برگزیده های پرشین تولز

بازاریابی شبکه ای

behzad_vision

Registered User
لایک‌ها
121
بازاريابي هم علمه و هم هنر. اگر شما بازارياب حرفه اي باشي درآمد بالا در انتظار شماست و نيازي به شبكه اي شدن نداري. رفيق من بازارياب لوازم و محصولات پزشكي هست و بيشتر با بيمارستان ها كار مي كنه خودش مي گفت حداقل ماهي 15 رو داره.

icepack38

Registered User
لایک‌ها
51
بازاريابي هم علمه و هم هنر. اگر شما بازارياب حرفه اي باشي درآمد بالا در انتظار شماست و نيازي به شبكه اي شدن نداري. رفيق من بازارياب لوازم و محصولات پزشكي هست و بيشتر با بيمارستان ها كار مي كنه خودش مي گفت حداقل ماهي 15 رو داره.
دوست عزیز موافقم چون بنده هم بازاریاب هستم و درامد بالایی دارم
اما نتورک افزایش درامدش بر اساس شبکه و مجموعه هستش و با تنهایی درامد بالا امکان پذیر نیست
یه تحقیق مبتدی و کوچک هم بکنید متوجه حرف میشید

icepack38

Registered User
لایک‌ها
51
اینکه فرمودین ممکنه درست باشه ولی این بحث بستگی به شرکت و تیم اموزشی داره و ماهیت نتورک مارکت رو زیر سوال نمیبره همچنین اینکه اصول نتورک مارکت در تمام دنیا یکسانه و اگر کسی شروع به کار کنه و هیچ کلاسی هم نبینه با تحقیق و مطالعه کتاب میتونه راهش رو پیدا کنه و اگر کلاس هم براش گذاشته بشه عالیه . همه چیز به تلاش انسان بستگی داره و درامدی که حاصل میشه صد در صد حلاله حلاله ( فتواش هم داده شده ) . من اعتقاد و ایمان دارم که مهارتهایی که در کار نتورک بدست میاد نه تنها در نتورک بلکه در تمام عرصه های زندگی کاربرد داره

منظورتون رو متوجه نشدم . چون تو نتورک سرمایه انچنانی برای شروع کار احتیاج نداریم

شما نیز همچنین ،همیشه پیروز و ثروتمند باشین
تمام مهارت های شغل های دیگه هم در تمام زندگی بدرد میخوره نه فقط مهارت نتورک

خیلیا هستن همون ۵۰۰ تومان هم تمام سرمایه شونه ولی با خرید اجناس و پیگیری نشدن توسط بالا سر ها همون سرمایه اندک براشون خواب سرمایه میاورد
بهتره با دیدگاه ضرر هایی که نتورک به ما و جامعه میزنه هم بهش نگاه کنیم نه فقط به قدرت درامد زایش و کارافرینیش
هر شغلی چه موج اولی چه موج سومی خوبی و بدیهاشو داره ولی نتورک متاسفانه نتورکراش فقط خوبی هاشو میبینن و البته چون فقط خوبیاشو بهشون میگن . خودم هم همینجوری بودم.

essi67

Registered User
لایک‌ها
96
تمام مهارت های شغل های دیگه هم در تمام زندگی بدرد میخوره نه فقط مهارت نتورک

خیلیا هستن همون ۵۰۰ تومان هم تمام سرمایه شونه ولی با خرید اجناس و پیگیری نشدن توسط بالا سر ها همون سرمایه اندک براشون خواب سرمایه میاورد
بهتره با دیدگاه ضرر هایی که نتورک به ما و جامعه میزنه هم بهش نگاه کنیم نه فقط به قدرت درامد زایش و کارافرینیش
هر شغلی چه موج اولی چه موج سومی خوبی و بدیهاشو داره ولی نتورک متاسفانه نتورکراش فقط خوبی هاشو میبینن و البته چون فقط خوبیاشو بهشون میگن . خودم هم همینجوری بودم.

راستش من این تایپک رو زدم تا خوبی ها و بدی هاش رو بدونم که خوشبختانه بیشتر خوبیهاش رو دیدم و ایراد انچنانی درش ندیدم .
حرفی هم که فرمودین در خصوص خواب پول چیزی که مشخصه محصولات سبد کالایی نتورک معمولا مصرفی و کاربردی هستن و اگر کسی مایل باشه میتونه خودش استفاده کنه یا میتونه بفروشه و دیگه مشکل خواب سرمایه هم نداشته باشه . در مقایشه با کارهای سنتی که 500 تومان سرمایه ای حساب نمیشه وتقریبا هیچ کاری نمیشه با این مبلغ شروع کرد .
موفق باشین

icepack38

Registered User
لایک‌ها
51
راستش من این تایپک رو زدم تا خوبی ها و بدی هاش رو بدونم که خوشبختانه بیشتر خوبیهاش رو دیدم و ایراد انچنانی درش ندیدم .
حرفی هم که فرمودین در خصوص خواب پول چیزی که مشخصه محصولات سبد کالایی نتورک معمولا مصرفی و کاربردی هستن و اگر کسی مایل باشه میتونه خودش استفاده کنه یا میتونه بفروشه و دیگه مشکل خواب سرمایه هم نداشته باشه . در مقایشه با کارهای سنتی که 500 تومان سرمایه ای حساب نمیشه وتقریبا هیچ کاری نمیشه با این مبلغ شروع کرد .
موفق باشین
:) بحث کردن بی فایده است انشاءلله موفق و پیروز باشید :)

essi67

Registered User
لایک‌ها
96
هدف من بحث و متقاعد کردن کسی برای خوب بودن یا نبودن این صنعت نیست
هدف به اشتراک گذاشتن اطلاعاتیه که راجع به این صنعت داریم و تا بتونیم یه تصمیم درست بگیریم و همچنان منتظر نظرات دوستان هستیم
شاد و پیروز و ثروتمند باشین .

icepack38

Registered User
لایک‌ها
51
هدف من بحث و متقاعد کردن کسی برای خوب بودن یا نبودن این صنعت نیست
هدف به اشتراک گذاشتن اطلاعاتیه که راجع به این صنعت داریم و تا بتونیم یه تصمیم درست بگیریم و همچنان منتظر نظرات دوستان هستیم
شاد و پیروز و ثروتمند باشین .
دوست عزیز ما هرچی بگیم شما میگید غلطه و پشتوانه علمی و عقلی نداره. با این اوضاع دیگه فکر نکنم دوستان نظری بدن چون فقط نظرات مثبت و سازنده دو تایید میکنید و نظرات ما به چشم نمیاد
نتورک از نظر من :
کاملا درامد زاست
بالا بردن موقعیت اجتماعی شخص
وارد جامعه شدن
یادگیری فنون بازاریابی
قدرت استفاده از اهرم های مالی رو دوبرابر بیشتر میکنه
قدرت تصاعت واقعی رو نشون میده
مسئولیت پذیری رو یاد میده
و....
------------
از نظر منفی بهتره بحث نشه که پذیرفته نمیشه
فقط بگم من با 13 تومان درامد ماهیانه زدم بیرون چون قانونش میگفت حق با بالا سره و باید اطلاعات فقط از بالا سر بگیری و ....
یه جورایی منو محدود میکرد پس زدم بیرون :)
موفق و سلامت باشید:general408:

hossputer7.8

Registered User
لایک‌ها
141
اقا یه سالی گزشته الان . کسانی که توی کار بودن و ادعای واقیی داشتن اگه هنوزم میگن خوبه بیان چندتا مدرک واریزی از خودشون بدن و ...

essi67

Registered User
لایک‌ها
96
با تمام وجود میگم خوبه
و از انتخابم راضیم که این کار رو شروع کردم و به همه هم پیشنهادش میکنم
هرچند از نتیجه بدست اومده تا اینجا کارم رضایت ندارم
موفق باشین

MAH203

Registered User
لایک‌ها
128
ولا من دوستم بعد نزدیکه یک سال هی میگه خوبه راضیم می گم ماهی چند میگه از ماه قبل بیشتر :|
اقا چند

essi67

Registered User
لایک‌ها
96
ولا من دوستم بعد نزدیکه یک سال هی میگه خوبه راضیم می گم ماهی چند میگه از ماه قبل بیشتر :|
اقا چند
عوض اینکه هی درامدش رو بپرسی برو باهاش کارو شروع کن
درامد من رو هم بدردت نمیخوره ولی میتونی صفر فرض کنی

MAH203

Registered User
لایک‌ها
128
عوض اینکه هی درامدش رو بپرسی برو باهاش کارو شروع کن
درامد من رو هم بدردت نمیخوره ولی میتونی صفر فرض کنی
اینجوری میشه وقت گذاشتن رو هوا
اونایی که هستن اگه درامد داشتن بقیرو قانع میکردن زیر مجموعه شن

essi67

Registered User
لایک‌ها
96
اینجوری میشه وقت گذاشتن رو هوا
اونایی که هستن اگه درامد داشتن بقیرو قانع میکردن زیر مجموعه شن
همه طرز تفکرشون مثل شما نیست
همینجوریش هم کلی ادم دارن کار میکنن. شما میتونی منتظر وایستی دوستت به درامد برسه. تو این یه سال زیاد دیدیم این طرز تفکر رو
موفق باشی عزیز

MAH203

Registered User
لایک‌ها
128
همه طرز تفکرشون مثل شما نیست
همینجوریش هم کلی ادم دارن کار میکنن. شما میتونی منتظر وایستی دوستت به درامد برسه. تو این یه سال زیاد دیدیم این طرز تفکر رو
موفق باشی عزیز
اقا چرا بدتون میاد؟
هرکی رفته تو این شرکتا اینجوری جواب میده
باو قانعم کن زیرمجموعه ت شم
شما که کامل تو کار هستید و راضی منم راضی کن طرز تفکرمو درست کنم!
می دونم کلی ادم دارن کار می کنن ولی درامد 200 300 ادمو به جایی نمی رسونه
جدا از اونایی که تو هر شهر یکی هست پورشه داره

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
اقا چرا بدتون میاد؟
هرکی رفته تو این شرکتا اینجوری جواب میده
باو قانعم کن زیرمجموعه ت شم
شما که کامل تو کار هستید و راضی منم راضی کن طرز تفکرمو درست کنم!
می دونم کلی ادم دارن کار می کنن ولی درامد 200 300 ادمو به جایی نمی رسونه
جدا از اونایی که تو هر شهر یکی هست پورشه داره

اینا مثل اون پســر بَدی میمونن که به نصیحت پدر ، مادرشون گوش نکردن و فکر کردن تو اون کاری که دارن انجام میدن موفق میشن و پولدار !!! بعد از مدت ها که بلانسبت بدبخت شدن دیگه نه روشون میشه برگردن و معذرت خواهی کنن و نه دیگه غرورشون بهشون اجازه میده که به شکست و اشتباه اعتراف کنن :)

ali-.b2

Registered User
لایک‌ها
261
یکی از دوستان هم تو همین کار بود به منم گفت بیا چهارساعت توضیح داد آخرش گفت بیا این محصولات رو بخر زیرمجموعه جمع کن بفروش حالا محصولاتش چی بود یه چیزی شوینده فرم هربستش پنجاه هزار تومن هفت کیلو لباسو میشوره با پنجاه تومن پنجاه تا پودر لباسشویی میشه خرید که پونصد کیلو لباسو میشوره یا دمبلی که تو فضا استفاده میشه کلا خزعبلات در کل فقط به نفع رییس شرکته و چندتا بالایی یه عده هم از زور بیکاری افتادن توش فک میکنن شاغلند

Farid_sdt

Registered User
لایک‌ها
23
شما كه هركى هرچى گفت گفتى اشتباه ميگه ! پس چرا نظر ميپرسيد ؟!
به جرئت ميگم اين كار سود كه نداره ، كلى هم ضرر داره. من تقريبا همه دوستام تو اين كارن. يكيشون ميگفت سودش خيلى عاليه و اين چرت و پرتا. گفتم تو چقدر درامد دارى ؟ گفت ٦ رقمى. عدد دقيق نگفت. بنده هم به يك طريقى ، صورتحساب ماهيانه ايشون رو ديدم. ٢٢٥ هزار تومن حدودا درامد داشت. بعد از ٧ ماه كار كردن + روزى هم ٥ تومن شارژ ميخريد تماس ميگرفت جلسه ميذاشت. بعد بهش گفتم درامدت كه كمتر از روزى ٢ تومن ميشه ( با احتساب هزينه رفت و امد روزانه ) گفت نه و اينجور حرفا ! ميگفت بعد از ٣ ماه ديگه من حداقل ماهى ١.٥ ميليون در ميارم اگر روزى اينقد پرزنت كنم و اين حرفا كه همه ميدونن. بهش گفتم تو بعد از ٧ ماه كه ديگه اوج خودت بود ، ٢٢٥ تومن درميارى اونوقت ميخوايى شق القمر كنى پس. هى ميگفت نه و ميشه و اين حرفا.
كى از اين راه به جايى رسيده ؟ خود شركت بيز تو مشهد اومده بود به دايى من ميگفت ماشينتو بده ما بگيم از طريق نتورك اين ماشين بدست اومده !!!! بعد شما پول دار ميشي و پر درامد هست ؟
يك كارى كن كه هم بتونى مردم رو راضى نگه دارى و هم وابسته به جايى نباشى. اين كار هيچ اخر و عاقبتى نداره. حالا بفرماييد امتحان كنين. اخرش ياد گلد كوئست و امثالهم ميافتيد.
موفق باشيد

Farid_sdt

Registered User
لایک‌ها
23
ماشینه داییتون چیه رفیق ؟

جسارتا داییتون چکارست؟

:)
سوناتا، ازرا،پوروتون دارن
نماينده زر ماكارون يا تك ماكارون در مشهدن ( يك شركت رب هم نمايندگى دارن ولى كلا با اسم ها مشكل دارم )

بالا