برگزیده های پرشین تولز

بازار دوربین های امنیتی مداربسته

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
سلام دوستان. یه سوال داشتم. بازار این تجهیزات دوربین های مداربسته کجای تهران میشه؟ راسته شون کجاست؟!

ex_man99

Registered User
لایک‌ها
57
تا اونجای که من میشناسم
یه تعدادشون تو جمهوری هستن بعد از پل حافظ تو پاساژ امجدو باز روبروش هم یه پاساژ دیگه هم هست که اسمش یادم نیست
یه تعدادشون هم توی توپخونه هستن

ex_man99

Registered User
لایک‌ها
57
خواهش میکنم وظیفه است
راستی کمکی خواستی من یه کوچلو اطلاعات دارم در مورد دوربین مدار بسته

delavar35

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
جهت خرید دوربین مداربسته و اطلاعات در مورد انواع دوربین مداربسته و دستگاه دی وی ار باید به پاساژ امجد و نادری واقع در خیابان جمهوری برید در این دو پاساژ اکثرا فروشنده سیستمهای حفاظتی و فروش دوربین مداربسته هستند و باید کمی اطلاعات در مورد دوربین مداربسته داشته باشید وگرنه ممکنه اجناس با کیفیت و بدون گارانتی به شما بدند همچنین اگر از دوربین مداربسته تحت شبکه استفاده کنید بهتر است

cctv-iran

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان. یه سوال داشتم. بازار این تجهیزات دوربین های مداربسته کجای تهران میشه؟ راسته شون کجاست؟!
یه پیشنهاد خوب واستون دارم از اونجا که تنوع این محصولات زیاده و ممکنه موقع خرید دچار سردرگمی بشید، می تونید به نمایشگاه دائمی دوربین مداربسته یونی ویو برید. اونجا تمام مدل دوربین ها رو از نزدیک میبینید و میتونین تستشون کنین. کارشناس فروششون هم هست که کامل راهنماییتون کنه.
خیابان جمهوری، چهارراه حافظ، مجتمع تجاری نادری، رو به روی بازار چارسو، طبقه همکف، واحد یک
دوربین مداربسته یونی ویو

بالا