برگزیده های پرشین تولز

بازاریابی شبکه ای!!!

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
دوستان یه شرکتایی هست که کار بازار یابی شبکه ای انجام میدن و سیستمش به این صورته:
هر کسی که به عنوان بازاریاب عضو این سیستم میشه بابت هر خریدی که از شرکت انجام میده 17% پورسانت دریافت میکنه و این شخص میتونه افراد دیگر رو هم به شرکت معرفی کنه که اون ها هم بابت هر خریدی که انجام میدن 17% خودشون پورسانت دریافت میکنن و 3% شما که نفر اول هستید پورسانت میگیرید و همینطور این زیر شاخه ها هم میتونن واسه خودشون زیر شاخه بگیرن.
پورسانتی که به شما میرسه اینطوریه:
خودتون خرید کنین 17%
زیرشاخه ردیف اول 3%
زیرشاخه ردیف دوم 2%
زیرشاخه ردیف سوم تا ششم 1%
زیرشاخه ششم به بعد هم پورسانت میده که توضیحش سخته

حالا میخواستم نظرتونو راجع به این سیستم بدونم
بعد این کارشون با شرکتای هرمی هم فرق میکنه، کاملا هم قانونیه، من که رفته بودم مصاحبه دیدم همه مجوزارو داشتن و تو مرکز شهرم یه تابلوی بزرگ زده بودن واسه دفترشون.

Nader FN

Registered User
لایک‌ها
118
کتاب "تجارت قرن 21" رابرت کیوساکی رو بخون خیلی چیزا دستت میاد.
بیزنس فوق العاده ایه. 6-7 ماه اول فعالیت و زحمت زیادی میبره. پول زیادی هم گیرت نمیاد. ولی بعدش فعالیتت کمتر و درآمدت بیشتر میشه.
خلاصه به طور قاطع میگم هیچ کار دیگه ای نیس که تو یه مدت زمان مشخص ، پتانسیل این همه پیشرفت رو داشته باشه. ( بدون سرمایه منظورمه. وگرنه اگه سرمایه باشه که پول پول میاره! )

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
کتاب "تجارت قرن 21" رابرت کیوساکی رو بخون خیلی چیزا دستت میاد.
بیزنس فوق العاده ایه. 6-7 ماه اول فعالیت و زحمت زیادی میبره. پول زیادی هم گیرت نمیاد. ولی بعدش فعالیتت کمتر و درآمدت بیشتر میشه.
خلاصه به طور قاطع میگم هیچ کار دیگه ای نیس که تو یه مدت زمان مشخص ، پتانسیل این همه پیشرفت رو داشته باشه. ( بدون سرمایه منظورمه. وگرنه اگه سرمایه باشه که پول پول میاره! )
شما هستی تو این کار؟

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
میگن اون نفر اول این ماه 100میلیون دریافتیش بود:eek:

Nader FN

Registered User
لایک‌ها
118
میگن اون نفر اول این ماه 100میلیون دریافتیش بود:eek:

شرکت ابرتجارتی؟ 5 نفری که بالای همه هستن این ماه به سقف یا همون 100 تومن رسیدن. نفر اول تبریزم بالای 2 تومن برداشت.

ibest

کاربر فعال ادبیات
لایک‌ها
11,872
1 مقدار مدینه فاظله نشون شما میدن

و متاسفانه 2 خیلی از این شرکت ها وژدان کاری نیست و ادم ها را ب چشم کمیسیون و دلار می بینند

Nader FN

Registered User
لایک‌ها
118

و متاسفانه 2 خیلی از این شرکت ها وژدان کاری نیست و ادم ها را ب چشم کمیسیون و دلار می بینند

اخوی گربه که محض رضای خدا موش نمیگیره! فروشِ این ماه شرکت 36 میلیارد تومن بود! 3 تومنش راحت میره تو جیب مدیرعامل!
من آدم واقع گرایی ام. رو کاغذ حرف زدن زدن راحته. اما از هر طرف بررسی کنی باز می ارزه.
بخوای موفق شی باید زیر دستیاتو موفق کنی. اگه نرسی بهشون و پیگیر کارشون نباشی خودت سود نمیکنی.

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
شرکت ابرتجارتی؟ 5 نفری که بالای همه هستن این ماه به سقف یا همون 100 تومن رسیدن. نفر اول تبریزم بالای 2 تومن برداشت.
اره
شما چه شرکتی هستی؟
نفر اول بابل این ماه 100تومن گرفت. تبریز چقدر کمه

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542

اره من خودمم با این مسله که ادمو به چشم پول میبینن مشکل دارم ولی خوب به نفع خود اون زیرشاخه هه هم هست

ibest

کاربر فعال ادبیات
لایک‌ها
11,872
اخوی گربه که محض رضای خدا موش نمیگیره! فروشِ این ماه شرکت 36 میلیارد تومن بود! 3 تومنش راحت میره تو جیب مدیرعامل!
من آدم واقع گرایی ام. رو کاغذ حرف زدن زدن راحته. اما از هر طرف بررسی کنی باز می ارزه.
بخوای موفق شی باید زیر دستیاتو موفق کنی. اگه نرسی بهشون و پیگیر کارشون نباشی خودت سود نمیکنی.

اخوی بنده تجربم از شما 2 این زمینه بیشتره

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
معلومه افراد زیادی با این کار آشنایی ندارن وگرنه الان این تاپیک ترکیده بود
هدفم از زدن تاپیک همین بود که ببینم چقدر این کار جا افتاده و خیلی دیر واردش نشده باشم که فهمیدم نسبتا زود واردش شدم

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
خیلی ها هستند ... اما من به شخص ِ سعی میکنم هیچوقت واردش نشم ، بر فرض من اگر 100 نفر رو بیارم تو این کار ، بعد 1% ، فرار رو بر قرار ترجیح بدن یا پولا رو ندن چه آبرویی از من خواهد رفت؟ :دی

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
دقیقا چه جنسی رو این شرکت ها میفروشن؟!

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
خیلی ها هستند ... اما من به شخص ِ سعی میکنم هیچوقت واردش نشم ، بر فرض من اگر 100 نفر رو بیارم تو این کار ، بعد 1% ، فرار رو بر قرار ترجیح بدن یا پولا رو ندن چه آبرویی از من خواهد رفت؟ :دی
شما چیزی از دست نمیدی
آبروی شما نمیره ابروی اون شرکته میره
بعدشم شما لازم نیست 100نفرو بیاری، یه 5 نفر رو هم بیاری کفایت میکنه، بقیه زنجیره خودش پیش میره و فقظ این 5 نفر اول شما رو میشناسن

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
دقیقا چه جنسی رو این شرکت ها میفروشن؟!
سلولزی( مثل دستمال کاغذی)، آرایشی بهداشتی(مثل انواع کرما و اتوکلن ها)، غذایی(مثل انواع کیک و کلوچه ، پودر کیک، پودر شربت)، چرم( مثل کیف و کمربند چرم) و خیلی چیزای دیگه

ibest

کاربر فعال ادبیات
لایک‌ها
11,872
شما چیزی از دست نمیدی
آبروی شما نمیره ابروی اون شرکته میره
بعدشم شما لازم نیست 100نفرو بیاری، یه 5 نفر رو هم بیاری کفایت میکنه، بقیه زنجیره خودش پیش میره و فقظ این 5 نفر اول شما رو میشناسن

کوشا جان زنجیر نیست ک تک تک جوش بدی همینجوی بره
شما در هر مرحله ک ورودی داری و دایرکت میگیری مسولیت سنگین تر میشه و لولت بالا میره ک ب لیدر و تاپ لیدر تبدیل میشی
ب این راحتیا نیست ک شما فکر میکنی - نتورکرها بهش میگن پارامتر های آزاد
یعنی شما در هر مرحله کاری با یکسری چالش ها و مشکلات روربرو میشید

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
کوشا جان زنجیر نیست ک تک تک جوش بدی همینجوی بره
شما در هر مرحله ک ورودی داری و دایرکت میگیری مسولیت سنگین تر میشه و لولت بالا میره ک ب لیدر و تاپ لیدر تبدیل میشی
ب این راحتیا نیست ک شما فکر میکنی - نتورکرها بهش میگن پارامتر های آزاد
یعنی شما در هر مرحله کاری با یکسری چالش ها و مشکلات روربرو میشید
اوووووو همچین میگی مسولیت سنگین
حرف زیاده حالا من چند ماه دیگه میام نتیجه رو میگم

بالا