برگزیده های پرشین تولز

باجگیری از مایکروسافت

omidco2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
دامنه من رو دزدیدن.
نابود میکنم هر کی که اینکار رو کرد
http://whois.domaintools.com/wind0ws7.com#

چطور ممکنه ظرف چند ساعت یه دامنه رو ثبت کرد
عجب غلطی کردم که دامنه رو ثبت نکردم و اول اینجا گفتم فکر نمیکردم اینجا هم دزد وجود داشته باشه

آقا سر کارمون گذاشتی ؟

دامین رو در 5 ثانیه میشه ثبت کرد! :D

Second Life

Registered User
لایک‌ها
58
اصلا این دامین چه معنی ای میده؟!
برام وا کن پیلیز!

عزیز دل برادر ویندوز 7 ورژن بعدی ویندوز ِ
من هم گفتم بزار یکم سرگرم شم.
اولش whois گرفتم خود دامنه windows7.com گرفته شده بود
ولی وقتی مخ رو بکار انداختم دیدم اُ اون وسط خیلی ضایس میشه یه دامنه به شکل Wind0ws7.com براحتی ثبت کرد و ازش سوء استفاده کرد.
دوباره whois گرفتم دیدم مایکروسافت این رو نخریده و من میتونم راحت با هف هش ده دلار بخرم و ازش استفاده کنم.
ولیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی:(
:(:(:(
http://osbeta-forum.ovh.org/concept/ViennaRed/4.jpg
حالا که اینطور شد به داش گیتس ایمیل میزنم میگم اسم ویندوز جدیدش رو هی نگه سون سون خیلی خز ِ ظایع است از همون اسم windows vienna استفاده کنه
بهشون میگم دامنه های ویندوز سون رو هم آزاد کنن

چشت بعضی ها دربیاد
1190217988_windows_vienna.jpg

1190217988_windows_vienna.jpg

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
اصلا از كارت هيچي نفهميدم
الان خوشهالي يا ناراحت

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
دامنه من رو دزدیدن.
نابود میکنم هر کی که اینکار رو کرد
http://whois.domaintools.com/wind0ws7.com#

چطور ممکنه ظرف چند ساعت یه دامنه رو ثبت کرد
عجب غلطی کردم که دامنه رو ثبت نکردم و اول اینجا گفتم فکر نمیکردم اینجا هم دزد وجود داشته باشه
منم چندین سال پیش که بچه بودم (سال اول دانشگاه ! ) یه دفعه رفتم مشهد-اون موقع ها داغ بودم پیش خودم گفتم امام رضا مواظبه ، اینجا کسی دوزدی نمیکنه - اومدم نماز بخونم کتونی هام رو در اوردم گذاشتم کنار فرش توی حیاط ( نایکی بود و خیلی هم نو بود ) وقتی نماز تموم شد با دمپایی پاره برگشتم خونه ! تازه کفشداری کلی قسمم داد دمپایی ها رو برگردونم ! جلوی در هتل کلی خجالت کشیدم :D

به دوتا نتیجه رسیدم :

1- امام رضا کلا یا به رحمت ایزدی پسوسته وکار دنیوی نمیکنه یا اینکه سرش شلوغ تر از این حرفاست که بخواد مواظب کفشای من باشه !
2- توی حرم امام رضا بیشتر از همه جای ایران دزدی میشه !

لذا شمام خیلی کارت بامزه بوده... !

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
البته یه احتمال دیگه هم هست! این domaintools.com دزده! منم برام پیش اومده بود که یه whois توش گرفته بودم و بعدش ثبت شد! اصلا باورم نمیشد

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
البته یه احتمال دیگه هم هست! این domaintools.com دزده! منم برام پیش اومده بود که یه whois توش گرفته بودم و بعدش ثبت شد! اصلا باورم نمیشد

احتمالش بسيار بسيار زياد است ... حالا يه سوال ... چجوري ميشه دوميني ثبت كرد كه به كسي گفته نشه ؟

يعني خودت سريع ثبت كني و نخواي به شركتي جايي مراجعه كني كه يه وقت دزدي مزدي كنن

به جز Master , Visa Card آيا راه ديگه اي داره ؟ بعد سوال بعدي اينكه كه اگر شما يك دوميني داشته باشي

و مثلا 10 روز ديگه اكسپاير بشه , حق ثبت مجدد با شما يا نه ؟ دومين رزروي كه نداريم ؟ بعد آيا اون شركت

ميتونه مثلا الكي بگه ما دوباره برات تمديد ميكنيم اما دروغ بگه و اينكارو نكنه و خودش هاپولي كنه ؟

|Loverman|

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هر دامینی بنظرت خوب اومد سریع ثبت کن!
با ایگولد مانی بوکرز آلرت پی کش یو و ... هم میشه دامین ثبت کرد! اگه سایتش رو هم نمیدونی پی ام بزن بهت لینک بدم!

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
هر دامینی بنظرت خوب اومد سریع ثبت کن!
با ایگولد مانی بوکرز آلرت پی کش یو و ... هم میشه دامین ثبت کرد! اگه سایتش رو هم نمیدونی پی ام بزن بهت لینک بدم!

يه توضيحات كوچيك بده كه چطوري online ثبت كنم ... كه همون لحظه زد ثبت نشده بتونم به نام خودم بكنم

زود منتظرم :)

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
احتمالش بسيار بسيار زياد است ... حالا يه سوال ... چجوري ميشه دوميني ثبت كرد كه به كسي گفته نشه ؟

يعني خودت سريع ثبت كني و نخواي به شركتي جايي مراجعه كني كه يه وقت دزدي مزدي كنن

به جز Master , Visa Card آيا راه ديگه اي داره ؟ بعد سوال بعدي اينكه كه اگر شما يك دوميني داشته باشي

و مثلا 10 روز ديگه اكسپاير بشه , حق ثبت مجدد با شما يا نه ؟ دومين رزروي كه نداريم ؟ بعد آيا اون شركت

ميتونه مثلا الكي بگه ما دوباره برات تمديد ميكنيم اما دروغ بگه و اينكارو نكنه و خودش هاپولي كنه ؟
معمولا سایتهای خارجی آنی ثبت میکنن. بگذریم از ایرانیها که باید خودشون برن دستی توی اون سایتها بزنن. برای ثبت هم باید دید سایت مرجع چی میپذیره. مثلا شاید پی پال بگیره، یا حتی ایگلد مثل yourwebpoint.com
/
قبل از اکسپایر شدن هم ایمیل اخطار میفرستن. بعد از اکسپایر هم تنها صاحب دومین میتونه تا یک ماه دوباره تمدیدش کنه (البته با پول بیشتر) و بعد از اون مرحله دومین آزاد میشه برای عموم.

PimpaPoompa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سابقه اي كه از Amir_business همه بچه هاي فروم دارند و با اين تاپيك هاي جديد فقط يه چيز ميتونه باشه :

يكي اين آيدي را به دست آورده و داره باهاش خوشمزگي ( لودگي ) مي كنه

Second Life

Registered User
لایک‌ها
58
یه سوال دقیقا این مطلب چی میگه
احتمالا میگه من باید سرم رو بکوبم تو دیوار
درست حس میکنم یعنی مایکروسافت میخواد نام ویندوزش رو همون 7 بزاره

Goodbye, ‘Vienna.’ Hello ‘Windows 7′
It's February 1: The first "official" day of the Steven Sinofsky Windows era.

Yes, I know Senior Vice President of Windows and Windows Live Engineering Sinofsky has been working on Windows Vista and Windows Live for the past several months. His re-org stamp is already visible on a number of divisions and projects. But given that January 31 was former Windows chief Jim Allchin's last day, I'm counting today as the first day of the new post-Allchin Windows world.

That means, for one, it's time to move beyond the vista-themed family of codenames and begin using the more boring and sanitized ones that we're all going to have to get used to, going forward.

First off, it's time to stop with the "Vienna" stuff. Those in the know need to start using "Windows 7" to refer to the next full-fledged version of Windows client. (Why 7? I guess because it follows NT 6.0?)

Not so coincidentally, numbers are back in vogue — like they are on the Office side of the house, which, as Microsoft watchers have known for a while, is working on "Office 14" (not "13" — bad luck), the next version of Office.

What other changes are in store from the new Windows regime? Over in my regular Redmond Magazine column, I mention (tongue planted in cheek … sort of) a few of the ways Microsoft could and might make Windows development and testing more like that done by the Office unit.

Among my suggestions:

* Stop talking about unreleased products. Don't share publicly a list of promised features/functionality before the product is totally locked down. Punish transgressors both inside and outside the company.

* Cease sharing any information about delivery milestones or dates. Never talking about ship targets means never having to say you're sorry.

* Ban historical references. Anyone mentioning "WinFS," "Cairo" or "Hailstorm" gets put in the penalty box.

Other changes you're expecting in the brave new Windows world?

http://blogs.zdnet.com/microsoft/?p=233

Second Life

Registered User
لایک‌ها
58
مایکروسافت اعلام کرد که نسخه بعدی سیستم عامل ویندوز، یعنی ویندوز 7 در نیمه دوم سال 2009 میلادی عرضه خواهد شد. این در حالی است که پیش از این، سال 2010 به عنوان سال عرضه این سیستم عامل اعلام شده بود.

ویندوز 7 در سال 2008 سه مرحله اصلی خواهد داشت که مرحله اول آن با نام M1 در حال حاضر برای سنجش کدها در اختیار همکاران کلیدی مایکروسافت قرار گرفته است. مرحله یا پیش نسخه M1 تنها برای زبان انگلیسی آماده شده، اما در دو نسخه 23 بیتی و 64 بیتی تولید خواهد شد. ویندوز 7، آخرین نسخه 32 بیتی سیستم عامل ویندوز خواهد بود. نسخه M2 نیز در یکی از ماه های مه یا آوریل عرضه خواهد شد.

عرضه ویندوز ویستا باعث به وجود آمدن اعتراض هایی بین مشتریان مایکروسافت شد. به نظر می رسد مایکروسافت برای جلوگیری از تکرار این امر، قصد دارد از فاصله زمانی بین عرضه نسخه های مختلف ویندوز بکاهد.

microsoft_vienna.jpg

screenshot_windows_vienna.png

windows-7-Vienna.jpg

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
واو آره ما همه قبول کردیم ایده ی تو جالب بوده. خوش بحاله من که دامین رو ثبت کردم پس.

777 دلار یادت نره.

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
معمولا سایتهای خارجی آنی ثبت میکنن. بگذریم از ایرانیها که باید خودشون برن دستی توی اون سایتها بزنن. برای ثبت هم باید دید سایت مرجع چی میپذیره. مثلا شاید پی پال بگیره، یا حتی ایگلد مثل yourwebpoint.com
/
قبل از اکسپایر شدن هم ایمیل اخطار میفرستن. بعد از اکسپایر هم تنها صاحب دومین میتونه تا یک ماه دوباره تمدیدش کنه (البته با پول بیشتر) و بعد از اون مرحله دومین آزاد میشه برای عموم.

بازم سايت ميشناسيد ؟

بالا