برگزیده های پرشین تولز

بارگزاري فايلهاي بانك اطلاعاتي در كنترل پنل Plesk

haaamed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان.

من يك سايت طراحي شده asp با بانك اطلاعات sql server دارم.
و هم اكنون در Localhost مشكلي نيست.
امّا براي بارگزاري بانك اطلاعات روي server مشكل داريم. (Server ويندوز با كنترل پنل Plesk(
چگونه مي‌توانم فايل‌هاي .mdf و .LDF را در قسمت بانك اطلاعاتي هاست خود بارگزاري كنم؟

پيشاپيش از راهنمايي شما سپاسگزارم

Graveworm

Registered User
لایک‌ها
12
سلام دوستان.

من يك سايت طراحي شده asp با بانك اطلاعات sql server دارم.
و هم اكنون در Localhost مشكلي نيست.
امّا براي بارگزاري بانك اطلاعات روي server مشكل داريم. (Server ويندوز با كنترل پنل Plesk(
چگونه مي‌توانم فايل‌هاي .mdf و .LDF را در قسمت بانك اطلاعاتي هاست خود بارگزاري كنم؟

پيشاپيش از راهنمايي شما سپاسگزارم
معمولا هاست ها اجازه upload کردن فایل های mdf و attach کردن اونها رو به sql server نمیدن ..

شما میتونی اطلاعاتت رو از طریق Sql Server management studio یا enterprise manager ، منتقل کنی به سرور جدید.

بهتره از هاست بپرسید که براتون فایل Mdf رو attach میکنن یا نه؟

bishtar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
آقا منم از طریق پنل می تونم فایل باگذاری کنم ولی از طریق ftp اصلا اجازه نمیده اکانت ftp هم ساختم ولی نمی شه به سرور وصل شد چیکار باید بکنم؟

Graveworm

Registered User
لایک‌ها
12
آقا منم از طریق پنل می تونم فایل باگذاری کنم ولی از طریق ftp اصلا اجازه نمیده اکانت ftp هم ساختم ولی نمی شه به سرور وصل شد چیکار باید بکنم؟
منظورتون فایلهای sql server هست ؟

haaamed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
معمولا هاست ها اجازه upload کردن فایل های mdf و attach کردن اونها رو به sql server نمیدن ..

شما میتونی اطلاعاتت رو از طریق Sql Server management studio یا enterprise manager ، منتقل کنی به سرور جدید.

بهتره از هاست بپرسید که براتون فایل Mdf رو attach میکنن یا نه؟

ممنون
ميروم تست كنم..

بالا