برگزیده های پرشین تولز

بازار یابی شبکه ای

amirmail

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
637

sarbandar2011

Registered User
لایک‌ها
109
سلام دوستان . من خودم نسبت به بازاریابی شبکه ای دیدگاه مثبتی ندارم اما میبینم همین کشور ایران که اینقدر فتواهای حرام است و اشکال شرعی دارد و بیان میکرد امروز خودش این سبک رو راه انداخته . این چه معنی داره بازاریابی شبکه ای رو منع کنی بعد خودت بازاریابی شبکه ای راه بندازی .

اگه بازاریابی شبکه در چارچوب نوع محصول کیفیت و قیمت محصول و قوانین صحیح و پلن های درآمدزایی طوری باشه که هرکس به نسبت نوع فروشش درآمد کسب کنه و همچنین محصولات قیمت مناسبی داشته باشه یعنی طوری نباشه که این محصول شما توی بازار ارزان تر بفروش برسه.

کیفیت و منحصربفرد بودن محصول و قیمت گذاریش خیلی تاثیر داره

talebi1372

Registered User
لایک‌ها
256
بازم کلاهبرداری . این بار یک شیوه جدید . دسمال کاغذی پوخ رو بهت میده 5 برابر قیمت میگه ببر بفروش . اخه بخوام بفروشم که میرم از راسته عمده فروشا یک هشتم قیمت تو میخرم .

Hamed2G

Registered User
لایک‌ها
2,275
من مشخصات خودم رو برای پیدا کردن شغل مناسب چند هفته پیش به کاریابی داده بودم که یه آقایی تماس گرفت گفت خانومم شرکت داره و به شما نیاز داریم با حقوق پایه 1300 + پورسانت و مخلفات و غیره ، آدرس داد رفتم دیدم به به دختر پسرای جوون دور همی نشستن این اونو پرزنت میکنه و اون ایینو : خخخخ
دو تا دختر جوون هم منو داشتن پرزنت میکردن که بعد صحبت 1.نیم ساعته پاشدم گفتم از آشنایی با شما خوشبختم : دی
ولی جدا از شوخی ، خیلی هارو رو شستشوی مغزی دادن و ازشون دارند سو استفاده میکنن همش هم فقط بخاطر همین مشکلات اقتصادی و بیکاریه
با توجه به نحوه ی کارشون تفاوتی با شرکت های هرمی ندارن و در لباسی جدید ظاهر شدن

ali/24

Registered User
لایک‌ها
1,244
من مشخصات خودم رو برای پیدا کردن شغل مناسب چند هفته پیش به کاریابی داده بودم که یه آقایی تماس گرفت گفت خانومم شرکت داره و به شما نیاز داریم با حقوق پایه 1300 + پورسانت و مخلفات و غیره ، آدرس داد رفتم دیدم به به دختر پسرای جوون دور همی نشستن این اونو پرزنت میکنه و اون ایینو : خخخخ
دو تا دختر جوون هم منو داشتن پرزنت میکردن که بعد صحبت 1.نیم ساعته پاشدم گفتم از آشنایی با شما خوشبختم : دی
ولی جدا از شوخی ، خیلی هارو رو شستشوی مغزی دادن و ازشون دارند سو استفاده میکنن همش هم فقط بخاطر همین مشکلات اقتصادی و بیکاریه
با توجه به نحوه ی کارشون تفاوتی با شرکت های هرمی ندارن و در لباسی جدید ظاهر شدن

خیلی حال میده بری روی سرشون چتر بشی.

برگرفته از تجربیات یک چترباز اتفاقی در بازاریابی شبکه ای

hossputer7.8

Registered User
لایک‌ها
141
منو که دوستم برد بزوووور منگنه منم رفتم پیش اونی که پرزنت میکرد و صاحب دفتر بود گفتم افرین . گفت چرا . گفتم افرین که بدون دادن درامد این همه جوانه تحصیل کرده رو کردید کارکنه خودتون و سر اخرم مشتری هستن و ازتون باید حتما خرید کن ان . اون ریسه کلیه بادران جدا مغزش کار میکرده ولی من ایده های بهتری دارم برای زندگیم که ... که گیر سه پیچ که جلساته یکو دو رو بیا که مخمونو بزن ان با روانشناسی . سود توش هست ولی برا بالااااا دستیا
امان از بیکاری

ali/24

Registered User
لایک‌ها
1,244
منو که دوستم برد بزوووور منگنه منم رفتم پیش اونی که پرزنت میکرد و صاحب دفتر بود گفتم افرین . گفت چرا . گفتم افرین که بدون دادن درامد این همه جوانه تحصیل کرده رو کردید کارکنه خودتون و سر اخرم مشتری هستن و ازتون باید حتما خرید کن ان . اون ریسه کلیه بادران جدا مغزش کار میکرده ولی من ایده های بهتری دارم برای زندگیم که ... که گیر سه پیچ که جلساته یکو دو رو بیا که مخمونو بزن ان با روانشناسی . سود توش هست ولی برا بالااااا دستیا
امان از بیکاری
البته یه انجمن داریم که می خواهیم توی این انجمن در مورد مشاغل صحبت کنیم اگه مایل بودید بیاید یه سر بزنید.

karabama.com

iranescence

Registered User
لایک‌ها
2,810
دوستان الان عصر it به سر می بریم
قبلا کار مردم یدی بوده که ارباب سود می برده بعدا کار مردی صنعتی شده الانم که کار مردم نیازی به جسم نداره و فقط باید از ذهنت استفاده کنی، 3 یا 4 ساعته سودش هم بالاست شما با نتورک می تونید روزی 3 4 ساعت کار کنید و به هفتمین جاذبه ی جهان یعنی تصاعد برسید از نظر انیشتین هفتمن جاذبه ی جهان تصاعده پس شما با این تصاعد می تونید به درامد 20 میلیونی برسید

business.iran

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
قبلا کار مردم یدی بوده که ارباب سود می برده بعدا کار مردی صنعتی شده الانم که کار مردم نیازی به جسم نداره و فقط باید از ذهنت استفاده کنی، 3 یا 4 ساعته سودش هم بالاست شما با نتورک می تونید روزی 3 4 ساعت کار کنید و به هفتمین جاذبه ی جهان یعنی تصاعد برسید از نظر انیشتین هفتمن جاذبه ی جهان تصاعده پس شما با این تصاعد می تونید به درامد 20 میلیونی برسید
عزیزم طبق گفته ی انیشتین تصاعد میتونست هشتیمن عجایب دنیا باشه{ هم اکنون عجایب هفتگانه داریم بدون در نظر گرفتن تصاعد } نه جاذبه.

iranescence

Registered User
لایک‌ها
2,810
عزیزم طبق گفته ی انیشتین تصاعد میتونست هشتیمن عجایب دنیا باشه{ هم اکنون عجایب هفتگانه داریم بدون در نظر گرفتن تصاعد } نه جاذبه.

پس بیشور اون کسی که داشت منو پرزنت می کرد دروغ گفت

ayma

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
3,581
چند روزه که دارم در این مورد تحقیق می کنم ، اخرشم نگرفتم کی به کیه ! البته اکثر ایرانی ها نسبت به این نوع فعالیت ها دید منفی دارن .

mehdikarami

Registered User
لایک‌ها
80
بد جور شست و شو دادنا.......

gamer5

Registered User
لایک‌ها
439
دیدگاه منفی ای که در باره این کار وجود داره ریشه همشون اجناس هست که درست بشو هم نیست
مگرنه کی بدش میاد یه جنس مطرح مصرفی که تو سوپر مارکت هم میفروشن با همون قیمت بخره و پورسانتی هم بگیره؟

Hamed2G

Registered User
لایک‌ها
2,275
امان از بیکاری
جالب اینحا بود اون دو تا دختر یه ساعت سعی کردن مخمو به شکلی بزنن نتونستن بعد یکیش در گوشی به اون یکی گفت طرف ( من ) یه جوریه اقای فلانی رو صدا کن بیاد بعد یه اقایی اومد هر چی گفت متقابلا دلیل براش اوردم داره اشتباه میکنه اونم اخرش گفت شما اصلا یه جوری هستید :D
واقعا دلم می سوزه ملت با چه امیدی تو این شرکتا کار می کنن
همه ملت نمیشه گفت که تقریبا افراد جوان بیکار و جویای کار
چند روزه که دارم در این مورد تحقیق می کنم ، اخرشم نگرفتم کی به کیه ! البته اکثر ایرانی ها نسبت به این نوع فعالیت ها دید منفی دارن .
دید منفی از سابقه ی منفی نشات میگیره بر فرض مثال وقتی مدیر عامل یه نهادیا سازمان دولتی مثل بانک .... و .... که لیستش قبلا به تعداد انگشتای دستم بود الان به تعداد موهای سرم شده کچل نیستم :D
اختلاس ، پول شویی و ... میکنه و در میره چه انتظاری از شرکت یا موسسه ای میتونیم داشته باشیم که نه ساختارش مشخصه نه کارش به طور واضح .
فقط اینکه ما فرهنگ استفاده از هیچ چیز رو بلد نیستیم و هر کاری رو بخوایم انجام بدیم اخرش مایه شرمساری میشیم البته بابت این مورد عذر میخوام که اینطور بیان کردم ولی حقیقته.
من که میخندم نه به اوضاع کنون میخندم من بدین گنبد بی سقف ستون میخندم

حرفتون درسته الان عصر فناوری اطلاعات هست ولی اگه راهو درست بری
من قبلا حدود دو سال توسایت های کلیکی فعالیت مستمر داشتم و توی 4 تاش مدیر انجمن بودم همه حرف های مبنی بر جذب سرمایه مستقل از تبلیغات میکردن هر جند نمیتونستم باور کنم ولی ادامه دادم نتیجه چی شد جمع کردن پول ملت و کلاهبرداری ، چون اصلا سرمایه مستقلی تو کار نبود درآمدی نداشتند فقط پول رو از این کاربر میگرفتن میدادن به اون یکی ، زیر مجموعه گیری هم در کار بود !
لپ کلام اینه ، مدیران اکثر چنین شرکت و سایت ها اکثرا افراد نالایق و نا آشنا ، صرفا به خاطر جذب سود نه برند شدن و ماندن توی نت و قدم به این وادی میذارن حتی اگر با صداقت پیش برن بخاطر مشکلات بازار و رکود و تحریم ها احتمال شکستشون زیاده .
پیش تر یکی از دوستان فقط توی سایت های کلیکی خارجی که یکیشم معروفه میگفت ماهانه حدود 70 دلار درامد داره شاید کم به نظر برسه ولی به جای سرگرمی وقتش رو صرف اینکار میکرد که احتمالا الان هم درآمدش بیشتر شده چرا اون سایت ها به مشکل نخوردن و هنوز دارند فعالیت میکنند ! دلیلش مشخصه اونا بلدن ما بلد نیستیم فقط دنبال سود هنگفت و پر کردن جیب خودمون هستیم .
خود بنده از بابت همین قضیه انقدر متضرر شدم که (( مار گزدیده از ریسمان سیاه و سفید می ترسد )):general208:

بالا