی که داره همینه که مقادیر رو در حین پستهای متعدد نگه میداره. درست مثل یک برنامه وی بی باید مقادیر رو یا از کد یا در دیزاینگ مود تغییر داد.
تاييد ميشه
شما از همون اول پاك كن مقادير داخل تكست باكس رو

paran0id

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فکر میکنم شما اشتباه متوجه شدید
من یه تکست باکس دارم که توش هیچ داده ای وجود نداره
من خودم به عنوان مثال xxx رو وارد میکنم و سابمیت میکنم بعد که صفحه دوباره لود شد xxx توی تکست باکس مونده و من نمیخوام اینجوری باشه یعنی صفحه که دوباره لود میشه یا فرم فرستاده میشه داده های داخل تکست باکس از بین بره

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
به نقل از paran0id :
فکر میکنم شما اشتباه متوجه شدید
من یه تکست باکس دارم که توش هیچ داده ای وجود نداره
من خودم به عنوان مثال xxx رو وارد میکنم و سابمیت میکنم بعد که صفحه دوباره لود شد xxx توی تکست باکس مونده و من نمیخوام اینجوری باشه یعنی صفحه که دوباره لود میشه یا فرم فرستاده میشه داده های داخل تکست باکس از بین بره
تنها راهش همون page_load هست. ;)

paran0id

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من یه برنامه نویس php هستم و تازه میخوام asp.net یاد بگیرم
اگه اینتوری که شما میگید باشه که این زبون اینقدام تعریف نداره چون نمیشه کنترلش کرد اگه راهی تداشته باشه واقعا مفتم گرونه

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
به نقل از paran0id :
من یه برنامه نویس php هستم و تازه میخوام asp.net یاد بگیرم
اگه اینتوری که شما میگید باشه که این زبون اینقدام تعریف نداره چون نمیشه کنترلش کرد اگه راهی تداشته باشه واقعا مفتم گرونه
اتفاقا این نشون دهنده قدرت .نت هست.
شما انواع و اقسام ایونتها و متغیر ها رو خواهید داشت که در بین پستها جوابگوی همه نیازهاتون خواهد بود...
بعدها میبینید که داشتن یک مقدار خیلی ضروری تر از نداشتنش هست. اگر برای حفظ یک مقدار در پی اچ پی باید از روشهایی مثل hidden input یا قرار دادن در url و استفاده از get و post استفاده میکنید و باید هر دفعه کد بنویسید. اینجا بدون هیچ کاری تمامی مقادیر پست خواهند شد.

در ضمن من در مورد دیسیبل کردن شک دارم، شما اگر این کد رو بگذارید، نباید دیگه مقداری برگردونه:

PHP:
<%@ Page Language="VB" EnableViewState="false" %>

در ضمن در page_load این کد باید نوشته بشه:

PHP:
Sub Page_Load

If IsPostBack Then
textbox1.Text=""
End If

End Sub

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
شما ViewStat رو براي كنترل هاتون فالز ميكنيد؟
يعني روي تكست باكس كليك كرده و ويو استت رو فالز ميكنيد؟
اگه اين كارو كنيد بايد كار كنه
درضمن اين باقي ماندن مقادير چيز خوبيه - كاربر بعد از اينكه وارد كرد وقتي دوباره به اون صفحه مياد همون مقادير اونجا موندن
بهر حال كنترل هاتون رو يكي يكي انتخاب كنيد و فالزشون كنيد

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
الان من نمیفهمم مشکلی چه آخه ؟که میگی دات نت چیز خوبی نیست ! شما بعد از ارسال به یرور یا برمیگیردی روی فرمت که بهترین حالت اینه که فرمت پرشده باشه تا برای update شدن کاربرپسند تر باشه یا انکه فرم را سابمیت کردی کار تموم شده دیگه نباید برگردی روی فرمت !! خوب اگه وقتی با فرم کاری نداری و فرم دوباره نباید سابمیت بشه شما برگردی روی فرمت ایراد از برنامه نویسیت اه نه ضعف دات نت !!!
میکروسافت معمولا محصولاتش رو طوری ارائه میده که به صورت پیش فرض با استفاده ای که عموما ازش میشه جور در بیاد و قابلیت استفاده حرفه رو هم داشته باشه !

paran0id

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببین آقا به نظر من اگه کسی چیزی رو نمی دونه نباید از خودش حدسیاتی بزنه و با اونا به دیگران توحین کنه شما تا حالا ندیدی که یه برگشت روی یه فرم اجباری باشه مثلا یه تمپی که یه کناری جای ورود داشته باشه وقتی کاربر میخواد لوگین کنه و یوزر نیم رو اشتباه میزنه باید یه صفحه بیاد بهش اطلاع بده که اطلاعات ورودی اشتباهه حالا اون فرم هم که هنوز سر جای خودش باقیه و این خیلی باعث زشتی میشه پس اینجا هم بازگشت روی فرم داریم هم اطلاعات فرم رونمیخواهیم باقی بمونه افتاااااااااد؟

paran0id

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از balabala :
اتفاقا این نشون دهنده قدرت .نت هست.
شما انواع و اقسام ایونتها و متغیر ها رو خواهید داشت که در بین پستها جوابگوی همه نیازهاتون خواهد بود...
بعدها میبینید که داشتن یک مقدار خیلی ضروری تر از نداشتنش هست. اگر برای حفظ یک مقدار در پی اچ پی باید از روشهایی مثل hidden input یا قرار دادن در url و استفاده از get و post استفاده میکنید و باید هر دفعه کد بنویسید. اینجا بدون هیچ کاری تمامی مقادیر پست خواهند شد.

در ضمن من در مورد دیسیبل کردن شک دارم، شما اگر این کد رو بگذارید، نباید دیگه مقداری برگردونه:

PHP:
<%@ Page Language="VB" EnableViewState="false" %>

در ضمن در page_load این کد باید نوشته بشه:

PHP:
Sub Page_Load

If IsPostBack Then
textbox1.Text=""
End If

End Sub

فک میکنم این کد باعث بشه که کل اطلاعات فرم از بین بره و باز این فکر جالبی نیست
بابا اینهمه asp.et asp.net میکنید یکی نیست به من بگه که آقاجون 2 تا تکست باکسه اینارو مقدار دهی میکنیم مثلا اولیه 1 و دومیه 2 بعد ارسال میکنیم حالا میخواهیم اون اولیه مقدارش 1 باقی بمونه ولی مقدار دومیه از بین بره باید چیکار کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:(

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
به نقل از paran0id :
فک میکنم این کد باعث بشه که کل اطلاعات فرم از بین بره و باز این فکر جالبی نیست
بابا اینهمه asp.et asp.net میکنید یکی نیست به من بگه که آقاجون 2 تا تکست باکسه اینارو مقدار دهی میکنیم مثلا اولیه 1 و دومیه 2 بعد ارسال میکنیم حالا میخواهیم اون اولیه مقدارش 1 باقی بمونه ولی مقدار دومیه از بین بره باید چیکار کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:(
ببخشید ولی شما داری اشتباه فکر میکنی. شما میخوای در یک پست بک، یکی از تکست باکسات خالی بشه، خب .نت که هوش مصنوعی نداره! شما که برنامه نویسی باید در ایونت مناسب که همون لود هست و تا حالا حداقل من یکی ازش همیشه استفاده میکنم، بگی که تکست باکس رو خالی کنه.

موفق باشید

paran0id

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درسته که دات نت هوش مصنوعی نداره ولی اجزای صفحه باید یه خواصیتی داشته باشند که این حالت توشون غیر فعال شه

بالا