بازتاب راه آوینا خط کشی رنگ سرد

saman1392

Registered User
با پیشرفت سریع صنعت معماری و عمران و تمایل بشر به بالا بردن سرعت کارها با کمترین هزینه و کیفیت بالا و همچنین تنوع زیاد، این شرکت به تولید و اجرای محصولات بارا (BARA) پرداخته و تا امروز توانسته این ماموریت را با موفقیت پیش ببرد.

بارا پس از تحقیقات و آزمایشات متعدد بر اساس فن آوری های روز دنیا و تکیه بر هنر، مهارت و سلیقه ایرانی به تولید رسیده است و اجرا می گردد.

هدف از تاسیس شرکت بازتاب راه آوینا، ایجاد شرکتی چند منظوره برای فعالیت در زمینه های مختلف تولیدی و خدمات شهری و جاده ای از جمله فعالیت در زمینه های طراحی، ساخت و تامین قطعات، ابزارآلات و ماشین آلات خط کشی، تولید رنگ، زیباسازی شهری، کف پوش های صنعتی و اجرای خط کشی معابر و رنگ آمیزی جداول با بکارگیری نیروهای متخصص و تجهیزات پیشرفته با بهترین کیفیت می باشد.

گرچه از تاسیس شرکت بازتاب راه آوینا زمان زیادی نمی گذرد، اما این شرکت با داشتن مدیریت توانمند و کارکنان پویا و ساعی به اهداف خود در نوآوری و بهینه سازی در تولید و اجرا دست یافته است که تولید و اجرا با کیفیت بالا و قابلیت رقابت در بازار بین المللی، دلیل بارز توانایی و پویایی این شرکت می باشد.

خط کشی رنگ سرد به دلیل اجرای نقاشی خطوط راهنمایی رانندگی در مسیر های که خشک هستند و رطوبت کمی را دارند.

جنس این رنگ های سرد از اکریلیک ترموپلاست است که دارای چسبندگی خوبی بر روی آسفالت می باشد.
 
بالا