برگزیده های پرشین تولز

بازار یابی شبکه ای

hsn4890

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام هرکی در زمینه بازار یابی شبکه ای اطلاعی داره لطف کنه بگه
متــــــــــــــــــــــــشکر

hsn4890

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
کسی نبود کمکم کنه؟؟

hsn4890

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5

masoud1993

Registered User
لایک‌ها
102
در چه موردش توضیح میخوای؟

hsn4890

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
ی توضیح کلی،
چه شرکتایی هستن ؟
آدم با کدوم کار کنه بهتره؟و چرا؟
متشکر

masoud1993

Registered User
لایک‌ها
102
ببین بزار اینجوری بهت بگم اگه کار نداری و دنبال یکار با پول خوب میگردی میشه بهش فکر کرد
بازاریابی شبکه ای یا نتورک مارکتینگ میری داخل یه شرکت عضو میشی مثل پنبه ریز-بیز-بادران و...
کارتم اینه طبق گفته ها و قوانینشون جلو میری تا پیشرفت کنی.محصولاتی که شرکت میده رو واسشون مشتری گیر بیاری
در عین حال برای خود مجموعه بچینی تا از فروش زیر مجموعتم سود بکنی
البته کارشون قانونی و زیر نظر وزارت صنعت ومعدنه وفقط حق دارن کالاهای مصرفی عرضه کنن

masoud1993

Registered User
لایک‌ها
102
شرکت های بازاریابی زیاده ولی بهترینهاشون بیز (بازاریابان ایرانیان زمین)----و بادران هست

masoud1993

Registered User
لایک‌ها
102
نظر منو میخوای چون قبلا توش عضو بودم
بیز یکم شلخته و بیکیفیت کار میکنن لیدراشون به پایین دستیاشون زیاد کمک نمیکنن
ولی بادران خدایش هم هوای خرید وهم کمک به فروش جناستو میکنن تا بتونن یه تیم خوب داشته باشن
اینجوری بهت بگم اگه سفت بچسبی میتونی خوب درامدی داشته باشی
الان طرف هس داره ماهی 150 توماندرمیار ادمیم میشناسم از رفیقام داره 4.5 میلیون در میاره بالادستیاشم
ماهی 9تا 11 تومن راس هرماشون که بالای 20 میلیون در میارن

arash.mousavi19

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
25
نظر منو میخوای چون قبلا توش عضو بودم
بیز یکم شلخته و بیکیفیت کار میکنن لیدراشون به پایین دستیاشون زیاد کمک نمیکنن
ولی بادران خدایش هم هوای خرید وهم کمک به فروش جناستو میکنن تا بتونن یه تیم خوب داشته باشن
اینجوری بهت بگم اگه سفت بچسبی میتونی خوب درامدی داشته باشی
الان طرف هس داره ماهی 150 توماندرمیار ادمیم میشناسم از رفیقام داره 4.5 میلیون در میاره بالادستیاشم
ماهی 9تا 11 تومن راس هرماشون که بالای 20 میلیون در میارن
چرا داری دروغ میگی.من خودم سالها بازاریابی شبکه ای انجام دادم مجموعه جوبی هم جمع کرده بودم ولی کسی ندیدم که رقم های که شما گفتید رو در بیاره.

masoud1993

Registered User
لایک‌ها
102
چرا داری دروغ میگی.من خودم سالها بازاریابی شبکه ای انجام دادم مجموعه جوبی هم جمع کرده بودم ولی کسی ندیدم که رقم های که شما گفتید رو در بیاره.
دروغ چیه بیا میبرمت دفتر مرکزی بیز لیدر دست 4و5شون دارن ماهی 6تومن درمیارن
تو بیز بلک دیمونشون فروش 1 ماهش 145میلیون تومان بود با زیر مجموعش برو بپرس دریوری تلاوت نکن
من بالاسریم ابراهیم حسینی بود که تو دستش بودم ماهی 8 تومن درامدشه بالای 300نفر زیرمجموعشه من خودم 1.300 سودم بود با 17 نفر زیر مجموعه از دنیا عقبی برو یه سر بادارنیا رو نگا کن ببین درامداشونو سربفلک میکشه

arash.mousavi19

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
25
دروغ چیه بیا میبرمت دفتر مرکزی بیز لیدر دست 4و5شون دارن ماهی 6تومن درمیارن
تو بیز بلک دیمونشون فروش 1 ماهش 145میلیون تومان بود با زیر مجموعش برو بپرس دریوری تلاوت نکن
من بالاسریم ابراهیم حسینی بود که تو دستش بودم ماهی 8 تومن درامدشه بالای 300نفر زیرمجموعشه من خودم 1.300 سودم بود با 17 نفر زیر مجموعه از دنیا عقبی برو یه سر بادارنیا رو نگا کن ببین درامداشونو سربفلک میکشه
من خودم توی بیز کار کردم. خیلی ها ناراضی بودن و خیلی ها رو میشناسم ول کردن با اون جنسهای بنجولشون که جز فامیل و دوست نمی تونی به کس دیگه قالب کنی.الان یک کارتون توی انباری دارم یادگار از بیز. میخای از اینجا چند نفر زیر مجموعه بگیری داری دریوری می نویسی. من چند تا از دوستام بخاطر این بازاریابی شبکه ای باهام قطع ارتباط کردن. تو از درآمد 8 میلیونی میگی. اون زمانی که ما می رفتم زیاد میگفتن درآمد 100 میلیونی توی ماه خواهید داشت ولی کو. دختر پسرا جمع میشن میرن اردو و .....!

Last edited:

masoud1993

Registered User
لایک‌ها
102
من خودم توی بیز کار کردم. خیلی ها ناراضی بودن و خیلی ها رو میشناسم ول کردن با اون جنسهای بنجولشون که جز فامیل و دوست نمی تونی به کس دیگه قالب کنی.الان یک کارتون توی انباری دارم یادگار از بیز. میخای از اینجا چند نفر زیر مجموعه بگیری داری دریوری می نویسی. من چند تا از دوستام بخاطر این بازاریابی شبکه ای باهام قطع ارتباط کردن. تو از درآمد 8 میلیونی میگی. اون زمانی که ما می رفتم زیاد میگفتن درآمد 100 میلیونی توی ماه خواهید داشت ولی کو. دختر پسرا جمع میشن میرن اردو و .....!
باز تلاوت کرد این بشر
مردک من میگم اگه میتونه جنسای شرکتو بفروشه زیرمجموعه جمع کنه بره سرکار
من پارسال اول تو بیز بودم بعد رفتم بادران بعد دیدم بدرد من نمیخوره اومدم بیرون چون دستم ریزش کرد
نیازیم به اون پول نداشتمو ندارم چون دو برابرش درامدمه پس شعرو غزل تلاوت نفرما...

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
والا بخدا همه اینا شستشو مغزیه
همشون ی رفمی میگن در میارن ولی کو از کجا چجوری؟؟؟؟ ببین جوونای ملتو چجوری سرگرم کردم خودم هم داشتم وقتمو تلف میکردم ک کنار کشیدم حالا یکی از دوستام ک منو با اینا آشنا کرده بود 2 ساله علافشه هنوز دلش خوشه ی رقمی میگه ولی آیا اگه واقعا اونقدر در میاره که باید پول ماشینش در میومد ی ماشین میخرید حداقل :general607:

kiavash661

Registered User
لایک‌ها
534
یعنی میشه ؟!

omid arianpoor

Registered User
لایک‌ها
4,462
والا بخدا همه اینا شستشو مغزیه
همشون ی رفمی میگن در میارن ولی کو از کجا چجوری؟؟؟؟ ببین جوونای ملتو چجوری سرگرم کردم خودم هم داشتم وقتمو تلف میکردم ک کنار کشیدم حالا یکی از دوستام ک منو با اینا آشنا کرده بود 2 ساله علافشه هنوز دلش خوشه ی رقمی میگه ولی آیا اگه واقعا اونقدر در میاره که باید پول ماشینش در میومد ی ماشین میخرید حداقل :general607:
دقیقا درسته
همش کرسی شعره
دوستای منم دو ساله تو این بیز و بادران هستن ی قرون درنیاوردن
فقط شستشوی مغزی میدنشون

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
اینا فقط کلک واسه انداختن جنسای بنجل شرکتت به جوونای بیچاره ای ک تو کف درامد چند میلیونی هستن
بالا دستیا ماهی اینقدر میگیرن چون همون چند نفرن که وارن سود فروش جنسارو میگیرن
اگه راست میگن باید جنسارو امانی بدن به زیر مجموعه ها اگه فروختن بیان پولشو بدن!

My own Life!

P-khakestari

همکار بازنشسته
لایک‌ها
290
من تو این فکرم که برای محصولات فروشگاه خودمون بازاریابی شبکه ای راه بندازم.
اما دنبال یه سری بازاریاب و روش کار میگردم.
این محصولاتمون:
www.Arvandkala.ir
کسی پیشنهادی نداره؟

__mahdi__

Registered User
لایک‌ها
243
چند نفر از بچه های فامیل افتادند تو اینکار بجز ضرر چیزی گیرشون نیومد . جنسا همه بنجل و ساخت کشورای درب و داغونی مثل بلاروسه که چند برابر جنس مشابه در بازار بهشون انداخته بودن .

ArasWeb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من تو این فکرم که برای محصولات فروشگاه خودمون بازاریابی شبکه ای راه بندازم.
اما دنبال یه سری بازاریاب و روش کار میگردم.
این محصولاتمون:
www.Arvandkala.ir
کسی پیشنهادی نداره؟
سلام خوبین جناب خاکستری؟
کارتون بکجا رسید تونستید این کارو بکنید یا نه ؟

بالا