برگزیده های پرشین تولز

...بازاریابی شبکه ای ...

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
سلام بچه ها چند وقتیه زیاد درباره شرکتای بازاریابی شبکه ای شنیدم شرکتایی مثل بیز.... پنبه ریز.... بادران

دوستان لطف کنن بیان و تجارب شخصیشون را از کار در این شرکتها بگن یا حتی تجاربی که از اقوامتون یا دوستان و آشناها در این شرکتها ها به شما منتقل شده

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
کسی نظری نداره؟

Hanieh davoudi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
سلام. بله من دارم کار میکنم و راضی هستم. به همه کسانی که اهل تلاش هستند هم توصیه میکنم

Hanieh davoudi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
البته برای کار کردن باید هم به شرکتی که قراره کارکنید توجه داشته باشید هم به تیمی که به اون می پیوندید.

Hanieh davoudi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
توی این کار درآمد به مرور زمان بالا میره. کلا توی نتورک باید یک سال زمان صرف پایه گذاری کار بشه و کار از پایه قوی بالا بیاد. من هنوز توی سال اولم. ولی دارم هرماه رشد کارم رو نسبت به ماه قبل میبینم

Hanieh davoudi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
و ازطرفی وقتی کار شروع به رشد بکنه دیگه درآمد تصاعدی میده! کار واقعا جالبیه! پیشنهاد میکنم اگه علاقه دارید با دوستانتون که توی کار هستند هم تیم بشید و شروع کنید

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
اصلا سمتش نرو هرکی رفته اولش کلی چاخان پاخان کرده که نیرو جذب کنه بعد خودش با سر خورده زمین ابروش هم رفته

Hanieh davoudi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
مطمئن باشید اون افراد هیچ اطلاعاتی نداشتن و کارکردن بلد نبودن! من ازطریق دوستم وارد شدم! کاملا هم مطمئنه! دفترکاریشم خودم دیدم! اون بعد از 6 ماه الان درآمد ماهیانش 2 میلیون تومنه و بازهم داره بالاتر میره

Hanieh davoudi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
هیچوقت با دیدن چندنفر راجع به یک موضوع قضاوت نکنید! منم افراد این مدلی رو دیدم! ولی موفق ها رو هم دیدم! مث تمام کارهای دیگه که یک سری افراد توش موفق میشن و یک سری دیگه نه! این هم دقیقا همونه

hexman

Registered User
لایک‌ها
762
در مورد این کار توضیح بدید که یعنی چی اصلا؟

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
و ازطرفی وقتی کار شروع به رشد بکنه دیگه درآمد تصاعدی میده! کار واقعا جالبیه! پیشنهاد میکنم اگه علاقه دارید با دوستانتون که توی کار هستند هم تیم بشید و شروع کنید
الان الان درآمدتون چقدره از این راه و لطفا اثبات کنید اگه حرفی را میزنید

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
تا دلت بخواد دیدم به خاک سیاه نشستن

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hanieh davoudi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
دوستان عزیز نمیشه اینطوری و با نوشتن راجع به کار توضیح داد. من توصیه میکنم هرکس که مایله راجع به این کار بدونه و درست بفهمه کتاب (دانشکده کسب وکار) نوشته رابرت کیوساکی رو بخونید.

Hanieh davoudi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
برای کار در بازاریابی شبکه ای باید اهل مطالعه و تلاش باشید. امیدوارم همگی موفق باشیم

Mr.Ansari

Registered User
لایک‌ها
1,996
نتورک !!! نتورک بی رحم ترین کارِ دنیاس ! میگن نتورک هوشمنده، سخت پول میده، خوب میده ولی دیر میده ! نتورک تا الان فقط زدی سرویسم کردی ! 4 ماه دهنمُ همه جوره سرویس کردی ! جونِ مادرت یکم شُل کن ! بسه دیگه ! بسه
نتورک دهنمُ سرویس کردی، ولی کورخوندی، من می مونم ! می مونم و حق مُ میگیرم ! این پستُ دادم که اینجا Save بمونه، بعدا ازش بوتمارک کنم بزارم تو همین تاپیک چه تاریخی این پست رو دادم !
کسایی که می خوان واردِ این کار بشن، یا سمتش نرید، یا رفتید با اولین مشکل جا نزنید ! می خواید تو نتورک پول در بیارید ؟! پس فشاری تو زندگی بهتون میاد که حتی فکرشم نمی تونید بکنید ! گه تحمل این فشار رو دارید، نتورک رو استارت بزنید، مطمئن باشید که موفق میشید !

xpc

Registered User
لایک‌ها
108
توی این کار درآمد به مرور زمان بالا میره. کلا توی نتورک باید یک سال زمان صرف پایه گذاری کار بشه و کار از پایه قوی بالا بیاد. من هنوز توی سال اولم. ولی دارم هرماه رشد کارم رو نسبت به ماه قبل میبینم

مطمئن باشید اون افراد هیچ اطلاعاتی نداشتن و کارکردن بلد نبودن! من ازطریق دوستم وارد شدم! کاملا هم مطمئنه! دفترکاریشم خودم دیدم! اون بعد از 6 ماه الان درآمد ماهیانش 2 میلیون تومنه و بازهم داره بالاتر میره
سلام دوست گرامی
در کمال احترام چند نکته در مورد صحبت هاتون هست که در صحبت اکثر دوستان نتورک کار که حضوری بنده ملاقات کردم دیده میشه
1 : در نتورک ادعای صداقت و شفاف جواب دادن هست اما در مقابل یه سوال ساده به راحتی طفره می رن مثلا از صحبت شما مشخص نشده که چقدر درامد دارید یا چند ماهه کار کردید منظورتون از رشد مشخص نیست در حالی که شما با دارید افردای دیگری رو تشویق به این کار می کنید پس اگه موفقیتی کسب شده یا زمانی صرف شده بهتره دقیق بیان بشه (تصور بنده اینه اکثر کسانی که چنین جواب میدن موفقیت چشم گیری نداشتن و کلی گویی می کنن)
2 : حداقل 20 نفر جهت تبلیغ این سیستم ها پیش بنده اومدن و بالای 50 نفر از کسانی که می شناسم در این سیستم های فعال شدن و با بنده مشورت کردن به جرات می گم تا لحظه نوشتن این مطلب هیچکدوم موفقیت نداشتن مثلا بعد از شش ماه درامد یک ماهشون شده 20 هزار تومان
اما همه از افراد موفقی صحبت می کنن که با واسطه می شناسن مثلا پسر عموی دوستشون موفق شده کمی عجیب نیست ؟ تا حالا کسی که خودش موفق باشه بین این افراد نبوده؟ الان هم که تاپبک هست و دوستان نظر میدن و جمع بسیار بزرگی می تونن شرکت کنن به سختی ممکنه فردی پیدا بشه که خودش موفق شده و این سیستم ها رو تبلیغ کنه
3 : تناقض بین حرفتون که گفتی نتورک سال اول درامدی نداره و پایه ریزی میشه تو پست بعدی می گید دوستتون بعد شش ماه دفتر کار داره و بالای دوملیون درامد که راه رسیدن به موفقیت کوتاه جلوه کنه
در اخر نظر بنده حقیر اینه که در انتخاب این سیستم ها دقت زیاد بخرج بدید و اگه واقعا وقت اضافه ندارید سمتش نرید و کار خودتون بخاطر اما و اگر تعطیل نکنید ارزشمندترین دارایی هر فردی زمان هست زمان ارزشمندی که با گذرش دیگه نمیشه بدست اورد پس میشه در راهایی بهتری صرف بشه
عذر خواهم اگه کمی رک بود و طولانی
موفق باشید

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
پسر دایی من چند وقتیه گیر این شبکه ها افتاده یه بارم به زود مارو برداشت برد یارو اومد یه مش چاخان تحویلمون داد که بعد 2 سال درآمدت ماهی 120 میلیون میشه و یه بنده خدایی هستش فامیلش فلانه 5 ساله داره کار میکنه الان درآمدش ماهی 700 میلیونه.ما اسم و فامیل طرفو سرچ کردیم فقط عکسشو تو خود سایت شرکته بود .منم که میدونستم قضیه چیه فقط تو دلم بهش میخندیدم بعد چند روز پسر داییم زنگ زد چیکار میکنی حالا گفتم من خودمو سرکار نمیزارم بهش گفتم ببین اینا همش چرت و پرته جز اینکه عمرتو تلف کنی و یه آینده مجازی واست درست کنن هیچ فایده ای نداره بزار یه مثال بزنم خودت تا ته ماجرا را برو :

اینا میگن فلان اقا ماهی 700 میلیون درآمدشه خب پس با این ادعا ایشون میشه یه کارآفرین فوق موفق تو این مملکت پس چجوریه یه بار تلویزیون نشونش نداره یه بار یه روزنامه باهاش مصاحبه نکرده .ما این همه کارآفرین موفق داریم ببین چند بار باهاشون مصاحبه کردن چند بار تو تلویزیون دعوتشون کردن مثلا حسین ثابت مالک هتل داریوش کیش یا مثلا اون 2 برادر مالک دیجی کالا یا مثلا عباس برزگر همون روستایی که الان تو روستاشون هتل زده الی آخرررر

به من میگه بعضی از آدما هستن نمیخوان تو چشم باشن واسه همینه هیچ مصاحبه ای ازش نیست بهش گفتم باشه تو برو خودتو گول بزن

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
دوستان عزیز نمیشه اینطوری و با نوشتن راجع به کار توضیح داد. من توصیه میکنم هرکس که مایله راجع به این کار بدونه و درست بفهمه کتاب (دانشکده کسب وکار) نوشته رابرت کیوساکی رو بخونید.
شما جواب منو نداید به عنوان یک طرفدار که دارید فعالیت میکنید درآمدتون الان چقدره با مدرک

بالا