برگزیده های پرشین تولز

بازاریابی شبکه ای

forsoh

Registered User
لایک‌ها
3,199
من به این آدم میگم باشه من به حرف تو گوش میدم و نتورک کار نمیکنم ولی بعد تو حاضر میشی برای من یه ماشین بخری؟ تو حاضر میشی ماهی 5 میلیون به من بدی؟ تو حاضر میشی خرج دانشگاه من رو بدی؟ تو حاضر میشی خرج خانواده من رو بدی؟

میخوای چوپان بهت نشون بدم از راه چوپانی میلیاردر شده؟ :)
حالا چون یه چوپان ساده تونست به این مقدار پول برسه، پس چوپانی شغل پر درآمدی هست؟

ما داریم به طور متوسط از این حرفه صحبت می کنیم. شواهد نشون میده اکثر شماها آس و پاسین! به خدا تو هر حرفه ای آدم موفق هست. نتورک هم از این قاعده مستثنی نیست ولی به صورت متوسط با این شغل نمیشه به جایی رسید.

الان باز نیایید بگید آدم باید خودش بخواد و از این حرفا! یکم واقع بین باشید.

Mr.Ansari

Registered User
لایک‌ها
1,996
ببین بزمجه حق توهین نداری؟ اوکی؟ چرندیات چیزیه که چند تا لیدر و بالاسریت مختو زدنو تو باورش کردی و فکر میکنی با مخ کردن فک و فامیل و دوستات و فروختن جنس بنجول مثل شامپو و چایی به اطرافیانت داری پول درمیاری و جوری مختو زدن که بعد چند سال با فروختن شامپو به فکو فامیلت ماشین 500 میلیونی سوار میشی هه
خخخ بگذریم
متاسفانه بزرگترین مشکل این نتروکر ها اینه که جوری خودشون رو باور میکنن جوری به کارشون ایمان اوردن که حتی نزدیکه خدارو نهی کنن خخخ
امروز یه عکسی تو اینستاگرام خیلی نظرمو به خودش جلب کرد که واقعیته خخخ

photo_2016-08-14_21-09-57.jpg

شما اگه توهین دیدی می تونی ریپورت بدی، تشخیص توهین بودن یا نبودنش با شما نیست، مفهومه ؟
من الان خودم جزو اون کسایی ام که مغزِ مردمُ شستشو میدم، خودم بالا سری ام به قولِ خودت : )) نمی خواد به من در موردِ چیزایی که تو نتورک اتفاق افتاده بگی : )) من نتورک مارکتینگ رو دوست دارم، چون سخته ! و هر کسی عرضه انجام دادنِ هر کارِ سختی رو نداره :) بنظرم کسی که نتونه از کاری که شروع کرده پول در بیاره بی عرضه س، نتورک هم یکی از اوناس، ممکنه شما یا دوستانتون هم شاملش بشند :)

خیلی سخته برات یسریا دارن از همین کاری که بنظرت مسخره س پول در میارن ؟! اوکی پس بشین نگاه کن یا برو خودتُ تو فضای مجازی خالی کن :general304:

Last edited:

mortezasajjadi

Registered User
لایک‌ها
42
بهم نتورک کردن تو بیز پیشنهاد شد ولی وقتی ک برای پرزنت رفتم حالم از احترام ها و چاپلوسی های منزجر کنندشون بهم خورد اینقدر رذالت بار قربون صدقه هم میرفتن که همونجا میخواستم بالا بیارم و اونجایی که همه مردمو عقب افتاده و امل میخوندن و نتورک رو متشکل از ۲۸ علم روز دنیا و شغل شاخ امریکا معرفی کردن دستم اومد که چقدر حقیرند وقتی که یک عمر تلاش و زحمتای پدرمو که همه عمرش با صداقت زحمت کشید رو ناشیانه زیرسوال میبردن بهشون گفتم که حتی اگه تو این کار کثیف روزی یه میلیارد دربیارم حاضر نیستم خودمو با انداختن جنسای آشغالتون به فامیلم حقیر کنم برم جنسای بنجل رو تو رو درواسی به نزدیکانم و فامیلم بندازم که پولدار بشم؟ لعنت به پولی که بخواد اینقدر منزجر کننده بدست بیاد بعد یه عمر زندگی باعزت برم در خونه عمه و خالم بهشون لوازمی ک نمیدونم از کجا و چیجوری میاد و قالب کنم ؟ واقعا هیچ کار دیگه ایی وجود نداره که آبرومندانه روزی بی منت گیر آدم بیاد که به این لجنزار کشیده نشه؟

ali7rasooli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
شرکت Amway آمریکا یکی از بهترین شرکت های بازار یابی شبکه ایه . میشه گفت بزرگ ترین در دنیا. . درآمد بازاریابی شبک های تو ایران بستگی به فعالیت و تسلیم نشدن خودت داره خیلی جاها ممکنه پس بزننت خیلی جاها ممکنه کم بیاری . ولی ببین . شرکتی مثل پنبه ریز. جنسای خاص داره تو توی سایتش که بری کاملا مشخصه که این مخصولات محصولات برند های خییلی مشهوره که توی بازار آزاد قیمت هاشون کمتر از 400 هزار تومن نیست . ولی مثلا پنبه ریز اینو بهت میده 157 تومن . این قیمتش شاید به نسبت کالاهای توی بازار که برای همون مقصود به فروش میرسن خیلی زیاد تر باشه . ولی در عمل خیلی از کیفیت بالاتری برخورداره. شما وقتی عضو پنبه ریز یا هر شبکه دیگه ای میشید باید یک معرف و سر گروه داشته باشید اون به شما آموزش میده . شما هم باید برای خودتون زیر دست و زیر گروه انتخاب کنید . که با هر محصولی که زیر گروه هات بفروشن تو 5 درصد سود میکنی . و همچنین از فروش های خودت هم 24 درصد . تو سود خودت رو داری . در مقابل صداقت با مشتری باعت مداوم شدن خریدش میشه.

ali7rasooli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
بازاریابی شبکه ای توی آمریکا و ... به صورت صحیح رواج داره. . و تو ایران هم کم کم دارن شیوه هارو صحیح میکنن . بنظرم شغل خیلی خوبیه . اگر سعی و تلاش و پشتکار داشته باشی و بتونی کنترل همچیز رو یدست بیاری. من دوستی دارم ماهی 10 میلیون درامد حد اقل از شبکه بازاریابی داره . چون 16 تا زیر گروه فعال داره خودش هم خیلی فروش داره چون کارشو یاد گرفته . فروش بیشتر به منظور گول زدن مشتری نیست . نه . به منظور هدایت مشتری به کار درست و انتخاب محصول درسته .

emadegol

Registered User
لایک‌ها
171
سلام، من توی این بحث اولین کامنتی هست که میذارم و صرفا نظر خودمو می نویسم برای اونایی که فکر می کنند، معمولا توی شرکتهای نتورکری که در ایران فعالیت دارند این موارد بوضوح توی همه شون دیده میشه:

1- استفاده از جنس های گمنام برای معلوم نشدن قیمت واقعی جنس و فروختن همون جنس با قیمتی مساوی یا بیشتر از برندهای مطرح بازار
2- ایجاد اجبار برای بازاریاب ها جهت خریدن جنس به سقف هایی که خودشون تعیین می کنند(از 500تا...) تحت عناوین مختلف
3- بازی با اعداد و ارقام و استفاده از روانشناسی موفقیت و جلسات متعدد جهت شستشوی مغزی نفرات

بنده تا حالا بیش از 5 بار و توسط بازاریابای شرکتای مختلف پرزنت شدم، در همگی موارد هم تا اخرین لحظه موندم و گوش دادم به حرفهاشون، از همه وقت گرفتم در انتها برای فکر کردن و بعد تلفنا جواب منفی دادم جوری که به طرف بر هم نخوره و دوستانه (سبک تست شده ای هست و جواب میده!)

البته دلیل دارم برای اینکارم، اولین دلیلم اینه که وقتی بنده میتونم به سوپری سر کوچه مون مراجعه کنم(فاصله 50متری خونه مون!) و جنس برند رو با قیمتی که دارم توی همین وبسایت های نتورکرا می بینم بخرم اصلا چرا باید همچین جنسی رو بصورت کلی و زوری بخرم هر ماه وقتی که بهش نیازی هم ندارم!؟
دومین دلیلم اینه که وقتی چیزی رو برای خودم نمی پسندم و منطقی نمی بینم برای دیگران هم نمی پسندم و منطقی نمی دونم پس به هیچ عنوان وجدانم اجازه نمیده دیگران رو وارد همچین بازی ای بکنم
سومین دلیلم هم هزینه های پستی هست، اونقدر این هزینه ها بالا رفته که حتی تخفیف 20درصد و خرید بالا هم بزنی بازم تقریبا انگار هیچ تخفیفی نگرفتی
چهارمین دلیل هم سخت بودن فروش جنس گمنام هست،علی الخصوص وقتی درحد جنس برند گرون باشه

بنابراین ترجیحم اینه که بجای اینکه از شرکت جنس گمنام بخرم و از فروشش پورسانت بگیرم خودم جنس برند بگیرم و بفروشم و خودم سودمو بردارم! اینجوری در صورت ضرر، کس دیگه ای رو وارد ماجرا نکردم و موقع سود هم که خب سود بردم دیگه نوش جانم!

mohammad98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
190
جالبه يه سري همينطوري رو هوا بازاريابي شبكه در امريكا رو با ايران مقايسه كردن!!!!
اين شركتهايي كه توي ايران دارن نتورك كار ميكنن اگه امريكا بودن 3سوت قوانين اونجا جمعشون كرده بود!

lovebusiness

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
سلام عزیزان
بازاریابی شبکه ای یا همون نتورک مارکتینگ به خودیِ خود هیچ ایرادی نداره و اتفاقا یکی از سخت ترین و بهترین شغل های دنیاست. اما در ایران دچار یک سری آفت شده. مثلا اولین چیزی که در نتورک از بین میره البته نه برای همه بلکه برای بعضی ها اخلاقه. یعنی تا طرف نتورکر میشه دیگران رو کوچیک تر از خودش میبینه و یه حس خود برتر بینی بهش دست میده. حالا به قول دوستمون چاپلوسی و اینا هم بماند. در کل این شغل شغلِ خیلی خوبیه و البته سخته اما در ایران متاسفانه کمی داره به بیراهه میره. پیشنهاد میکنم مقاله چجوری پولدار بشم؟ رو مطالعه کنید.

lovebusiness

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
دوستان در مورد کمبودهای بازاریابی شبکه ای صحبت کنید میتونه جالب باشه. موفق باشید

essi67

Registered User
لایک‌ها
96
سلام عزیزان
بازاریابی شبکه ای یا همون نتورک مارکتینگ به خودیِ خود هیچ ایرادی نداره و اتفاقا یکی از سخت ترین و بهترین شغل های دنیاست. اما در ایران دچار یک سری آفت شده. مثلا اولین چیزی که در نتورک از بین میره البته نه برای همه بلکه برای بعضی ها اخلاقه. یعنی تا طرف نتورکر میشه دیگران رو کوچیک تر از خودش میبینه و یه حس خود برتر بینی بهش دست میده. حالا به قول دوستمون چاپلوسی و اینا هم بماند. در کل این شغل شغلِ خیلی خوبیه و البته سخته اما در ایران متاسفانه کمی داره به بیراهه میره. پیشنهاد میکنم مقاله چجوری پولدار بشم؟ رو مطالعه کنید.

با این نظرتون موافقم . البته باز بستکی به ادمش داره و فکر کنم کسی که با این نگرش کار کنه نتونه به موفقی که دلش میخواد برسه و احتمالش شکسته
شما خودتون کار کردین؟

Farid_sdt

Registered User
لایک‌ها
23
ممنون از دوستى كه تشكر كردن و باعث رجوع دوباره بنده به اين پست شدند.
دوستان عزيز اين عكس كاملا فتوشاپ هستش. كاملا واضحه كه قيمت رو پاك كرديد و جايگزين كرديد. سفيدى دورش واضح هستش. فكر مى كنم وضعيت معلوم شد براى همه. اين موضوع رو يك روز بعد متوجه شدم و ميخواستم بگم بهتون ولى سرم شلوغ شد و فراموش كردم. يك پيشنهاد هم براى شما :
فتوشاپ رو ياد بگير دوست عزيز ، وقتى ميخوايي اديت كنى قيمت رو ، بك گراند كالر رو بذار روى رنگ بك گراند كه اينجورى تابلو نشه. سعى كن فونت هات رو هم كامل كنى ، چون فونت ٠ ريال با ٠ آخرت فرق داره. موفق باشي

Farid_sdt

Registered User
لایک‌ها
23
روی صحبت من با نتورکر هاست کسایی که دارن تو این صنعت کار میکنند.
اگر نتورک جواب نمیداد هیچ کسی نتیجه نمیگرفت
ولی خوب میدونید که خیلی ها تو نتورک جواب گرفتن اگر کسی تونست پس من و شما هم میتونیم
اگر میبینید کسی تو این صنعت به جایی نرسیده شک نکنید مشکل از اون فرد بوده نه نتورک
افراد زیادی ما رو مسخره میکنن ، بهمون میگن شما دیوانه اید ، آخه اینم کاره؟ گیر آوردید خودتون رو و کلی از این حرفا و تازه جالب ایجاست خیلی از این آدما حتی نتورک رو تجربه هم نکردن و خیلی راحت نظر میدن و خودشون رو فیلسوف میدونن
من به این آدم میگم باشه من به حرف تو گوش میدم و نتورک کار نمیکنم ولی بعد تو حاضر میشی برای من یه ماشین بخری؟ تو حاضر میشی ماهی 5 میلیون به من بدی؟ تو حاضر میشی خرج دانشگاه من رو بدی؟ تو حاضر میشی خرج خانواده من رو بدی؟
دوست من، گوش دادن به حرف این آدم ها یعنی بازی با آینده خودت یعنی بازی با لیست اهدافت همون لیست اهدافی که اسم مادرت توشه

من 2 روز بیشتر اینجا نیومدم اول برام جالب بود که همه دور هم صحبت میکنیم ( مخالف ها و موافق ها ) ولی به این نتیجه رسیدم اومدن به اینجا و صحبت کردن با این افراد فقط وقت تلف کردنه. ما نتورکر ها یه حرف معروف داریم ( آدم ها یا پر از هدف هستن یا پر از بهانه) کسی که نمیخواد نتورک کار کنه تو تا صبح براش دلید بیار که نتورک خوبه باز برات بهونه میاره

واقعا دلم میخواد همه شما تو نتورک موفق بشید ولی تو یه کتاب خوندم فقط 10% از افراد تو نتورک موفق میشن و این بستگی به شما داره که اون 10% موفق باید یا اون 90% شکست خورده

دلم میخواد در آخر این رو بگم لطفا صادقانه و سالم کار کنید.
افراد رو با دروغ و جوسازی وارد نکنید
سیاست داشتن رو با زیراب زنی ، دو رویی و حیله گری اشتباه نگیرید
حتی شاید مجبور بشید برای سالم کار کردن شرکت خودتون رو عوض کنید (کاری که خودم انجام دادم)

موفق باشید
يك پيشنهاد دارم واسه شما ،
من يك آدم كوته بين و نفهم هستم ، به آينده فكر نمى كنم. ضما آينده نگر هستى. من ميام نتورك كار ميكنم براى شما و همه درآمدم تا آخر مال شما. در عوض ماهيانه ٣ ميليون تومان ثابت ميخوام ازتون ! قبوله ؟ روزى هم ٤ ساعت ( ٨ نفر ) پرزنت مى كنم. اينجورى باعث ميشه شما بعد از ١ سال ميلياردر بشي. قبوله ؟ براى ماهيانه ٣ ميليون هم اول ماه ازتون سفته و يا پول نقد خواهم خواست.

essi67

Registered User
لایک‌ها
96
دوستان از اینکه نظرات پر بارتون رو در اختیار بقیه قرار میدین سپاس گذارم
ولی تاپیک قدیمی شده و کسی که دنبال یک تصمیم گیری صحیح هست میتونه با مراجعه به پستهای قبل نظرات مختلف رو بررسی کنه ونتیجه گیری کنه
از اونجا دوستان اکثرا نیستن بهتر تاپیک بسته بشه

hexman

Registered User
لایک‌ها
761
نتورک فقط شامپو داره یا جنسهای دیگه هم هست؟

essi67

Registered User
لایک‌ها
96
این سایت صنف بازاریابی شبکه ایه میتونید لبست شرکت های دارای مجور ولینک وبسایتشون رو ببینی
تفریبا کم کم دارن همه چیز میارن حتی کلید پریز و لامپ

mohammad98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
190
اون چيزي كه توي دنيا با نام بازاريابي شبكه اي كار ميشه هيچ محدوديتي از نظر نوع جنس نداره ولي از نظر حرفه‌اي‌هاي جهاني بازاريابي شبكه بعضي محصولات براي فروش از طريق بازاريابي شبكه مناسب تر هستند (معمولا محصولاتي كه براي فروش نياز به توضيح، معرفي يا آموزش دارن)
ولي در نتوركهاي ايراني هيچ مهم نيست محصول چي باشه! چون فقط كسايي ميخرن كه اميد به ميلياردر شدن دارن و اصلا واسشون مهم نيست ايا محصولي كه ميخرن به اندازه پولي كه دادن ارزش داره يا نه!!!

بالا