برگزیده های پرشین تولز

بازاريابي از طريق اينترنت چه فوايدي دارد ؟ [ مقالات] شماره پانزده

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
تاریخ عضویت
1 مارس 2006
نوشته‌ها
19,931
لایک‌ها
17,702
محل سکونت
اوهایو - دیتون
بازاريابي از طريق اينترنت چه فوايدي دارد ؟ [ مقالات] شماره پانزده

اگر شما هم مانند من عاشق کارتان هستيد مطمئن هستم که ميل داريد تا حد ممکن آنرا توسعه دهيد. هرچه توليد مي کنيد و يا هر خدماتی که ارائه می دهيد آيا نمی خواهيد از بهترين راه موجود يعنی اينترنت آنرا گسترش دهيد ؟ خصوصا اگر از فوايد آن مطلع باشيد؟

شما مايليد خدمات و کار خود را روی خط عرضه کنيد زيرا :

1- کم دردسر است

نيازی نيست لزوما بازارياب کامل و بی عيب و نقصی باشيد تا محصولاتتان را بطور موثر روی خط عرضه کنيد. هنگامی که با مردم بصورت رو در رو صحبت می کنيد برای اينکه مورد تائيد واقع شويد مدت زمان زيادی طول می کشد تا حرفها، محصولات و قفسه اجناس را آماده کنيد.

اما پشت کامپيوتر کسی اهميت نمی دهد اگر جين و تی شرت بپوشيد، نياز نداريد با عجله به مغازه فتوکپی و يا پرينت برويد و تمامی صحبت هايتان تبديل می شود به يک مقاله کوتاه. اين به مراتب ساده تر است که يک مقاله بنويسيد و بتوانيد سر فرصت آنرا بارها تصحيح کنيد و با کليک کردن يک کليد ارسالش کنيد.

2- برای بازارياب نه چندان جسور، خطر تحديد کننده اي وجود ندارد

روند حرکت فروش خيلي راحت است. روی اينترنت شما به طور مستقيم با مخالفت ها و عدم پذيرش ها مواجه نيستيد. حتی اگر در روابط عمومی، حرفه ای باشيد و بتوانيد با اعتماد به نفس و صريح خود را معرفی کنيد ، معرفی خودتان از طريق کلمات چاپ شده آسان تر است.

افراد روی خط هنگامی که شما را می يابند مشتريان حی و حاضر هستند. آنها اطلاعات می خواهند و تحويل هر چه سريع تر محصولات برايشان مهم است به همان سرعت و سهولتی که روی خط سفارش داده اند.

3- بسيار راحت و بی دردسر است

لزومی ندارد محصولات را با خود حمل کنيد و اجباری نداريد فهرست انبار را کنترل کنيد.
هنگامی که می خواهيد محصولات الکترونيکی خود مثل کتابهای الکترونيکی و گزارشات الکترونيکي را عرضه کنيد نيازی به بسته بندی و مهر و پست نداريد.

4- وقت کمتری صرف می شود

عرضه اجناس و بازاريابی روی خط موجب صرفه جويی در زمان می شود زيرا می توانيد تمام حوزه های کار را در يک مکان انجام دهيد.

حضور در جلسات يا ارائه و معرفی کار نياز به آماده شدن دارد، رانندگی و ترافيک چندين ساعت وقت می گيرد. ممکن است ماهها فروشی نداشته باشيد. در کامپيوتر با سريع ترين حالت ممکن هزاران پيام می فرستيد بدون اينکه نياز داشته باشيد حتي لباس راحتي خود را عوض کنيد.

5- مقرون به صرفه است

می توانيد کارتان را با کمترين سرمايه شروع کنيد. اکثر کارهای اينترنتی دفترشان در خانه است. وب سايت ها به شرکت هاي مجازي تبديل شده اند. هزينه برقرای يک شرکت را با هزينه گرفتن يک وب سايت مقايسه کنيد.

ميليونها ريال هزينه ماهانه به صدها هزار تبديل مي شود. می توانيد يک مشاور مجازي از يک موسسه فنی محلی، با يک حقوق مناسب استخدام کنيد که به فروش رو به رشد شما کمک کند.

6- گسترده است و امکانات نامحدود دارد

ممکن است در حال حاضر ميليونر نباشيد اما ممکن است در آينده يک ميليونرشويد. شبکه جهانی وب در انتظار خلاقيت منحصر به فرد شماست. مردم هر روز آماده خريد هستند. حتی با کوتاهترين زمانی که صرف می کنيد موفقيت های بزرگ به بار خواهد آمد.


7- ايده ها و افکار جديد در اين روش حمايت مي شوند

می توانيد تبادل افکار و اطلاعات داشته باشيد و دوستان حرفه اي قابل اطمينان و متخصصين با کفايتی بيابيد که شما را در ماجراهای روی خط ياری کنند. مردم روی خط بسيار صميمی تر هستند.

8- اين يک ماجراجويی عظيم است

با افراد فوق العاده ای از سرتاسر دنيا آشنا می شويد که می خواهند شما را بشناشند حتی از شما خريد کنند. فقط به خاطر داشته باشيد
مانند يک باغ، يک اقدام جديد زمان می خواهد تا کاشته ، آبياری و تغذيه شود و علف های هرزش گرفته شده و در آخر به محصول دادن برسد. زود مايوس نشويد. همچنان صبور باشيد و از پيشرفت کار لذت ببريد.

=---=
با تشکز از مهندس محمود بشاش به آدرس : mahmoodb.com

======== یک پیشنهاد .....> http://forum.persia-cms.com/forum-vf17.html تبادل لینک + سئو
 
بالا