برگزیده های پرشین تولز

باتری اصل سامسونگ از کجا بخرم

mojtaba_1362

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت دوستان بزرگوار
با توجه به اینکه پیدا کردن باتری اصل موبایل به نظرم کار راحتی نیست. کجا رو برای خرید باتری اصل موبایل (سامسونگ S4) پیشنهاد میکنید؟ یا کدوم سایت
اکثر فروشندگان متاسفانه بیش از سه ماه باتری رو گارانتی نمیکنند که به نظر همین کافی هست برای تشخیص اینکه جنسشون اصل نیست

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,241
چیزی به عنوان اصل در بازار ما نیست ,تمام باتری به سفارش از چین میاد حالا بسته به نوع درخواست تاجر جنس خوب و بد داره

mojtaba_1362

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چیزی به عنوان اصل در بازار ما نیست ,تمام باتری به سفارش از چین میاد حالا بسته به نوع درخواست تاجر جنس خوب و بد داره
خیلی ممنون. نمایندگی های سامسونگ هم ندارند دیگه؟

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,241
خیلی ممنون. نمایندگی های سامسونگ هم ندارند دیگه؟

خواهش میکنم , خیر ندارن
جالبه بهتون بگم دیدین توی برخی جشنواره ها که با گوشی های سامسونگ یک رم هم هدیه می دن. این رم ها رو از بازار داخل میگیرن (با وجود اینکه خود سامسونگ تولید کننده رم هست)
2 سال پیش 8 هزار تا رم 32 سندیسک از ما خریدن

crusherr08

Registered User
لایک‌ها
75
سلام فقط باتری تقویت شده kf senior یا کوفینگ بخر کیفیت و شارژدهی خوب

memol1985

Registered User
لایک‌ها
2,006

crusherr08

Registered User
لایک‌ها
75
سرچ کن تو نت میاره .
در واقع یه شرکت چینیه که باتری های با کیفیت و سلول های تقویت شده میسازه که کیفیتشون در حد باتری های کارخونس و دیر باد میکنه . تو ایفون ها هم معمولا ظرفیت بالا تری دارن .

برند های دیگه هم هستن که تقویت شدن اونا هم خوبن

Asadi

Registered User
لایک‌ها
449
باتری اصل نداریم.... این مقاله رو بخوانید:
به نظر من هرجا گارانتی بیشتر میده از همونجا تهیه کن... دقت کن بادگردکی هم شامل گارانتی باشه

crusherr08

Registered User
لایک‌ها
75
باتری اصل نداریم.... این مقاله رو بخوانید:
به نظر من هرجا گارانتی بیشتر میده از همونجا تهیه کن... دقت کن بادگردکی هم شامل گارانتی باشه
من باتری کوفینگ سنیور داشتم‌ کلا یه شرکت جدا هستن ربطی به مثلا سامسونگ ندارن . باتری های اصلی بازار هم همگی اسما اصلی هستن .
الان بالاترین کیفیت رو باتری های تقویت شده دارن . یکی از بچه ها داشت گفت ۲ ساله دارم باد نکرده ولی از اون معمولیا میگرفتن به ۳ ۴ ماه که میرسید باد میگرد

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
من باتری کوفینگ سنیور داشتم‌ کلا یه شرکت جدا هستن ربطی به مثلا سامسونگ ندارن . باتری های اصلی بازار هم همگی اسما اصلی هستن .
الان بالاترین کیفیت رو باتری های تقویت شده دارن . یکی از بچه ها داشت گفت ۲ ساله دارم باد نکرده ولی از اون معمولیا میگرفتن به ۳ ۴ ماه که میرسید باد میگرد
این باتریهای که میگید برای htc هم هست یا فقط سامسونگ و ایفونه?

crusherr08

Registered User
لایک‌ها
75
این باتریهای که میگید برای htc هم هست یا فقط سامسونگ و ایفونه?
معمولا سامسونگ و ایفون بیشتر دارن . باز تو سایتا چک کنین بزنین باتری تقویت شده فلان گوشی حالا هر برندی باشه بهتر از معمولیاس . گرچه بعیده برا htc داشته باشن

بالا